Tyxo.bg counter Игра: Оцени момичето
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 15, 2018, 17:18:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39
  Изпечатай  
Автор Тема: Игра: Оцени момичето  (Прочетена 139549 пъти)
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 104

Профил
« Отговор #555 -: Юни 04, 2018, 13:08:36 »

Irrational, не виждам телата им, но само според лицата.

И на трите снимки е една и съща жена, а ти я оцени с две точки разлика. Както и да е.  Не знам колко ебеш и кво правиш, но в реалния живот, някой като ми каже "е луд ли си тая няма цици, мани е" и го питам "А ти кога е еба някоя за последо, дори без цици?" и често следва "ееее дъра-бъра", защото не е пипал от минимум 6 месеца.

При 9-10 е ясно, те имат някаква универсална красота и на света няма един мъж, който да каже за тях, че изглеждат зле. Виж, при 5-8 оценката е доста субективна и петичката за мен може да е осмичка за някой друг и обратното.

Иначе Фрида е много яка, бих си сложил червена точка между веждите заради нея.

Ето няколко и от мен:

Ивет Лалова
Мирела Демирева
Няма смисъл да им слагам снимки, в гугъл имидж има. И:

https://i.imgur.com/KzNEPxC.jpg
https://i.imgur.com/gLbpyfB.jpg
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3578

Профил
« Отговор #556 -: Юни 04, 2018, 21:53:01 »

Тези от imgur - първата 9, вторите 7-8, зависи на живо как са. На снимки от фейса/инстаграм обикновено изглеждат с 1-2 отгоре, така че на живо може и 6-7 да са.

Ето и от мен една - даже хайде няма да я оценяваме по 10-балната, а по двоичната, 1/0 - would you bang?
Активен
Reese
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 225

Профил
« Отговор #557 -: Юни 05, 2018, 11:30:20 »

Тези от imgur - първата 9, вторите 7-8, зависи на живо как са. На снимки от фейса/инстаграм обикновено изглеждат с 1-2 отгоре, така че на живо може и 6-7 да са.

Ето и от мен една - даже хайде няма да я оценяваме по 10-балната, а по двоичната, 1/0 - would you bang?

Фъкъбъл е, ама ми е с една идея по-едра от това което най-много харесвам. Давам и 6/10. На cionflipp оценките ми съвпадат. А сега една дето сме излизали преди години, ама нищо не стана.  https://imgur.com/a/qcQs62v
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2141

Профил
« Отговор #558 -: Юни 05, 2018, 20:54:34 »

По личния ми вкус - точно 6. Ама не щото редовно праскам по-хубави от нея, а просто щото не ми харесва особено.
Иначе обективно оценката зависи и от контекста. Ако е някаква холивудска звезда, а просто на мен не ми харесва, то може и 9-ка да е - т.е. с висока цена, желана от много мъже worldwide и недостижима дори за форумните корифеи.

А иначе интересен въпрос задаваш - would you bang? :-)
Искам да видя тоя от нас, дето ще е докарал с нея нещата с нея до секс, т.е. до там, че да си задава тоя въпрос и да я отпрати...... примерно: "виж, мацка, аз си тръгвам сега, че ще дават Стани Богат по телевизията. Ае, шсе чуем"  Grin
Активен

Fake it 'til you make it!
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

Профил
« Отговор #559 -: Юни 06, 2018, 00:57:29 »

Не я знам коя е тая, ама във фейса е трогателна. При това, като се има предвид, че тва е снимка на червения килим, където се предполага, че всички са в топ форма (изкуствена и естествена, предимно изкуствена). Така че, ако тва е най-доброто, което тази може да постигне....по-скоро пас. Е, естествено, зависи, ако не съм ебал от година, ако ме плени като партньор в разговора, и ако вкарам 1-2, става, като за отскок.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #560 -: Юни 06, 2018, 19:33:20 »

Сигурен съм, че би я ебал, аз също бих я ебал със страшна сила.
Казва се Дженифър Гейтс.
Баща й се казва Бил Гейтс.
Ако успееш да се изпразниш в нея, можеш да имаш син-милиардер. Мисли за семето си!
Това ми е мотивацията основно, а в по-малка степен и за да мога да казвам, найш на кого щерката съм ебал, като седнем да си пием с маноуара например.
Но и по принцип с кеф бих ебвал мацки с подобно тяло, без да са дъщеря на никого... Абе факъбал си е. Фейса е друг въпрос... Едва ли бих тръгнал да я свалям. Естествено, че както пуяка вика, ако е одупена и готова трябва да луд да я върнеш. Ставаше въпрос дали би вложил усилие да я сваляш с цел да я наебеш.
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #561 -: Юни 06, 2018, 20:07:14 »

Чичо стоун извади лоша снимка, инак момичето не е лошо.

Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

Профил
« Отговор #562 -: Юни 06, 2018, 20:57:05 »

Да, сега като я поогледам, не е зле. Абе посредствена работа, ама не е зле. Пък и има известен чар.
Не я знаех коя е, и не знаех, че оценяваме по кой е баща й. Ама то ако това е мотивацията, направо да махнем посредника, и да ходя да се еба с Билчо, и без това си приличат, пък и по стоуновата логика "ако е одупен, трябва да си луд за да го върнеш" + друго си е да кажеш, като седнеш да пиеш с аверите (или по телевизията?) "ебал съм Бил Гейтс".
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2141

Профил
« Отговор #563 -: Юни 07, 2018, 07:21:57 »

Абе не оценяваме по кой е баща и, ама не е и като да е без значение. Казах го вече:

Иначе обективно оценката зависи и от контекста. Ако е някаква холивудска звезда, а просто на мен не ми харесва, то може и 9-ка да е - т.е. с висока цена, желана от много мъже worldwide и недостижима дори за форумните корифеи.

Щото тя може и да си е обикновено невзрачно девойче в нашите очи, ама някак все ми се струва, че няма да върже на Мистери и РСД ако я закачат по улиците с "Хареса ми и искам да се запознаем". Явно не е обикновена американска 5-6-чка, нещо по-нагоре ще да е....
Активен

Fake it 'til you make it!
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #564 -: Юни 07, 2018, 13:04:23 »

По двубалната скала - става, много ясно.

Но това, че баща и е Бил Гейтс не я прави непременно деветка-десетка. Най-малкото за първи път я виждаме и чуваме за нея, а пък сложена до Скарлет Йохансон (примерно) положението става страшно за нея. Освен това някъде бях чел, че Бил Гейтс, така да го кажем, не дава на децата си милиарди, а иска сами да се оправят. Е, ясно е, че не е бедна, но не разполага с милиони кеш, а и да разполага - с какво това я прави по-готина? Както и да е.

5 от мен. Но 5 не е зле, ако се нагласи, сигурно ще го докара до 6.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #565 -: Юни 07, 2018, 17:46:15 »

Тук не ги ли съдиме само външен вид Cheesy
Ако съм на зор и нямам друг избор бих я ебал. С едно условие - да няма нищо общо със социалния ми кръг. Това да ебеш по неатрактивните в социалния кръг нещо ти сваля точките за пред по-яките мацки. Затова, ако ти е в социалния кръг по-добре да е френдзонеш и да взаимно да се ползвате за запознанства с нови хора.

+това, когато ги ебеш не толкова актрактивните те искат връзка и след като го игнорнеш те ти отмъщават като наговарят на другите момичета колко си зле, колко ти е малка пишката, колко бързо свършваш и колко не са доволни от теб. Независимо дали това е вярно или не.
Активен

CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #566 -: Юни 10, 2018, 02:17:36 »

Тук не ги ли съдиме само външен вид Cheesy
Ако съм на зор и нямам друг избор бих я ебал. С едно условие - да няма нищо общо със социалния ми кръг. Това да ебеш по неатрактивните в социалния кръг нещо ти сваля точките за пред по-яките мацки. Затова, ако ти е в социалния кръг по-добре да е френдзонеш и да взаимно да се ползвате за запознанства с нови хора.

+това, когато ги ебеш не толкова актрактивните те искат връзка и след като го игнорнеш те ти отмъщават като наговарят на другите момичета колко си зле, колко ти е малка пишката, колко бързо свършваш и колко не са доволни от теб. Независимо дали това е вярно или не.

Пхаха, да говорят каквото си искат.  Cheesy Нали те са одрусали тази "малка пишка"?  И после нали те са ти излапали "бързо изкараната" сперма? Wink
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #567 -: Юни 10, 2018, 22:58:04 »

Да, по външен вид, точно затова си направих ташак да сложа мацка, която много от вас биха казали "а, тая няма да я еба" пък после като разберете коя е, ще речете "добре де, ще я наеба".
Не че тя е тръгнала да пуска на такива като нас.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #568 -: Юни 11, 2018, 13:44:07 »

Добре де, какво толкова му е на момичето?
Ако трябва да ползвам вашите мерни единици, бих казала че е около 6ца.
Бас хващам, че повечето то вас са опрашили множество такива девойки, но не си го признават - как да признаят, във тоя форум всеки ебе 9ки.  Wink
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #569 -: Юни 11, 2018, 19:24:31 »

...около 6ца.
   ...ебе 9ки.  Wink

Зависи от гледната точка  Wink

Хубавите са ясни... айде сега.. yay or nay?  Embarrassed

Активен

Страници: 1 ... 36 37 [38] 39
  Изпечатай  

Отиди на: