Tyxo.bg counter 7 неща, които научих от форума през 2011
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 02:11:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: 7 неща, които научих от форума през 2011  (Прочетена 21446 пъти)
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #15 -: Май 21, 2012, 11:54:35 »

Регистрирах се  на февруари 26, 2011, 21:24:47. Почнах здраво да чета и постоянно се дразнех как не мога да запомня почти нищо. Не спрях да чета щото ми беше и интересно. Прочетох "Библята на Дон Жуан" и "Body Language" от Алан прайс. Отделно чета постоянно "Истории и репорти за успешни и неуспешни свалки" за да видя как точно играят другите и "Проблеми в свалките".

Форума ми помогна да видя нещата под друг ъгъл - нещо което никога нямаше да направя сам ако нямаше къде да го прочета или кой да ми каже за него.
Научих се да не ми пука особено от това какво мислят хората (и преди съм бил така, но не и с жените).
Научих се, че нямам какво да губя и че ако не направря нещо 100% губя - а никой не желае да знае, че ще се провали на 100% и да не се опита да направи каквото и да било.
Научих, че много от хората са AFC-та и че чакат нещо на готово - което е ЗЛЕ и че PickUP културата в Бъглария е слабо развита - което е ДОБРЕ. :-)

Знам, че има още много какво да уча и съм изключително надъхан в това което правя особено когато имам дори и някакви супер малки успехи, било то телефон, среща, kiss-close и т.н. и от това също много ми се вдига самочувствието - което също е проблем :-) Не възнамерявам да спра да се занимавам с това, без значение от социалния ми статус.

Пожелавам успехи на всички.
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
alex4y
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Shine!

Профил
« Отговор #16 -: Април 16, 2015, 21:11:14 »

Напълно съм съгласен.
Бях скиптичен,регистрирах се в сайта,регистрирах се в много сайтове и четях,четях много.
Комуникирах както с хора от този форум,така и с хора -любители.Хора с повече опит и знания,комуникирах ,питах и разпитвах дъълги часове хова от други държави.Абонирах се и плащах за всичките им обучения,но си струваше!
Осъзнах ,че всяка жена е различна,всяка изисква от теб да се нагласиш спрямо нея.
Разбрах,че трябва да слушаш преди да казваш и това не се отнася само към комуникацията с жените.Всеки иска и има право да бъде изслушан,макар и да греши,а жените често грешат.Повярвайте ми!
За новопостъпилите във форума,добре дошли!Очакват ви незабравими моменти,моменти на срам,щастие,разочарование и успех ако разбира се решите да не посредничите ,а бъдете индивидуалисти ,не преследвате щастието ,а искате да го настигнете ритнете по топките и подминете.
Аз..?..аз научих много повече от 7 неща от форума!
stone,много добра статия!
Активен

"Всичко, което някога си искал се намира от другата страна на страха. " - Дордж Адаир
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: