Tyxo.bg counter Fuck close от вчера от пияно бар.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 24, 2020, 22:19:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Fuck close от вчера от пияно бар.  (Прочетена 2214 пъти)
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« -: Април 07, 2012, 21:37:00 »

Здравейте събратя ще драсна едно рапортче от вчера за един фклоус и като темата е да не си пропускаме шанса.
Ситуацията.Аз и най-добрия ми приятел сме в пияно бар в центъра и близо до нашата маса стоят две мацки (6.5-7 и двете) По едно време моя човек вика ..Абе тия си просят с*кса* гледай как ни гледат. Погледам верно момичетата се усмихват и си танцуват нещо....Вземам "управленското решение" да ги налазя сам и wing-а да дойде след като вече съм ги заговорил. Отивам при приятелката на таргета и  й казвам:

Аз: Здрасти мисля да се женя за приятелката ти айде да си ни кума ?
Тя: Ми ако тя е навита ок ?  Grin
Аз към таргет: Приятелкта ти ми каза че е навита да ни стане кума на сватбата, остава само да ми предложиш ?  Embarrassed
Таргет: Ми аз съм навита !!
Аз: Ееее много лесно ми се даде аре дръпни се малко.....
Таргет: Защо, обичаш сложните ли ? Smiley
Аз: Не бе мъжът трябва да е ловец а ти нали знаеш какво ще си Smiley
Таргет: Ще ме изядеш ли, кво ?
Аз: Не бе за спорта ще те "застрелям"  Grin
Последва яка песен и я хванах на тежко "кино" след което последва kiss-close след което Fuck-close.

Сега събратя ще разясня за какво го пиша целия тоя смотан рапорт (не ми се пише в детайли). Видях един събрат в форума които беше описал че мацка му е давала IOI и то сериозен а той си е пропилял шанса да я close-не за каквото и да е било...Понякога когато нещо ни се предлага явно, ние (мъжете) малко се стъписваме  от тази "дързост" на противоположния пол,но не трябва да е така.

Поздрави Smiley
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Това което не ни убива, може да ни осакати за цял живот Grin

И да не забравяме, че това ни чака http://store4.data.bg/razputinbg/396751_10150504367049232_226549074231_8994677_1424145829_n.jpg
GoshoBarabata
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #1 -: Април 08, 2012, 00:48:36 »

Какво да кажа, освен браво! Много е мотивиращо това, че толкова лесно може да станат нещата. Я дай линк само да видя каква е била тая ситуация, че ми стана интересно- "Видях един събрат в форума които беше описал че мацка му е давала IOI и то сериозен а той си е пропилял шанса да я close-не за каквото и да е било..."
Активен
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #2 -: Април 08, 2012, 02:32:58 »

Еми супер си Wink Ама не казваш тея мацки сами ли бяха или с компания? Щото сами ми изглежда сравнително лесно - отиваш и каквото сабя покаже - в случая джакпот Smiley Обаче ако те гледат и през това време си танцуват с някви типове трябва малко по-завъртяно да се изиграе
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Smiley
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« Отговор #3 -: Април 08, 2012, 09:17:21 »

Wink Разпутин се завръща с гръм и трясък.Te затова са били в заведението,чакали са алфа като теб да се появи и да ги раздрусаш здраво.Както казваше един колега от форума:"Жените не знаят какво искат,докато не им се изпречи пред очите"
  При алфа излъчване и добра игра тия двечките въобще не са се опитали да те разкарат!Просто няма какво да се коментира на перфектната игра,освен да взимаме пример и да се стараем да подобряваме постоянно играта си!

Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 254

Профил
« Отговор #4 -: Април 08, 2012, 15:35:44 »

Супер. Лекотата, която струи от този рапорт е удивителна. А допреди няколко дена пусна тема, как си бил стигнал дъното. Е на всекиму такова дъно  Smiley.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
sinner
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Профил
« Отговор #5 -: Април 09, 2012, 09:21:08 »

Браво, Играта е лесна, когато се играе правилно Wink
Само ще поясниш ли в заведението ли направи ф-клоуза или си я заведе у вас? Просто ми стана интересно как точно си я отделил от приятелката и Smiley

Иначе евала за репорта Smiley
Активен

Не бъди статист в собствения си филм! Напротив - изиграй главната роля.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: