Tyxo.bg counter Изпуснат секс с две мацки от великия Wusso
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 17, 2019, 07:23:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Изпуснат секс с две мацки от великия Wusso  (Прочетена 41033 пъти)
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« -: Май 27, 2009, 22:10:44 »

Опа, първият ми пост (да ми е честит),

Радвам се че тук в България се заформя подобно общество!

Без други приказки, минавам по темата.

Всеки от присъстващите тук има опит и то често доста богат (на горчивина естествено), но щом е стигнал до тук значи е хванал че нещо не е наред в цялата схема. Преди да започне този етап обаче е имал какви ли не трагико-комични истории, които при подсещане водят от истеричен смях до неудобно изчервяване. Подканвам, всеки който е на ТИ с егото си да напише по някоя своя история в ролята на великия Wusso (много добър лаф). Естествено колкото по-забавно описани толкова по-добре - самоиронията (позитивната) е едно от най-изтънчените чувста за хумор (поне така разправят).

Моята е следната:

Преди 5 години по една или друга причина се бях озовал в една хотелска стая с една 9-ка и една 8-ца (по принцип не съм фен на точкуването в тази си форма, но признавам - най-точно и ефикасно дава описание спетсяващо редица параграфи). И висим ние и приказваме като - забележете - едната е по хавлия (току що изкъпана), другата се е изкъпала преди нея - аз съм поканен в тяхната хотелска стая, черпят ме с шоколад, и са пуснали на телевизора да текат порняци. Времето е някъде през ранната нощ.

Естествено аз голимят Гийк в ролята на пълен wooser ДОРИ НЕ МИ МИНАВА през ума за какво иде реч - не че се насирам, просто НЕ СЕ СЕЩАМ - все едно някой ми е отнел common sense-а. Нито обръщах внимание на езика на тялото, интонации, нещо - нищо (то тогава понеже и много разбирах от тия мити работи). Пълна тапа. По едно време ми се доспа и се изнесох, как не ме изгониха дотогава идея си нямам.

Няколко години по късно висейки в тоалетната изведнъж се присетих (там идват най-добрите прозрения) за ситуацията и ме напуши на такъв истеричен смях че околните решиха да проверят да не съм се напънал малко повече от необходимото.

-------
SL - заглавието променено
Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Май 30, 2009, 22:24:37 »

Време е за част номер 2:

Сватосването или "мама ми намери приятелка".

Опит 1:

Може би голяма част от четящите се минали и през тави невероятна оферта. Някакъв женски (задължително) роднина иска да помогне. За по кратко ще ги наричам сватовници.

Дотук добре. Дотук само.

Сватониците гледат от всяка друга точка но не и от нашата.
"Но тя готви много хубаво, завършила е ХХХ, баща и е ХХХ и освен това се занимава с рисуване"

НО КАК ИЗГЛЕЖДА? Не е важно. Нали? Никак не е важно.

"Аааа ,мамо , абе замисляла ли си се, така ако случайно се получи нещо, един вид в далечна перспектива, как биха изглеждали децата ми? (естествено пропускам частта как бих завършил изобщо сексуален акт)"
Погледна ме много учудено, с едно такова прозрение... (бел. на младини е била 9ка, както и баща ми от "вървежните пичуи" - затова съм такъв хубавец)

---
Опит 2:

Преди 3 години бях харесал едно съседче, но пълният wusso никакви не ги предприема. Решавам че ако събера интел (демек има ли си приятел, къде живее, къде учи такива разни) ще мога да изработя настъпителен план (тогава тия неща дори не подозирах че някой се занимава да ги разучава - голяма грешка). Естествено майка ми се познава със съседката, чиято щерка е въпросното момиче и е пратена на мисия невъзможна.

Нашата решила да вкара ДИРЕКТЕН ЪПРОУЧ и направо вкарала офертата да я запознава със сина "да излизат".

Още се изчервявам като се сетя.
Активен

Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #2 -: Юни 08, 2009, 17:52:54 »

Кромодоре, баце ти Слейър ни е учил такива нискорангови моменти от миналото си да не споменаваме. На теб ранга ти в тоя форум вече така се срина след тия истории, че никой тука вече няа шанс да ти върже. Което пък и не е кой знае ква драма, като се има предвид ,че тука сме предимно пръчове Smiley  Grin
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юни 08, 2009, 19:36:57 »

Това отговаря защо само ти си писал в темата  Smiley
---

Издигането на човека започва от момента в който той осъзнае грешките си и ги приеме. Не можеш да се развиваш ако имаш проблеми с егото си.
Активен

Manoeuvre
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 192

Профил
« Отговор #4 -: Юни 11, 2009, 23:33:39 »

Аз пък си спомням как си харесвах сестрата на най-добрия ми приятел в 7 клас. Много бях хлътнал по нея и накрая я причаках(буквално) пред тях и й предложих "да сме гаджета". Тя каза,че ще си помисли. На другия ден по абсолютно "гениален" начин съобщих новината,че съм й предложил, на почти всичките си съученици. В крайна сметка двама тъпаци от класа ми я видели и започнали да я бъзикат ,тя се притеснила и после дълго време не ми проговори.
Активен
DIDI8
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 15, 2009, 00:38:43 »

Баце ти слейър да си гледа работата. Самоиронията е страхотно оръжие в правилните ръце. Всеки психолог лекувал наркоман или алкохолик, ще ти каже, че първата стъпка към решаването на даден проблем е осъзнаването на проблема.
Та значи. действито се развива 10-11 клас. Има момиче в класа, което те харесва. И досега не разбирам, какво ми е харесвала,но предполагам че анурака на сеполтура, дългата коса и ниската лична хигиена са си казали думата. Момичето е повече от готино, по шестобалната система 5+.Ясно си спомням случай, връщаме се от пловдивския панаир във влака, аз съм си изпил всичките пари, а тя ме храни във вагон ресторанта. Кани ме у тях, сама е, разхожда ми се по т-шърт и гащички а аз не предприемам нищо. И не защото не я харесвам, а си мисля, че добро момиче, като нея не би искало да има нещо общо с тъпак, като мен. Тогава въобще не си давах сметка, че съм вкарвал образа на лошо момче, бунтар и т.н.
Активен
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 16, 2009, 13:13:40 »

Ае, майтапех се, ве! Мислех, че е очевидно.  Huh?
Активен

Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 17, 2009, 09:20:30 »

Споко, във форумите стават такива недоразумения.

Ха какво се сетих (смятай как се забравят тия неща...мозъка пак прави мизерии),

Като бях на 16-17, бях поканил мацка в къщи (която беше на 20 , ХЪБЪ 7 ...сега идея си нямам колко ще и дам), тя взе че дойде. (Бати нечюръла а?).

Подобно на ДИДИ8 (Диди, ти онзи Диди от старкрафта ли си?), тя очакваше някакво налазване, а на мен изобщо не ми идва на акъла... на 16 години колко да дойде...

п.е. ех деба полях се с чай и съм като напикан Cheesy
Активен

Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 17, 2009, 19:04:59 »

Аз пък няма да забравя случка с едно страхотно момиче по което си падах навремето. Тя също много си падаше по мен, но тогава бях сляб за очевидното. Да сме били на по 18-19 г. тогава. Бяхме на дискотека цяла компания. Базикахме се с нея, боричкахме се, едно друго... Накрая тя каза, че ще си ходи и ме помоли да я изпратя.  Roll Eyes Като стигнахме пред блока й седнахме на пейката до входа и си говорихме до сутринта. Спука ме от намеци горкото момиче, ама аз не вдявам и не вдявам. Комплименти ми правеше, искаше да я прегръщам, защото и било студено и какво ли още не. По едно време бяхме прегърнати и си говорехме така лице в лице сума време на интимни теми инициирани от нея. Устните ни бяха толкова близо, че единственото нещо, което се искаше от мен беше просто лекичко да издам джуки напред и щях да я целуна. Така си говорехме доста време, след което се съмна и тя явно разбра, че нищо няма да направя и разочарована се прибра с думите: "Ех, всичко хубаво си има своя край." Следващия път като се събрахме компанията тя се държа много дистанцирано с мен. Все едно ми беше сърдита за нещо. Колко си блъсках главата и се чудех, с какво аджеба съм провокирал такава реакция в нея.  Grin
Активен

razace
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

let me see... what can i do...

Профил
« Отговор #9 -: Март 13, 2010, 10:51:15 »

да ви гърмят със сол ще ви е малко Embarrassed  спрях асансьора и измъкнах бомбите на мацката, когат бех 14 годишен сопол,  Cheesy зарязах я след 2 седмици, че ма дразнеше
Пъпко-пубера е странно-кофти ситуация!!! до 9-ти клас немаше такава решителност и непринуденост, после кво ми стана кат смених даскалото + тегава житейска ситуация и като ме удари хормона - кви рози кви пет лева Некой да ме беше гръмнал щот до 20 годишен, не че само не си създавах условия за съвкупление ми и пропуснах мадамите на поднос!! А, наотгоре натва си и хванах приятел тотално афц и направих копи/пейс върху фрема  Lips Sealed

Активен

lalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalala
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #10 -: Март 13, 2010, 15:14:17 »

Айде пък и вие... всички сме били на това дередже. Аз какви случаи имам. това преди 10-на години. Такова АФЦ само по филмите съм виждал... опаа, излъгах - и на мои стари снимки  Grin

Гаджето на един приятел дойде вкъщи да го чака, че щял да закъснее. От дума на дума и лежим на спалнята, играем стрип-покер и си говорим "мръсотии" и на кой колко му стиска. След 20 мин. и двамата бяхме само по гащи, а от там нататък трябваше да има цензурирана версия... ама нямаше нищо. И мацката чака, чака, пък стана, облече се и си тръгна.

Друг случай: Далечна братовчедка настоява да отидем на диско, а аз няма къде да спя, че още живеех на село. Как къде, у тях ще спя, естествено. Навих се и цяла вечер танци-манци, прегръдки докато чакаме таксито (студено било) и после у тях. В нейната стая две легла - там ще спим. Дори не се обърна като почна да се съблича. Обърнах се аз... Undecided А тя така и не намери нещо тежко да ме блъсне по главата, че току-виж съм се сетил какво трябва да правя. И спахме. Точно така - на двете легла. Знам какво си мислите, само че не свършваме тук - сутринта като се събудихме вика "Студено е, ела при мен да ме гушнеш" Легнах гол до нея... малеее, срам ме е да разправям нататък... и тя чака, чака, пък стана, облече се и отиде да направи кафе.

И още има: купон в квартирата. Всичко 6 - песни и танци. Едната съквартитантка доведе приятелка - страшна мацка. Честно ви казвам ще я помня цял живот. 9-ка по принцип, но с такова излъчване - няма такава, човек, няма! За 29 години не съм виждал такъв чар у друга. А други съм виждал много! Три курса съм сменил в университета и 5 години работя с клиентки-студентки. Ама такава като Ясена - НЯМА! Началото перфектно - погледи, закачки, целувки на терасата, Страшно дупе и стегнати цици. Не знам как не си скъсах дънките - така се бях одървил. Имаше някакъв екзотичен вкус... като на череши - уникална! Моят приятел дръпна съквартирантката в нейната стая и мацката няма как да спи там - супер, ще спи при мен. А сега познайте какво стана! Нееее! Не, бе, сериозно! Говорихме си прегърнати и полуголи до 3 часа през нощта, не си махнах ръцете от нея... и не спряхме да си говорим... кой каза че има пушка със сол?
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
Vengance
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Was it worth the life of sacrifice?!

Профил
« Отговор #11 -: Март 13, 2010, 19:21:35 »

Ааааа ето товае Феникс!Забрави за последната да кажеш,че е "чакала,чакала,пък станала,облякла се и си тръгнала",ама нищо-след такава история,ти е простено! Cheesy

Абе всеки ги има тия моменти.

За щастие аз за краткия си житейски път не съм имал тъкива случки,ама не се знае,винаги има първи път! Smiley

Поздрави!Давам на всички писали +реп,защото не им пука и си разказват за провалите и незготите! Wink
Активен

Не Падай Духом,За Да Не Духаш Паднал
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #12 -: Март 14, 2010, 01:07:15 »

Ааааа ето товае Феникс!Забрави за последната да кажеш,че е "чакала,чакала,пък станала,облякла се и си тръгнала",ама нищо-след такава история,ти е простено! Cheesy
Тая беше по-търпелива - чака цяла нощ, ама пак не я огря  Embarrassed
След няколко дни я срещнах с някакъв рокер под ръка и се направи, че не ме познава. Че коя ще иска да ме познава след такава нощ?! Отивам да търся Ясена от Пловдив във ФБ  Grin
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
razace
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

let me see... what can i do...

Профил
« Отговор #13 -: Март 16, 2010, 11:56:56 »

Аз съм от филебето давай я насам  Grin
Активен

lalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalala
CaliFornicati0N
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #14 -: Март 25, 2010, 14:33:17 »

Случката става преди няколко години като бях на 18.
След като 4 години учя с мацката (не много хубава 6-ца) има интерес и в 2-те посоки Wink но аз сам прекалено голямо афц и нз какво да правя даже не се бях целувал с момицета камо ли за секс супер комплексар бях ...Та вапросното момице вече му е писнало да ме чяка а и вече не се виждахме почти (беше 1 месец след бала ни).Идва на работното ми място да ме тарси но не ме намира , идва 2-ри пат и пак сащата ситуация и решава да ми се обади Smiley.Ест аз не мога да се сетя за ко иде рец и само откланям ами ся не ми се излиза изморен сам а у ... мацката каза аре идвай не се прай скасах с приятеля си преди 1 седмица и искам да правим секс..Направо ме заби последваха 10 сек .. о щом е така идвам Wink.Както и да е орпавих се там аз трагвам кам срещата обаче мина малко повече от час тя видяла наши общи познати и пие с тях.И аз се присаединявам викам си такмо да сабера малко смелост.От чяшка на чяшка кам дискотеката там пак никво кино от моя странна никва ескалация направо си чяках мацката да си свали гащите и да се наебе сама (направо като се сетя нз да плачали или да се смея).Мина се време (много пияни) викам и аре да те изпращам кам квартирата и набързо зарязхме останлите и трагнахме.През целия пат се чудех ко да направя като само си повтаряхме мноо сме пияни накрая е изпратих и се прибрах ...Трабваше да минае чяла години преди да можех да я погледна пак в очите Smiley.Едиственото хубаво е че тогава я челунах вече не помня каква тапоя казах ама беше нещо от сорта я да осетя колко си пияна  Embarrassed
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: