Tyxo.bg counter Игра: Оцени момичето
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2018, 02:31:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Каквото и да правиш, трябва да го правиш добре, дори то да е безумие! - Оноре дьо Балзак

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец май 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37]
  Изпечатай  
Автор Тема: Игра: Оцени момичето  (Прочетена 130766 пъти)
TurbotoBrat
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 51

Профил
« Отговор #540 -: Декември 19, 2017, 17:58:43 »

За мен скалата е трибална

1-не бих я ебал
2-бих я ебал
3-много бих я ебал

1.1- по принцип не бих я ебал ама от мен да мине (на зор съм)
Активен
kk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 72

Профил
« Отговор #541 -: Декември 19, 2017, 23:41:15 »

https://imgur.com/BQICK13
https://imgur.com/5xgU1

Наскоро си писах малко с тая. Мен ме кефи доста. Няма някви снимки, на които да й се вижда добре тялото, но мисля, че няма да е лошо laugh.
Активен

Even a broken clock is right twice a day.
TurbotoBrat
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #542 -: Декември 20, 2017, 14:29:16 »

https://imgur.com/BQICK13
https://imgur.com/5xgU1

Наскоро си писах малко с тая. Мен ме кефи доста. Няма някви снимки, на които да й се вижда добре тялото, но мисля, че няма да е лошо laugh.

6-7 :Д добре е
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3541

Профил
« Отговор #543 -: Декември 21, 2017, 06:26:50 »

На КК мацката и аз давам 7. Тялото малко се вижда на първата снимка, не е дебела.

1.1- по принцип не бих я ебал ама от мен да мине (на зор съм)
Това е опасно. Тия по-грозничките и те обичат да дават на някой, който подходи със сърце и душа към работата. Понякога не дават - ако покажеш половинчато отношение.
И става зле за самочувствието, викаш си "ееей, ебаси, и тая ли грозната не ми пуска бе, толкова ли съм зле".
Случвало ми се е.
Затова - ако ще еба по-семпла мацка, няма "от мен да мине" - или вършиш една работа както трябва, или въобще не се захващай да я вършиш.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Профил
« Отговор #544 -: Декември 21, 2017, 14:42:53 »

Тук съм съгласна със Стоун.
Като правиш нещо прави го качествено.
За другите не знам, но аз като жена също съм на трибалната система:
1) не, пък ако ще да е последния мъж на земята
2) може би, зависи как си изиграе картите
3) на тоя ще му стопя костите от е*ане
Весели празници на всички!
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3541

Профил
« Отговор #545 -: Декември 22, 2017, 00:06:54 »

За жалост повечето жени имат същите тия категории, и повечето мъже им попадат във втората.
Аз предпочитам, разбира се, да попадна в номер 3, но нямам нищо против да попадна и в номер 1 - не се обиждам, то не може всички да ме харесат, поне не си губим времето взаимно. Като ми се обръща на другата страна или отговаря с половин дума или направо ми каже по някакъв начин да си гледам работата - ОК.
Когато обаче ме сложи в категория 2 и очаква да играя някакви карти, да я впечатлявам, да ме преценява, да се конкурирам с другите мъже за нея... не съм голям фен на тия игри. До известна степен са интересни, то в това е тръпката на флирта, свалката - но често жените прекаляват.
Особено пък ако след няколко срещи те преценят че изпадаш от категория 2 в категория 1, но въпреки това не се отказват да излизат с теб - дали за безплатни вечери, дали за внимание и валидация, или ей така просто за всеки случай - такива игри не ги играя. Ако надуша, че натам отиват работите, съм аут веднага.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 791

Профил
« Отговор #546 -: Декември 22, 2017, 01:12:50 »

Разликата е в това, че при тях много обстоятелствено се препуска през категориите.
Активен
TurbotoBrat
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #547 -: Декември 22, 2017, 20:04:29 »

За жалост повечето жени имат същите тия категории, и повечето мъже им попадат във втората.
Аз предпочитам, разбира се, да попадна в номер 3, но нямам нищо против да попадна и в номер 1 - не се обиждам, то не може всички да ме харесат, поне не си губим времето взаимно. Като ми се обръща на другата страна или отговаря с половин дума или направо ми каже по някакъв начин да си гледам работата - ОК.
Когато обаче ме сложи в категория 2 и очаква да играя някакви карти, да я впечатлявам, да ме преценява, да се конкурирам с другите мъже за нея... не съм голям фен на тия игри.

Мда съгласен съм, за това гледам да натисна за ебане още на първата най-късно втората среща, ако една жена ми се кефи (слага в категория 3) няма да ме мота, не съм клоун да си "играя картите" и да инвестирам време, като има достатъчно жени за които ще съм висок ранг.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1182

Профил
« Отговор #548 -: Февруари 12, 2018, 21:41:13 »

Тъкмо изгледах първия епизод от Черешката за тази седмица. Та тази 10ка (някаква нова плеймейтка, Нора Недкова) ми хвана окото. Като за начало с невероятното си отношение, класа, интелект и култура. Но и визията й не отстъпва.

Би ми било интересно да гледам как някой от феновете на доминацията, биха си наложили фрейма на тази. За повече информация, скивайте епизода на черешката в нова плей. Тъкмо можете да се поставяте в дадената ситуация и да кажете как бихте го отиграли.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 212

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #549 -: Февруари 12, 2018, 23:23:06 »

Тъкмо изгледах първия епизод от Черешката за тази седмица. Та тази 10ка (някаква нова плеймейтка, Нора Недкова) ми хвана окото. Като за начало с невероятното си отношение, класа, интелект и култура. Но и визията й не отстъпва.

Би ми било интересно да гледам как някой от феновете на доминацията, биха си наложили фрейма на тази. За повече информация, скивайте епизода на черешката в нова плей. Тъкмо можете да се поставяте в дадената ситуация и да кажете как бихте го отиграли.

Само като видях как изглежда...  Shocked

Обаче ако тръгне да ми се прави по точно този начин въобще няма да я търпя.  Grin
Виждал съм къде, къде по-красиви момичета, които не са "плеймейтки" , с които да можеш да проведеш един нормален разговор. Защо бих избрал някоя като тази шматка, вместо някоя свястна?
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 718

Профил
« Отговор #550 -: Февруари 13, 2018, 02:03:48 »

В ситуацията дето са на масата бих се облегнал удобно назад да ми е максимално комфортно и само бих я следил с поглед докато си пия и си давам повод, че я слушам. От време на време бих пускал леки негове под формата на бъзици: "ти пък си много претенциозна" / "плеймейтките само трюфели ли ядат ?". Като цяло няма какво да се направи, защото се е надула до безобразие. Нормално е, спечелила е конкурс преди има-няма месец и е на гребена на вълната. Точно след 1 година обаче ще й издиша славата, а с нея и самочувствието и ще е много по-податлива за налагане на фрейм.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

Профил
« Отговор #551 -: Февруари 13, 2018, 14:13:22 »

Това сериозно ли или говориш с насмешка и ирония Roll Eyes

Ако снимката вдясно е наистина нейната без грим, тогава иде реч за брутална грозотия. Чух я тук  там и да приказва.......изключителна простакеса и ограничена жена. Какъв интелект, бре  Grin
Активен
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 331

Профил
« Отговор #552 -: Май 12, 2018, 14:23:45 »

Freida Pinto ;p
https://imgur.com/a/EzzMXXD
https://imgur.com/a/OMoFPRL
https://imgur.com/a/Mxxe5rT

и едно момиче, което вероятно няма да мине за красавица в класическия смисъл, обаче на мен ми е адски чаровно (а и ми напомня за русото омбре, с което доскоро бях  Cheesy ):
https://imgur.com/a/2DmBDrB
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37]
  Изпечатай  

Отиди на: