Tyxo.bg counter 7 неща, които научих от форума през 2011
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 19, 2019, 00:32:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: 7 неща, които научих от форума през 2011  (Прочетена 20820 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3793

Профил
« -: Януари 03, 2012, 14:33:35 »

С настъпването на Новата Година, искам да напиша няколко неща, които научих от форума (и от други места) през 2011 година - нека всички да ги ползваме, и да научим още толкова през 2012!

1. Когато някой е задавал въпрос как да свали една определена жена, крайният резултат е, че не я е свалил.
Не искам да омаловажам ресурсите на форума - напротив, има много полезни теми и нека всички да се научим от тях. Обаче не мога да не заключа, че когато работата дойде до постване на тема "как да я сваля" обикновено нещата вече са неспасяеми. Учете се от грешките си и ги избягвайте за в бъдеще. По-лесно е започнеш на чисто, отколкото да спасяваш нещата, когато вече си направил много грешки.

2. Не бързайте да отхвърляте добър съвет.
Особено от ветераните в този форум. Често пъти чета умни съвети от старите кучета, а питащият казва нещо от рода на "тя не е такава, на нея такова елементарно нещо няма да подейства". Е, познай какво - щом е изпитано 100 пъти и действа, няма причина да не подейства и 101-я.

3. Не си губете времето на места, където е тъпо.
Ако просто искате да пийнете по няколко бири с приятелите си, няма значение къде сте - и кварталната кръчма става. Но ако сте излезли за мацки, а такива няма в заведението, или са грозни, или са кучки, или е пълно с два пъти повече мъже - просто станете и си излезте. Още като влезете в заведението, огледайте се и ако няма достатъчно таргети - хич не сядайте и не си купувайте нищо за пиене, а прежалете 5-те лева, които сте дали за вход, и си излезте. Същото важи и за купони. Начел съм се на теми от рода на "на купона бяхме аз, двама авери, гаджетата им, и една тяхна приятелка, ама после се оказа, че си имала приятел". На такъв купон няма смисъл да стоиш до сутринта (или докато те отреже едната свободна мацка).

4. Колкото повече излизам, толкова повече предпочитам да излизам сам.
Разбира се, говорим за излизанията с цел лов на мацки. Не че нямам свестни приятели (даже имам няколко такива тук от този форум), но когато съм тръгнал да върша работа, само се развличам ако имам и други занимания, или пак ако разчитам някой да свърши моята работа вместо мен.
Интересното е, че почти всички постове тук, които ми идват на ум, винаги приятелите развалят работата. "Уинг" културата явно нещо не е развита при нас. Не си спомням да съм чел пост, в който някой да е похвалил уингмена си и да е казал "ей, браво на авера, без него нямаше да мога да сваля тази мацка"

5. Никога не губи сигурното!
Има много поговорки - "от два стола, накрая на земята", "една птичка в торбата е колкото две в гората" - няма нужда да продължавам. От историите, които съм чел тук, винаги когато някой се е отказал от по-невзрачна, но сигурна мацка, за да гони по-красива - е оставал без нито една от двете. Самият аз съм правил тази грешка, и резултът е най-много да вземеш някой телефон. Разбира се, с телефонен номер секс никой не е правил, а от тази, която си пренебрегнал, сексът вече едва ли ще бъде така лесно предложен.

6. Приятелите ти не искат да бъдат като нас.
Повечето момчета не искат да влязат в играта. Вярваш или не, това си е така. Разбира се, като нормални топлокръвни мъже те искат да спят с колкото се може повече жени, но само ако тези жени им паднат от небето. Играта изисква много отдаденост, усилия, инвестиция на време и пари, и известна доза талант и късмет. За повечето хора това е твърде висока цена. Така че ако се опитваш да отвориш очите на някой свой приятел, а той "не вдява" - откажи се.

7. Ако останеш в играта, ще платиш цената за това.
Не коментирам дали това е хубаво или лошо. Но определено ефектът се забелязва. Ако останеш в играта достатъчно дълго (и ако си успешен) ще станеш по-студен, по-циничен, няма да те е много грижа за чувствата на другите, и въобще ще ти стане много трудно да градиш и поддържаш близка емоционална връзка с другите (особено с жена). Ще видиш жените в такава светлина, в каквато преди това не си си ги представял. Горе-долу като да погълнеш червеното хапче и да видиш Матрицата. Дали ще станеш по-щастлив от това - не знам, питай Нео.

Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 935

Профил WWW
« Отговор #1 -: Януари 03, 2012, 14:42:33 »

Много добра тема, stone. Тъй като искам всеки да я прочете ще я направя важна. Всъщност, хрумна ми още една идея. Нека всеки сподели сподели тук какво е научил от форума през 2011г.  Smiley
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
bornunderabadsign
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

;]

Профил
« Отговор #2 -: Януари 03, 2012, 15:33:31 »

Аз лично знаех за форума от доста време...примерно 2 години и така и така никога не съм мислил,че ще ми помогне кой знае колко...И така мина време четях някакви американски форуми и нямаше какво да правя регистрирах се тук...Започнах да пиша,да давам съвети,да прочитам успешни и не успешни рапорти и установих, че това е доста полезно понеже така обменяме опит и се учим постоянно. Все пак българските момичета се различават по маниер от американските и трябва да може да си помагаме наистина wing не е много популярно и в сайта може да имате авери, с които ходите на лов, но малко създават двойна игра, всеки играе май сам за себе си,а не трябва да е така. Аз лично се запознах с няколко момчета от форума и заедно излизаме да забиваме по  нещо някой път минава много добре, друг път без успех. Важно е човек да се забавлява на първо място понеже ако не се чувства щастлив вътрешно и излиза само да се запознава с момичета е малко тъпо.
Активен

Истината боли мада факърс и не забравяйте, че никога няма да сте най-големите терикатчета винаги има по-голям терикат от Вас, който да ви изклати Wink
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 748

Профил
« Отговор #3 -: Януари 03, 2012, 17:08:41 »

Браво и от мен на stone, за актуалната тема!

Ето ги и моите 7 неща (правила):

1. Успеха е процес, който се гради с времето.
За да бъдеш успешен, в която и да е област (в това число и пик ап-а) е нужно време, упоритост, търпение и голяма доза оптимизъм. Основната мисъл на всеки пик ап артист би трябвало да бъде - аз мога и желая, но и имам още много неща да научавам.

2. Прави нещата, така че да изпитваш удоволствие от тях.
Като всяко друго нещо, за да бъдеш успешен пик ап артист е нужно да правиш нещата с любов и ентусиазъм. По този начин, възможността да "заразиш" околните с твоята любов, се повишава многократно.
Никога не се насилвайте да правите нещата по задължение или защото така би трябвало.

3. Контролирай себе си, за да можеш да контролираш и другите.

Ние  мъжете имаме едно много силно оръжие - самоконтрола.
Това е така, защото един мъж с добре изразен самоконтрол излъчва, това което подлудява жените - а именно умението да не се поддава на техните женски номера.

4. Нека трудностите те стимулират, а не отказват.
Един пик ъп артист се зарежда от трудностите, защото той знае, че само силните духом са способни да преминават препятствията. А една премината трудност зарежда повече, отколкото лесно спечелената победа.

5. Бъди гъвкав.
Една от главните цели на пик ъп-а е да направи един човек по-разчупен, по-гъвкав, по-отворен към себе си и към другите. Гъвкавостта е умението да слушаш сетивата си и да реагираш, според ситуацията.

6. Не съди другите.
Човек е сам отговорен за делата си, но не и за делата на другите. Умението да имаш "власт" над другите се корени, не в това да ги набеждаваш или съдиш, а в умението да ги разбереш и да намериш път към сърцата им.

7. Имай принципи и ги отстоявай.
Всеки успешен човек (пик ъп артист) има свои принципи и правила в живота. Той е истински убеден в тях, държи на тях и ги отстоява. И когато някоя жена се опита да го пробва и да ги прекрачи, той реагира по такъв начин, че тя да започне да го уважава още повече за това.

Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« Отговор #4 -: Януари 03, 2012, 17:16:34 »

Здравейте пичове, регистрирах се в форума през март 2011 (брат ми ме светна) и общо взето се чудя кво съм правил преди това. Нещата които съм научил трудно мога да опиша, защото съм чел доста с някой съм съгласен с други не. Общо взето се опитам да си отсея едни неща които се вместват в моите разбирания. Едно от нещата с които много ми помогна форума е че когато нямам настроение за излизане не ми се занмава с игри, или просто съм в състоянието "Защо да еб*м като може да си пием"  Embarrassed влизам прочитам няколко постчета или рапорти и това ми действа като "манивела" Веднага паля  вдига ми се настроението и ми се ходи на лов и прочие.  Smiley

Поздравявам всички с Новата година и дано да е по-успешна за всеки.
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Това което не ни убива, може да ни осакати за цял живот Grin

И да не забравяме, че това ни чака http://store4.data.bg/razputinbg/396751_10150504367049232_226549074231_8994677_1424145829_n.jpg
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #5 -: Януари 03, 2012, 20:08:37 »

Съгласен съм с Разпутин
Нещата как трябва да се правят с жените е известно от край време и уж всички ги знаем, но кой знае защо когато дойде време за реално действие не ги правим както трябва.
Така че и на мен форума ми служи за надъхване и ежедневно напомняне кое как трябва да е!
Е....понякога и научаваме нещо де Wink
Активен

Fake it 'til you make it!
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #6 -: Януари 03, 2012, 21:10:11 »

1. Тука е мястото яко да се надъхаш.
2. Място да научиш нещо ново и полезно.
3. Научих, че яките мацки са малко. Супер лесно е да свалиш някоя средно статистическа кифла, но да си намериш яка мацка за дълго си е голям зор.
4. Научих, че 99 % от приятелите ми са супер АФЦ-та и скучни типове и не си заслужава усилието да им угаждаш на слабостите и тъпотията, за да имаш "компания".
5. Не четете постовете на жените във форума(освен Womanworth), тъй като ще ви въвлекат в някакви спорове, а знаете, че да спорите с жена няма никакъв смисъл.
Активен
Nikk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

Профил
« Отговор #7 -: Януари 03, 2012, 21:57:55 »

Въпреки възрастта ми и малкото ми опити в пикъпа, успях и аз да науча някои неща през изминалята  година  Smiley :                 
1. Всичко трябва да се прави на момента, не трябва да се чака до последно, защото накрая няма да се получи нищо
2. По-малко страх, повече действия.
3. Винаги има някой, който е по-зле от теб,но също така и някой, който е по-добре.
4. Всяко негативно нещо има и своя позитива страна и тя трябва винаги да се търси.
5. Бъди позитивен и всичко ще бъде наред.
Активен

Живей Тук и Сега, защото точно този миг е единствен и неповторим.
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #8 -: Януари 03, 2012, 22:31:25 »

Трудно ми е да кажа какво съм научил през последната година, защото чета форума от доста повече време, но ето някои от по-важните неща:

1. Бъди смел, направи го част от себе си това да поемаш рискове понякога.
2. Не мисли за успеха, не мисли и за провала - ако си харесал някоя мацка просто действай.
3. Уважавай себе си, за да те уважават и другите.
4. Бъди лидер пред приятелките си (някои може да кажат и сред мъжете, но да почнеш да лидерстваш излишно пред приятелите си ще ги подразни).
5. Когато не успееш - анализирай, разбери къде си сгрешил и приеми, че все пак си научил нещо, а не е само провал.
6. Приятелите ти не искат да бъдат като нас.
Повечето момчета не искат да влязат в играта. Вярваш или не, това си е така. Разбира се, като нормални топлокръвни мъже те искат да спят с колкото се може повече жени, но само ако тези жени им паднат от небето. Играта изисква много отдаденост, усилия, инвестиция на време и пари, и известна доза талант и късмет. За повечето хора това е твърде висока цена. Така че ако се опитваш да отвориш очите на някой свой приятел, а той "не вдява" - откажи се.

Последното е точно така - учуден съм защо хората не искат поне да почетат, да видят и други гледни точки, ако не друго, а очакват мацките да падат.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
roberto92
PuP Masterpiece
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Профил
« Отговор #9 -: Януари 03, 2012, 22:47:55 »

Научих че pickup-а е едно силно оръжие. За което трябва време и упоритост! Направих една грешка в началото, когато прочетох толкова много информация че стана една бъркотия в главата ми .... Затова рядко влизам във форума но един път прочета ли нещо ценно изчаквам да мине известно време и след практика и усвояване преминавам на следващата стъпка.  Така просто играта става част от живота ти, не мислиш дали да кажа това или това или какво ми бяха казали да направя от форума, а направо ти идва от вътре.

Научих че сме заплаха както за жените така и за мъжете. Жените ако разберат че се занимаваме с такова (изкуство) и че могат да бъдат манипулирани от нас, защото знаем какво да направим могат да се поизплашат или да кажат тоя е ебаси женкаря (така че си мерете приказките и без да споменавате за pickup-a). А мъжете започват да гледат на нас с лека омраза, защото им отмъкваме жените под носа.

Научих че алкохола не води до нищо добро! Започвате да си мислите че сте най-добрите имате смелост да направите всичко, като си мислите че го правите правилно, а всъщност всичко което правите под влиянието на алкохола само ще ви изложи освен ако не се занимавате и с пияна мацка! И винаги имайте едно на ум че под влиянието на алкохола 8-ците всъщност са 4-ки!!!

Разбрах много неща за мен ... примерно че преди голяма част от нещата съм ги мислел правилно и съм действал правилно но просто не съм бил сигурен че това е начинът.
Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« Отговор #10 -: Януари 06, 2012, 10:37:25 »

Smiley За тази една година научих доста неща от форума като започнем от това,че се научих да контролирам гнева си,да не се разпалвам толкова лесно.Вече мога много по качествено да амогвам разни "тарикатчета" и боклуци.Отвръщам с лекота на женските шитки,да ги негвам успешно(понякога малко брутално),да създавам привличане,не се притеснявам да изказвам мнението си и когато нещо не ми допада веднага го срязвам.И още нещо научих,че винаги съм бил това,което съм искал,трябвало е само малко побутване от моя страна.

П.С. Темата е велика Стоун.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
street_fighter
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #11 -: Януари 07, 2012, 00:33:24 »

На мен също много ми хареса темата! Браво момчета.

1. Pick up форума ме научи да уважавам себе си и принципите си.

2. Научих,че трябва въпреки всичко да уважаваш жените с които искаш да спиш

3. Научих,че може да имам всяка една жена.Въпрос на време и опит.

4. Научих,че с повечко know how можеш да свалиш всяка жена.

5. Научих,че ако се задълбочиш в свалянето на жени,идва момент в който всичко се превръща в рутина и ако не успееш да намериш баланса...после много трудно ще се задържиш с един човек,а аз мисля,че все пак целта в живота ни е да намерим човек с който да споделим живота.

Пожелавам една много успешна 2012 година за всички настоящи и бъдещи членове на форума.

P.S.- научих също,че има толкова много информация и материал тук,че според мен трябва човек да чете 3 месеца без прекъсване и още 3 месеца да асимилира информацията.
Активен

don't Hate the playa...hate the game Smiley
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #12 -: Януари 07, 2012, 02:39:31 »

Street_fighter, не си научил явно най-важното. Няма смисъл да четеш само, играта е на вън. Докато не излезеш да практикуваш нищо не си научил.
Активен
Flash
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил WWW
« Отговор #13 -: Януари 07, 2012, 03:38:39 »

Нямам цяла година като член на форума, и pickup обществото, но научих изключително много неща.

1.Коч компаниите - неприятно нещо.
1.1 Намаляват ти "рейтинга" сред жените/момичетата.
1.2 Отдалечават те от общуването със другия пол
1.3 Една голяма затворена врата към играта.

2.Не се опитвай да промениш никого, ако сам няма желание, няма да стане.
- Опитах се да направя няколко от приятелите ми уингове, но само 2ма имат интерес. 1ня е член на форума, а другия просто му давам някой малки съвети какво трябва да прави доброто крило.

3.Не става само със четене.Отначало прекарвах супер много време пред монитора, тъпках си главата здраво и накрая стана мазало.

4.Самочувствието. Определено знанието ти вдига самочувствието. Преди прекарвах доста време пред монитора, играейки игри и просто общуването със хората ми беше супер трудно. След като започнах да чета, да асимилирам написаното тук, да се обличам по-добре, да тренирам, да се поддържам, самочувствието ми започна да се покачва. Със по-добрия вид, започнаха и повече женски усмивки, и влажни погледи.

5. Учи се от грешките си.
- Ако се прегледа хронологията ми назад във форума, имам доста теми със въпроси. Сега като се замисля, на голяма част от тях съм можеш да си отговоря сам. Имам и теми, който са за неуспешни рапорти, където съм искал съвети, но голяма част от грешките съм осъзнавал сам. Ако сам не можеш да се поучиш, друг също няма да го направи.

6.Четейки по-горните прозрения на членове от форума, и аз стигнах до 1.
Алкохола и цигарите не са добър помощник.
- Тъй като не пуша по принцип, няколко цигари ми стигат да ми направят главата бушон. Както при алкохола ставам леко неадекватен и всичко става "лесно"... да ама не...
В това се убедих точно във края на годината, където във нетрезво, макар и не кирка пиян, пропуснах добър шанс. Няма да обвинявам алкохола, но и той допринесе. След този инцидент, няколко дни ми беше супер скапано, постоянно мислех за това, но след като разказах на друг съфорумник, който ми каза "Майната й, има и много по-добри"  може би ми стана по-добре.

7. Измислих го докато пишех 6, но реших да бъде като номер 7. Колкото и да е силен 1 мъж, почти винаги му става по-добре след като сподели. Сега дали ще сподели радост или провал, значение няма, въпроса е, че като някой ти каже, "Майната му, напред" или "Браво, продължавай" ти се качва настроението. Нали това е смисъла от първите графи на форума, ако не и целя му замисъл. Да бъдем заедно във това което ни е кеф да правим, като печеливши или губещи.

8. Ти си си ти. Ти не си Мистери, не си Style, не си Slayer (Slayer, ти си си ти Cheesy:D). Да, ученето на техниките е добре - но само до там. Не трябва да се опитваш да да имитираш който и да е, защото във един момент се разбира, кой си реално, ако не друг, ти само го разбираш, и всичко отива по дяволите.

Успешна нова 2012, нека да сте живи и здрави всичките, пожелавам ви много успехи във Играта, и във всичко друго което подхванете. Нека тази е по-успешна от миналата, и нека направите всичко което не сте успяли. Оставете грешките от 2011 зад гърба си, но не забравяйте това което сте научили от тях.

Активен

Вълкът е по-слаб от лъва и от мечката, но НИКОГА не играе в цирка!
street_fighter
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #14 -: Януари 07, 2012, 13:01:12 »

Street_fighter, не си научил явно най-важното. Няма смисъл да четеш само, играта е на вън. Докато не излезеш да практикуваш нищо не си научил.

прав си.Не съм много активен сега зимата.... лятото ми е силата.
Активен

don't Hate the playa...hate the game Smiley
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: