Tyxo.bg counter Как си представяте, че изглеждат членовете на форума?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 15, 2018, 19:47:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как си представяте, че изглеждат членовете на форума?  (Прочетена 32163 пъти)
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 792

Профил
« Отговор #105 -: Август 17, 2018, 18:36:19 »

Малии, че те жените тука от 7ци нагоре. Сега остава и да е истина и ще съм много доволен   angel
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 343

Профил
« Отговор #106 -: Август 17, 2018, 18:49:35 »

Малии, че те жените тука от 7ци нагоре. Сега остава и да е истина и ще съм много доволен   angel
Защо ти е тук да са 7-ци, нали няма да сваляш тях?  Grin Улиците, баровете, супермаркетите, дискотеките и плажовете предоставят достатъчно пространство, предполагам. Какъв е този пикъп в социалния кръг?! xDxDxD Или, казваш, и да не сваляш тях, друго си е да знаеш, че пишат симпатични момичета/жени, които знаят къде се намират и са получавали предостатъчно внимание преди да си извадят заключения?
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 792

Профил
« Отговор #107 -: Август 17, 2018, 19:27:44 »

Или, казваш, и да не сваляш тях, друго си е да знаеш, че пишат симпатични момичета/жени, които знаят къде се намират и са получавали предостатъчно внимание преди да си извадят заключения?

Точно. Като ще се говори и дават съвети, поне да са от първо лице и на базата на достатъчно опит  Grin
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 926

Профил
« Отговор #108 -: Август 18, 2018, 01:50:48 »

Е... ти не си ли им чел описанията. Как да си ги представяш иначе

@Irrational, имаш някакво шантаво и извратено усещане за нещата. Не те знам как го правиш, ама съм виждал някои потребители на аватари и които са качвали снимки, и някак си ловиш излъчването. Колкото до мене - същия съм. Малко по-грозен (но пък ми е по-голям от на пича)  Smiley
Радваш, браво. Бих гласувал за теб, ако се кандидатираш, ако не се кандидатираш, ще те черпя сладолед.
Пропусна Меноуер, не че съм го виждал, ама ми е интересно как си го представяш  Cheesy
Активен
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #109 -: Август 18, 2018, 13:29:47 »

@Irrational, имаш някакво шантаво и извратено усещане за нещата. Не те знам как го правиш, ама съм виждал някои потребители на аватари и които са качвали снимки, и някак си ловиш излъчването. Колкото до мене - същия съм. Малко по-грозен (но пък ми е по-голям от на пича)  Smiley
Радваш, браво. Бих гласувал за теб, ако се кандидатираш, ако не се кандидатираш, ще те черпя сладолед.
Пропусна Меноуер, не че съм го виждал, ама ми е интересно как си го представяш  Cheesy

Ахах, как да го правя ~ никът ми е irrational, това казва достатъчно. Тръпнете какво ли мога да нацеля, ако пък някога видя част от вас в реалния живот  Cool. Тролололо
Ако се кандидатирам за какво? Админ на форума и повелителка на галактиката ми звучат все като позиции, за които съвсем не бих пиляла усилия. Вместо да си говорим за кандидатури, би ми било любопитно да видя аз как изглеждам.
Lecter: https://imgur.com/a/1yFpG7c
Мнооого ми е трудно, аз още вчера като поствах се замислих, ама не намерих никаква подходяща снимка... Все пак ето го:
https://imgur.com/a/f8mEwDK ; https://imgur.com/a/trJjogQ - ама не с толкова огромна коса// възможно най-стандартната мъжка прическа, разни къдрици, гелчета и "модерни" неравности като бритон например ги изключвам. Може би брадата даже е доста по-скромна. Абе някаква типично балканска физиономия, груба. Без очила със сигурност.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #110 -: Август 18, 2018, 23:55:11 »

Я, включили са ме в класацията - поласкана съм направо  Roll Eyes
Не знаех, че съм направила толкова голямо впИчатление  Kiss
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #111 -: Август 20, 2018, 10:13:07 »

Силно преувеличено представяне е според мен. Верно от всичките само Берсерк съм виждал реално, ама тия снимки - имам чувството, че пиша във форум на холивудски актьори. Според мен са далече повечето хора от тази ти представа.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #112 -: Август 20, 2018, 12:16:51 »

На мен не ми приличат чак на холивудски актьори. По-късно може да метна снимки наистина на хора, които са супер излъскани и направени, за да се открои разликата. ; )
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3616

Профил
« Отговор #113 -: Август 22, 2018, 16:33:13 »

Тия половината ги познавам и тряя ти кажа, че си доста далеч.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Публикации: 1321

Профил
« Отговор #114 -: Август 22, 2018, 17:38:59 »

Що бе? Аз съм 1 към 1, само че с по-тъмна коса/брада. Тъкмо сега се прибрах от работата ми, като модел на Жилет.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1424

The Queen's Code

Профил
« Отговор #115 -: Август 24, 2018, 22:45:04 »

Хаха, Irrational, разсмя ме Smiley)). Нямам нищо общо с русите лели, пълна противоположност, ама нищо. Важното е, че гледа интелигентно.
Иначе те разбирам и за съжаление мъжете не могат да се усетят.

Затова ти предлагам да си представиш, че съм мъж и си те представям ето така Wink :
sarah-logan.jpg" border="0
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 926

Профил
« Отговор #116 -: Август 25, 2018, 02:37:00 »

Иначе те разбирам и за съжаление мъжете не могат да се усетят.
Не. Не се усещат. Кво очакваш, мухльовци. Аз дори не бих ги нарекъл мъже.
Пък като няма мъже... притрябвали са на някой

Цитат
Затова ти предлагам да си представиш, че съм мъж и си те представям ето така

...и рака е риба  Smiley
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 366

Профил
« Отговор #117 -: Август 28, 2018, 09:37:11 »

Хохо, въпреки да съм 100 % хетеросексуален мъж, все пак мога да преценя друг мъж готин ли е или не. Не говоря за това, дали след контакт с мацка, някой по-не хубав ще има по-голям успех, но по първоначално впечатление за визия, общо взето мнението ми съвпада с това на жените.
Та тия от снимките не само са готини, а повечето направо ще си предизвикват мокри сънища у по-голямата част на женската аудитория.
В заключение, ако посочените изглеждаха така /а и не само те, а въобще съответния мъж/, въобще нямаше да им е необходим пикап, за да имат успех сред жените. Стига да не са някакви супер смотаняци и малко от малко да отбират от поведение и приказка, ще чукат яки мацки без почти никакви усилия.
Активен
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #118 -: Август 28, 2018, 15:42:43 »

Equilibrium, кое те е разсмяло и какво не усещат мъжете? Наистина не успях да схвана. Съжалявам, ако снимката по някакъв начин те обижда, всъщност имах намерение да покажа, че си те представям като привлекателна жена. Руса, не знам защо ~ ама явно не съм на прав път с русото.
Тази мацка, която ти си постнала, също няма нищо общо с мен  Cheesy. Ок, допреди няколко месеца щяхме да си приличаме поне по кестенявата коса, ама вече съм с червена, така че... Когато нося очна линия (не толкова често явление), обикновено финалният ефект е по-щедро подчертаване; освен това очите ми не са сини, а черни, почти не им различаваш зеницата. И не съм с чак толкова момичешка физиономия, от известно време спрях да изглеждам като на 16, макар че пак не личи кога ми е рождения ден /който си е съвсееем в края на миналия век де/ Cheesy.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Публикации: 1321

Профил
« Отговор #119 -: Август 28, 2018, 18:31:40 »

от известно време спрях да изглеждам като на 16
Bullshit. Smiley хаха
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Страници: 1 ... 6 7 [8]
  Изпечатай  

Отиди на: