Tyxo.bg counter Да вярваме ли на книгата "Скрити секс сигнали"
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 17, 2018, 23:39:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Даси купуваме ли тази книга
Да - 0 (0%)
Не - 1 (100%)
Общ брой гласове: 1

Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Да вярваме ли на книгата "Скрити секс сигнали"  (Прочетена 8797 пъти)
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 706

Профил
« Отговор #15 -: Май 26, 2012, 18:43:20 »

Тошо, Тошо, хубава работа брат! Толкова уверен пич да изглеждаш на снимката, а така да се чудиш!! Момичето си е умряло от скука, тва пък от 4ма един да не се сети малко да й обърне внимание... Дори за приказката. Другият път действай, докато не е решила че не ти се кефи щото си нерешителен и те потопи във френдзоната. За едно те разбирам - когато съм много пиян(в твоя случай напушен), понякога се усещам и не правя нищо, за да не се излагам пред мацката, особено ако знам че ще имам и друг шанс да я видя. Ако я виждам за първи и последен - all in, най-често ме отсвирват като съм пиян, но това не ме спира Smiley

И така, другия път поне се заговори с нея, какъвто и да е опънър, за каквото и да е. Не чакай тия скрити секс сигнали да изскочат, дори и да ги има ти като си нервен, а в случая и напушен, няма да им обърнеш внимание. Ако много се притесняваш, представи си първо че това ти е някаква много добра приятелка, или по-малка сестра, и се обърни към нея все едно говориш на сестра си. Момичето си е искало внимание, другото ще си го поиска после, като види какъв готин пич си. Няма какво да я загубиш, моля ти се, тя не е твоя, че да я загубиш.

Цитат
Даже предложи някой да отиде с нея до магазина,

Значи, Тошо, такива възможности не ги изпускай, щом те кефи мацката. Какво значи не те е поканила точно теб? Търсиш си оправдания да не действаш! Не очаквай от една жена да води свалката, въобще да води и ръководи нещо в някаква ситуация - ти си този който трябва да води, ти си алфа-мъжът, ти трябва да си лидера в ситуацията! Така че от такива оферти се възползвай смело, ако ти ги предложат, ако не - създавай ги сам, като виждаш че й е скучно, казваш й да идете за цигари до магазина, примерно. Няма какво да стане страшно, ако някой от приятелите се избъзика нещо с тебе, ще го избъзикаш и ти, и така. Примерно: "Е, къде тръгнахте двамата сега?" - и ти "Брат, тъмно и студено е вън, как да оставя красиво момиче като Х да ходи сама до магазина, отивам да я пазя" със спокоен но забавен тон Smiley Или направо го резваш: "Айде бе, на теб ли ще ти давам сметка къде отивам Wink "

И така, другия път действай!
Активен

todor_ddimitrov
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 32

Профил
« Отговор #16 -: Май 27, 2012, 07:29:02 »

Lecter, трябва наистина да се замисля над коментара ти. Проблема ми със завързването на разговор с красивите момичета, си го обеснявам с това, че като малък бях по-дебел и момичетата доста са ме отсврирвали и си казах, че докато не направя тяло няма да рискувам уж да не се излагам. Да ама тва си стана като навик аз да ги игнорирам, а сега вече и проблем и независомо че вече съм в нормата 173см/73кг получавам само погледи ама явно незнам как да се възползвам. Няма ли някой пикъп във Варна, с който да излезем на бар или др. Искам просто да послушам някой пикъп как създава сета, опънъра, енергията с която почва и т.н.
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Май 27, 2012, 21:27:13 »

Тошо и аз бях пълен но го израстнах, както и ти. Крайно време е да оставиш бившите килограми в гардероба при широките тениски и да излезеш от черупката си. Използвай всяка възможност да заговаряш момичета, всеки ден си налагай някаква цел която да постигнеш - примерно, ще заговоря първите три момичета които срещна, или ще заговоря пет, или ще взема един телефон.... Каквото искаш ти, дори ако се притесняваш много, първо излез на кафе с твоя приятелка или добра позната, но не да я сваляш, а да си поговорите просто, ей така за нещата от живота, да се разчупиш. И не си търси оправдания да не заговориш/ направиш нещо Smiley
Активен

todor_ddimitrov
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Май 28, 2012, 11:18:18 »

стъпката с приятелката я направих, даже се стремя поне 2пъти седмично да излизъм с приятелки за да свикна с женското присъствие. обаче като видя красиво момиче ми сложно да я заговоря просто ей така като не я познавам. верно че спрямо ситуацията се подбужда сета, но има моменти когато просто ти трябва нещо заучено. има ли откъде да прочета малко теория Smiley
Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« Отговор #19 -: Май 28, 2012, 11:55:42 »

Smiley А представи си колко по-бързо ще свикнеш и с женското присъствие и със самите свалки,ако излизаш два пъти седмично за "лов на жени". Трябва да забравиш,че жените са красиви и да ги заговаряш така както разговаряш с брат,сестра или приятел.Жените също са човешки същества и те са подвластни на изкушенията и емоциите като всеки човек.Избий си мисли от главата тя е перфектна и твърде красива за да я заговоря.Желанието ти за свалки ще се увеличи като се появяват успехите-Апетита идва с яденето.
  Може би най-лесния съвет за заговаряне е да ги питаш къде се намира някоя улица или спирка.Изпитано и действа.Във форума има огромно количество теория.При влизането във всеки раздел важните теми са с по тъмен цвят.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
todor_ddimitrov
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Май 29, 2012, 01:59:54 »

Снощи един приятел ме извика да отидем на гости в едни негови колежки, защото имали гостенки от софия и да ги изведем някаде. 2те момичте бяха слаби, небяха атлетки, но не бяха и дебели с увиснали ръце, черно коси и симпатични, даже едната си беше мн красива и стройна но можеше да поработи върху коремчето за да го стегне като всичко останало. Именно с нея беше свалката, но направих смесих 2 ракии на домашно и 2 водки в дискотеката и алкохола ми изби от главата желанието за секс. Но момичето се оказа роден на моета дата и мисля да мръдна към София за да довърша започнатото. уинга да ви кажа чесно е голяма мърда( според мои познати) и мисля че изпъкнах пред него с фигура понеже след още месец хранителен режим и всекидневни тренировки мисля че ще направя гръб 2пъти по-широк от кръста (колкото и самохвално да звучи, но мерките не лъжат) И както ми тръгна скоро от снощи с момичта днес имах поредния успех. Докато бях във фитнеса ми премаля и помолих инструкторката (а тя колкото 170 и под 60кг със карамелен тен и стегната като струна) да ми налее вода зада си разтворя няколко захарчета да възтановя кръвната захар.
 Късам си аз пакетчетата със треперещи ръце и като ме видя че даже едвам си уцелих устата с чашата веднага последваха загрижените и въпроси защо съм се докарал в тва състояние. Мисля дори че и погледите й от първата ми тренировка във този фитнес са били предизвикателни, но от къде тоя кураж при такава сърничка заобиколена от Стромби (мъже с перфектни тела). И така аз само това чакахи разговора протече 5-6 минути с нормална енергия, даже спокойна. след което се оттеглих без всякакво внимание за 10мин докато си довърша сериите и влязох в съблекалнята. понеже не ми беше комфортно вече и не ми се рискуваше пак да препадна, защото не бях активен спортист но почнах да си давам зор и резултатите са налице. на излизане от съблекалнята си бях подготвил 2-3 реплики и нещо от сорта на " стискай ми палци да не падна някаде в тъмното и дъжда навън и да се прибера успешно." (чакам коментар за тази фраза). но уви, собственика на фитнеса беше пристигнал за да я смени и беше заета. казах й "чао, до утре!" и тя ми отвърна "довиждане и лека вечер" а досега беше само чао и без размяна на погледи.
 Така че, стискайте палци за благо развитие в отношенията ни Smiley

П.П.: Когато и задавах стандартните опознавателни въпроси от къде е, дали е студентка и т.н. при отговорите й понякога гледаше надолу и си играеше с маникюра си. Това означава ли, че е била притеснена от мен?
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Май 29, 2012, 10:30:29 »

Тошо, и аз колко пъти съм го правил това - тая вечер ще сваляме, ще ебем, ще... не знам какво си, и накрая се отрежа здраво че си забравя и опънъра даже. Затова вече си казвам - или тая вечер ще се играе, или ще се пие - и до втория ром с кола вече трябва да съм преценил кое ще е.

Сега за момичетата - ако има нещо започнато, добре, да идеш да довършиш. Ама има ли, пускаше ли иои-та, потанцувахте ли, поговорихте ли си, тя изкефи ли ти се? Помисли си хубаво да не ходиш до София напразно, и в никакъв случай не й казвай че отиваш специално заради нея - имаш работа в града и я каниш да пиете по нещо или там както го планираш.

Уингът не трябва да ти е конкуренция, трябва да се подкрепяте, да си давате по едно рамо. Иначе не е уинг, а просто приятел който сваля същата мацка като теб. В такива ситуации се разберете кой коя, и работете заедно, но всеки по целта си.

За фитнес инструкторката какво да ти кажа - по мои впечатления мацките във фитнеса се кефят точно на нацепените, и тези с плочките. Аз лятото се закачах с едната рецепционистка във фитнеса, после се оказа че си я чука управителя на фитнеса и даже й беше подарил златен медальон зайчето от плейбой, явно добре се е представила. Но ти другия път си продължи играта, бъди нахален като конска муха - започни разговора с нещо небрежно, плямпай много, смени няколко теми и накрая й поискай телефона.

Цитат
Когато и задавах стандартните опознавателни въпроси от къде е, дали е студентка и т.н. при отговорите й понякога гледаше надолу и си играеше с маникюра си. Това означава ли, че е била притеснена от мен?

Зависи как го е правила, но не мисля че толкова се е притеснявала, по-скоро се е отегчила от въпросите. И аз го правех това в началото, като не знаех какво да говоря, и почвам - ти откъде си, какво учиш, и т.н. и т.н. въпрос след въпрос, получава се като разпит и не е приятно. Сега по-малко зациклям и намирам да говоря за нещо, да не се става така тегаво. Когато ти подаде някаква информация, гледай да се хванеш за нея и оттам да започнеш да разказваш нещо - примерно за това какво учи - "А, имам една приятелка дето учи същото, бла-бла, много е готина, също като теб, ама малко кучка си пада. Ти нали си добричка?" Също си приготви няколко добри истории, които да разкажеш когато зациклиш.

Едит: Сега като чета пак какво си я питал, ми идва наум - задавай отворени въпроси - "защо, какво, как", а не "Дали си студентка?" - на второто отговаря с "Ми да" или "Ми не" и разговорът пак може да замре. Направо питаш "Къде учиш?" или "Какво учиш?" - и тя ако каже "Студентка съм, уча еди-къде-си, еди-каква си специалност" - вече имаш повече инфо за което да се хванеш и да продължиш разговора.

+1 реп за двата апроуча Smiley
Активен

todor_ddimitrov
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: Май 29, 2012, 15:24:50 »

Твоята случка с рецепционистката ми даде идея за опън. Мога да й кажа, че имам една приятелка инструкторка като нея и т.н. с  твоята случка Cheesy
  Много кофти се получи, че снощи едни комшии си правеха купон и неможах да се наспя. Тегаво ми е цял ден. Влязпох във фитнеса и 2ма вече я бяха разсмяло до уши. Те наистина бяха много нахални, а така и като не ми беше комфортно не ми идваше на ум с кво да изпъкна. направих 3 упражнения за преса за 30мин и айде пак вкъщи.
  Утре почивам, така че за вдруги ден трябва да си подготвя репертуар. Впрочем тя не учи. Каза че тази година щяла да кандидатства.
  Съвета за нахалството го получавам за пръв път, благодаря за което! Пък въпроса за това дали е студентка беше точно като твоя. Абе трудно се на фона на цепягите да се изпъкне, но добре че само много малко тея с плочките, пък аз работя основно за корема

Сега за софианката, танцувахме няколко пъти и веднъж прегърнати. Много се чудих какво точно да я заговоря докато липсва дистанцията. По принцип ако бях усетил парфиум 100% щях да започна с комплимент за него, но тя беше обула обувки с ток и беше с 2-3 санта над мен. Викам си да я базикна, следващия път да не обува ток като излиза с мен. Но се сетих че това може да ме да ме изложи, че едва ли не се комплексирам. За добро или лошо докато измисля кво да кажа и танца свръши. За пореден път си казах " Тодоре, алкохола ти бърка нагласата!", но все пак тя ми благодари със сладка усмивка. Ти за какво си говориш с мацките като танцувате романтични танц на вечерта?
  Разпитвах на кои дискотеки ходи в студентски град. После и казах аз къде съм ходил, че певицата ме отегчава и тя сподели същото с мен.
  За да и взема номера ще трябва да прибегна до Facebook. Някакви съвети как да процедирам там?
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Май 29, 2012, 18:10:24 »

Ползвай каквото ти харесва от форума в разговора, включитело и моята случка. Само внимавай като обясняваш че рецепционистката се е чукала с управителя, да не прави и тя нещо подобно и да й стане гузно Grin

На инструкторката стандарният опънър е ясен, Тошо, какво го мислиш "Как се прави това упражнение?" Wink Поне да я откъснеш от ония двамата, после вече сменяш темата на нещо друго. Иначе да, трудно е на фона на здравеняците да изпъкнеш, миналата седмица писах в една друга тема за една 9ка във фитнеса с гадже-гардероб, и се бях отчаял че няма как да й спечеля вниманието. Ама ти се опитай за телефонен клоуз, то е ясно че примерно до кис-клоуз във фитнеса пред всички е невъзможно да се стигне. И ако имаш какво да показваш по корема вече, покажи го, много се кефят на здрави коремни мускули мацките Tongue

За нахалството съвета съм го получил и аз оттука, иначе преди бях - ох, ама да не я притеснявам сега, ох ама то сега не е удобно, ама то тя сега има слушалки в ушите ще й преча на музиката... и какви ли не щуротии още!

Много ги мислиш братле, кво да й кажа, нямала парфюм, била по-висока... Нещо се говори там, не е важно толкова какво, колкото как. И това с токчетата става, ако го мислиш наистина и й го кажеш по подходящия начин - мене обаче ме кефят мадамите с токчета, ако ще й 1.90 да са Smiley Ако съвсем нищо не се сещаш, може леко да припяваш на песента(без да викаш разбира се) - все ще има нещо закачливо в текста което може да се каже на мацката. Аз с мацките не си говоря много като танцуваме - не мога да танцувам добре, ако почна и да говоря в същото време, съвсем ще си оплета краката Embarrassed А и музиката е силна, въобще ако искам да си говорим я викам към бара или навън или някъдето където да си говорим.

Има много по-опитни свалячи тука от мене, ако иска някой други да ти даде други насоки също. И във фейсбук не играя въобще, миналата седмица по принуда си чатех там с една мацка - виж другата тема дето съм пуснал чата, "Репорти дневна игра", за някоя идея как да започнеш. Но така или иначе разговорът не може да протече 100% по същия начин, няма как просто. Като правило за започване - пусни й нещо закачливо, нещо необичайно, не стандартното "Хай, как е?".

Активен

todor_ddimitrov
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Май 29, 2012, 22:52:44 »

ей тука вече си заслужи почерпката Cheesy
Активен
Kiril1998
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #25 -: Януари 22, 2018, 01:18:06 »

Моля ви ако някои има книгата да ми пише на вайбър или да ми звънне 0884088671. Стана ми любопитно и искам да я прочета. Ако книгата ви е ненужна ще я купя веднага.

Благодаря за отделеното време.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: