Tyxo.bg counter Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 18, 2019, 11:20:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Вие няма да израснете, ако не се опитате да направите нещо извън това, което вече умеете до съвършенство." - Ралф Емерсън

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през януари и февруари 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 89 90 [91] 92
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 276214 пъти)
lilu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #1350 -: Октомври 14, 2018, 18:25:39 »

Дали ще раздвижим темата. Target-ът си прави селфи с 2 приятелки:
-Неочаквано добра комбинация
-Защо пък неочаквано?
Активен
Moni_u
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #1351 -: Ноември 08, 2018, 00:00:52 »

извинявайте за може би глупавия въпрос сигурно въобще не му е тук мястото но чета затапките които сте измислили и просто съм шокиран  Shocked смисъл аз не мога да си представя да настроя така мисълта си да е пасивно агресивна
специална литература ли ползвате ?
И как успявате да сте толкова бързи и изобретателни в хода на едни нормален разговор?
Ще съм благодарен на малко разяснение
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #1352 -: Ноември 08, 2018, 15:06:24 »

Много често като влизате на двоен сет , за да ви разкарат използват "Ние сме лизбийки". На подобна тъпотия първо се смея и после със сериозен тон " Я се целунете".

Не се е случвало да успеят да отреагират. Гледат стреснато , объркано и други реакции. Вие как го отигравате подобен мега булшит Huh??
Активен

Никога не се отказвай .
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #1353 -: Декември 24, 2018, 15:20:31 »

Какво бихте отговорили на:

"Значи така а, не искаш да ме прегръщаш пред приятелите си?"

В случая станах да се здрависам с тях, поговорих си 1-2 мин., те си тръгнаха, седнах и отново я прегърнах и ми каза по-горното. Аз реагирах с присмех и не казах нищо.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1110

Профил
« Отговор #1354 -: Декември 24, 2018, 16:17:50 »

В случая станах да се здрависам с тях, поговорих си 1-2 мин., те си тръгнаха, седнах и отново я прегърнах и ми каза по-горното. Аз реагирах с присмех и не казах нищо.
Ми нищо сложно няма за преминаване на това. Единственото условие е да не се разпелтечиш и оправдаваш. Изпълнил си го, това е.
Може нищо да не връщаш, може да върнеш "хвана не". Може да се възползваш от ситуацията и да я разбъзикаш нещо. Примерно, както си я прегърнал, я избутваш, и в същия момент се оглеждаш с думите "що, още ли са тука". Като последното изобщо не е необходимо, за да го броиш за преминат. Изключително слаб шит тест, по-скоро може да се каже, че те бъзика.
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1355 -: Декември 24, 2018, 16:49:57 »

Ми нищо сложно няма за преминаване на това. Единственото условие е да не се разпелтечиш и оправдаваш. Изпълнил си го, това е.
Може нищо да не връщаш, може да върнеш "хвана не". Може да се възползваш от ситуацията и да я разбъзикаш нещо. Примерно, както си я прегърнал, я избутваш, и в същия момент се оглеждаш с думите "що, още ли са тука". Като последното изобщо не е необходимо, за да го броиш за преминат. Изключително слаб шит тест, по-скоро може да се каже, че те бъзика.

Хм... интересни предложения. По принцип, вече няколко пъти ми се случва. Имам едно убеждение, че като видя особено стар приятел, ми е по-важно да му покажа респект, да се сетим за старото време и да "избутам" моя таргет настрана. Веднъж ми се случи на улицата да видя стар френд, направо и обърнах леко гръб (несъзнателно), после я представих след около 1 мин говорене, но след това ми се оплакваше, как съм я игнорирал "Цяла минута" разбираш ли.

Иначе може ли 1 въпрос btw --> ако пък и кажа: "що, тука ли са още?" и се огледам, и извикам примерно 1 или 2ма (колкото и да са) и кажа на нея преди това: "хайде, ела сега да ме гушнеш ти пред тях" - добро ли е като отреагиране? Т.е. идеята ми е да я предизвикам нея, тя да го направи, като на игра? Или е твръде малумно за едно такова малко нещо? Иначе не знам дали се е бъзикала.. (просто ми прави впечатление че с момичетата дето излизам реагират така сякаш в тия моменти не ми пука за тях, те се чувстват изолирани и дрън дрън)
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1356 -: Декември 24, 2018, 17:02:12 »

Зависи от отношенията ви. Да, така се чувстват. И? Ти каква вина имаш, да си залепиш ръцете за тях ли? Ако реално се е засегнала и почувствала пренебрегната, решението е едно - ще и мине. Прегръщаш я след това и ще миряса. Те мрънкат за всичко и все са пренебрегнати. Като малки палета са. Не ги мисли.
Относно примера който дадох. Не си го разбрал. Идеята не е да правиш циркове и да я предизвикваш. А да я избъзикаш. Не пред тях. А след като си тръгнат.
До колкото разбрах сте били прегърнати. Появяват се приятелите ти. Ти я пускаш. Ставаш и ги поздравяваш. Говорите си. Те си тръгват. Ти я прегръщаш пак. И тя те пита "значи не ме прегръщаш пред приятелите си, а  Smiley ". Чакаща реакция. Примера беше, че ти знаеш, че са си тръгнал. Но се правиш на луд, уж, че е права. И че не искаш. - пускаш я, озърташ се и "що, още ли са тука". Ще се нацупи, ще я прегърнеш, засмееш и ще и мине.
А не да правиш циркове пред приятелите си, само и само да и угодиш.
Тя те пита с цел - точно да види дали го смяташ за нормално. Ми съгласи се с нея. Нормално е. Ще и мине като на кученце.
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1357 -: Декември 24, 2018, 19:19:21 »

Благодаря ти отново Бтв. Доста градивен отговор и бих казал, че още преди това сванах какво имаш предвид много добре; просто се чудех това с "предизвикването" не е ли по-игриво и тн. Но мислейки дори да го направя - се чувствам ТЪПО. Така, че да... тъпо е. Няма нужда от циркове и некви такива. И най-вече да няма нагаждане.

На скоро излязох с една; изведох я на 2ра среща... бъзици а-у, т'ва онова; И по едно време... като ме попита къде бачкам, ми зададе следващия въпрос:
- А колко пари взимаш там?
аз отговорих с:
- Чакай малко, какво те интересува? Ти заради това което съм ли излизаш с мен или заради заплатата ми?
Тук тя се опули, реагира с притеснение и широко ококорени очи и каза:
- Естествено, че заради теб, но просто ми е интересно, аз всеки обичам да питам този въпрос.
- Ми хубаво, но не смятам, че това те интересува. Лично е (с т'ва лично се преебах)
и тя каза:
- Е пха, к'во значи лично? Добре, няма да те питам. Извинявай.

Принципно, не знам защо ме попита това; т.е. не знам къде точно "сгреших". Черпил съм я едно кафе и т'ва е. Не сме говорили за к'вито и да е матрИални неща и тн. Като цяло, съм чел че бета-провайдърите ги питат тия въпроси ... Мда... шибания. Не го очаквах. Но какво бихте вие отговорили на този въпрос все пак ?

-----
не знам дали някой е питал това но, какво бихте отговорили на:

- Ти изневеряваш ли? или (изневерявал ли си)

Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1358 -: Декември 24, 2018, 20:24:52 »

Човек, това вече е различно. Много въпроси задаваш на веднъж. Не мога да ти насмогна.
Конкретно за това дето питаш в темата.
Да - така е. Да - и аз бих се издразнил. Но факта, че се издразваш, означава, че ти въздейства. И не е задължително да палиш от половин оборот.
Твоята реакция в случая е била най-кофти. Що? Ми ти не я удряш емоционално, в същото време показваш твоята емоционалност, и паралелно с това и се обясняваш на широко. В случая по трита параметъра имаш три нули. То е ясно, че както и да реагираш, едно ще е за сметка на друго. Но по всички фронтове 0, не е добър вариант. По-добре щеше да е дори да върнеш кратко и грубо "не ти влиза в работата". И да прекратиш темата. Като примера, не го давам за най-добра опция. А компромисен, понеже е пребързано. Можеш по-леко да я засечеш и да не пита тъпи въроси, без да показваш реактивност. Ако продължи да пита и нахалства, тогава я скастряш с горното.
Ето ти пример
Тя: Колко взимаш там.
Ти: Нищо не взимам. Аз бачкам за слава. Щот ме кефи.
И тя ще млъкне. Ако все пак е достатъчно тъпа, да не се усети, или нагла, и продължи да упорства с въпроса си.
Тя: Кажи де, колко взимаш?
Ти: Не ти влиза в работата! Ако държиш да ми водиш дребно счетоводство, ще те поканя на интервю
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 447

Профил WWW
« Отговор #1359 -: Декември 24, 2018, 21:09:43 »

Много рязко си реагирал .Запомни когато искаш да намекнеш на някоя мацка че прекалява . Просто и намеквай както каза бтв  с бъзик и не показвай емоция . Просто и се усмихваш казваш :

Тя:Колко пари вадиш ?
Ти: Нищо не вада ... Притежавам пещерата на Али баба и всичко е в злато  ... Но си търся човек който да ми го харчи .Ти такъв човек ли си ??  Smiley

Удряш е рязко и с усмивка и емоционално не ли се усети . И казваш ела в моя палат и да ти опъна палатката . Пък после ще ходим до пещерата и ще те оставя там да ми броиш парите и да ми кажеш колко вада ...
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1360 -: Декември 24, 2018, 22:36:15 »

Благодаря пичове; Рязко и влязох, да, казах го спокойно, но прозвуча осъдително; после имаше към 20-30 секунди неловко мълчание. ХАхахах. Щур съм. Просто не ми е задававно за пръв път този въпрос, и ме дразни; Дори някой случаен да ми го зададе, нали примерно мъж - пак ме дразни. Благодаря за съветите, особено на Бейби_951  Cheesy !
Трябва ми повече креативност в тия неща. Принципно, кат вляза в стейт ми е забавно и ги мъдря, ама такива некви шитни (макар и леки) ме дразнят
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1361 -: Декември 25, 2018, 01:42:35 »

Тя:Колко пари вадиш ?
Ти: Нищо не вада ... Притежавам пещерата на Али баба и всичко е в злато  ... Но си търся човек който да ми го харчи .Ти такъв човек ли си ??  Smiley
Такива не. Квалифицираш се. И след това и даваш незаслужена валидация. Тип - безплатна. Ти имаш вагина, аз останалото. И всичко това прикрито зад шега - хумор.
Не използвайте такива. По-добре игнорирайте.

В подобни ситуации, като обсъжданата. Можеш да изразиш невербално (с езика на тялото), раздразнението си. И това, че я смяташ за неадекватна. Пренебрежителен поглед, подхвърлена реплика като горната дето дадох за пример + негативен език на тялото.
Имах в предвид, че не е задължително веднага да вдигаш панаир. И най-вече - ти да се обясняваш на нея.
Авторе. Ти си се издразнил. Нормално. Не е проблем. Но защо трябва да и обясняваш, че си се издразнил. И мотивите си. И да се афектираш. Покажи и го. Не и обяснявай. Тя ще се усети. Сама ще се коригира. И ще го забравите. Това е.
Това имах в предвид с примерите. Съжалявам, ако не съм се изразил правилно.

ПП: Сетих се и за още едно по-различно, което съм използвал в сходна, но друга ситуация.

Тя: Колко ти плащат?
Ти: Колко дълбоки свирки правиш?
Тя: Е кви са тея глупости сега. Аз те питам някви нормални неща, понеже съм чувала, че плащат добре там, бла-бла-бла и други тъпи оправдания.
Ти: За мене това е важно. Не мога да съм с непохватни момичета.
Тя: бла бла бла
И сменяш темата
Активен
grandslam87
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #1362 -: Декември 25, 2018, 15:40:24 »

btw отново стреля в десятката,показването на каквато и емоционалност при задаването на такива shit въпроси от мацките кореспондира със слаба настройка и просто трябва да си уверен,че ти си по стойностния от нея и не заслужава да получава логични отговори от твоя страна,а трябва обърнеш фрейма в твоя полза!
п.с. това с дълбоките свирки кърти  Embarrassed
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1363 -: Декември 25, 2018, 23:43:42 »

тенкс БТВ схванах какво имаш предвид; благодаря и на grandslam87.

Още 1 шит-тестче от днес.
Вървя и се засичаме с нея в едно бар-заведение:
- Ооо Йоана, за гъза да я хвана
- Ех..мераци
- Епа като са мераци, ходи с дъртаци тогава
- Ха, нямат шанс. Най дъртия е 35 г.
- /смях/

Мадамата е на  32г. Тя често го прилага това "мераци"; чувам я да го употребява в компания и тн; "няма шанс" също го казва често и др. подобни. Не знам как да обърна нещата тук. Просто днес  това ми дойде да изредя с римата, щото ме избива на моменти (колкото и смешно да звучи, или детинско) и за това реших да ви питам - Вие как бихте реагирали? Особено на това с: "мераци".

п.с.:
никой не отговори на:
"Ти изневеряваш ли/ изневерявал ли си?"
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #1364 -: Декември 26, 2018, 19:12:16 »

Да се включа и аз по темата, че ми стана интересно.
На скоро излязох с една; изведох я на 2ра среща... бъзици а-у, т'ва онова; И по едно време... като ме попита къде бачкам, ми зададе следващия въпрос:
- А колко пари взимаш там?
аз отговорих с:
- Чакай малко, какво те интересува? Ти заради това което съм ли излизаш с мен или заради заплатата ми?
Тук тя се опули, реагира с притеснение и широко ококорени очи и каза:
- Естествено, че заради теб, но просто ми е интересно, аз всеки обичам да питам този въпрос.
- Ми хубаво, но не смятам, че това те интересува. Лично е (с т'ва лично се преебах)
и тя каза:
- Е пха, к'во значи лично? Добре, няма да те питам. Извинявай.

Принципно, не знам защо ме попита това; т.е. не знам къде точно "сгреших". Черпил съм я едно кафе и т'ва е. Не сме говорили за к'вито и да е матрИални неща и тн. Като цяло, съм чел че бета-провайдърите ги питат тия въпроси ... Мда... шибания. Не го очаквах. Но какво бихте вие отговорили на този въпрос все пак ?

Да влизаш в обясниотелен режим въобще не е добре. Това води до това сам да се "застреляш". Аз бих отговорил така:
Тя: - А колко пари взимаш там?
Аз: отговор 1 - Много
      отговор 2 - Достатъчно

Няма обсолютно никаква причина да ѝ се обясняваш на дълго и широко още повече че това обяснение те вкарва в блатото от което трудно ще излезеш после.

Тук тя може да продължи да настоява и да продължи:

Тя: - Колко много?

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Страници: 1 ... 89 90 [91] 92
  Изпечатай  

Отиди на: