Tyxo.bg counter Колко е важна логистиката
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 20, 2019, 06:26:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко е важна логистиката  (Прочетена 1351 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3793

Профил
« -: Юни 23, 2012, 18:37:29 »

Момчета, пускам рапорт за един мой клоуз от близкото минало като пример колко е важна логистиката за успешното клоузене.
Можеш да си много готин, но шансът да ебеш много пада ако не си си "написал домашното" тъй да се каже - тоест, да си се подготвил със свободно време, терен, транспорт, пари, презервативи, и т.н.

Мястото: Пиано бар
Таргетите: Два, рейтинг към 7, в смесена компания 10+ човека, от които две двойки и останалите свободни радикали, вкл. други пичове, които свалят въпросните мацки
Аз: Соло. Влизам с коментар за певците и музиката. Заприказвам се отвреме-навреме и с някой друг от компанията, без Амог-ване, а с весели и приятелски коментари.
Вечерта напредва. Докъм 3 часа приказваме, танцуваме, и пием - някои повече, някои като мен по-малко. Аз съм само на 2 бири, защото съм с колата. Почти винаги излизам с колата, защото тя ми дава логистични предимства: мога да изпратя мацката до в къщи и на сбогуване да опитам да се промъкна като невестулка у тях. Също понякога се случва и направо да я награбиш в колата (рядко, но защо да изпускаме тази възможност?). Това с такси не можеш да го направиш.
Колата ми струва 5 хиляди лева, не 50 - но все пак има горе-долу търговски вид и има прилична музика. Това са единствените две неща, които пичките гледат - разни парктроници или конски сили въобще не ги интересуват (по мои наблюдения). Също съм си записал десетина диска с различна музика - денс, хип-хоп, техно, чалга, и т.н. Това често е полезно за да примамиш маците да се возят или ако има неловка пауза в разговора просто да надъниш здраво любимата им музика и да създадеш купонджийско настроение.

Та към 3 часа почват да се правят коментари кой кога ще си ходи, но както винаги в голяма компания мненията са различни, едни искат още да седят, други им се спи, други им се яде и т.н. Аз като целеустремен ПУА не позволявам глад или умора да ме разфокусират като конкуренцията, и търпеливо изчаквам да изпадат един по един тези, които имат на дневен ред разни неща, различни от ебането. Също така не съм се закотвил само на една мацка та ако тя си тръгне да увисна на сухо, ами съм говорил и танцувал и с двата таргета - готов съм да взема свободния, без да имам претенции кой точно ще е. Към 3:30 се разотиваме и един друг пич дръпва да изпраща тази, с която повече си бях говорил - няма проблеми, двете са еднакви, аз съм доволен на другата (а и не искам да правя сечено на пича, той им е от компанията и може би се е мъчил месеци наред да я сваля - нека днес му се усмихне шанса). Тъй като предварително сме си говорили каква музика обича, казвам й че имам в колата един диск с олд-скул хип-хоп, парчета от 90-те, Тупак, Доктор Дре, разни такива - супер. Kaчваме се и тръгваме, изпъвам до 60-70 на втора с пуснати стъкла и надута музика, мацката се кефи. Запазил съм си една-две интересни истории от репертоара, за да не си мълчим неловко по пътя към тях. На пристигане естествено казвам:
- Дай да се кача за една минута до вас да пусна една вода, че тези три бири напират и няма да издържа до къщи.
- Е, не е удобно (ядец)
- О-о-о-кей. Покажи ми тогава някоя тъмна уличка, че наистина съм на зор (спрели сме под улична лампа)
- Оффф... сори, не мога да те поканя горе, защото живея със съквартирантки (ядецът си имал основателна причина)
- Давай тогава карам към нас, и без това не ми се спи още, да си дослушаме диска и след половин час ще те върна (естествено и на ум не ми минава да я връщам).
- А-м-и-и-и... е-ми-и-и-и... добре.
(Жребият е хвърлен, Рубикон е минат, оттук нататък връщане няма - освен ако съм толкова тъп да осера работата).

В къщи разбира се съм подготвен отпреди това с разчистен хол, удобен диван, The Voice на телевизора, веднага нещо за пиене, и си събувам обувките, като казвам на мацката да се събуе и тя, щото у нас не се ходи с обувки. Да знаете, събуе ли се една мацка във ваше присъствие, като че ли веднага се почувства по-отпусната, не знам защо е това, нещо психологическо може би, но определено много помага!
Оттук нататък няма да разказвам, а вместо това ще изтъкна пак причините, поради които клоузих аз, а не някой от останалите пичове, които я сваляха:
- не бързах
- не бях се напил
- не беше ми се доспало
- бях търпелив и издържлив
- не бях твърде придирчив
- имах уреден транспорт
- имах терен, без пречки като съквартиранти и т.н.

Ако сте си подготвили тези неща за домашно, и сте на бойното поле редовно и отваряте, затварянето ще е също редовно.
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #1 -: Юни 23, 2012, 23:52:38 »

- не бързах
- не бях се напил
- не беше ми се доспало
- бях търпелив и издържлив
- не бях твърде придирчив
- имах уреден транспорт
- имах терен, без пречки като съквартиранти и т.н.

Забравил си едно! Не си се закотвил само за 1 мацка, защото както спомена по-горе, можеше да отидеш на манговото дърво ако и се беше доспало, ако беше огладняло,допикало... и така.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: