Tyxo.bg counter Репутация на потребителите
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 15, 2019, 17:10:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли по-обективна система за определяне на вашата репутация?  (Гласуването приключено: Декември 25, 2011, 00:22:27 )
Да, желаем - 11 (37.9%)
Не, тази си е супер - 5 (17.2%)
Може би - 0 (0%)
Не ми пука - 11 (37.9%)
Какво е това репутация - 2 (6.9%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8
  Изпечатай  
Автор Тема: Репутация на потребителите  (Прочетена 40639 пъти)
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #90 -: Октомври 16, 2012, 17:59:13 »

С истинско нежелание ще ти отговоря, Kejtarn. Не само защото съм изморен от форумни многословия като цяло, но и защото те намирам за крайно безинтересен в 90% от случаите, когато попадна на твои постове.

Като ще ме цитираш, ме цитирай правилно, ок? Написал съм "страшни или малоумни". Двете неща са различни и съм ги посочил като такива. Даденият клип който беше дал обаче успешно ги комбинира.

Да, на мен не ми харесва тъпият клип. Точка по въпроса. Аз НЕ СЪМ ДЛЪЖЕН да го харесвам, ясно?!

Изразил съм позицията си:

Невероятна тъпня. Не го догледах до края. Не мога, а и не искам да разбера, какво удоволствие доставя на някои хора да гледат страшни или малоумни комикси... Huh?

На което ти детински отговаряш:

Така е братле. Прав си. Smiley Дръпни ми още малко реп докато се чудиш.

Да, още тогава си бил жаден за репутация. Репутационен наркоман. Абсолютно неспособен си да проумееш това, че може на някой да не му харесат твоите забавления. И какво правиш в такъв случай - започваш да се жалваш като малко дете и да ревеш, че някой не ти е харесал поста и ти е взел репутация.
Всичко това сочи, че именно ти си емоционално неадекватният и незрелият.

Да, тогава бях доста учуден от тази ти реакция, но всеки който питах...

Толкова си комплексиран от това, че някой не е харесал поста ти, че даже си се допитал до няколко човека. Embarrassed

"бе мани го, той е бавноразвиващ/неадекватен, и аз не го разбрах какво има предвид, ама не му обръщам внимание"

Не се и съмнявам, че тези, които си питал са на същото интелектуално ниво като теб. Краставите магарета се намират.

Относно посредствеността - личи си, че хабер си нямаш за 'кво става дума. Забиването в крайности, извращенията и манипулацията са именно сред нещата, които сочат най-голяма посредственост. Защото се използват от слабите, от неуверените, от емоционално травмираните хора, които не са преодолели вътрешните си проблеми.

Какво обаче да обяснявам основни психологични принципи на юноша с акъл на дечко.

За малко повече от година си написал почти 1500 поста, което прави горе-долу 3 на ден. Истинска графомания, ако изобщо знаеш какво значи това.

Това показва огромна нужда от публика и търсене на внимание. Това е и причината да си толкова емоционално "наранен" когато някой ти даде "-".

А тези ми думи от горния ми пост се отнасят с пълна сила за хора като теб:

Проблемът е, че в последно време най-много се котира именно крайността, извратеността, скандалното. Голямата част от хората се стремят на всяка цена да привличат вниманието към себе си или да пускат mainstreem захаросани теми, които да се харесат на всички. Оттам дойде и този бум на раздаване на точки между потребителите, а след това даже се появи и сърденето, в случай че даденият индивид не си получи дневната доза репутация. Същински репутационни наркомани.

Давам ти "+". Нарочно. За да получиш оргазъм от кеф. Embarrassed
Активен

Бъди Слънце!
TheMan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #91 -: Октомври 16, 2012, 18:38:45 »

Ей, като малки деца сте - "Той ми взе играчкааатаа(реп-а)"
 Аз като читател, за себе си мога да кажа че реп-а не го гледам, а си вадя сам изводи въз основа на мненията на потребителите. Така както има потребители, чиито мнения не пропускам, така има и такива които пропускам и темата трябва да ми е адски интересна, за да им ги чета писанията. Ако ще и 1000 реп да имат, аз изводи за това кои ги разбира нещата и кой не съм си ги извадил. И ако някой е прочел поне 50% от темите до 2-3 години назад и той може да си извади мнение за всеки от потребителите независимо от репутацията му.
 Така че хич да не ви пука, никой не го интересува репутацията ви, а стойността на мненията.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #92 -: Октомври 16, 2012, 19:41:07 »

Ти сериозно можеш ли да спориш без да преиначаваш нещо до неопознаваемост?!

1. Цитирал съм те много правилно, ако погледнеш ще го видиш, знам защото направих copy/paste точно от нея тема. Това като какво да го класифицирам? Лъжа в опит да ме злепоставяш, твоя грешка от невнимание или изобщо не разбираш за какво иде реч?
2. Аз съм бил лапе, задето съм го направил на въпрос ли? Ми ок. Така да е. Ама и ти по тази логика не си по-добър, защото си преминал в "наказване", задето не ти е харесал НЯКАКЪВ КЛИП. В коя вселена живееш, където това е зряло?! Ти си на идеята "той е лапе, защото реагира на моята лапещина". Ми ок, аз съм както каза "юноша с акъл на дечко" (и този път те цитирам правилно, ако искаш мога и по Harvard Referencing Method), обаче и ти си на същото дериже, не се опитвай да се представяш като нещо повече. Пак изопачаваш, кое е дентиски отговор? Това че с надсмешка и усмивка реагирам на КРАЙНИЯ ти коментар (именно това против което казваш, че си...крайностите)? Защото какво по-крайно от реакцията ти към клип, който даже не си длъжен да гледаш. Пак си противоречиш и изопачаваш, да не кажа, че баш лъжеш нагло.
3. Смяташ, че по 3 изказвания (без споменаване на дължината и мисълта вложена в тях) на ден са много във форум с движение като този? И то предвид, тролването последния месец (ако не се сещаш, това предполага кратки и безсмислени коментари с цел self-amusement)? Пак се опитваш да изкривяваш фактите както ти е удобно. Него го мързяло да пише не щеш ли...ми мен пък не ме мързи. Значи всеки който не го мързи (понеже може би е прекалено дърт?), е....как го нарече, графоман? Още една изкривена, изопачена простотия. Еййй как успя, обаче да изкривиш всичко, че на края да ти пасне на заключението. Ти като пишеш есе първо от заключението май почваш и после почваш да търсиш и пречупваш фактите, че да паснат на края.
4. Крастави магарета....ок...всеки да си го разбира както си иска. Аз само ще те светна, че предостатъчно потребители, с които си лафя, имат същото мнение за теб. И как да ти го намекна, всичките са видни членове, да не кажа с по над 100 репутация, но поне с над 50 със сигурност...
5. Аз съм ти бил скучен...ми бай хуй, никой не те кара да ходиш след темите и мненията ми и да ревеш за това. Странно аз като съм толкова скучен (не щеш ли...за първи път да се намери човек да го каже...дали пък не е проекция?) и мненията ми не струват, как вървиш все след мен и говориш същите неща, само че около 110% по-роботизирано изказани. Да не си компютърджия по професия? И после с цялата си наглост ще ми говориш за лапещини, като ти самия ходиш подире ми да "наказваш" (доколкото ти е по силите), това че ТИ ме намираш за скучен (което не само че е супер-субективно, ами е и дребнавост и заядливост). Ей такива копелета най-много ги мразя, дето ходят подире ти да те хранят и на края се опитват да го изкарат все едно ти им искаш вниманието. Аз един път не съм се обръщал към теб първи, а ти ми ходиш по темите най-демонстративно и остро/крайно (като си говорим за графомания) да демонстрираш неодобрението си към моите РАВЛЧЕНИЯ.

Сериозно, как предвид всичко това се побираш в кожата си, да смееш да твърдиш, че аз съм се бил държал лапешки?! Или може би живееш в някаква компютърна вселена, където всеки е изключително тъп и ограничен (и инфантилен) освен теб?
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #93 -: Октомври 16, 2012, 20:10:02 »

Кейтарн, Монолит, по въпроса кой постъпвал детски и кой изпадал в крайности - за мен истината е, че и двамата сте го правили. Нормално е понякога да се реагира по-емоционално и да се отговори по-спонтанно и първично на нечий пост, който се различава от мнението ви. А и двамата сте с изградени разбирания, които в повечето случаи се разминават с общите (което не значи че са грешни), просто са на база на вашия начин на мислене. Това имах предвид като казах, че Монолит е краен с неговите пуритански разбирания. Кейтарн пък с неговият побойнически нрав.

Кой колко е допринесъл също е малко субективно, защото може да сте дали 100 добри отговора в темата за шитките, но мен това не ме вълнува и не го отчитам за принос. Може да сте писали как се докарват жени до оргазъм, но на Кестен, да речем не и е полезна тази информация. Може да сте свалили 10 мацки само миналата седмица и да сте репортнали, но на Стоун, примерно не му пука, щото не ходи да сваля мацки по улиците. Така че приносът си е принос, но за него няма мерна единица. Виж, ако искате да си премерите други атрибути, то ние сме си клюкари и няма да имаме нищо против да разгъваме дърводелския метър Wink

И минете на ЛС ако е толкова важно да се разберете кой колко репутация заслужава
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #94 -: Октомври 17, 2012, 02:43:27 »

Мненията на Кестен са готини, на нея също съм давала реп и съм го казвала. Както и на Здрач, на Илиян и на още много потребители тук. Защото мисля, че е по-добре да се поощряваме, а при негативност или несъгласие да не реагираме, вместо да си го "набутваме" по такъв жалък начин.

Въпросът е, че когато видиш плюс се активизираш и може да си по-полезен, докато минусите освен хейтърски прояви, са и чист демотиватор.

Ето това за мен е истината.

Смятам, че е правилно хората да се интересуват защо им е смъквана репутацията и да негодуват срещу злоупотребата с тази функция, като в същото време отново ще подчертая, че за мен тя е безмислена. Това не значи, че не се дразня, когато се използва, за да се изрази лична неприязън. Тази функция изразява (или поне би трябвало да изразява) приносът на потребителите към съдържанието на форума. Когато си я смъквате или вдигате умишлено, целият й смисъл се компрометира и вече си губи първоначалния си замисъл. Затова сме вдигали или понижавали (второто много по-рядко от първото) репутация на потребители, които са били ощетени/наградени незаслужено. Разбира се, аз не съм пъдар и няма да седя да си записвам всеки ден на кого колко му е, така че действаме предимно по сигнали. В този смисъл, ако някой се чувства ощетен, винаги може да ни пише, но ние не можем да ви спрем да влизате в картели.
Мисля, че е мъжко от страна на Екуилибриум да поиска публично обяснение.

По въпроса с моята собствена репутация - също е имало злоупотреби от потребител, на когото не отговарях и който ми заяви лично, че ми обявява вендета, което за мен е много нагло. Тогава, за да е честно, написах в темата за Форума, че репутацията ми ще бъде вдигана до първоначалната си стойност, докато не получа смислено обяснение, различно от "ти не ми отговаряш на лична, затова не си ми симпатична". Това обаче предизвика моето собствено закотвяне на 200 в продължение на месеци наред и невъзможността ми да получа повече. Не ми пука. Но не го смятам за справедливо.
Наскоро получих нова титла, с която беше обявено, че се дават 10 допълнителни точки репутация. Забелязах, че съм получила много над тези десет точки и по моя молба нещата бяха коригирани и върнати в първоначалното им състояние. Смятам, че така е честно.

Тези оплаквания за репутация са тооолкова жалки...

За сравнение аз съм във форума от 3 години и имам 107 точки. И представи си - нито веднъж не съм се оплакал.

Ще наруша принципите си да не се обръщам към теб по никакъв повод. Това просто е откровена лъжа. Ти също си се оплаквал на администрацията заради системно сваляне на репутацията и също като на някои от нас ти е била вдигана изкуствено, така че да наричаш чуждите оплаквания жалки, е меко казано странно.

Единствената причина да напиша това е, не защото държа отново да влизам в спор, а защото не харесвам лъжи. Също така ще използвам това, за да те помоля да се придържаш към мирното положение и да не се обръщаш по никакъв начин към мен, дори косвено и със злобни намекчета. Харесвам кръв. Обичам болка. Ти няма да ми казваш за какво да пиша и за какво да не пиша. Нито на мен, нито на друг потребител. Точка.
Ако продължиш по какъвто и да било повод да го правиш, ще си припомниш колко добре го мога и аз. Не те съветвам.

Монолит е тук дори преди мен и това, че няма повече репутация се дължи на онези вечни спорове с ПриЗдрачна, които бяха много полезни за всички, които ги четяха и много изнервящи за всички, които се включваха в тях.

Никак не ми харесват инсинуациите ти, че той е загубил точки, заради споровете с мен, едва ли не аз съм му ги смъквала в гнева си. Отново за пореден път държа да подчертая, че аз не ползвам тази функция, нито плюс, нито минус, за абсолютно никого, дори за хората, които ме изкарват от нерви. За всички години в този форум съм я използвала сигурно максимум десет пъти, още в самото начало и то само, за да дам положителна репутация. Каквото имам да кажа на някого - го казвам на лична или на обща. Радвам се и когато хората постъпват по същия начин по отношение на мен.
Колкото до това дали другите са смъквали репутация, най-малкото аз също бях крайна и винаги съм била такава. Не мисля, че крайността някога е била повод за хората да смъкват репутация или да дават такава.
Съжалявам, че споровете ни са те изнервяли, спомням си, че ти с готовност и желание се включваше в тях.
Не на последно място от последния ни спор е минало много време и това по никакъв начин не е релевантно относно нечия репутация днес. Друг е въпросът, че в спора се виждат много неща, от които човек може да си направи изводи за някого.

Ако продължите с тази репутация, както казах по-горе, тя ще стане напълно излишна и безмислена и аз ще лобирам пред администрацията да бъде премахната. Мисля, че посвещаваме все повече време на това.

Мисля, че е жалко хора като Кейтарн, които са болезнено откровени и директни, да получават системно смъкване на репутация, само защото някой не може да преглътне откровеността и директността. Ами дайте тогава да си казваме само нещата, които всеки от нас иска да чуе и всичко ще е наред.
Никога не съм сваляла репутация, защото не ми харесва какво ми казва някой. Чест прави и на хората, с които съм била директна, че са намирали други начини да изразят несъгласието си с мен. Например, Екуилибриум наскоро и други потребители по-отдавна.
Системното смъкване на репутация води до това хората несъзнателно да се притесняват какво ще кажат, което е лошо, много лошо. Ако пък не се притесняват въпреки това и не им пука от репутации, все пак получават несправедливо и незаслужено ниски точки.

Нека бъдем по-позитивни и по-откровени и наистина апелирам негативният реп да се използва само в краен случай. Макар да знам, че е инструмент, който ние сме ви дали, то той си остава инструмент на слабите хора.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #95 -: Октомври 17, 2012, 06:29:08 »

О за репутацията... Какво да ви кажа. Аз откакто минах 100 почна сама да се покачва. Понякога си прочитам мненията и си викам - "божеее това аз ли съм го писал", а тя си расте, че расте. Иначе на много малко хора съм давал, а редовно цъкам минусчета на повечето девойки, който пишат бла-бла-бла. Е Кестен горката, едно време толкова воднисто пишеше, че и взимах автоматично репутация, ама сега с тоя корейския поп как да и взема, а пък и мненията и станаха по-готЯни. На Маноуар не съм му давал, не за друго ми защото той си я прай ей-така за кеф Smiley супер яко поства и се забавлявам с всяка негова дума.

Най-много мисля, че съм давал на Стоун, Берсерк и Феникса.

Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #96 -: Октомври 17, 2012, 07:18:54 »

Вместо да се карате като в детската градина за репутацията (каква драма), не е ли по-добре да се въведе бутон за благодарност към всяко мнение? Виждала съм го в други форуми и мисля, че е доста по-добър вариант. Вижда се кой за какво е благодарил и го няма вариантът за мерене на пишки репутация, както сега.

П.П. Аз съм много щастлива, че репутацията ми е точно 69, моля никой да не ми я пипа sleepy
Активен
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 173

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #97 -: Октомври 17, 2012, 10:24:33 »

Аз тук искам честно да си призная, че зареждам адреса на този форум главно, за да следя публикациите на priZdrachna, и да кажа, че колкото съм научила от нея, не научих реално от никой от приятелите ми за всичките години, в които се познаваме! Доставя ми страхотно удоволствие и представлява неизмерима ценност за мен! И винаги ще се радвам на късмета си да попадна на такъв богат душевно човек като нея в Мрежата. Благодаря ти!
Втората причина да чета тук е, че съвсем системно си записвам практическите трикове и номера (не съм наясно с терминологията), за да мога да си спестявам време и нерви и когато излизам, да става по-лесно и по-бързо да ги пресичам.
Репутацията не ме интересува. Емоционалните импулси на място, където не можеш да ги насочиш правилно, дават своето отражение и аз съм ок с това.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #98 -: Октомври 17, 2012, 15:01:58 »

И аз ти благодаря! Много е хубаво да знаеш, че някой смята за полезно това, което пишеш, супер мотивиращо е, много по-мотивиращо от хиляди точки репутация...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 771

Профил
« Отговор #99 -: Октомври 17, 2012, 16:07:56 »

Не искам да звуча като Краш, но за съжаление той е прав, като ви казва, че много от вас няма никога да разберат какво е една жена да полудява от желание по вас...

Краш никога не е отварял сет, пък камо ли пък да е клозил. И при все това не спира да ръси еднотипни и заблуждаващи неща, които са далеч от действителната социална динамика. Особено мнението му в темата за гласа беше върха. Човека питаше как да се усъвършенства, а той му дава съвет да замаже липсите с пари и дрехи.
 В същата тази тема потребителя Стронгър дава много ценен и полезен съвет, за който му дадох реп. Стронгър написа още няколко ценни поста вчера, като всичките бяха много полезни и информативни.  А Краш прасна още 2-3 от неговите си спам постове. И за мое учудване днес Стронгър си стой с 30 реп, а Краш е получил инжекция от +60 реп точки. И после се чудим защо има разводняване.
 По тази причина апелирам към всички наинаещи, които търсят отговори, да не си съставят никакви впечатления на база на репутацията на отговарящия. По-скоро преценявайте дали съветите, които ви се дават биха работили наистина, или се опитват да ви заблудят хора, които нямат реален опит в пик ъп-а.  
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #100 -: Октомври 17, 2012, 16:57:33 »

http://novinata.org/Pochina-vnezapno-Mis-Svyat-2010 Моите саболезнования към краш.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Crash_Davis
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Crash

Профил
« Отговор #101 -: Октомври 17, 2012, 17:31:23 »

Не искам да звуча като Краш, но за съжаление той е прав, като ви казва, че много от вас няма никога да разберат какво е една жена да полудява от желание по вас...

Краш никога не е отварял сет, пък камо ли пък да е клозил. И при все това не спира да ръси еднотипни и заблуждаващи неща, които са далеч от действителната социална динамика. Особено мнението му в темата за гласа беше върха. Човека питаше как да се усъвършенства, а той му дава съвет да замаже липсите с пари и дрехи.
 В същата тази тема потребителя Стронгър дава много ценен и полезен съвет, за който му дадох реп. Стронгър написа още няколко ценни поста вчера, като всичките бяха много полезни и информативни.  А Краш прасна още 2-3 от неговите си спам постове. И за мое учудване днес Стронгър си стой с 30 реп, а Краш е получил инжекция от +60 реп точки. И после се чудим защо има разводняване.
 По тази причина апелирам към всички наинаещи, които търсят отговори, да не си съставят никакви впечатления на база на репутацията на отговарящия. По-скоро преценявайте дали съветите, които ви се дават биха работили наистина, или се опитват да ви заблудят хора, които нямат реален опит в пик ъп-а.  

Аз се учудвам, че само 60 точки съм получил, това е скандално! Моите точки трябва да са поне 4 цифрено число. Освен това искам да знаеш, че когато Краш е 'отварял' сетове с умопомрачителни дами, ти и неколцина други сте си държали оная работа с два пръста и сте зяпали порно по TV1000. Искам да знаеш, че единствената причина Краш да се държи така както се държи е фактът, че от господата списващи тук, не се намери нито един с адекватно съдържание на черепната кутия. Краш се срамува, че е мъж заради екземпляри като теб и останалата пасмина. Нищо лично, просто констатирам. Много е тъжно да разбереш, че водиш на останалите с няколко обиколки.

П.С  Предполагам, че подобно на други ще приемеш за лична мисия свалянето на репутацията ми. Смешно е, да знаеш.
Активен

if you bite my lip or neck... you better start taking your fuckin' clothes off, just sayin'
Crash_Davis
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Crash

Профил
« Отговор #102 -: Октомври 17, 2012, 17:35:31 »

http://novinata.org/Pochina-vnezapno-Mis-Svyat-2010 Моите саболезнования към краш.

Искам да ти кажа, че е много грозно да използваш смъртта на една млада дама за да се шегуваш. Показва, че си едно мъничко човече с хоризонт като на мравка.
Активен

if you bite my lip or neck... you better start taking your fuckin' clothes off, just sayin'
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #103 -: Октомври 17, 2012, 17:36:22 »

Тези оплаквания за репутация са тооолкова жалки...

За сравнение аз съм във форума от 3 години и имам 107 точки. И представи си - нито веднъж не съм се оплакал.

Това просто е откровена лъжа. Ти също си се оплаквал на администрацията заради системно сваляне на репутацията и също като на някои от нас ти е била вдигана изкуствено, така че да наричаш чуждите оплаквания жалки, е меко казано странно.
Единствената причина да напиша това е, не защото държа отново да влизам в спор, а защото не харесвам лъжи.

Не, priZdrachna - толкова типично е лице като теб, служещо си постоянно с лъжи и лицемерие да проектира собствените си недостатъци на мен, наричайки мен "лъжец".

Никога не съм се оплаквал от репутацията си, за разлика от теб, която се оплакваше постоянно и все още се оплакваш, въпреки че е 250. Кой е жалкият в случая?

Абсолютно никога не съм искал да ми повишат репутацията. Репутацията ми беше вдигната по естествен начин от титлите, които получавах и които съм заслужил според администраторите. И още нещо - когато получих баджа "PuP Knight" ми се полагаше по правилата още допълнителна репутация, която отказах.

Целият смисъл на репутацията е, че може да се дава положителна, но може да се дава и отрицателна такава. Някои хора обаче са толкова алчни за точки, че просто не могат да превъзмогнат това, че са им дали отрицателен реп.

Когато видя нещо, което ми харесва, аз казвам - ?Това е яко. Кефи ме.? Когато видя нещо, което не ми харесва, казвам ?Това не е яко. Не ме кефи.? Някои хора са свикнали да получават само похвали и когато видят такива - скачат от радост. Когато видят обаче, че на читателят не му харесва дадена идея/пост, започват някакви глупости от сорта - ти ме наказваш, ама защо ми взимаш репа, бла бла бла...

И за да затворя мега тъпия въпрос за репутацията ще кажа, че аз лично няколко пъти съм предлагал да се махне, просто защото е безсмислена изобщо като идея и само кара хората да гонят точки, вместо качество, противопоставяйки ги едни на други и разводнявайки форума. Никога не съм казвал, че искам още точки или че някой ми я е взимал.

В един друг форум направиха експеримент временно да сложат гласуване и да видят какво ще стане. Настана пълен хаос, всеки беше срещу всеки и всички бяха недоволни. Махнаха репутацията и нещата значително се подобриха.

ЦЕНЗУРИРАНО ОТ ПРИЗДРАЧНА ЗА ОБИДА КЪМ МОДЕРАТОР!
Активен

Бъди Слънце!
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 938

Профил WWW
« Отговор #104 -: Октомври 17, 2012, 18:22:41 »

Реших да въведа малко ред. Щом Краш има 60 точки репутация повече, отнемам му 60 точки. И без това нищо смислено не пише. Правя на stronger репутацията 50 точки /да се чуди човек защо за толкова време във форума и толкова добри съвети има толкова малко репутация/. Пък и си личи, че пикапи. Muldaveca има някои смотани мнения, но си личи отдалеч, че момчето прави всичко възможно да се развива, въпреки обстоятелствата около него. Освен това знам, че излиза и да пикапи. Затова му давам шанс - премахвам му отрицателната репутация, правя я на 0, и го пускам наново, начисто. Дано не си я орезили отново.  Wink
   Искам да добавя, че всяко изкуствено надуване или сваляне на репутация няма да се толерира. Репутацията не е начин за уреждане на личните вражди, тя е мярка за това с какво допринасяте за този форум.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8
  Изпечатай  

Отиди на: