Tyxo.bg counter Игра: Оцени момичето
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:20:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 39
  Изпечатай  
Автор Тема: Игра: Оцени момичето  (Прочетена 166889 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3801

Профил
« Отговор #15 -: Юни 07, 2012, 14:03:40 »

Момчета, не че нещо, забавляваме се, ама не е хубаво на чужд гръб. Тези оценки не са за този форум, мисля. Една тема беше достатъчна, за да разберем, че вкусовете на мъжете се различават.

Напротив Инс - не се различават, а са удивително подобни. Моята оценка например за трите каки в другата тема беше в рамките на 0.5 от средната.
Жалко, че момчето нямаше тренинг в точните науки и не даде и стандартното отклонение - сигурно щеше да е към 0.5-1, което си е грешка в рамките на 10%.
Показва, че като цяло мъжете имат почти еднакво мнение за красотата на дадена жена, разбира се в рамките на нормалното разпределение със съответната грешка.
Активен
MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 799

Профил
« Отговор #16 -: Юни 07, 2012, 14:36:36 »

Може обаче да направите нещо друго.
Оценявате известни личности въз основа на интервюта и имиджа, който са си изградили.
Аз лично много харесвам Emma Stone и въз основа на държанието и в филмите и интервютата, който съм гледал с нея я оценявам с 10, което значи, че ако си намеря момиче с подобен характер на нейния ще бъда щастлив.

Това даже е и полезно, вече знам какво искам и какво търся Smiley
Активен
Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #17 -: Юни 07, 2012, 17:39:18 »

Най-популярната тема във форума. Направо не е за вярване (саркастично-иронично подхилкване).
Ние българите, сме винаги готови щом става въпрос за обсъждане и коментиране на някого. Млъкни, преди мен е казал, че това е сеирджийство и е прав. Един пример в темата-майка беше достатъчен. Всичко от тогава насетне е само безмислено чешане на пръстите.
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

Valour
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Профил
« Отговор #18 -: Юни 07, 2012, 19:19:46 »

Valour - тази познаваш ли я? На мен ми изглежда взета от нета, такива цици, и по бански...

Не я познавам разбира се. Не смятам за уместно да пускам снимки на приятелки или дори на момичета които не познавам. Представи си обратната ситуация само, че твоята ''мутра'' да лъсне в някой женски форум и да се лигавят там да ти слагат оценка..... Въпросната снимка на мацката, ми беше в компа и доколкото си спомням беше някаква известна.... А причинината поради която я пуснах съм я написал. Интересно ми беше да видя кое за вас е 10, защото бяха пуснати снимки на доста готини момичета, а изненадващо бяха оценени ниско. Не знам дали е така, но оставам с впечатлението, че вместо да се дават реални уценки, темата се превърна в мерене на това кой е с по-високи стандарти и критерий.

Поздрави,
Vr
Активен

"Трагедията на живота е не, че свършва толкова скоро, а че чакаме толкова дълго, за да го започнем."
MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 799

Профил
« Отговор #19 -: Юни 07, 2012, 22:12:59 »

Мадамата от снимката ти се казва Jessica Jane Clement, моделка и актриса, най-известна е с участието си в The Real Hustle заедно с още 2ма човека мами англичани, показвайки техниките на измамниците.
Въпросната е 10, понеже е известна и е много желана, но характера й не ми допада. Гледал съм интервюта и освен това много от The Real Hustle и съм с впечатление, че е много раздразнителна, пък и гласа й не ми действа възбуждащо, за това за мен е 9-8.

Интересното в случая е, че ако я спрете на улицата, имате топките да правите нещата различно и сте привилегировани от към генетика нещата може и да се получат Smiley
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #20 -: Юни 07, 2012, 23:39:58 »

Еби го! Гласът й много ме надървя. Пък с Elite как й се надъхваме.... Embarrassed Че е и от моя град в Англия - Sheffield.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #21 -: Юни 12, 2012, 14:48:15 »

Хайде и от мене малко снимки за оценяване... мацката на теория е известна, нищо че аз прочетох за нея днес. На вас как ви се струва на външен вид? Странно ми е защо това момиче се е направило така, харесва ли се наистина на мъжете или е някаква странна прищявка(мания)? На мен ми харесва в тяло, но в лицето... не че е грозна, но на някои снимки ми се струва направо зловещо - като от пластмаса, все едно гледам манекен от витрина.

Оценете я по двата варианта:

прост - бихте ли я или не? Вдига ли ви го? (Аз - да, вдига ми го)
сложен - оценка 1-10 (Аз - 7-8, ако не беше толкова слаба в тяло и така плашеща на моменти в лицето, можеше да е 10)

П.С. Да, говорихме, че осъждаме сеирджийството, и че има други фактори освен външния вид, но все пак - тази мацка е особен случай, продукт на много операции/фотошоп и прочие. А и си е публична личност, снимките й са навсякъде в нета, нищо че пак няма връзка с реалността Smiley

Източник: Facebook - Valeria Lukyanova
Активен

NBeeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #22 -: Юни 12, 2012, 15:53:15 »

Точно тип "кукла", както намекна и Лектър. Много изкуствено стои, не ми харесва. Сякаш не е от плът и кръв. Иначе, тялото- почти перфектно, малко е ниска само. Оценка- 6...

А иначе, ето го моя идеал за 10-ка:

За който не се сеща- това е Мегито (Фокс). Оценявайте и вие, ако искате. Но за мен тя е все едно изцяло боже творение- перфектна.
Активен
a_beautiful_mind_
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #23 -: Юни 12, 2012, 16:57:58 »

Да, определено Бог е дал повечко на Меган Фокс! 100 % е 10 не само за тебе или мене, ами за всички.
Моята 10-ка е Адриана Лима!  Cheesy

http://www.varmisin-yokmusun.org/resim/adriana/adriana_lima1.jpg

http://www.zasada.bg/wp-content/uploads/2011/10/lima-vs-fall-2011-19.jpg
Активен
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #24 -: Юли 04, 2012, 15:10:02 »

Уххххххххххххххх...

Не оценявам жените по някакви смешни оценчици, всеки човек си е уникален. 10 никога няма да дам, така че 9 за девойката.

Пс И определено ins е прав. Не е хубаво така на чужд гръб, ама хич! Wink
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1447

Let it be

Профил
« Отговор #25 -: Юли 10, 2012, 10:36:31 »

Пичове, не ви разбирам, честно! Исках да пусна подобна тема, но потърсих и отрих тази.
Сеирджийство е дори наличието на десетобална система, по която да се оценяват мацките. Класацията нямаше да я има ако всеки имаше толкова различни критерии и гледаше сбор от качества, защото последните нямат никакво отношение към първоначалното заговаряне на мацките. Също така тази система за оценяване е заложена навсякъде в термините. Когато давате рапорти винаги споменавате числото. Изглежда единственото, което ви притеснява е да споделите пред всички критериите си. Защото как да сме сигурни, че наистина сваляте 6-ци и 7-ци, а не обикновени тройки и четворки? Всеки се изхвърля с осмици, а осмиците са малко! Искам да кажа, че така представено, само на голи думи, ми се струва нереалистично и затова одобрявам подобен род теми, стига да се пускат снимки на истински момичета. А темата винаги може да се скрие, нали? И не ми говорете за достойнство и уважение към жените. Ще се съглася с вас само ако ползвате pick-up с цел изграждане на дълготрайна връзка, а знаем, че в повечето случаи се прави за секс или просто прилагане на наученото.

Лично аз не виждам лошо да обменим малко точки (оценка е прекалено крайно). Приемете го като калибровка. Не е необходимо и всеки да пуска снимки, въпросът е да коментираме заедно.

Ето една дама от мен, за 7 точки. За да запазя все пак някаква дискретност пращам линк, който ще се унищожи автоматично след 1 (една) седмица. Който видял, видял. http://file.bg/c174454hKNcM

Активен

Leaders grow leaders.
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 249

Профил
« Отговор #26 -: Юли 10, 2012, 11:26:36 »

Доколкото и аз мога да преценя от една снимка - за мен това също е класическо 7.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #27 -: Юли 12, 2012, 00:13:58 »

Мишел Родригез. Мен лично много ме кефи. Има някакво необяснимо излъчване

Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #28 -: Юли 12, 2012, 10:29:12 »

Първия ми direct street approach.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
RxRated
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 666

Профил
« Отговор #29 -: Юли 12, 2012, 12:46:05 »

Първия ми direct street approach.
Mъжка тема, щях да си мълча, обаче много сладко девойче! Много. Лъчезарна усмивка, стилно гримирана, не се натрапва, и в същото време привлича внимание. Поддържана грива, обаче уж "небрежна" прическа. Wink Хмм, знаем ги тия номера ние. Cheesy
Само може би да си смени фон дьо тена (или да сложи пудра), защото очевидно е от тези, които лъскат под светкавица и в клуб. Това се дължи на некачествена формула или мазна кожа. Disclaimer: мазна кожа не значи неподдържана кожа. Това е генетично обусловен тип, който отделя повечко себум.
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 39
  Изпечатай  

Отиди на: