Tyxo.bg counter Нямаше я емоцията нещо..
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 20, 2019, 06:28:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нямаше я емоцията нещо..  (Прочетена 1082 пъти)
Bacardi
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« -: Юни 17, 2012, 13:07:30 »

Здравейте, става въпрос за едно кафе, което не мина въобще по очакванията.

Да започнем от началото. Взех и телефона на улицата с директен подход. Оценявам я на 6ца, на 17 год ,аз съм на 18. Реално в първия момент ми се видя интересна личност, но после се оказа доста различно от очакванията.
     На самата среща закъснях с 10 минути и когато отидох при нея и я поздравих, тя нищо не каза,а само ме гледаше 10 секунди някъде, който момент го счетох за някакъв шит и го калибрирах добре..
По пътя общи приказки.. в кафенето имаше маси с диванчета от едната страна и стол от другата страна на масата. Тръгнах да си оставям якето на стола, но тя ме изпревари и седна на стола, аз седнах на диванчето и и казах, че мястото и е до мен. При което тя пак ме гледаше в очите без да казва нищо за няколко секунди и после каза - няма да стане. След няколко минути пак обърнах въпроса на тази тема, но пак отказ получих.
       Иначе като характер момичето беше от онзи тип, които са непукисти, свикнали да си подтискат чувствата. Реално емоцията някакси я нямаше, кино на ниво афц (все пак седеше срещу мен).
      След кафето се разходихме малко и срещата приключи.

Въпросите са ми няколко:

1. Как се процедира, когато момичето седне срещу теб на стола,а не на диванчето.
2. Колкото и енергичен да бях и с добро настроение ( отварях сетове час и половина преди срещата) не успях да накарам момичето да бъде такава. Може и по характер да си е по затворена, но как се процедира в подобна ситуация ?
Активен
Ghost Rider
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Профил
« Отговор #1 -: Юни 17, 2012, 13:45:53 »

Bacardi, приятелю,
Защото инфото ти е толкова оскъдно? Нека се опитам да ти кажа какво виждам от моята "камбанария". Разбира се това е моята гледна точка, ти ще си прецениш кое те ползва като инфи и кое не!
1. Срещата: Аз лично бих закъснял между 4 и 5 мин. На тази жега 10 мин са мноого време, пот и пожелания по адрес на родата ти (убеден съм) Хахаха. Не каза какво си и казал за поздрав и т.н. Гледала те е 10 сек, и ти как калибрира?
2. Към кафето. Къде беше далече, близко, колко метра (километра) пеша. Ще стана досаден, но наистина считам че жегата и високите Т-ри не са ти били помагачи в случая. Какво говорехте по пътя (ти - тя)?
3. В кафето. Първо трябваше като дЖентълмен да и хванеш стол и да кажеш с усмивка "Заповядай тук (да не ти духа/защото е по-сенчесто/да не ти блести слънцето и т.н.)". После е якето, ти и всичко останало. Така хем си кавалер, хем я позиционираш където ти желаеш!!! Не си писал за атракшъна... смятам, че не си успял да изградиш добър такъв. За КИНО-то... При мен Таргета беше през цял бар+плота с чашите и пак успях да правя кино, значи и ти можеш!!! Не говориш и за вербалната ескалация, която върви с кино-то. Боди ленгуич-а как беше (твоя/нейния)?
от малкото думи мога да си направя извода, че на Phone Close-a си се представил добре, но на срещата - зле. Тя е била негатив от самото начало, предполагам заради чакането, а ти си го раздавал много Alfa. По-горе ти писах и за слабите звена в Играта!
Но не се притеснявай, скоро и това ще подобриш. Засега се справяш повече от отлично и няма място за притеснения. Това е моето скромно мнение.

Апетита идва с яденето!!!  Wink
Активен

Играчите се сменят,
но играта си остава същата!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: