Tyxo.bg counter Кого познавате от форума (и кого бихте искали да познавате)
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 19, 2019, 13:52:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Вие няма да израснете, ако не се опитате да направите нещо извън това, което вече умеете до съвършенство." - Ралф Емерсън

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през януари и февруари 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  
Автор Тема: Кого познавате от форума (и кого бихте искали да познавате)  (Прочетена 38256 пъти)
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Активен Активен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #75 -: Юли 29, 2017, 11:07:23 »

Бих се радвал да се запозная със stone - има доста житейски опит, също и с BERSERK - много силен фрейм, помогнал ми е косвено с мненията си да стабилизирам и моя.
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #76 -: Февруари 01, 2019, 20:50:26 »

Не пиша много, напоследък и чета на периоди, но се надявам в бъдеще да имам време и това да се промени, да съм повече от полза. Тука ся не знам каква е целта на тая тема тъй като даже и една фейсбук група няма форума, и освен да чакаш някои да ти пише на лично все едно съм пуснал обява че си търся кучето за друго не се сещам, но бих се изкефил да се запозная с:

поред нареждам легендите както ги чувствам

btw - царя на динамиката, отделил е много време да пише и помага за без пари с писане по темите ми,
berserk/manowar - пишат невероятно различни прекрасни неща, винаги ги чета
stone - и той невероятен с една идея че е семеен с деца
Just_a_boy/ Танграта/ Badrick/ cancun/ ins/ - много интерсни и умни пичове

За в бъдеще
Бих си идвал до БГ, и даже ако имам средства, аз самият бих организирал една вечер веднъж в годината където да се събира форума лайв, разбирай по питие в ръка в някой бална зала на хотел, а не в на цецо механата маса за 40 души. Приницпно не ни трябват, но ако обещаят да слушат може и жени да има.

Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 449

Профил WWW
« Отговор #77 -: Февруари 02, 2019, 02:20:48 »

btw berserk manowar stone Just_a_boy Танграта Badrick cancun ins Слай и Илиян  и Рикошета Разпутин пичовете са страшни помагат винаги и много житейски опит влагат и шапка им свалям ! Ако съм на тяхното ниво  след като стана техните години ще се радвам много . Бих се радвал да се запозная с всеки от тях . А за среща идеята е добра . Има още хорица който са в топа на форума но те отдавна не коментират и се изгубиха някъде . Желая успехи на всички и на слука Smiley
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 866

Профил
« Отговор #78 -: Февруари 08, 2019, 21:29:09 »

С доста хора се познавам вече. С водопроводчика и още едно момче дето вече не влиза сме много гъсти, със стоун сме пили бира, играл съм с уорзона, слеър, берсерка, митко_з. С МПУА се познавам, с Бадрик също сме играли по моловете. С бали_му_майката сме излизали 5-6 пъти.

Познавам и една мацка - Ирайшънал, даже май на рождения ми ден бяхме в Борисовата с нея, преди година-две. Да дойде да ми опресни спомените   Grin Засичал съм се и с доста други като сме излизали, ама не им знам никовете, може и да изпускам някой. Онлайн също поддържам връзка с някои пичове от други градове.

С кой искам да се познавам ? Меноура ми е мерак да се запознаем на живо да разкаже някоя история  и да си поговорим за коли. Cancun и Танграта също са интересни като мислене. А на пичовете по-горе или който и да е друг.. Моментът, в който сте в София казвате и ще се разберем нещо. Аз досега от форума съм срещал предимно (над 90%) интересни типове.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  

Отиди на: