Tyxo.bg counter From zero to hero -> за нашето минало, настояще и бъдеще в pickup-a
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 19, 2019, 00:38:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: From zero to hero -> за нашето минало, настояще и бъдеще в pickup-a  (Прочетена 29735 пъти)
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #15 -: Март 19, 2012, 16:07:24 »

Мисля че ако изчакам няколко месеца ще мога да разкажа много повече неща които пикапа е допринесъл в мен, но все пак искам да се включа.

Началото: Копирам с допълнения от първата ми тема тук. На 22 години съм, сега съм в Германия. Бях попаднал на друг сайт (може би пак е бил на Слейър и сие) със същото съдържание преди повече от година и половина, но тогава бях влюбен до уши в приятелката си и си казах - тц, тези работи сега не са за мен. Е, в началото на юли 2011 се разделихме по моя инициатива и 2 седмици по-късно от един тъмен прашасал кът светна спомена за изкуството на пик-ъпа. Излишно е да казвам че преди това си бях АФЦ (но пък гаджето ми беше готино  laugh ) Една седмица само четох - и в крайна сметка разбрах че само с четене не става, а и вече бях мотивиран да мина към бойни действия   Мина известен период на ошлайфане (до ниво поне да действат) на това което ми куцаше - КИНО-то, ескалацията, същинското съблазняване. Нещата които не ми куцат бяха и са - започване на разговор с която и да е (работил съм такава работа), добро настроение, по принцип никакво притеснение, и чувство за хумор, по-елегантен стил на обличане от средностатистическия мъж на моя възраст. Както сами се досещате, като се комбинират двата списъка - се получаваха дъъълги разговори които не преминаваха в нищо и накрая или на единия му омръзва, или ставах мъжка приятелка. То не е лошо в крайна сметка за начало, сега имам приятелки и по-широк социален кръг - но все пак не за това сме тръгнали, нали така. Много бързо се запалих по пикъпа и след един месец вече си мислех че много разбирам нещата - направих първия си сто процентов успешен ф-клоуз(тогава си мислех че заслугата е моя, сега като гледам темата ми се струва че мацката сама се е свалила) и бях много доволен от резултатите. Сега като се погледна назад, колко още съм научил... преминаваме към следващата точка.

Сега
Неща които съм подобрил и научил от пик-ъпа:
+ Разчитане езика на тялото (Заслугата е на една книга, но книгата я намерих от форума)
+ По-естествено кино (Вече не ми треперят ръцете  Embarrassed )
+ Влизане в по-добър фрейм, съответно постепенно(дълго и мъчително, неприключило) излизане от АФЦ-фрейм и начин на мислене. Това включва отговор на шитки и т.н., знаете какво е фрейм.
+ Подобряване на външния вид
+ Повече увереност
+ Разбира се: Повече свалки (Но все още доста под желания процент)

Точки за подобряване
- Умение за създаване на по-силен атракшън. Искам да усещам как разтрепервам коленете на мадамите само с присъствието си.
- По-добра калибровка
- Развиване на умения за свалка на 8ци и нагоре.
- Още по-силен фрейм.
- По-силна дневна игра.
- Леко влюбчив съм. Трябва да се изкорени  Grin

Защо съм в пик-ъпа
  • Защото искам да подобря себе си. Чувството, че можеш да се подобриш, и виждаш резултатите, е страхотно.
  • Искам да съм алфа лидер във всяка ситуация и при всеки социален кръг.
Активен

u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #16 -: Април 08, 2012, 14:44:40 »

Цитат
Искам да съм алфа лидер във всяка ситуация и при всеки социален кръг.
Винаги има някой по-алфа нали знаеш Wink 

Цитат
Леко влюбчив съм. Трябва да се изкорени
С теб тука имаме общ проблем. В моите очи решението е следното - излизаш с поне 3 мацки седмично, като гледаш всяка седмица да излизаш с различни, спиш в месеца с 5-6 от тях и... в коя ще се влюбиш според теб? Ще ти подскажа - в никоя, никога Wink

Ако някой има по-добро решение, да го сподели
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Smiley
Paint_it_Black
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #17 -: Април 08, 2012, 15:59:50 »

Цитат
С теб тука имаме общ проблем. В моите очи решението е следното - излизаш с поне 3 мацки седмично, като гледаш всяка седмица да излизаш с различни, спиш в месеца с 5-6 от тях и... в коя ще се влюбиш според теб? Ще ти подскажа - в никоя, никога Wink
Хубава цел сте си поставили. Никога повече, в никоя да не се влюбите. Мисля, че всеки истински алфа трябва да се стреми към това - да излиза с по три мацки седмично, като всяка седмица са различни, и да спи в месеца с 5-6 от тях (ако може и с всичките... 'що не?) - и ела да видиш, дали някога пак ще се влюби... Ще е имунизиран срещу всякакъв вид влюбване - никоя не може да го преметне повече.

Само да не забравите след това да пуснете една тема - "Вече не изпитвам силни чувства към жените. Undecided Защо така? Cry"
Активен

u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Април 08, 2012, 16:04:35 »

Грешно си схванал идеята Wink
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Smiley
Paint_it_Black
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #19 -: Април 08, 2012, 16:37:38 »

Грешно си схванал идеята Wink
Явно не съм схванал идеята. Smiley Или пък ти не си я представил както трябва. Wink
Активен

Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Април 08, 2012, 23:12:43 »

Пейнт, не си ни разбрал. Да се влюбваш в непознати или почти непознати жени, при това системно, не е на добре. Пречи ти при свалката, зависимостта ти към мацката породена от привличането/влюбването те поставя в нийди положение, и те вкарва в крайни състояния, както казва Илиян - пациентщини. Отделно ако не успее свалката - ти става още по-кофти и по-трудно го преживяваш. За мен един истински мъж не е влюбчив - самият факт че този месец се е влюбил 5 пъти, някак си не ми изглежда сериозно. По-скоро е характерно за пубертета.

Иначе в сегашния период от живота ми с удоволствие бих изпълнил съвета на Уфо. И тука си прав - ако може с всичките дето съм им навит, що не? Wink

Уфо, за алфеенето - има по-алфи, ама не трябва да им се даваме Cool Мисълта ми беше, по принцип да си поддържам ранга и имиджа при всякакви ситуации, а не примерно - тази вечер на три големи в дискотеката съм якият пич, утре съм си свитото АФЦ. При мен не е такава крайност, но познавам хора при които е точно така.
Активен

u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Април 09, 2012, 03:41:51 »

@ Lecter Важното е да се чувстваш добре при това което правиш.
Ако твоят шеф е алфа, ти не може да му се правиш на по-алфа, а дори и да не е пак не върви, щото заплатата на края на месеца ти зависи от него. За това ти казвах, че не може да си алфа във всички ситуации Wink
Активен

Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #22 -: Април 09, 2012, 11:05:48 »

@ Lecter Важното е да се чувстваш добре при това което правиш.
Ако твоят шеф е алфа, ти не може да му се правиш на по-алфа, а дори и да не е пак не върви, щото заплатата на края на месеца ти зависи от него. За това ти казвах, че не може да си алфа във всички ситуации Wink

Съгласен съм с теб, UFO. Човек, който изпитва нужда да е алфа и центъра на вниманието във всяка ситуация, според мен има сериозни комплекси. Така се самозаблуждавате и търсите одобрението на другите, а я си спомнете - истинската алфа не търси одобрение, той е доволен от това което е. Няма нужда другите AFC да го одобряват, нито пък другите алфи. Той си се води по собствените си правила и не му пука от това дали го харесват, или не. Ако му пука прекалено много е AFC в кожа на алфа, само за пред хората - което мацките го надушват от километър.  
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Април 09, 2012, 12:31:39 »

Е точно това де Уфо, в някои ситуации не се чувствам добре да сведа надолу афц главичка и да си гледам върха на обувките с дълбок поглед. После ми е тъпо че съм се примирил - на мен, вътрешно, не защото някой друг ми го е казал. Ако моят шеф е алфа, пак мога да подходя с уважение, да покажа респект, но и да отстоя идеята си в същото време без да сервилнича. Един мъж трябва да може да запази достойнството си във всяка ситуация. Тука примерно ме кефи поведението на Конса в университета - преподавателите са алфа, ама и той алфа го играе, нали?
Активен

consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 639

Профил
« Отговор #24 -: Април 09, 2012, 12:38:07 »

Цитат

На теория звучи правдоподобно. Само, че между всички 2-3 мацки с които се виждам паралелно, едни ми харесват повече, други по-малко. Подразбира се, че желая в по-голяма степен 7,8,9 и 10 отколкото от 6 надолу. И се хващам, как мисля повече за по-хубавите.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Април 10, 2012, 11:49:37 »

Е точно това де Уфо, в някои ситуации не се чувствам добре да сведа надолу афц главичка и да си гледам върха на обувките с дълбок поглед. После ми е тъпо че съм се примирил - на мен, вътрешно, не защото някой друг ми го е казал. Ако моят шеф е алфа, пак мога да подходя с уважение, да покажа респект, но и да отстоя идеята си в същото време без да сервилнича. Един мъж трябва да може да запази достойнството си във всяка ситуация. Тука примерно ме кефи поведението на Конса в университета - преподавателите са алфа, ама и той алфа го играе, нали?

На колко години си - 18се-19се? На 19се години и аз се заяждах с всички даскали, работодатели и всичко което шава. Точно щото исках да си отстоявам позицията и да покажа, че на МЕН не ми пука тоя кой е и за кой се мисли. По-късно разбрах, че това не е печаливша позиция - да казваш на всеки какво мислиш за него. Само негативи следват. По(на)очука ме живота и 5-6 години по-късно знам, че ако не можеш да кажеш нещо позитивно за някого - си го оставяш за себе си. Разбира се, не е нужно, ако имаш разговор с този човек да му се усмихваш - просто не го храниш, както ти се иска. Поне не и без причина Wink
Трябва да приемеш някои факти:
- не може да си с най-бързата кола, винаги има по-бърз
- не може да си най-добрия, но може да си от най-добрите
- не може да си най-богатия, но може да имаш пари
- не може да имаш най-много власт и винаги да си отгоре - питай Жоро Илиев и компания - те биха могли да ти обеснят най-добре Wink

Общо взето и не трябва да си най-най в каквото и да е. Както винаги, ключовата дума и тук е баланс  Wink
Активен

Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Април 10, 2012, 13:42:52 »

Не Уфо, малко по-голям съм, на 22. Но това няма значение, и на 19 не се заяждах с даскалите, както и сега не се заяждам с професорите. А бившата ми шефка сега ми е много добра позната и имаме отлични делови отношения. Чувал ли си за assertiveness? Не знам как е на български. Това е принцип който винаги се старая да спазвам с по-висшестоящи. Ето ти цитат от уикипедията:

Цитат
a form of behavior characterized by a confident declaration or affirmation of a statement without need of proof; this affirms the person's rights or point of view without either aggressively threatening the rights of another (assuming a position of dominance) or submissively permitting another to ignore or deny one's rights or point of view.
http://en.wikipedia.org/wiki/Assertiveness

Предполагам това е баланса за който говориш ти?

А за доминантността - често трябва да се покаже! Мое мнение.

За Жоро Илиев - доказано, "Президент на Локо Пловдив" е най-опасната професия в България Grin
Активен

consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 639

Профил
« Отговор #27 -: Април 10, 2012, 13:56:29 »

Цитат
a form of behavior characterized by a confident declaration or affirmation of a statement without need of proof; this affirms the person's rights or point of view without either aggressively threatening the rights of another (assuming a position of dominance) or submissively permitting another to ignore or deny one's rights or point of view.
http://en.wikipedia.org/wiki/Assertiveness

Хех, има един страшно готин, бизнес-английски израз: I"m politely disagree Cheesy
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
1914
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #28 -: Април 20, 2012, 14:08:43 »

Ще ви споделя моята житейска история, погледната през призмата на привличането ми към жените. Не обичам темите в телеграфен стил, свеждащи се до: "Здравейте, нов съм. На ** години съм и живея в ********, харесвам едно момиче на **, но тя не ме иска. Спал съм само с * жени, помагайте!". Ще бъда обстоятелствен, но не защото съм невероятен алфа, а защото съм имал както epic представяния, така и epic fail-ове. Основното, заради което си заслужава да прочетете, че съм след като веднъж съм извървял пътя from zero to hero след това съм падал back to zero. Озовах се тук в периода, в който съм се чувствал най-зле емоционално през живота си. Всъщност една идея след това, но все още бях близо до депресия.
Ще се спра само на жените, които са значели нещо за мен и са били повече от бройка. До този момент са 5 и в момента продължават отношенията ми с петата. Ще отделя повече време на прохождането, защото там нееднократно стъпвах накриво. Първият ми опит беше в 4ти клас, когато дойде момиче от друго училище. Беше такава сладурана, че всички момчета  хлътнахме по нея. Направих опит да ѝ обясня, че я харесвам, но не ме отряза директно единствено за да си запазим добрите отношения.  На РД покани всички пичове без мен. Да уточня, че тя се влюби в един от най-добрите ми приятели, но той се държеше супер инфантилно и не използва нито един от безкрайните сигнали. Казах му право в очите, че тя не иска мен, а него(лично тя ми го каза) и си оставаме приятели като тръгнат, но не направи нищо. Следваща година и половина направих опит да си хвана гадже поне 15 пъти и отговорът винаги бе еднакъв. Всичките тези НЕ-та ми смачкаха самочувствието и рязко изгубих увереност. Мислех, че проблемът е в мен и не осъзнавах как разните му пикли на 10-11 не са готови. Само едно момиче показа интерес към мен, но това само ме накара да се чувствам зле. Беше грозна(2ка-3ка) и направих заключението, че грозни жени харесват грозни мъже, аз съм грозен и затова не ми връзват.
Отново хлътнах чак в шести клас по момиче от училище, но бях изгубил всякаква увереност и реших да си спестя гадните емоции от отрязването. Да, ама не Smiley На една екскурзия седеше пред мен и на достатъчно висок глас обсъждаха с приятелка момчетата от моя клас. За ОГРОМНА моя изненада ме посочиха за най-готин. Точно в този момент се включи друга от съседната страна и измърмори нещо от сорта на "Мнеее. Тоя ли?" и видимо не бе съгласна. Тогава съвсем влязох във филма и реших, че искат а се ебават с мен както техни съученички с друго момче. То беше пробвало да се обясни на някаква и я целунало по бузата без разрешение. Тя се ядосала и накарала 5-6 нейни приятелки да го лъжат, че го харесват и съвсем демонстративно в междучасията пред всички го канеха на срещи, където дори не са му давали да ги хване за ръката. След това разправяха в цялото даскало и зверски го унижаваха. Още на екскурзията мацката ми даде ясни IOI, но заради ниската ми увереност подсъзнанието ми беше издигнало невидима стена и мислите ми се свеждаха до:
1. До момента само са ме рязали.
2. Единствената, за която 100% знам, че ме е харесвала е грозна.
3. Аз толкова я харесвам.
4. Не е възможно при наличието на безброй момчета да ме харесва.
5. Няма да правя нищо с нея, че само ще ме нарани.

Днес мога само да благодаря, че ме измъкна от този ужас. Какво ли не правеше да ме убеди, че не играе театър, наистина ме харесва и иска единствено да бъде с мен. Накрая нямаше как да не тръгнем. Освен първата ми целувка и първият секс бе с това момиче. Изкарахме цели 2 години. Втората ми сериозна връзка бе непосредствено след първата. Проблемът тук беше твърдият отказ да правим секс преди 9 клас и искаше пробна година. Стигна се до компромис и тръгнахме без секс, но той дойде доста преди 12тия месец. Не съм сигурен дали природата го бе заложила или аз я направих такава, но беше истинска нимфоманка. Обаче не само получаваше, а знаеше да дава и беше страхотно. Случвало се е многократно, особено в началото, когато в тях или в нас е празно да бягаме от даскало и цял ден сещате се какво ставаше.
След втората(изкарахме 2 години) какво може да дойде освен третата. Grin За нея ще кажа, че и до днес е най-красивата жена, с която съм бил. Принципно смятам, че няма десетки, но тя наистина се доближава.  Тя е единствената жена, която преди време съм намирал за невероятно красива и 6 години по-късно мисля по същия начин. Всичко звучи екстра, но имаше един огромен проблем - не успя да си изкара табутата от главата. Сексът не до втората, а до първата не се доближаваше. Лятото след 10 клас отидох да работя на морето. Изневерявах от самото пристигане, но върдя, че до голяма степен вината беше нейна, защото притежава изключително тяло, но бе много сбъркана в главата. Разбира се останалите нямаше как да го знаят. Имаше доста негативен отзив следващата година. Мнозинството взе нейна страна, включително и някои, които считах за близки. Приятелите ми намаляха заради раздявала и повечето бяха на позицията: "Е, как можа да постъпиш така с момичето?". Реално много от тях завиждаха, а не с тях. Надяваха се, че докато е уязвима ще се възползват от нея, но нито един не го огря.

Въпросното лято се запознах с четвъртата оставила следа в живота ми. Бе от София и само бачкаше лятото. Поддържаше се дистанционна любов дълго време и заедно бяхме само лятото. Заради нея се преместих в София и имах наистина сериозни намерения, но в дългосрочен план. И тя имаше, но в краткосрочен и започна да ме притиска ако не за брак, то поне за съвместно съжителство. Това е жената, в която най-силно съм се влюбвал, но тази натрапчива настоятелност уби всичко.

След нея чувствах празнина, която се опитах да запълня като спя с различни. Следващите 1,5-2 години съм направил 2/3 от бройките си, а полов живот водя от 8-9 години. Правете изводите. Станах нехаен към външния си вид и си развалих иначе хубаво оформеното тяло. Интересното е, че не се отрази на контактите ми с жени и тогава осъзнах, че ако при мъжете 90% от привличането е визията, при жените подобен % е поведението. Друг важен урок е, че колкото си по-голям гадняр с момиче, толкова повече те харесва. Бъди задник и ще тичат след задника ти. Бъди добър и ще те разиграват като маймуна. Жени, какво да ги правиш Wink
Най-успешните ми времена с жените откъм статистическата част донесоха и най-големите ми проблеми в живота. Социалният ми кръг се сви отново. Комбинацията от множество дребни, но последователни негативни събития ме промени към лошо,  но късно го осъзнах. Като наситих сексуалния глад(преодолях комплекса да съм с различни и да храня егото си) направих опит да имам нормална връзка, но не се получи. Проведох два масирани десанта и вложих всичко най-доброто, но и в двата случая не ме огря. В един дълъг период вървях все надолу докато не достигнах дъното. Изкарах много кофти лято в самоизолация.
И сега интересната част. На много места срещнах мнения, че интернет свалките са глупост и не се получава. В моите младини(2003-2005) те не бяха толкова популярни, защото по-малко хора имаха нет и отношението не момичетата бе съвсем различно. Направих експеримент с регистрацията на женски и мъжки акаунт в популярен сайт. На момичето се скъсваха да пишат дори без снимка, а на мен доста малко мацки ? някои грозни. Няколко поредни дни отварях всичките 24 страници (общо 500 профила) без нищо да правя. На мацките им показва кой ги гледа. Нарасна броят на пишещите, от които няколко добри. Вече над половин година съм с една от тях, което автоматично я прави петата ми сериозна връзка.

Pickup-ът не ми е променил живота чрез отделни събития, а ми повлияе на начина на мислене. Голяма част от нещата сам ги бях открил от практиката. Разбира се имаше и новости. Най-високо оценявам вътрешната игра, самоконтрола, увереността и рутините. Не мога да пропусна и вземането на решения и водещата роля на мъжа - само бегло са засегнати във форума, но експериментирах и видях какви чудеса правят. На жената просто никога не трябва да се позволява да решава, а само да следва. Парадоксалното е, че на тях това незачитането вътрешно им харесва и го приемат много по-добре.

Ще ви дам един скорошен пример. В работата ми очаквах повишение, което не получавах. Трябваше да си трая, защото трудно успях да вляза в компанията  - единственото положително от онзи шибан период. А в тази криза кандидати за позицията бол, а все още съм млад и с малко опит. Това беше мисленето ми преди месеци, когато започвах да се интересувам от pickup. Появи се обява за по-горна позиция от конкурент и кандидатствах. HR-ката, която е с похвална визия за 30 годишна MILF-ка(почти ми "стана" от нея) е съвременна желязна лейди. Работата ѝ е да тества и провокира, включително с въпроси от лично естество. Видяла е всичко и знае какво да очаква. Разговорът не тръгна добре и успя да ме притисне. Реших, че няма какво да губя, защото дали ще си тръгна с добро или лошо, ако не получа мястото е все тая. Такива работи наприказвах, че ще ме помни години наред. Чудеше се да вЕрва или да не вЕрва какво чува. Все неща, които е чувала преди, но със сигурност не на работното място или поне не от кандидат за работа Smiley И за да е пълен цирка получих повишението точно по това време и останах на старото място. Трудно е да се опише чувството при разговора, който е най-доброто ми представяне с жена, която обективно погледнато има повече опит и по-висок ранг. Тотален релакс на мозъка и никакви бариери. Думите сами излизаха и сякаш летях.

Целта ми е да усъвършенствам умението на внушавам на жените неща. Например, да накарам дадено момиче да си мисли, че показва прекалено явно симпатия, което веднага я разколебава и щитът пада.

С някои от вас се познаваме и съм ви разказвал доста повече, с други ще ми е интересно да се запозная, а с трети ще се постарая това да не се случва Grin, но осмислете написаното. Винаги има кофти моменти. Причината не задължително е във вас. Бъдете мъже и правете каквото трябва и резултатите ще дойдат с времето.

Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 480

Профил
« Отговор #29 -: Април 21, 2012, 15:57:08 »

Цитат
Появи се обява за по-горна позиция от конкурент и кандидатствах. HR-ката, която е с похвална визия за 30 годишна MILF-ка(почти ми "стана" от нея) е съвременна желязна лейди. Работата ѝ е да тества и провокира, включително с въпроси от лично естество. Видяла е всичко и знае какво да очаква. Разговорът не тръгна добре и успя да ме притисне. Реших, че няма какво да губя, защото дали ще си тръгна с добро или лошо, ако не получа мястото е все тая. Такива работи наприказвах, че ще ме помни години наред. Чудеше се да вЕрва или да не вЕрва какво чува. Все неща, които е чувала преди, но със сигурност не на работното място или поне не от кандидат за работа Smiley И за да е пълен цирка получих повишението точно по това време и останах на старото място. Трудно е да се опише чувството при разговора, който е най-доброто ми представяне с жена, която обективно погледнато има повече опит и по-висок ранг. Тотален релакс на мозъка и никакви бариери. Думите сами излизаха и сякаш летях.
Я сподели,че ми стана интерсно-много яко ли я затапи ?

Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: