Tyxo.bg counter From zero to hero -> за нашето минало, настояще и бъдеще в pickup-a
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 06, 2019, 03:45:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: From zero to hero -> за нашето минало, настояще и бъдеще в pickup-a  (Прочетена 30519 пъти)
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« -: Март 05, 2012, 19:40:05 »

Здравейте свалячи!

Темата е що-годе дълга.
 За кого е предназначнена? Тя е за тези от нас, които не ги е страх да си дадат равносметка пред "обществото", да кажат, какво могат и какво искат да могат. Тя е за тези от нас, които искат да помогнат на други и да ги надъхат. Тя е за тези, които разбират, че pick-up а не е дестинация, а пътуване. Ако ТИ си един от тези, продължавай надолу. Ако не, е, има и други теми във форума Wink

По примера на Stone мисля да направим една тема за това кога сме започнали, къде сме стигнали, какво можем и какво не можем, както и до колко точно искаме да напреднем. Ако успяваме сами да определим грешките си и до къде сме стигнали, значи сме направили първата стъпка към това да бъдем по-добри.
Идеята е, да си помагаме като едно общество - да пуснем коментари, статии и клипове в темата конкретно за специфичните грешки които правим и как да ги отстраним възможно най-скоро, за да можем да се наслаждаваме на една уверена и силна игра във всички ситуации.

Айде започвам първи:
Началото:
------------------------------------------------------------------------------------------------
Бях на 17 години, прочетох първите си страници за пикъп (НЛП). Изглеждаше интригуващо. Много яко! Исках да започна да опитвам. Имах късмета да започна работа на място пълно с момичета, където получих внимание от всички тях. Не че сме се натискали или нещо подобно. Просто ми се усмихваха, прегръщаха ме, дърпаха ме, правеха ми комплименти, канеха ме напред-назад, нещо което не ми се беше случвало до тогава. Да, аз бях пълно AFC дори нещо повече. Аз бях аутсайдер. Не се чувствах лузър, но нямах социален кръг, не излизах, нямах момичета приятелки. Беше ми трудно като цяло да започвам и да водя разговор, не само с момичета, но и с непознати.
По това време вече бях ходил с няколко момичета. Да тепърва на 17 всичко на всичко съм имал 2 приятелки. Cheesy Ацкия играч!
От работата на която се хванах, при едно излизане в една дискотека, буквално едната мацка ме бутна в другата докато танцуваме. Съответно бях пил и взехме да се натискаме в последствие. После й звънях и тръгнахме. Тя пък в моите тогавашни виждания излезна свясна, та ходихме 6 години (до миналата година по това време). 3 години от връзката ни, на мен ми ?изпадаха? други мацки, обаче аз исках да бъда сериозен. И бях! Държах си патлака в гащите. Докато не разбрах, че ?моята? ми изневерява. Разбира се, не скъсах с нея, щото нали съм AFC.
Преди 2 години започнах да се отпускам, реших, че няма да се женя за нея и трябва да играя. Уж не беше толкова трудно, уж не е rocket science, обаче каквото и да се случеше имах ?сигурен? секс.  За това и ми беше трудно да скъсам с нея, защото не се чувствах готов да бъда сам. Ами то си е страшно, има опасност дори да му хареса на човек, ако знае как да го направи. Общо взето схванахте картинката.  За протокола мацката беше 5,5 -6.

Сега:
Ако до преди да се хвана с 5,5 ? 6 ми беше трудно, то в момента имам няколко такива в телефона, на които мога да им звънна и да излезнем. Не, не, имам предвид, че за последния месец имам няколко. Абе, направо мога да се замерям с такива. Дори не е им се старая, тези много лесно ги обработвам.  Други с които играта ми върви много добре е т.н.р. ?hired guns? ? т.е. момичета които са в момента на работа ? в това число, но не само ? сервитьортки, танцьорки (по-рядко), магазинерки, продавачки, промотърки, барманки. Общо взето се въртя около 6-7, като повечето са 6ци.  Мога да отида при случайни мацки (група) и да им изцепя няква простотия, понякога се получава забавно, а друг път трагично.
+ Вече мога да чета езика на тялото и микроекспрешънс. Успеваемостта не е 100%, обаче много помага.  
+ До голяма степен познавам IOI?s, много повече ако не става въпрос за мен
+ Станал съм забавен според доста от моите приятели и приятелки. (Те дори не знаят какъв съм бил)
+ Имам увереност и самочувствие, за разлика от когато бях на 17-18. Сега съм на 24. Тогава бях комплексар. На работата в която работя, аз и още един тип сме алфите.  
+ Ако съдя по фийдбека който получавам от различни мацки, секса с мене е повече от добър. Разбира се чета по темата и добавям нови елементи постоянно, за да има прогрес. Във връзка със секса се сещам да спомена, че се научих се задържам и мисля, че това помага.
+ Научих се да танцувам (някак си). Има какво да работя по този въпрос, но и в момента ми се получава добре с добра партноьрка особено. (Преди не танцувах въобще! Беше ме срам)
+ дневна игра по паркове, спирки и други обществени места се прилага постоянно

Какво искам да подобря в играта си:
1)   Ами като цяло нямам почти никаква нощна игра. Ако мацките са от нашата компания и не съм се запознал с тях ? става. До сега колкото и телефони да съм взел от "чужди" мацки от дисктека, като цяло нищо не се е получвало. Отчитам, че не съм билднал достатъчно атракшън, но ми е трудно в диско и в бар. Някак си, не се чувствам в свои води.

2)   Искам да вкарам в живота си мацки 8+. Като приятелки (сега имам няколко приятелки, но не са 8ци), като секс партньорки, като всичко. За момента съм спал с няколко 8ци, обаче нищо повече. Рядко успявам да предизвикам интереса им, да го задържа и да се възползвам от това.

3)   Искам да измисля начин (тука е много добре и вие да се включите), да свалям мацки в градския транспорт из между всички хора, които са там и те слушат, гледат, наблюдават и изследват. Мацките са ТАМ! И чакат такива като нас!

4)   Искам да започна нощна игра. В момента кажи-речи нямам никва. То това се покрива с (1), но нека приемем, че е различно.

Защо съм в пикъпа:

Тук мисля, че няма да получим много различни отговори, но все пак:
- Защото мисля, че е типично мъжка черта да можем да привличаме всяка мацка
- Защото мисля, че е съвсем нормално, когато видя яка мацка, независимо къде се намирам, да отида при нея и да я заговоря
- Защото, който може и води жени около себе си, води и мъжете около себе си. Т.е. той е лидер

Цел:
Като цяло целта ми е да си намеря силна мацка до себе си. Яка кака (7-8, не повече), убедена, че иска мен. А през другото време мога да си изкарвам добре с ?грешните? нали така? Smiley
Както искам и да "отварям" очите на нашите непросветлени приятели, че има такова нещо и има материали за това навсякъде Wink

Хайде вие сте! Надявам се да стане добра дискусия и всеки от нас да намери неща, чрез които да подобри играта си. Както знаете, най-важното условие е практика!
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Smiley
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3816

Профил
« Отговор #1 -: Март 06, 2012, 10:14:25 »

Браво УФО, от мен имаш +1 реп за откровеността.
Моята история няма да я разказвам, а и то ако всеки от 1900-те потребители на форума я пусне, тази тема ще стане километрична. Затова който желае, нека да пусне тема със своята история, а пък тази можем да я оставим за теб.

Поздравления за напредъка и за целеустремеността. Мисля, че си постигнал много. И хубавото е, че резултатите ги дължиш само на себе си - това носи удоволетворение.

Постави си обаче реални цели. Ако си почнал от 6-ци и си минал на 7-ци и сега искаш 8-ци, то какво ще стане като ги получиш? Ще поискаш 9-ки и 10-ки. А ако получиш 10-ките, какво ще поискаш, 11-ки може би? То такива няма, скалата е от 1 до 10. Аз лично съм бил доволен на 6-7-ци. Е, изпадала е някоя и друга 8-9, но нарядко.
Чисто статистически те са много по-рядко срещани, и конкуренцията за тях е много голяма. Невъзможно е всички мъже да се уредят с такива. Това
Цитат
да можем да привличаме всяка мацка
го забрави. Само Брад Пит може да привлича всяка мацка, а даже и той вероятно не всяка. Постигни едно ниво, което те задоволява, и се радвай на живота оттам нататък. Не слушай разни гурута (от типа на ДеАнджело) които казват, че можеш да свалиш всяка жена. Това е толкова вярно, колкото и че всеки може да стане милионер. Хората, които ти го повтарят, просто искат да ти приберат 10-те долара, колкото струва книгата, която продават.

Ами това е от мене - мисля, че се справяш добре, поздравления, и още повече успехи ти желая!
Активен
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Март 06, 2012, 13:06:59 »

Благодаря за добрите думи, ама нямам време да се възгордявам  Grin Трябва повече игра, щото споменах, че не се чувствам 100% уверен винаги и във всички ситуации.

Но все пак не ми беше идята, да напиша, аз къде съм, а да видим форумното ниво къде е. Кои са най-често допусканите грешки. Защо ги правим? Аз лично мога да дам такива съвети от опита си (особено с "hired guns", щото са леснички), че дори новак да ме разбере и да започне да ги сваля. Обаче има едни други ситуации в които аз съм новакът и имам нужда, някой да каже нещата на разбираем за мен език и ако имам късмет неговата игра да се доближава до моята, вечерта излизам и прилагам всичко Wink  Така че очаквам и други да отделят по 15-20минути, за да разкажат за силните и слабите си страни.

Stone, ще се радвам да ми драснеш на ЛС няколко реда за себе си по темата Wink

Поздрави ...
... изтормозен от зъболекарката
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Smiley
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 942

Профил WWW
« Отговор #3 -: Март 06, 2012, 14:02:48 »

Темата е добра. Може и някой друг да сподели опита си.  Smiley
Като съберем 3-4 истории ще я направя важна.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3816

Профил
« Отговор #4 -: Март 06, 2012, 14:57:28 »

@uFo - за hired guns можеш да направиш отделна тема, сигурно ще е интересна на много събратя, макар че аз лично никога не съм имал нерви да се занимавам с такива. Просто като си представя, че трябва да я чакам до 5 сутринта да затвори бара и да избърше с парцала, и ми минава мерака.

За мен е дълго за разказване, а и съм в оставка от няколко години, така че това което мога да разкажа не винаги ще е актуално.
Например като бях студент 90-те години имах късмета да започна работа в една от малкото тогава западни фирми, вземах заплата $150, което сега изглежда нищо, но тогава средната заплата в БГ беше $50 (а по времето на хиперинфлацията 1997 стана дори $10). Така че тогава с тези пари си бяхме взели квартира с един приятел, купих и една кола на старо, возехме пичките и правехме купони с вносен алкохол когато всички в студентски град пиеха наливен от бидони (или домашен от село). Естествено, че съм ебял повече пички тогава от събратята си - но какво ще помогне това на някого в днешните съвсем различни условия?
После пък бях студент и в чужбина, карах на една гола стипендия и се борех с предразсъдъците на местните, нещо като Кейтарн. След това пък свикнах и ми потръгнаха пак нещата. Въобще, имал съм възходи и падения в играта, но много от тях в едно друго време, по-различно от сегашното, нещата се менят и затова за актуални съвети слушайте тези, които играят сега, а не мен.
Поздрави!
Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« Отговор #5 -: Март 06, 2012, 15:47:12 »

Smiley Мой ред е да направя разбор на градацията ми:

Началото:

До 10 клас (16-17 годишен) въобще не се опитвах да свалям момичета (ако е имало такива случаи е било много зле),защото не знаех как и се притеснявах много в тяхно присъствие. После към 11 клас  момичета от класа ми явно им писна да ме чакат да предприема нещо и започнаха те да ме свалят (първо по грозничките,после по хубавите).Аз разбира се,дори тогава не бях сигурен в себе си и продължавах да се притеснявам,чудех се дали ме харесват наистина.Отношенията с момчета също не бяха по-различни,те ме бъзикаха,аз не знаех как да отвърна подобаващо,защото дори не бях някакъв здравеняк (тогава). Едно от момичета,които ме харесваха и писна да ме чака да направя нещо и тръгна с един меко-казано ужасен тип хахахаха.Тогава не разбирах какво му е харесала.Сега знам,но загубеното време не може да се върне.
  Той беше лошо момче,което не се интересуваше от другите а се налагаше.За една ученичка,това е достатъчно да хлътне по такъв. В 12 клас едно от най-красивите момичета в класа се влюби в мен  Cheesy Правех някакви плахи опити за свалки с нея,опитвах се да и кажа,че я харесвам.Тя ме заливаше с IOI-та(искаше да ми е дама на бала,канеше ме на рождените си дни и тн),аз продължавах да се чудя дали има нещо хахаха (жалка картинка).
 Накрая пак нищо не направих и после дълго време я обвинявах (чудно защо)  Grin Прежалих и след завършването ми на гимназията реших твърдо,че ще се науча да свалям жени правилно. Започнах работа на която преобладаха колежките,а бях само на 19. Колежките бързо ме харесаха,защото почнах да пускам шеги (не много добри,но явно се впечатляваха).
  Скоро се запознах с повечето им дъщери и тук дойде периода на "жътва"  Grin Първите клоусове,даже от себе си се учудвах колко лесно става,когато си непукист. Добре не още се чувствах несигурен,но не знаех какво ми липсва и как да го оправя. Вече стабилно свалях момичета,жени,нищо,че резултата не беше много добър.
  Този т.нар. положителен период залезе след като се познах с една мацка (беше максимум 6-ца) Дотогава гледах да ги налазвам на първа среща.И при нея се получи,бях създал страшно привличане за AFC  Grin Но малко по малко изпаднах в "творческа криза". Тя усети,че я харесвам и си ме въртеше на пръста. Опитваше се да ме контролира,но се усетих на време и скъсах с нея.Тя беше повече от изненадана как така съм посмял да скъсам с нея и почнаха опити за дразнения във фейсбук,но да не навлизам в излишни подробности. После имаше още 3-4 девойки с които се получи добре,но не както ми се искаше. Затова през зимата на 2009 почнах да търся в интернет отговори на някои от най-болезнените ми въпроси на които нямах отговор.
  Съвсем случайно попаднах на един блог и там имаше статия за женските знаци при ухажване.Стана ми супер любопитно и се изненадах как,чрез езика на тялото можеш да разбереш какво мисли една жена за теб и какво иска.
Минаха още два безплодни месеца и началото на лятото на 2010 попаднах съвсем случайно на PICK-UP PROJECT. Първите часове ми бяха каша,защото всичко за което съм учен,което съм чувал беше ГРЕШНО.Аз съм живял в заблуда,а готините пичове с лекота за сваляли мацки.Не можех да повярвам,че е възможно да има нещо такова като Pick-up.Изчетох всички важни теми и научих много неща.Прераждането ми започна от този момент.Малко по малко се превръщах в това,което винаги съм искал да бъда-уверен мъж,лидер,който не се страхува,да сваля,да заговаря красиви жени и да получава това,което заслужава-секс. Тогава се появи лавината от шит тестове и амогвания от връстници,но с времето всички изчезна.

Сега:
 Към днешна дата съм на 25г. и мога да се похваля,че някои черти от алфа мъжа са станали неизменна част от мен.
+ Разказвам забавно истории,които са ми се случили.
+ Разчитам безпогрешно езика на тялото на мъже,жени и веднага забелязвам,коя ми пуска IOI-та или някой е AFC. Както казваше Слеъра в едно свое видео:"Като почнете да играете,от два километра ще разберете,кой е алфа".
+ Огромно чувство за хумор (не лигаване), тънък хумор понякога доста провокиращ.
+ Отвръщане светкавично по най-добрият начин на повечето шитки и създаване за кратко време на голямо привличане.
+ Безпроблемни амогвания.
+Голяма увереност,която се опира на това,че знам какъв съм и какво мога и как да го постигна.
+Непукизъм,арогантност,прямост (понякога съм доста прям).
+ Създавам привличане само с присъствието си,заради ,което жените,често ме заговарят.
+ Заговаряне на известна бройка непознати жени.Не винаги се получава както ми се иска.
+Създал съм доста приятелки,които ме запознават със своите си приятелки,които често после коментират,защо не са ги запознали с мен по-рано.Старите ми приятели се чудят на промяната ми и недоумяват.
+ Секс със седмички и шестички.

Бъдеще:

1.Искам безпроблемно да заговарям всяка красива жена,а не само понякога.
2.Да оправя гласа си,защото понякога не ми харесва как звучи.
 Май е това,от толкова писане може да съм изпуснал нещо.

Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Март 06, 2012, 18:44:40 »

@ stone - мдаа, прав си, твоята младост, почти няма нищо общо с нашата младост. Но пък си си бил играч за времето. Явно си яката алфа, за да можеш точно ТИ да се пробуташ на място където да взимаш 150$ заплата. Но много от нещата и сега важат - това ще рече, да взимаш 2000-2500лв заплата, да караш премиум клас или спортен автомобил за 10- 15к лв. , да пръскаш пари по заведения, да се обличаш в скъпи дрехи (тука може и с реплики да минеш метър и да изглеждаш добре, обаче като цяло е добре дрехите ти да изглеждат скъпи. Не става да носиш маратонки mad star и да гониш 8ци, поне аз не съм достигнал до такова високо духовно ниво). Ето терен си си имал. Все важни неща. Аз до ден днешен терен НЯМАМ. Трябва да правя ебати гимнастиките или да ги водя у тях.

@ sarrion - Еваля брат и ти си тръгнал от нищо, ама само ще ти кажа защо си имал късмет в сравнение с мен. За да направиш малко разликата. До нашата 20 годишнина.
- не си споменал, но предполагам, че си тръгнал от 7ем година на училище, нали така? Е, аз тръгнах от 6. Това значи, че до 12ти клас бях винаги "малкия". Че и си бях гърчав на всичкото отгоре, абе направо мършав  Grin
От тези двете излиза следното -> от класовете в които съм учел, нямаше как да ме хареса някоя мацка, та аз бях "оня малкия". Учителките ме нареждаха, щото виждаха, че съм АФЦ и нося дрехи 3та ръка ( за това аз съм си виновен, щото съм го предизвиквал с моето поведение ). До 7ми клас бях очеизвадно много по-малък (респ. по-нисък) от така или иначе по-рано навлизащите в пубертета момичета. 
- След 7ми клас - ха, ми нямаше шанс за мен. Аз сам се нахаках да уча в техникум! Оле оле, ами то имаше всичко на всичко 4ри момичета в класа, и 26 момчета. И  това не беше само в моя клас, то в цялото даскало от всички класове в една година (демек 8ми класове примерно), имаше долу-горе по толкова момичета в клас, като в някои класове нямаше изобщо. Демек може да се сетите съотношението е било 5:1 . И мацките получаваха огромен интерес, съответно като минаваха и гледаха тавана. Което ми напомня, за 3ти и 4ти минус, които са ме спъвали в развитието ми.
3тият ми беше, че исках да уча в София. Няма значение какво и къде, въпроса беше да избягам от вкъщи. И успях. Взеха ме в университет, да уча за инженер. Няма да казвам кой е. И там, същата история. 4ри мацки в курса, общо 50-60 мацки от всички паралелки и за капак, ха ми моето общежитие не беше в меката на секса "Студентски град".
4ти минус - аз хубаво бях избягал от вкъщи, ама бачках на 2 места по това време и на нито едното място нямах допир с млади хора, камо ли с млади момичета. Едното беше склад, а другото телефонна поддръжка. Никво време, подплатено с никакви пари, както и никакви тренировки, а съня дори сам беше мираж  Grin Леле, като пиша тези редове и толкова много се радвам, че мина това време!

sarrion - ще се радвам да прочета, предполагам , че и на другите колеги ще им е интересно, какво точно се крие зад тези думи
Цитат
1) Огромно чувство за хумор (не лигаване), тънък хумор понякога доста провокиращ.
2) Отвръщане светкавично по най-добрият начин на повечето шитки и създаване за кратко време на голямо привличане.
3) Безпроблемни амогвания.
4) Голяма увереност,която се опира на това,че знам какъв съм и какво мога и как да го постигна.
+Непукизъм,арогантност,прямост (понякога съм доста прям).

Интересуват ме като че ли, най-много 2 и 3. Защото някак си в БГ селският манталитет е доста добре разпространен и в напоследък някви типове взеха да ми се правят на интересни като ида при тяхните мацки. И 2та пъти щеше да се стигне до бой. Много на косъм беше работата. Ама не ми е това идеята. Много е глупаво да си отишъл да кажеш 2-3 лафа на някоя мацка, тя да се изкефи, да изкочи някъв от някъде и иска да се доказва като бияч. И аз тренирам бокс, ама не искам да налитам на хората нали?
Според мен, аз допускам грешка, защото трябва да си играя играта, не зависимо какво. Смисъл дори да дойдат да ми се репчат, мога да пусна 2-3 майтапа вместо да отговарям със същото. Сякаш типа го няма - да го игнорирам. Някак си това си мисля, че би бил по-правилен подход. И ето за това ще се радвам да чуя твоя опит от такива ситуации.

Цитат на: stone
@uFo - за hired guns можеш да направиш отделна тема, сигурно ще е интересна на много събратя, макар че аз лично никога не съм имал нерви да се занимавам с такива. Просто като си представя, че трябва да я чакам до 5 сутринта да затвори бара и да избърше с парцала, и ми минава мерака.

@ stone - както споменах по-горе, за мое огромно съжаление, аз терен нямам. И под предвид, че са лесни, трябва да се разбира, че им взимам номера лесно. Естествено не винаги връзват, ама аз си играя там с такъв непукизъм, че почти винаги се кефя на играта, демонстрирам увереност и спокойствие и става забавно. Дори да не си даде номера.
Та за повече от номер, почти никога не играя, защото просто няма къде да ескалираме, без предварителна уговорка.

Активен

sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« Отговор #7 -: Март 06, 2012, 21:16:56 »

Smiley Уфо и аз започнах училище на 6 години и до 10 клас винаги съм бил най-малкия в класа,включително,най-слабичкия и най-ниския.Другите стърчаха с половин глава над мен и вероятно затова се чувствах притеснен.Докато бях десети клас ми се наложи да живея и уча две години в чужбина.Там бях най-големия в клас,но не ми личеше,защото съм младолик (включително и сега). Там дълги месеци нямаше никакви свалки дори на AFC, защото не знаех езика Grin.Точно това привличаше съученичките ми,които не знаеха много за българите.Повечето ми съученици бяха дебелаци,аз не бях Рони Колман, но поне бях слаб.Още един плюс беше,че съм доста любознателен и скъсвах със знания останалите,което изненадваше учителите.Останалите момчета почнаха да завиждат,а момичета почнаха да ме харесват. Едно от момичета събра смелост веднъж седна до мен и почна да ме гледа влюбено като в същото време показваше тихо на съученичките си,до кой е седнала.Аз видях всичко но се правех на сляп  Grin Grin Grin Grin голяма излагация.След това в продължения на един дълъг период когато си лягах вечер ми звъняха на вратата и докато отворя чувах само женски смехове (това се случва в чужбина). Като научих езика почнах да правя свалки, но не смеех да действам много,защото не можех да си представя чужденка да тръгне с българин (доста грешно убеждение).
 Като цяло където и да съм учел винаги съм имал много съученички.Когато се върнах в България се оказа,че съм най-големия в училището (все още не ми личеше,единствено бях станал висок,но все още бях слаб).На нула време се разбра,че има един пич,който знае много добре езика,който учехме.Фактически завърших с две години по късно,но като се замисля,че съм почнал малко по-рано излиза,че нищо не съм изпуснал.В новия клас отначало мацките ме мислеха за зубър и се опитваха да ми въртят номера.След известно време ме търсеха,но тъй като си бях AFC не успявах да се възползвам.
  Конкретно за 4-те точни ,които написах:

1.Огромното чувство за хумор.
Още докато учех забелязах,че имам талант да разсмивам,ако почнех да правя смешки създавах безредица в класа Grin С течение на времето се научих да го ползвам на точното място в точния момент.Ако този хумор е подкрепен с много знания се получават страхотни резултати. Като ученик разговорите ми бяха сухарски,Pick-up-a ме научи в повечето време да амогвам и да бъзикам не само жените (тях си ги бъзикам постоянно и много се връзват),но и мъже.Някои по-брутално други по-малко.Зависеше какви са ни отношенията.
2. За амогването.
 В повечето случаи както вече написах отвръщам успешно на амогвания и шитки,понякога се случва да не отговоря подобаващо.Хубавото е,че случва когато вече съм създал привличане и не ми сваля ранга.Амогванията и шитките тренират реакциите ти и скоро се научаваш да отвръщаш бързо и пиперливо  Wink Донякъде пак общата култура помага. За повечето шитки съм ги чувал толкова пъти,че се е случвало да експериментирам при отговорите  Grin Когато отвърнеш уверено и наперено на няколко шитки се създава привличането.Също гледам езика на тялото ми да показва сигурност,никакви ръце в джобовете,прегърбвания и тн.
4. Увереността ми идва от това,че доста жени ме заглеждат от всякакви възрасти (може би е заради очите ми) Embarrassed
Идва също от това,че умея да чета езика на тялото и усещам кога една жена е привлечена от мен.Когато видя една такава жена това допълнително ми увеличава настроението от там и увереността.Постигнатото се опира на работа,опит в доста сфери в живота,знания (доста често ги споменах,). Непукизмът трябва сам да си го наложиш! Да не се интересуваш какво другите ще кажат,мислят за теб.Все едно не съществуват.Важно е твоето мнение,важният си ти. Забелязал съм,че хората които са искрени,дори болезнено искрени може да ги псуват,но ги уважават.Аз станах нещо такова,когато нещо или някой не ми харесва или действията му.Веднага го казвам,това ми създаде доста конфликти,особено на работното място.Но така колегите ти се научават,че с теб шега не бива.
  За последния ти въпрос,досега само веднъж съм имал проблеми с един,който искаше да се разправя с мен,защото според него свалях гаджето му.Аз в действителност скучаех и се упражнявах онлайн игра  Grin преди да изляза навън за истинската.Тогава той ми се закани,но аз даже не си направих труда да му отговоря.После се виждахме няколко пъти на живо,той нищо не направи Grin.Относно спорта,от няколко месеца почнах да тренирам усилено и резултатите не закъсняха.Жените се заглеждат по якички мъже.Спорта засили увереността ми (разбира се не разчитам само на него). Напоследък се сещам за един пост на Вакакен към мен.Той ме беше посъветвал да почна да тренирам точно фитнес и когато успея да постигна нещо,увереността и самочувствието ми ще се увеличат.Оказа се прав.Преди избягвах да свалям мацки с гаджета,защото бях слабичък и не знаех на какъв ще попадна.Сега индиректно бих я заговорил и поне телефон бих взел.Ако е алфа дори може да се запознаеш с него.Ако е смотан игнориране  Wink
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #8 -: Март 07, 2012, 07:25:47 »

Началото започна щом приключих с една 3 годишна връзка. Най-добрия ми приятел, също беше приключил с една дълга връзка. Той беше намерил някакви материали свързани с пик ъп и яко се бяхме надъхали да сваляме по дискотеки и клубове. Бяхме студенти в Пловдив и не всичко ни се получаваше, но се различавахме от другите мъже, което ми харесваше. За жалост приказката свърши бързо, защото приятелчето си намери приятелка, за която е женен в момента. А на мен не ми се излизаше сам, да дърпам момичета, нито бях и добър в това. Най-якия момент тогава беше, когато раздавахме флаери на центъра на Пловдив за нашо парти и дойдоха над 30 непознати мацки на него.

Преди около година две моментния ми уйнг, Hank, го бях засякъл на едно парти и неговото АФЦ поведение да свали една мацка ме върна в играта първо чрез съвети дадени към него, а после чрез неговата надъханост да сваля мацки.

В Истанбул ми беше първото реално завръщане в свалките. Колегата ми, Орхан, беше адски натурален и взаймно си помагахме да забиваме чужденки. От него научих как да водя що годе забавен разговор, как да играя с момичетата и да градя атракшън, как да се обличам и да бъда супер уверен.

Към днешно време имам още много да уча и да практикувам. Главната ми слабост е говоренето и хумора. Прекалено съм мълчалив и това ми пречи да забивам яки мацки. Също така съм и непостоянен. Трябва да се науча да си държа настроението и да следвам целите си постоянно. Но позитивите са, че имам високо самочувствие, имам вкус за живота и знам как да го живея. Тренирам, чета и гледам постоянно да се развивам. Малко са хората, който могат повече или знаят повече на моято възраст - горд съм с професионалните и учебните си постижения. Запознавам се леко с момичета, не ме притеснява да съм около тях и да си искам каквото ми се иска. Не се притеснявам от откази, не се притеснявам и да флиртувам с най-яките мацки. Езика на тялото ми е станал майчин език и жените адски много се кефят и червят как ги разбирам Smiley

Февруари месец само съм забил 3 мацки и съм ги ф-клоузнал, играл съм играта с над 30 момичета, взел съм телефоните на 10-тина. Заведох и 2 до нас, но нещо се прецака...И в момента съм в някакъв тип романтична връзка, с готино, симпатично и умно момиче, което за мен е the ultimate goal.

Бъдещето се надявам да е по-розово. Искам да мога лесно да ставам царя на купона и да влизам във всякакви социални кръгове с лекота. Искам да мога да градя атракшън само с присъствието си. Искам да мога да се "продавам" с лекота, ако ме разбирате. Искам да играя през деня със спокойствие. Искам да развия уникални алфа качества, но и да се науча да комуникирам с хората ефективно, да водя с авторитет, а не със силата на това да бъдеш алфа мъж.

Надявам се и да си намеря яката приятелката, която освен да е красива, да е умна, можеща и мотивираща. Пък вече съм и на възраст (хахахахаха) и нещо децата почнаха да ми харесват...
Активен
Valour
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Профил
« Отговор #9 -: Март 07, 2012, 19:12:58 »

Хайде и аз да се включа по чуденстана тема, за която Уфо има едно голямо БРАВО от мен. Бих ти дал реп. ама все още немога    Sad

Ето я и моята история за последната половин година.

За пикапа знам, от около има няма вече 5 месеца. Интересното е, че промяната която настъпи у мен беше повече в начина ми на мислене, а не чак толкова много в отноешнията ми с нежния пол или поведението ми. Какво се промени у мен след като разбрах за пикапа:

ПЪРВО реших да вкарам малко разнообразие. Останових, че съм живял буквално като един робот, погълнат от социалната динамика на живота, както голяма част от обществото. Всеки ден, всеки уикенд съм извършвал кажи речи едни и същи монотонни, скучни и отегчителни занятия и повтарящи се дейсвия. Реших да направя живота си по интересн до колкото е възможно.

ВТОРИ станах по-позитивно настроен към живота. Престанах да ставам всеки ден навъсен и да мисля колко е труден и гаден живота. Започнах да мисля много повече за хубавите неща които ме заобикалят и които могат да ми се случат.

ТРЕТО,абе момчета излъгах ви като споменах в началото, че пикапа не ми помигнал кой зане колко много в отношенията ми с момичетата. Помогна и то доста. Всъщност всеки един от участнице във форума допринесоха за това. Направи ми впечатление, че голяма част от присъстващитете тук са претърпяли промяна от АФЦ герои в така наречените Алфа мъжкари, кой частично кой напълно. Аз проблем с това нямах. Никога не съм позволявал някой да потъква личното ми достойнство, да ме командва или да ми казва кое е правилно и т.н. Имах си мнение позиция и си я отстоях, но както винаги има едно голямно,тлъсто и дебело НО. Бях срамежлив и много ми пукаше какво мислят другите хора за мен. Прекалено много ми пукаше от чуждото мнение. Какво ще си помислят другите за действията ми, начина ми на мислине и поведение. Това ме подтискаше и беше най-голямата спънка.

Друг сериозен проблем беше, че бях страшно пасивен. Няма да споменавам на колко години съм, но все още не съм навършил 18 и всичките момичета(с изключение на последните) с които съм имал някакви по-интимни отношения са предприемали първата стъпка, както и следващите. Те определяха правилата на играта и това до къде и колко да продължи. Сега вече съм се отърсил от тези гадости които са ме спъвали през годините, но хубавото е, че истинските победи и завоевания тепърва предстоят. Както в отношенията ми с жените, така и в живота.

Поздрави,
Valour
Активен

"Трагедията на живота е не, че свършва толкова скоро, а че чакаме толкова дълго, за да го започнем."
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« Отговор #10 -: Март 08, 2012, 17:52:51 »

Айде и аз да се включа...

Началото
Тамън проговорих и нашите взеха решението да ме заведът на детска градина. Не разбирах тогава много много от пик ъп но бях надъхан да видя какво аджеба ме привлича в момиченцата. Аз бях на 5 тя на 5 и няколко месеца. Спяхме в детската градина легло до легло.... Тя пое инциативата и ме попита дали искаме да се целуваме като по филмите....Аз нямах против и общо взето се награбихме...Девойката се целуваше удивително добре за възрастта си дори след това ми хвана ръката и си я сложи в гащите Пита ме дали може да ме хване и мен отдолу...Аз тогава още не знаех какво се случва и защо ми е хубаво от цялата работа но приех на драго сърце... Smiley Е за един ден разбрах какво е целувка и какво е да пипаш и да те пипат по ония места Smiley След като скъсахме с нея заради един Георги, които ми направи едни итриги се хванах с най-добрата и приятелка и общо взето с нея си откарах докато не стана време да тръгвам на училище (1 клас)

1 клас....тук попаднах в една дупка която ме държа до 5 клас и общо взето освен че счупих главата от бой на "Най-силния" в класа нямаше други Алфа изпълнения от мен. Smiley 5 клас имах едно гадже с което стигнахме до най-великия момент в една връзка да си викаме Мило (даже не се целунахме) Любовта ни бързо угасна, както и беше пламнала Smiley
След 7-ми клас стана интересно... Моя съученичка ме научи да пуша, да и се невиди (което към днешна дата ми струва по 300 лв. на месец) Smiley и започнах да излизам с нея и нейната компания само жени. Общо взето с всички имах по нещо общо, но заветния секс все бягаше... ЗАедно с купоните лека полека почнахме да прекаляваме с алкохола и изведнъж чудото стана, една мацка си ми пусна. ОТ там нататък реших че тоя свят трябва да го "обиколя" поне половината. Започнаха се едни купони по къщите едни натискания с тая с оная и други такива работи.  НА 17 излезнах в оставка защото забих най-добрата ми приятелка и си годих с нея 3 год. Малко след това отново напуснах хубавата среда на неангажираните ергени и се вкарах в една 7 год връзка. Не съм стоял с монашеското расо ама като цяло макс 1-3 на година нови попълнения. МЕждувременно разбрах за пик ъпа и той ми отговри на много въпроси какво съм правил преди и защо са ми връзвали девойките. При мен пик ъпя се оказа нещо като: ДА сготвиш най-вкусната манджа на светът (без рецепта) след което да погледнеш рецептата и да видиш че си направил всичко както трябва без да знаеш, просто интуиция. Много неща разбира се и научих от тази материя но общо взето малко от тях ползвам в практиката и го давам на вътрешно усещане. Така и не прочетох една книга за ПИК ъпа но благодаря на Вас събратята за мнениета и ситуаците които споделяте, защото те на мен ми вършат много много работа. ЩЕ се постарая и аз да споделям впечетленията си от тази прекрасна игра - ЖИВОТЪТ Smiley

Поздрави Smiley
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Това което не ни убива, може да ни осакати за цял живот Grin

И да не забравяме, че това ни чака http://store4.data.bg/razputinbg/396751_10150504367049232_226549074231_8994677_1424145829_n.jpg
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #11 -: Март 10, 2012, 01:03:54 »

Имало, едно време
Историята ми започва доста отдавна, когато за първи път гледах порно. Все още неук и невзрачен, но разбрах, че това което правеха баткото и каката ми харесва прекалено много. Сигурно съм бил на три или четири години, спях при майка ми на спалнята, понеже баща ми често пътуваше и го нямаше със седмици. Жената беше заспала, а аз се дразнех нещо, че тъкмо картун нетуърк беше спрял и си въртях каналите. Мина се известно време и попаднах на нещо свещено. Гледах циците на русата кака и се чудех защо очите ми не могат да се затворят, сърцето ми тупти толкова силно и най-вече какво става там долу. После разказвах в детската градина на момчетата и май съм виновен за развращаването на доста голяма част от мъжкото съсловие.

Та, както споменах баща ми пътуваше много. Буквално съм израснал без него, което пък от своя страна нямаше как да формира мъжкото поведение в мен. Майка ми имаше агенция за модели, където имаше само жени и аз бях възпитаван от тях. Може да си мислите, че е рай, но не е така. Известна част от живота ми мина по гримьорни, съблекални и най-вече последните маси в дискотеките, далеч от силната музика, където и спях. За едно дете е по-добре да расте в по-нормална среда, с нормално семейство, а не такава среда с цици, задници и женско бельо. Положителното от всичко това е, че все още имам невероятни спомени и истории за разказване, но най-хубавото е , че при мен никога не е съществувало притеснение от заговаряне на момичета. Първи и втори клас ми минаха невероятно добре. Бях най-умния във випуска, интересувах се от всичко, учителките ме харесваха и единствено аз имах гадже... (наскоро се намерих с нея във фейсбук, учи в Германия, но лятото ще си идва и с нея ще трябва да наваксваме доста неща)

Падението ми започна, когато се преместих да живея във Варна заедно с майка ми. Натурала, който трябваше да се развива в мое лице, беше убит. Ама буквално премазан от McDonalds, KFC и останалите боклуци който ядях. До края на осми клас бях вече над 110 килограма и съответно психиката ми от всичките тия подигравки и гадни коментари беше също премазана. През тези години за момичета не можех и да си помисля. Приятелите ми бяха задръстени като мен. Единствения ми интерес бяха компютърните игри и колко време ще мога да издържа в някоя интернет зала без да спя. Абе, олигофренски живот.

И един ден, то просто се случи. Влюбих се в най-добрата ми приятелка. Чатехме си с часове и накрая събрах смелост да я питам за среща. Да, първата ми среща с момиче. Ходихме на плаж и аз буквално се опитвах да я купя. Чадъри, храна, коктейли, водни колелета и накрая я питах дали иска да станем гаджета. По-трагично от земетресението в Япония беше погледа на момичето. Но ми каза, че ще си помисли, а на същия ден тръгна с един, който е с три години по-голям от мен. Бях съкрушен, но тогава се появи чудото. Леля ми имаше фитнес зала и аз реших, че е време за промяна. Цяло лято блъсках като луд. Тренировки по 5 часа, но всяко чудо за три дни. Успях да отслабна с 15 килограма, но волята ми не беше тренирана и като започнах училище спрях всичко. Но пък първата ми любов ми стана най-добрата приятелка и седяхме на един чин 2 години подред. От време на време се вкарвах във филма, че я харесвам, но отминаваше.

Макар и променен донякъде, аз отвътре си бях същия. Паразит. Не можех да се отпусна, въпреки че, се опитвах. Най-добрия ми приятел от класа беше пък слаб. Искаше по едно време дори да си чупи крака, за да не идва на училище, за да не му се подиграват. Та, така... средата ми от цици,задници и женско бельо се превърна в среда от депресирани геймъри. Старите ми навици се връщаха и си мислех, че това ще продължи вечно. Но отново дойде промяната. Лятото на 10-ти срещу  11-ти клас, се събудих една сутрин, включих си компютъра и се замислих, какво правя с живота си. Та, аз се самоубивах.

Знаех добре английски и заминах за Слънчев Бряг да работя като туристически аниматор. Там покрай всичката физическа активност, секс и интересни преживявания, адски много се отворих, станах самоуверен, придобих опит с момичетата и се чувствах невероятно. Но истинския връх беше, когато научих за пикъп.

Началото
Абе няма к'во да ви лъжа. Ходех по улиците като Господ Бог. Все едно съм част от нещо невероятно и велико. Идваше ми енергията само като стана сутрин и си помисля, че остатъкът от живота ми ще е невероятен. С времето придобих много знания, поумнях драстично и се радвах на себе си. Но, това което ме накара да ПОВЯРВАМ в пикъпа, беше месец след като научих за него. Тогава се запознах с първата ми приятелка и  честно казано се надъхах да продължавам да вървя в тази насока. Поставях си често разни цели и експерименти, гледах кое ми върши работа и общо взето се опитвах  да подредя цялата тази информация, която получавах. Най-хубавото нещо беше, че приемах, и все още приемам пикъп като изкуство. Като начин да осъвършенстваш и да изразяваш това, което си ти.

Сега
Винаги ми е било трудно да описвам себе си, тъй като с всеки ден човек се развива все повече. Нито съм алфа, нито съм бета, а по-скоро балансирам между тези двете. Ще използвам една любима моя метафора, че монетата има две страни. Ако се определяш като алфа, ти ще си същия болен мозък, като това да се определяш като бета. Просто единия е с комплекс за превъзходство, а другия с комплекс за малоценност. Когато осъзнаеш, че ти си баланс, а не си крайност,  защото алфа и бета са крайности, то тогава ще можеш да се наслаждаваш на социалната динамика напълно, но това е друга тема.
В момента знам, че щом вляза в живота на едно момиче, аз мога да преобърна представите му за всичко, да го оставя да мисли с часове за мен след първата ни среща , а когато пак се видим да се чувства, като най-голямата късметлийка. А по една или друга причина, ако се разделя с това момиче, да оставя следа в съзнанието му, много приятни спомени, и едно опиянение от мен, което да го държи много дълго време.
Цели
Постигнал съм това, което искам в областа на пикъп. Сега просто си живея живота и му се наслаждавам. Понякога е гаден, понякога е невероятен, но в това му е чара. В момента съм се захванал с развитието на доста неща, включително и в писането на сценарии за филм по пикъп. Имам доста интересни истории от последните 3 години и си струват да бъдат заснети. Сега чета една книга как се пишат сценарии и съвсем скоро ще се захващам. Идеята ще се върти не около самите свалки, ами около пътя, който човек върви преди да се освободи от социалните програми. В главата ми е всичко, само трябва да го подредя и да го напиша, което не е лека задача, но ще се справя.

Гледам, че сте писали какво можете и какво искате да можете.Ами, аз съм на мнение, че след един период от време осъзнаваш, че можеш всичко, стига да искаш. Ако нещо те спира, то това си ти. Общо взето всичко е с мисълта, но както всяко друго изкуство,  пикъп си изисква посвещение...

- have fun
Активен

Всичко е относително.
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Март 10, 2012, 04:06:26 »

Баси, като ви чета постовете и направо се надъхвам!
aoen - викаш трудно говориш за себе си, ай стига си лъгал Wink Та това е любимата тема на всеки Smiley

Всичко това както винаги е постигнато с много труд и амбиция, защото " в живота всеки ден е репетиция", както се пееше в една песен.

Цитат
Абе няма к'во да ви лъжа. Ходех по улиците като Господ Бог. Все едно съм част от нещо невероятно и велико. Идваше ми енергията само като стана сутрин и си помисля, че остатъкът от живота ми ще е невероятен. С времето придобих много знания, поумнях драстично и се радвах на себе си.

Ето една много важна част от мисленето на пикъп артиста. Позитивно мислене, правилни убеждения и желание за учене Wink

Евалата!

Цитат
Ако нещо те спира, то това си ти.
"Ако някой ти каже, че можеш да направиш нещо, а друг ти каже, че НЕ можеш - то и двамата най-вероятно са прави.  От теб зависи какво ще се случи! " - Will Smith Т'ва е! Life is simple Wink
Активен

aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #13 -: Март 10, 2012, 13:01:43 »

Баси, като ви чета постовете и направо се надъхвам!
aoen - викаш трудно говориш за себе си, ай стига си лъгал Wink Та това е любимата тема на всеки Smiley

Казвам, че е трудно да описваш себе си, тъй като с всеки ден човек малко или много се променя, и това което мисля, че съм днес, утре може да не е така.
Активен

Всичко е относително.
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #14 -: Март 14, 2012, 20:16:08 »

аз разбрах че съм добър с жените, когато алфа момичета започнаха да се лепят в дискотеките за мен като магнит. нито оупенери ми трябват - трябва ми само първа крачка и - да не ме мързи да се занимавам (щото искам от вратата за краката). само като я докосна и не иска ме пусне - пожелавам ви такова развитие да достигнете и вие. разбира се имам още доста да се развивам и уча но за сега съм доволен от себе си.
голямата ми слабост в момента е - че давам шанс все още на афц-та. примерно красиви - манекенки и т.н. ги изкарвам с надеждата да ме привлекат и да ги поискам - ама ме разочароват яко.
е ви и един репорт от събота - на диско си бях в благоевград. бях на чалга щото за жени няма къде другаде сега. бях на вечеря с татко и интелигентна компания - заредих се добре. после в едно барче пих 2 бири, лека заигравка с сервитьорката - видях се с приятели и така. при което сам самичак слезнах в една чалга дискотека. настаних се се на бара в мн добро настроение, поръчах си пиене (наблягах на кока- колата).
дойде настанителката и ме настани на едно друго място. сядам аз в добър стейт в добро настроение. от дясно на мен имаше 3 афц-та момчета ама кротки, викам ОК селяци не ми трябват наблизо.
седнах си кротко до тях усмихнах им се. и след 5 минути настанителката настани 2 8ци до мен. айде едната 7 едната 8. и двете  мазни чалгарки - 7цата беше до мен. 7цата с къса пола, гърдите отвън, ботушки, мазно лице и т.н. а бе много добре за такива съм си мечтал едно време. 8цата с мн изразителен поглед, доста красива.
докато си седя гледам 7цата оставя чантите между мен и тях на самия плот до пиенето ми, ама по нахакан начин все едно ми казва - това е разделителна линия с която нямаш право да припарваш до нас. надменна и нахакана отначало яко аз даже не ги бях погледнал, само с периферното зрение а си седях кротко и си пиех. на нейната реакция се усмихнах силно и ми стана кеф и се усмихвах и чаках да видя как ще се излагат. през това време оглеждах дискотеката за момичета които евентуално биха ме привлекли.
7цата се разтанцува и като ме видя усмихнат позитивен седна до мен и почна да търси контакт с мен ( а мъже имаше от всичките страни). леко танцуваше и се буташе в мен опознаваше ме - нито ми трябват оупенери нито квото и да било. както си танцуваше, предразположих я по добре да танцуува и както беше седнала до мен директно започнах с кино - почнах да я галя по краката. нали първночално по леко и усещаш че не се дърпа и иска галенето ти и просто се забавляваш. питах я за името, общи приказки съвсем обикновенни малко и в общи линии 1-2 часа я карам да танцува около мен и я почнах само с кино на което й беше кеф. видя се че могат да ми имат доверие държах се добре забавлявах се супер. проблемът беше че не ме можа да ме привлече, нито исках а я целуна нито да ескалирам по какъвто и да било начин. исках да ме привлече поне за целувки и после да идем на кафе и да се поцелуваме, не исках секс ама и за целувка не ме привлече. изчаках изчаках, даже не ме привличаше вече да я докосвам (ако я видите ще ми се сърдите, от най мазните и търсени в дискотеките тип и като външност и обличане).
викам си ако се забавява танцува - ще я пожелая ама на. викам айде тръгвам си, запознах се и с другата. взех фейсбук ама се чудя дали да я добавя.
а интересното беше друго. след 2 часа някъде ми изтърси простотията "черпи по едно уиски". дадох си последните пари - черпих ги по 1 малко. ха ха хахахаах . стоун ако беше с мен със сигурност щеше да чука. между другото стоун да ти кажа - дойде батко ти "играча" по едно време от другата дискотека, ама беше толкова пиян и афц че го изгоних на 3-тата минута.
а вчера имах също интересна случка. пак шанс на афц- дадох, на концерт я водих (писал съм тоя пост преди 1 седмица на 6ти беха наградите в ндк)(много як концерт на пайнер в ндк) и пак горе долу същата работа. 9-ка като телосложение, ама афц. чаках я да ме привлече - йок. само си загубих парите и времето и едно мерси не каза. а бе аман от афц-та. успех момчета ви пожелавам, пожелайте ми и вие щото ми писна вече от афц-та
нека ги е яд жените от форума дето са ме пренебрегвали - те губят Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
ще пускам репорти яко за да им е гадно Grin Grin Grin Grin Grin(тва в кръга на шегата Grin) благодаря на всички момичета от форума изключително мнного ги ценя наистина!

хев фан хахахах
ще допълня и още нещо - за златотърсачките. не им ли спечелиш доверието само на пара ако караш трудно. бутат се сумати афц-та да ги черпят ама те искат от определени
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: