Tyxo.bg counter Nick ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 17, 2018, 23:39:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  
Автор Тема: Nick ?  (Прочетена 17416 пъти)
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2144

Профил
« Отговор #60 -: Октомври 01, 2012, 09:54:18 »

Ако гаджето на дъщеря ми се казва Хю Хефнър, какъв е проблема? Grin
Активен

Fake it 'til you make it!
Girls_make_me_horny
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 137

Истината е това, което на повечето не им понася.

Профил
« Отговор #61 -: Октомври 10, 2012, 20:21:30 »

Хрумна ей така от нищото, не исках да е нещо специално и затова си казах "дай ще е нещо, свързано с мен" и така, разгонен съм като пръч, независимо от мястото, момичетата и ситуацията  Smiley
Активен

Cera flava.
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1424

The Queen's Code

Профил
« Отговор #62 -: Октомври 10, 2012, 23:24:01 »

Крайно време е мисля, да споделя с вас, мили съфорумници и съфорумнички защо реших да си избера този ник при регистрацията тук. Вероятно от обикновена куртоазия трябваше да го направя по-рано, за да замести иначе официалното представяне при среща на живо, когато хората си подават ръка и се запознават.
А и защото определено ме дразнят изрази от рода на "равновесие, къде ти е равновесието", "равновеске" и други производни. Макар че свикнах да ги подминавам с благородна снизходителност и дори с усмивка. И тук не мога да се съглася с тези от вас, които твърдят, че дори негативните емоции са нещо, стига изобщо да има емоции.

Така или иначе не е заради буквалния превод, едноименния филм или термодинамиката. Поне не напълно, въпреки че ми допада до известна степен идеята за баланс във всичко и начините да се доберем до такъв, за който иска и може. 
Аз свързвам Equilibrium с няколко израза и думички. "Каквото повикало, такова се обадило", "квит", "колкото, толкова", "око за око, зъб за зъб". Ей такива подобни мисли на взаимодействие, взаимност, вземане-даване, въпрос-отговор ми бяха наум, когато си го измислих. И звученето, жените възприемат с ушите си все пак (аз го чувам като "екилибриум").
Приемам го и като женската експресия на "payback" и ако бях мъж сигурно това щеше да е никът, който да ме кефи най-много. Не заради отмъщението, а заради връзката взимам-получавам. По възможност в равни количества. 
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2144

Профил
« Отговор #63 -: Октомври 11, 2012, 07:44:45 »

Аз пък се опитах да направя някакъв каламбур, като: Як ПУА (Pick-Up Artist),
ама то се получи точно обратното: ПуЯк Wink
Така е то в живота, ти едно го мислиш, хората друго виждат...
Активен

Fake it 'til you make it!
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 343

Профил
« Отговор #64 -: Септември 24, 2016, 11:00:27 »

Първия ник си го измислих под влияние на желанието да получа яснота за една ситуация, която тогава ми се виждаше мега важна. Някакъв вид смелост, повратна точка, тук и сега, сега или никога, писна ми!, да виждам какво следва - това вече в по-широк смисъл. Такива неща...

Сегашният ме кефи как звучи чисто фонетично + ми напомня да не мисля толкова, да се разведа с тъпото "предсказване" на събития и да съм "Окей, мога да бъда хепи в супер разнообразни обстоятелства" - без да се човърка в "Какво би станало, ако...?".
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 899

Профил
« Отговор #65 -: Септември 25, 2016, 20:00:46 »

Така го бях написал преди много години. Щото се регистрирах да изразя някакво мнение, а следях форума от доста преди това. Нещо като ник за еднократна употреба. Трябва да взема да го сменя
Активен
Kikbox
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #66 -: Септември 27, 2016, 16:20:13 »

Преди тренирах кикбокс и от там ми дойде идеята,защо пък да не се пиша така..   Cheesy Cheesy
Активен

“Не поглеждай назад – не си тръгнал натам!”
Natael
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #67 -: Януари 21, 2018, 22:39:20 »

Макар, че темата е стара-да се разпиша и аз. Natael e филмов герой от един испански сериал-Ангел или демон.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  

Отиди на: