Tyxo.bg counter Игра: Оцени момичето
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2017, 10:24:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36]
  Изпечатай  
Автор Тема: Игра: Оцени момичето  (Прочетена 113608 пъти)
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 122

My curse is my drive.

Профил
« Отговор #525 -: Ноември 25, 2017, 11:01:50 »

Верно си приличат, ама тази версия по-няма бъгове Cheesy    Cara Delevingne    

Активен

There is no fail. There is Only experience
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1007

Профил
« Отговор #526 -: Декември 10, 2017, 15:25:35 »

Аз по-скоро бих праскал лявата версия.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 636

Профил
« Отговор #527 -: Декември 10, 2017, 18:17:36 »

Хмм.. 7-чка, максимум 7.5. Хайде и една мацка от мен, която ми е горе-долу на нивото и с която имаше стабилна заигравка преди време. Колко й давате обективно ? Smiley

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 668

Профил
« Отговор #528 -: Декември 10, 2017, 18:40:16 »

7-8. Според личния вкус винаги варират
Активен
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Ставай все по-силен с всеки следващ ден.

Профил
« Отговор #529 -: Декември 10, 2017, 19:55:39 »

6-7  Smiley
Активен

You said if you could fly,
you would leave all this far behind you,
and soar off to the sky,
so blue, so blue, that sky so blue!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3445

Профил
« Отговор #530 -: Декември 10, 2017, 23:03:34 »

Аз давам 8 на мацката на Джъстабой.
По снимка е трудно... ако я видя на живо може да ѝ дам 7 или дори 6 (ако примерно кожата е зле, има пъпки - тия неща не се виждат на снимката) или ако лицето като махне усмивката придобива ако придобива друг вид - нещо бузеста ми се вижда май?
А може и 9 да ѝ дам, отново зависи от лицето.
Тялото е супер - стройна, отлично съотношение талия-ханш, има и някакви цици доколкото се вижда. Задник не се вижда ама предполагам има момичето.
Ето защо е трудно по снимка да се прецени - много неща не се виждат.
Но ако отидем на дискотека заедно с вас, пичове, вероятно веднага ще се съгласим кои са трите най-яки мацки от цялото заведение. Предпочитанията на мъжете са удивително еднакви, макар и да има известни различия, разбира се.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #531 -: Декември 10, 2017, 23:56:24 »

Стига ве. 8ца ли е това за вас Smiley То по тази логика и аз съм 8ца, хаха. С нея сме горе-долу на едно ниво - чисто като комуникация и въздействие един на друг инстинктивно се усещаме. Тя със сигурност ми е в рамките на възможностите, както и аз на нея - не би ме отхвърлила с лека ръка, стига да я подходя по-сериозно и да не я искам само за праскане, доста зелени светлини ми е давала. За мен обаче е 6.5 - 7 ранг.

Активен

WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #532 -: Декември 11, 2017, 00:03:30 »

Последната вече бих казал, че е 8.   Roll Eyes Но това по снимка. Зависи от държанието и интелекта може и да се покачи. Но не при всяко момиче/жена е така.  Smiley

Все пак ако пред теб седи 3-ка няма да си кажеш "Ми тя грозна, ма умна, давам и 7/10", нали? Cheesy
Активен

and soar off to the sky,
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1007

Профил
« Отговор #533 -: Декември 11, 2017, 00:24:26 »

Аз пък последно време ми е все по-трудно и по-трудно да давам цифри на мацките. Или ме кефи, или не. Или ме кефи повече, или по-малко. Тва с цифрите е за да добиваме горе-долу представа като си пишем тук. Иначе е много податливо на bias. Примерно, пичът ако казва "малее ква мацка ебах", за да се похвали може да си самовнуши, че е по-готина отколкото реално е. Както и сами виждате, че се случва. Всеки втори - една 9ка тук, една 10ка там....
Дето вика стоун, ако се съберем можем да се съгласим кои са най-готините мацки в заведението, и кои най-зле, ама при всичко между крайните стойности, нещата почват да се размиват.
Аз пък Титата, като я гледам на лявата снимка ми идва да я изплющя много здраво, въпреки че, обективно погледнато, на дясната е по-направена и изглежда по-добре. Ама гледам я, гледам я, и....то тва нещо откъде да го подхванеш, как да го завъртиш, то ще се разпищи, че грима ще му размажеш, че косата ще й развалиш, мани, мани, дълга и широка.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
WolfStriker
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #534 -: Декември 11, 2017, 10:58:09 »

Рикошет, напоследък забелязвам някаква промяна в тебе.  Smiley Но ако говориш за клипа на Тита, абе секси е, ама не ме грабва като хората. Някак си, прекалено изкуствена я гледам там.
Активен

and soar off to the sky,
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3445

Профил
« Отговор #535 -: Декември 12, 2017, 07:11:20 »

със сигурност ми е в рамките на възможностите, както и аз на нея - не би ме отхвърлила с лека ръка, стига да я подходя по-сериозно и да не я искам само за праскане, доста зелени светлини ми е давала.
Еми на мене Никол Шерцингер ми е във възможностите, но понеже само исках да я праскам, а тя си търси нещо сериозно, та затова хвана Гришо.
Тая верно е повече към 7, нещо лицето е несиметрично (на тая снимка с колието). На предишната с черната рокля усмивката добре ѝ стои. То затова е трудно по снимки.
Ама еби я, не чакай. Няма такива - мога, ама не съм се захванал. Докато не го мушнеш не можеш да си сигурен, че можеш. Единственият начин да си докажеш, че можеш да я наебеш е да го направиш наистина.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 93

Профил
« Отговор #536 -: Декември 12, 2017, 09:10:05 »

Just_a_Boy,
благодаря за тази поредица от снимки. Тя показва жените в истинската им светлина. На първата снимка - грим, облекло, аксесоари, поза. Всички инструменти, които една жена използва за да си увеличи стойността си в мъжките очи. Да, но когато след това zoom-неш, виждаш всичките несъвършенства и недостатъци. Но истинската "оценка" на една жена можеш да я разбереш само когато е гола до теб, и след като си я изчукал (добре). Тогава лъсват всички недостатъци, страхове, съмнения и предубеждения на жената.
Иначе и при мен е също както при rekojeht, 0 (кефи ме)и 1 (не ме кефи).
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #537 -: Декември 12, 2017, 14:15:12 »

Единственият начин да си докажеш, че можеш да я наебеш е да го направиш наистина.
Така е, проблемът при момичета като нея е, че на 2ра-3та база дават яко откат тип: "ааа, не! днес дотук, аз не съм такава за повече от целувки и прегръдки ще трябва да се постараеш". Явно е до възпитание и манталитет. Искат инвестиция просто. Не става нито с пуш-пулове, нито с нищо.. Тва е. Е, предполагам, че ако е някоя 10ка мъж няма да му се куми толкова Smiley Другият вариант е някъде с алкохол и да натягам нагло, така сигурно ще поддаде. Ама то победа с хитрост е половин победа са казали римляните хахахахах.

StefanS, затова  сложих и други снимки. stone на първата снимка беше готов да й даде 9.. а за мен 9 е мацката от аватара ми. Момичето реално е доста готино - има големи цици, добро тяло, усмивка, привлекателна е. Но нито тялото й е като на фитнес модел, нито в лице е от най-най красивите. 7чка.

П.С. Видяло се е, че не става с десетобалната система. Дайте да я сменяме на двубална.. Някой ако снижава прекалено много критериите и казва "става" на някоя ужасница да си е за негова сметка..  Grin
Активен

Страници: 1 ... 34 35 [36]
  Изпечатай  

Отиди на: