Tyxo.bg counter F-Close, отношенията продължават.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 24, 2020, 22:04:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: F-Close, отношенията продължават.  (Прочетена 1895 пъти)
turboget
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« -: Декември 07, 2011, 04:44:24 »

Съфорумници,
активността ми във форума намаля значително в последно време, за радост, за да се повиши същата в реалния ми живот.
Накратко, преди два месеца, момиче от бившото даскало ми пишеше по скайп. Беше много клъвнала по мен, но не и аз по нея... все пак, за да не съм рязък, реших да й обърна приятелско внимание и да се поинтересувам какво прави. Сподели, че започнала работа в един от #######. Аз имах нужда от работа... в крайна сметка сега сме колеги там, аз изкарах първия месец. Първо, мисля че за пореден път имам късмет- културна обстановка, работа която развива комуникативността и не пречи на задълженията ми към университета. Втори ден там, нова колежка (М.) - 1ви курс, моя факултет, друга специалност. Поддържана, добро тяло (слаба, но добре сложена), усещам, че има игра (Оценка- 7- 7.5) . Минуси: пуши, кифла аура (уоу), прекалено цинична и за капак, мисля че още същия ден ме попита 3 или 4 пъти дали е красива. Харесва ми и взаимно си пускаме гювеч. През следващите дни  обаче започна да се дърпа, забелязах халка- сгодена за момченце (и той на 19), ходели от 4 години. Мисля си, бре тия накъде са трагнали, глупаци, с тея халки... и т'ва момченце- то аз съм младолик ама оня мязи на 14-годишен.  Няколко дни така, закачаме се. На 8ми Ноември организираха тройно парти по повод именничките колежки, включително М. Тя доведе приятели/ки - гаджето още 1 момче и 3 момичета. Последните се завряха в един ъгъл и се дръпнаха от общото парти, където аз например се опознавах със сравнително новите ми колеги и колежки и припявах, тъй като имаше китаристче (много се кефя на акустичните китари). Към края на партито, М., заедно с една от приятелките си започнаха да набират хора за дискотека- отрязах ги, нема пара и къде ще ходя... тя там с оня.
Ден-два по-късно, М. споделя, че нейната приятелка (М2) , с която търсеха компания за дискотека ме харесала МНОГО. Реално имам супер-бегло впечатление за М2.
Същата вечер получавам искане за приятелство във фейсбук от М2. Приемам го с определено количество задни мисли- щом ей така й се приходи на дискотека, тя от онези, които ходят много, което значи, че не е мой тип... а и е леко пълна. Но въпреки това решавам, че имам нужда от раздвижване и решавам, че ще се пусна пък да видим докъде.
На следващата вечер ми пише, по чата във фейсбук. Отворена е, плямпа много... и аз писах глупости, стори ми се, че й е забавно... то и на мен беше. Вика хайде да се видим на кафе? Хайде, но след седмица, защото съм болен (така беше) и имам много работа (пак така). Разменихме телефони. Тя ми пише смс-си какво правя... и по-късно отново пишем във фейсбук. Тоя път бях леко шокиран, след като сподели, че "като съм напрегната обичам да ходя на дискотека и да танцувам... много обичам да си въртя гъза и да играя мазни кючеци  Grin "  -ти не си много наред, обаче т'ва ме кефи. Малко по-надоло чата премина към секс- "ей сега се връщам, няколко секс" и ухилени емотикони -> "не съм правила секс от  1 месец... то това се отразява на психиката, после що не съм наред  Grin" След което къде директно, къде деликатно предложих услугите си.
След още 3-4 дни (ден преди срещата на кафе) идва на гости на нейната приятелка на работата. Не ми хареса, досади ми самата мисъл, а и почти не бях спал същата нощ.
Бърборана, подобно на виртуалното ни запознанство, тя отново пое инициативата- аз продължавам да следвам решението си от приемането й каот "приятел" във фейсбук.
Говореше много и различни неща, имах къде да се хвана и развивах темите, които тя започва. Опря до семейството й, некак си е скофтено и аз на това отдавам факта, че тя обича да е нон-стоп някъде и да седи минимално в дома си. Оттам идваха и приключенията й, за които ми разправи (някои бяха и ужасни, имаше и готини). Все още не знам какво толкова ми харесва, доста сме различни, може би закона, че противоположностите се привличат. След работа (тя вися няколко часа с нас) я изпратих, продължихме да си лафим и извървяхме вероятно близо 2 километра, отново тя говорейки повече от мен... да не забравяме,че изпитвах остра нужда от сън. Изчаках автобуса й, който преди да дойде: -една целувка тук (бузата), че те изпратих и една тук (другата), че съм пич. Изпълни го моментално и ме прегърна.  Минута по-късно получавам смс от нея: "Ако искам по средата каква трябва да е причината?" и без майтап, батерията на гсм-ма ми спря.  Отново писахме по фейсбук и обещах да ходя на дискотека с нея няколко дена по-късно.
Да си призная, това беше и първата ми дискотека в студентския град.  Звънях й да ме опъти при което ми каза да изчакам... "Чао, мамо!!" ...чух това и знаех, че баща й е извън БГ. Обнадеждих се. В дискотеката... налазихме се. Не се кефя на чалга, но по някакъв начин успявах да си изкарвам "по-скоро положително" (бяхме с 2 нейни приятелки... и двете под 18, едни схеми въртях с лични карти... не ми хареса тая работа)... Към 2 без нещо си викам, айде време е да се действа, хванах й ръката и хайде да танцуваме (не ходя често на дискотека, но все пак е опит и ми помага да се чувствам по-отпуснато всеки път)... не че съм капацитет, но знам някви движениенца, а и мисля, че момичетата харесват момчета, които не се насират 5-6 часа на един стол в дискотеката. Половин час танцувахме сигурно... усетих я, че се чувства добре в ръцете ми, комфортно, гледа ме в очите... беше ми надървен и тя го беше усетила. Има големи гърди, беше с изрязано деколте. Гледа ме. С погледа, известен в пикапа, който наподобява кученце, което гледа храната в ръцете ти...
Скъсих разстоянието между нас и... вече има и целувка. Хм, бърза и сочна. Две минути по-късно при сходна ситуация вече си изпусна и езика... ръцете ми бяха на гъза й. Ном, ном.
Това беше следващата база и дискотеката започна да ми писва. Тя обаче продължаваше да танцува и действително както ми каза си се кефеше... ей така, без значение дали и аз с нея или сама. Към 5 и нещо вече си тръгвахме от там... посетихме манджа стрийта и се движихме по стъпката, известна в пикапа, като рапорт. Взехме автобус... и тя ме покани в тях. Да ама, в началото на дискотеката ми обеснява как (това трудно ще го обесня) няма да й върже да прави секс тая вечер. Има дълбока връзка с баба си, която била там... и вероятно по някакъв начин е сигурно, че щом баба й е там, няма да стане... самото изречение, че няма да й върже звучеше правилно, без да смята, че аз съм навит.
Реших, че няма да ходя с нея и така и стана. По-късно тя ми каза, че спала с едната от нейните приятелки (да не я обиждам, но конкретната влиза в моятата категория "танк" - доста обемна).  Ето какво си мислех- това беше сериозна крачка назад от моя страна, която много вероятно щеше да прецака работата. Малко като от тоя виц

Цитат
Дискотека. Младеж отива при мацка:
- Ще може ли да се запознаем?
- Може...
Запознават се...
Младежа:
- Да отидем на бара да изпием по джин с тоник?
- Да отидем...
Отиват, сядат, пийват.
Младежа:
- Да излезем да се поразходим?
- Да излезем...
Излизат. Минава малко време.
- Какво ще кажеш да отидем у нас?
- Да отидем...
Отиват.
- Какво ще кажеш да се съблечеш и да легнеш?
Мацето се съблича и ляга. Младежът стои нерешително. Мацката:
- Какво чакаш?
- Честно да ти кажа никога не съм стигал до след джин с тоник...

Може би си мислех (една патка мислила, мислила...), че нещо ще се обърка- така че един съвет: не се вкарвайте във филма сами, че няма да стане или нещо такова- безоснователно е в повечето случаи! И на себе си и на други, които може би имат подобни проблеми, ще напомня- изпразнете съзнанието си. Това означава да не се очаква провал! Може да очакваш успех и да се провалиш- не знам, но ако очакваш провал, сам си вкарваш автогол и рискуваш да си неподготвен в ситуация....  В моят случай имах 5 секунди да реша дали да си ходя в нас или да ида с нея... пък можеше и да се оправим още тогава!

Е, и тази ситуация се пак можеше да се гледа от друг ъгъл- това ебане, не се знаеше как ще се отрази, толкова рано в запознанството ни... а дори не беше и сигурно. А и тя щом ме харесва МНОГО (това ми бе повтаряно от М. почти всеки ден) може би щеше да увеличи желанието на М2. към мен.

По-нататък с М2., тя идва няколко пъти на работата (това честно казано не ме кефи) и аз я изпращах. По пътя си говорим и накрая се целуваме. На два пъти тя споменава "да си поговорим"... не съм глупак, но бях зает и се правя, че не разбирам. Иска да знае какви са ни отношенията.  Разбира се.  Отново си ходим заедно... -за какво искаш да си говорим?
М2- не знам, искаш ли да ми кажеш нещо?
-Не знам, а ти?
-Разбирам, какво искаш- да се изясним. Много ме кефи твоята компания, готин човек си... но не мога да ти кажа нищо конкретно, според мен, трябва да се оставим на течението и да видим какво ще стане.
Това разбира се не беше достатъчно за нея и скоро излязохме на кафе. Отново се разбърбори...има екшън около нея. Сподели ми и доста лични неща, аз също споделих.. но не прекалено. Усетих, че пак ще иска "да си говорим" допълнително  и затова, на четири очи както сме, отворих темата, за да не ме притеснява по фейсбук, където не обичам да пиша, още по-малко такива неща. Все още имам вътрешни конфликти дали не е грешка цялата работа, но продължавам решението си да видя какво ще стане- Познаваме се от скоро и преди всичко искам да се "запознаем"... в такъв стил бе това което й казах.
След няколко дни сме на рожден ден на колежка и тя като редовен гост сред персонала също беше поканена. Нямаше много алкохол и при това само вино и бира... момичетата се отпуснаха, аз също добре си прекарвах и с М2., (която отново беше усетила ерекцията ми) се осамотихме в спалнята, където бяха якетата и чантите на гостите. Натиснахме се, целувахме се..., но попринцип, в подобна обстановка не се чувсвтам добре, още по-малко, че вратата не можеше да се заключва и изтрещелите хора в съседната стая... а и аз въпреки, че покрай пикапа се отворих значително, съм си донякъде притеснителен. По-друг начин си представях тоя секс, щото май от доста време го чаках... а й не бях правил след като си направих обрязване (частично) и се безпокоях за реакцията й спрямо белезите от шевовете.  Казах й, че не искам да правим секс там... но продължавахме да се натискаме.
Попита ме "имаш ли?" -Да (чантата ми беше на метър разстояние).
Тоя път реших да се поправя за случката в автобуса след дискотеката... ебал съм ги и онея в съседната стая, ебал съм си резнатата пишка... ивадих си го... сега тя ме спря- "имам гости от червен бряг" (wtf?!...5 сек... схванах...)-това пречи ли ти? М2- не. ......ебал съм ти и гостите начи  Grin , сложих презерватива, тя се беше саблякла (с течение на предварителната игра... по-рано в хола, когато бяхме и я целунах по врата ми каза- ама ти недей така) , малкия разбойник беше прав като гвардеец.
По средата на акта... тамън странично го правехме и 5 човека (много забавно) нахлуха в стаята. Не знам к'во видеха... очаквах нещо такова и 1 мин преди да дойдат едно одеяло фанах та бях заметнал двама ни, колкото можех... а и онея 5мата май доста бяха пийнали, май не разбраха кво става. И продължихме... добре беше, щото преди операцията с тая нежна глава издържах малко. Втори рунд също имаше, но оная работа ми омекна. Не знам що- то цяла вечер бех надървен, а тва беше към 4 и нещо сутринта.
Не беше кой знае какъв секс, но тя реагира доста адекватно и вика "не го мисли" и според мен не се е отразило на отношенията ни. Отпуснах се и се върнахме към купона и продължихме да се веселим.

Що се отнася до М., на същия купон, буквално ми го язди надървен доста доволно, макар и през дънките. М2. беше до нея и предполагам, че може да изникне тройка. М2., ми беше казала, че е ЗА тея неща.

Отностно обрязването: ако някой смята, че има проблем... в тийнпроблем има тема за фимоза, доста обширна, цялата е пълна с компетентни коментари от практикуващ доктор в областта, не губете време и си оправете инструмента. Аз се притеснявах как ще реагира момичето, но тя беше приятно изненадана.

Като цяло, приветствам съвети за удължаване на акта-- в ловър бг попаднах на тема от manowar с техника как да не свършваш притискайки междниката, а monolith е поставил линк в коментарите към книга ("мъжът и жената интимно") със съвети. Тези неща ги прочетох... и пак ще ги прочета. Вероятно няма да имам проблем ако по-често правя секс, но все пак технически съвети за предварителна подготовка няма да са зле. Например кои храни имат витамин Е? Ще положа усилия върху физически упражнения и други подобни. Не искам да прибягвам до спрейовете с лидокаин, нито оня модел дурекс перфома.

пп: общия период на действието е 3 седмици.
Активен

Another day but not a challenge
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #1 -: Декември 07, 2011, 16:13:37 »

Не знам колко време продължава актът при теб, но...мисля, че е въпрос на това да познаваш себе си. Аз да кажем в 9 клас бях свикнал една ножка да ми продължава по 2-3 часа и така и ми остана, иначе по време на секс това с притискането съм го пробвал, действа, но е за много кратко, за 1-2 мин. Иначе аз си измислих едно нещо, когато мацката е отгоре. Хващаш числото 2 и правиш следното на ум - 2х2=4, 4х4=16, 16х16=***, или същото само че с 3 в началото. На мене ми помагаше преди, ама после почна да ме мързи да го правя. А иначе знам и че хората които тренират (спортистите), им се увеличава издържливостта от тренировките като цяло...лично не съм забелязал нещо такова ама...
По историята, готина свалка, и успешна явно, но на мене лично не ми допадна, че не си обяснил точно детайлите с термини и т.н., какво от пикъпа си прилагал и как, за да могат и други хора да си вземат поука и да знаят какво и как да правят, а без тези неща изглежда точно като история от тийпроблем за това как си забил мацка която те е харесвала.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
turboget
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #2 -: Декември 12, 2011, 19:44:51 »

не си обяснил точно детайлите с термини и т.н., какво от пикъпа си прилагал и как, за да могат и други хора да си вземат поука и да знаят какво и как да правят, а без тези неща изглежда точно като история от тийпроблем за това как си забил мацка която те е харесвала.

Какво да кажа, като действам, почти не мисля нещата по схематичния начин, с термините и фазите... а и смятам, че съм положил добро количество отправни точки, че човек, който чете разказа, ще може да се хване и да извади полезни насоки за себе си.
Като цяло се стремя изначалното ми поведение да е такова, че да привлича хората... не знам как да го обесня, но смятам, че всеки може да предположи, за себе си, какви хора ще са привлечени спрямо собствените му действия и персоналност като цяло.
По-рано четях повече пикап материали и честно казано в един момент доста се бях объркал и реших, че съм прекалил с теорията и започнах да се осланям повече на собствения си инстинкт и да практикувам нещата, които знам, като вече съм ги нагодил по собствения си характер. (Ето тук отправната точка е- човек трябва да има доверие на собствените си инстинкти. Важно!! Изисква се човек да осъзнава къде страховете му го спират и изменят мисълта, респективно действията, и да не позволява това да се случва. ИЛИ според пикапа, това може да се отнесе до, излизането от зоната на комфорт . Например, в историята казах, че попринцип (т.е. бета поведението) нямаше да се впусна в игра с конкретното момиче, но осъзнах, че изпитвам страх и използвах принципа на "контра-интуитивното" действие, излезнах от зоната си на комфорт и това доведе до само добри неща.)
Относно привличането, скоро четох Тигъра и останах с впечатлението, че е почитател на фразата "скромността краси човека". Това в пикапа, според мен, се съотнася към "needy" поведението. Защо? Защото скромния човек (да не се бърка с видове пасивност, апатия и тн. Скромността не пречи на настъпателността) в отношенията си с хората, буквално, се носи и не придава тежест <-> обратното на нийди. Следователно хората ще се чувстват приятно, олекотяващо, отпуснато край теб, ще им е приятно и ще търсят твоята компания.

Изобщо аз съм почитател на този пикап... трансформираш се, така че хората сами да идват при теб... и ти да си ги избираш. В по-общ план, интелигентни приятели, мъже, жени... и задължителната последица- атрактивни, интелигентни жени, към които имаш и желания за секс и връзка.

**Продължение към историята**

Отношенията с момичето градират постепенно и това ме радва. Радва ме и мисълта, че след снощните 4 употребени кондома секса се подобрява значително и откъм времетраене, и откъм качество.

Смятам, че темата няма нужда от повече коментари, освен ако някой не реши да пита нещо, може да я заключим.

поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=BE0Id-OqyJ0&list=LLPr70FiYdAi1P0286l5tgJw&feature=mh_lolz
Активен

Another day but not a challenge
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: