Tyxo.bg counter Книга "Изкуството да бъдеш успешен с жените"
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 14, 2018, 20:25:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Изпечатай  
Автор Тема: Книга "Изкуството да бъдеш успешен с жените"  (Прочетена 38580 пъти)
Zane
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 11, 2012, 17:51:31 »

Хм, а за хартиен носител мислил ли си ?
Активен
GoShow
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #31 -: Октомври 12, 2012, 18:42:40 »

Здравейте,

Поръчах си книгата и вчера я получих. Понеже утре съм на уоркшоп реших да я прочета след него, но се зачетох в началото и така глава след глава докато се усета бях стигнал половината Smiley. Та така си я дочетох цялата.
Книгата е страхотна. Увлекателно е написана и е страшно полезна. Мисля, че всеки би открил нещо полезно за него.
Ще я прочета отново след уоркшопа, за да видя как ще я възприема тогава Smiley
Активен

Всяка крайност е родна сестра на ограничеността!
Ext
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 27, 2012, 15:29:59 »

Петък вечер. Решавам, че има нещо сбъркано в мен.. започвам да го търся в мен, като когато търсиш някоя песен или филм в интернет пространството.
Да , обаче достигам до извода, че АЗ съм в застой - не се развивам и това е сбърканото. Отварям форума на Pickup-Project и решавам да разпусна, като видя нещо интересно във форума... и да си помогна някак си.

Обаче в главата ми нахлуват едни идеи да си закупя книгата на Илиян, която преди време видях, че е пуснал. Викам си - заслужава ли си? Ще ми помогне ли с нещо тази книга, освен няква шибана теория и техника?

Преди няколко години (когато открих PUP(pickup-project)) си закупих книгата - Играта, повечето е знаете. Никога преди това не си бях купувал КАКВАТО и да е книга - мразя тоерията и философията. Викам си какво пък, ще си е купя!

Поръчах си въпросната книга още бях ученик. Учех в друг град имах доста цели и мечти, някой постигнах други още не съм. Както и да е. Живеех в едно общежитие - нямаше мацки, само момчета. Сещате се, че малко или много ще намериш начин и ще се научиш да излизаш с момичетата и дори да останеш с някоя от тях.

Тогава въобще не ми разбираше главата от pickup нито знаех и какво е. Не ми и пукаше, не знайно как просто ми връзваха - малко или много. После се забърках в една "сериозна връзка" за около 2 години и след като скъсахме с момичето. Нещо в мене беше се променило, чувствах се като няква путка. Казах си това няма да е така. След няколко месеца си стъпих на краката, както се вика.

Но по-спомени имам, че търсех нещо за съблазняване на жени, момичета - каквото и да е. Исках да намеря, някакво такова общество - вярвах! Вярвах, че има! Тогава попаднах на форума и четох, четох и пак четох. Горе-долу някой неща започнах да си ги изяснявам.

Та, така попаднах тук. Сега да се върна на книгата - Играта, започнах да е чета в общежитието, но не исках никой да ме вижда. Щеше да бъде доста балъжко - така го виждах. Започнах да излизам доста по-често от нормалното и си казах, че няква си книга ми била помогнала.. Вярвах си!

След време е заебах (книгата) казах си не ми трябва, аз вече съм добър. Е да, ама не! След време нещо в мен пак се промени, не ми вървеше въпреки опитите ми с женките. Почвам аз пак да чета, книгата с цел да започна всичко от начало - не се получаваше. Защо? Защото вече е бях прочел от начало и не беше интересна и така на няколко пъти.

В края на крайщата реших , че няма как да стане просто с няква си теория, а трябва практика, а не теория.. Спрях да влизам във форума и така след време виждах резултатите. - НЕ се бях отказал. Нямаше смисъл, това щеше да са редица часове от моето ценно време, които да захвърля на вятъра. Така с течение на времето, повечето момичета с които излизах все ме приемаха като сексуален обект(дори и сега). Не разбирах до преди Петък вечер , защо е така?

Исках да имам и приятелки, а не просто да ме приемат като сексуален обект. Винаги след като им разкривах, че не искам да правим секс с тях, нито да се натискаме. Нещата между нас охладняваха. Така с една, две три.. Не им водя бройка, защото както казва и Илиян в книга си това е.. комплексарско.

Та така. До тук добре. Връщаме се пак на Петък срещу Събота миналата седмица 23-24 ноември. Решавам, че ще си купувам книгата и пиша на Илиян. Всичко е точно. Дава ми данните и си казвам утре сутринта или слетобед ще преведа парите и вечерта, ще започна да чета книгата.

Слизам до пощата на другия ден (събота), но уви! Тя не бачка! Викам си - хайде стига бе! Това да не е някакъв знак , че не ми трябва някаква си книга? Но аз твърдоглав, нали съм си навил на пръста, че трябва да имам тази книга и да е прочета.. Решавам да преведа парите в Понеделник.

През това време Събота - Неделя, отделям от свободното ми време да чета и анализирам теми, истории на съфорумците. Тогава си викам, чакай бе? Защо да гледам историите на съфорумците, дай първо да погледна моята история. Къде бъркам?

Така. След малко анализиране, изгубени две срещи и една която осъществих и стигнах до целуване и възбуда до момичето ми мина Уикенда. Прецаках се, в крайната фаза, но това е урок за мен - винаги съм гледал по оптимистично и положително на нещата.

Направил съм си изводите - ОК. Вече е Понеделник, оправям се сутринта. Слагам си бележката с адреса за превода към Илиян. Трябваше да се видя с шефа по работа за новите обкети, които ще работим по тях. Сещам се, че трябва да преведа парите на Илиян. А вече е 12-13 часа. Викам си мамка му! Ще затворят пощата, а после може и да не работят(не им знам работното време) Дообсъдихме новите обекти, качвам се в колата и е паля. Гледам лампата на резервата ми свети, викам си мамка му! Какво подяволите, мен резервата ми свети, а няк'ва книга ще си зимам?

Спирам пред пощата в джоба си имам остатъка от заплатата 30 лв. Правя си сметка, ако преведа тия пари за тая книга и тя е пълен боклук ще съм ги дал на вятъра, но защо да не рискувам?

Не бях сигурен, но знаех че е правилно. Бъркам си в якето, за да взема бележката - О, боже! Загубил съм я! По навик си вадя телефона, за да набера някой.. Илиян, но как ще го набера като му нямам номера в телефона ми? Аххх, паля колата отивам до нас. Презаписвам си на ново данните, отивам до пощата. Вече имам номера на Илиян и си викам:
- Искам да му звъна на тоя човек, но какво да му кажа? Исках да поговоря с някой, които е от форума и е инструктор - просто да го усетя като човек. Здрасти Илияне, аз съм Екст от форума. Преведох ти парите, благодаря ти за книгата!

Хах.. Искрено и откровено, но защо? Защо да му благодаря за книга, която все още не съм прочел?

Влизам аз в пощата с няк'ва сто каратова усмивка - както винаги. Поздравявам охраната жена, на около 35-40 години и тя ме поздравява. Качвам се на втория етаж, оглеждам се. Виждам една страхотна жена на около 30 години, средна на ръст (около 160-170) седи до гишето и чака на опашката викам си:
- За това бате, за това го правя! Да мога да съблазня такива жени!
Отивам до нея и е гледам втренчено казвам и: Ей, не те познавам, нито ти мен ме познаваш! Но ми харесваш, може и да не изляза с теб на среща, но поне ще опитам.
Естествено.. нейната реакция беше: Какво? Да така е, не се познаваме! Но каквоо, каква среща за какво говориш?
Аз някакъв хладнокръвен: Спокойно. Виж сега. Когато влязох се огледах, видяхте - направи ми впечатление точно ти - харесах те. Предполагам си интересна жена, която бих искал да опозная.
Тя: Избухна в смях (не ми пукаше) Прекалено си млад за мен, но пак.. хубаво е че се опита
Аз: Добре, млад съм. Но кажи ми колко от връстниците ти биха те заговорили? И не, не просто да те заговорят. Да заговорят не позната, да имат куража да излязат с непознато момиче?
Тя: Ами.. не знам
Аз: Хубаво, беше ми приятно

(между другото , има едно много яко упражнение в книгата, където трябва да бъдеш отсвирен X брой пъти, ще се пробва!)

Това, което ви казвам беше точно така. Не знам къде сбърках, най-вероятно не бях създал емоционално ниво на разговора. Както и да е. Тръгвам към гишето да изпращам парите.

Всичко е точно, попълвам аз листа и давам кинтите. Връщам се в колата викам си добре. Хубаво и все пак. Останах с 10 лв, а чак в петък най-късно събота, ще си получа заплатата. До тогава, как ще изкарам? Ядене, бензин, кафета? Нещо не ми се връзваше. Но знаех, че правя нещо което можеше или да ми даде някакъв успех или просто да си бъде загуба на време.

Отивам до нас, гледам Илиян е във форума пиша му лично съобщение, че превода е готов. Пращам му и Мейл. Докато се бутах в нас викам , я да погледна може да е пратил книгата.. Гледам - ухааа! Най-после!

Отварям книгата и чета: "ТАЗИ КНИГА ЩЕ ТИ ПОМОГНЕ ДА МИСЛИШ КАТО ПОБЕДИЛ. БЪДИ УСПЕШЕН НЕ САМО С ЖЕНИТЕ - БЪДИ УСПЕШЕН ВЪВ СЕКИ АСПЕКТ ОТ ЖИВОТА СИ."

Викам си УАУ, дано да е така. Започвам да въртя скрола на долу и гледам:
Илиян Топчиев
6/26/2012

Нещо в главата, почва да ми се върти. Мамка му! Та аз съм му объркал името! Хахаха, тъпа работа. Пращам му Мейл, че съм объркал третото му име с някви извинения и такива ти работи.
Малко ми беше тъпо - все пак исках всичко да е точно. Казвам му дами прати Мейл дали всичко е ок и дали е взел парите.

- До този час, след като пусна това мнение най-вероятно ще му звъна да го питам, какво е станало.

Отварям пак книгата и въртя скрола, чета съдържанието на книгата. Викам си хубаво, вече е съм в зел, а почти останах без пари, трябва да си е заслужавало

Все пак си мислех.. В събота не бачкаше пощата.. после загубих бележката с адреса, след което обърках името на Илиян?? Тук по дяволите има нещо сбъркано. Знак ли е?

Хах. Викам си въобразявам си. Затварям книгата и отивам да разглобявам колата и да оправям стартера, беше прецакан бендикса. Както и да е

Оправих е, прибрах се изкъпах се. Излизам трябваше да се видя с едно момиче. Прибирам се вечерта и започвам да чета книгата.. някъде между главите си пускам телевизора.

Гледам Diema и дават Мисията невъзможна! Викам си стигааа бее! Първо не работещата поща.. бележката, името.. сега и това?

И тогава се сещам, че в този филм се разправяше как Том Круз прави невъзможните мисии - възможни. Тогава си викам: ХА! Ето какво било! Точно това трябва да направя. Моята НЕвъзможна мисия с жените, да е направя ВЪЗМОЖНА.

Искам да им доставям удоволствие, искам да създавам изкуство, искам да бъда играч! Всъщност при мен до преди време всичко ставаше натурално, нямаше лошо. Но исках повече!

Все пак.. мечо пух е казал: Колкото повече, толкова повече!

Така продължавам да чета книга. Наистина е лесна за прочитане, прочетох е на един дъх. По време на четеното си наблягах на няколко неща. Исках да ги разбирам и се връщах пак да прочета въпросния абзац.

Харесваше ми. Усещах, че това истина. Може да има някоя друга манипулация, но не знам. Не мога да го разбера това, но книгата е прочетох. Останах доволен, много неща разбрах и много приятна

Сега в мен се запали това чувство още повече и чувствам.. че гледам жените с огън в очите. Развълнувам съм. Имаше един много добър пример, е то не беше един. Но все пак.

Разправяше се, за двама бикове или волове. Единия беше млад, а другия стар.

Двамата бикове седели на едно високо място, а под тях на поляната имало група красиви крави.

Младия бик казал на стария:
- дай да се спуснем надолу, да се засилим с много голяма скорост по хълма, да наберем висока скорост, аз ще мина от ляво, а ти от дясно и все ще ударим една крава и ще правим секс с нея.

Стария бик му казал:
- Вече съм стар за такива изпълнения. Дай да го направим по друг начин. Вместо да тичаме и да ги изплашим, да слезем спокойно и уверено на долу така няма да ги подплашим. Кравите обичам секса. Ще видиш, че ще ни се изкефят и без да тичаме по тях.

Извода и сами можете да си го извадите. Така.. леко по-леко е прочетох цялата.

15те лв си заслужаваха за тази книга, много по-добра е от Играта на Нийл Строс, която даже не дочетох. Написана е на напълно народен - разбираем език.

Има истории, които Илиян е описал доста увлекателно и добре. Има доста примери за Емоционалната игра , която все пак аз трябва да доразвивам.

И все пак си отговорих на няколко въпроса. Явно с мацките ми е връзвало заради моят фрейм и бъзиците, които им пускам , но това.. така по-между другото.

Има тук-таме някоя правописна грешка, изядена буква но на автора му прощавам. Доволен съм.

Има и нещо друго. Все пак различни характери, различни мнения за книгата. Някой може да не го кефи, но лично мен.. тази книга ми даде един нов "клон" в живота, който ще го имам като вид на основа. Дънер. Хах

Айде, лек ден пичове и мацки.

Послепис: Имам чувството, защото Илиян един вид си е написал неговата история като човек. Като личност. И с това ме грабна книга. Показва много добри примери за вътрешната игра. Откровен и истински. Честен. Може малко да съм е прехвалил, но ми харесва наистина! Ще видя, когато имам възможност да се запиша на един от семинарите!

Изводът: Да книга ми помогна. Помогна ми да продължавам на пред и да разбера, че съм тръгнал в правилната посока. Малко по-малко, но пътят е дълъг и славен.
Активен

Ревността е страх от превъзходството на другия.

Преследваш дрехи, места, жени, мъже, идеали, идеи с много и различни цели, те също преследват и имат свои такива, а всичко това само размива ума и личността. Целта те води само и единствено до следващата такава.

Ти не живееш, а просто съществуваш. Най-дивата нощ в живота ти не може да се сравни дори само с начина, по който си разбърквам кафето. Защо ли? Защото знам "Защо?" и го правя с удоволствие. Разбери какво ти харесва и го прави.

Внимателно прецени какъв си, какво искаш и тогава избери по какъв път да вървиш, защото тръгнеш ли, по него ще срещаш само такива като теб, които вървят по него.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #33 -: Ноември 27, 2012, 18:02:05 »

братле, не че нещо, ама ти ако толкова му мислиш една книга (за 15 лв.) да поръчваш представям си с жените колко разсъждаваш. Това също се учи на уъркшопа - ние му казваме да си излезеш извън главата - да се пуснеш по течението и да правиш нещата по усет, така че да ти харесват и да се чустваш комфортно - без да анализираш и мислиш много, много - което ти явно правиш и според мен ти е най-големият проблем...

п.с. пиша през гугъл транслате, че нямам кирилица тук, но дано си разбрал какво имам предвид, ако не - Илиян ще те научи Smiley
Активен

I'm a very special kind of monster
Ext
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 27, 2012, 19:15:27 »

За това си прав, че прекалено много разсъждавам за всичко. Може би се дължи на един период от живота ми, в който работата ми беше такава (уеб програмиране) - трябваше много мислене и разсъждение, за да се получат нещата. Знам, че това ми е проблема - може би не точно основния, но ми е проблем и трябва да си изляза извън главата си както казваш. Най-вероятно след декември/януари ще ида на уъркшоп - стига да има. Мерси!  Smiley
Активен

Ревността е страх от превъзходството на другия.

Преследваш дрехи, места, жени, мъже, идеали, идеи с много и различни цели, те също преследват и имат свои такива, а всичко това само размива ума и личността. Целта те води само и единствено до следващата такава.

Ти не живееш, а просто съществуваш. Най-дивата нощ в живота ти не може да се сравни дори само с начина, по който си разбърквам кафето. Защо ли? Защото знам "Защо?" и го правя с удоволствие. Разбери какво ти харесва и го прави.

Внимателно прецени какъв си, какво искаш и тогава избери по какъв път да вървиш, защото тръгнеш ли, по него ще срещаш само такива като теб, които вървят по него.
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 742

Профил
« Отговор #35 -: Декември 14, 2012, 17:14:12 »

Прочетох книгата на Илиян ?Изкуството да бъдеш успешен с жените? и реших да напиша малък коментар, към прочетеното, защото мисля, че книгата е ценна и заслужава да се прочете от всеки, който желае да подобри своята игра и да получи ценни насоки в своето развитие. Тя е ценна и защото наред с лесно достъпният език ти показва стъпка по стъпка процеса на една успешна свалка ? от запознанството, през срещата, физическата ескалация, до момента на ?прекрасното?. Включени са и специални насоки, кaк да действаш? Kъде да я заведеш? Kak да я съблазниш?

Специално място в книгата е отредено на моментите, които помагат, за да преминеш на едно по-високо, по-сексуално ниво на комуникация с жените. Ниво, което може да те направи неустоим и желан в техните очи. Как да спреш момичето? С какво да я заговориш? Как да я натиснеш, погалиш? Кога да я целунеш? Дадена е не само формулата за бързите свалки, с цел секс, но и храна, за любителите на по-дългите връзки. Например, как да се държим в една сериозна, по-дълготрайна връзка. И всичко това преплетено с опита и изводите, до които е достигнал Илиян, от неговите връзки с жените.

Книгата е написана на лесен и достъпен за всички език и е подходяща, както за начинаещи, така и за вече опитни в играта. Всеки може да открие нещо ценно за себе си. Харесва ми това, че е наблегнато изключително много на практически съвети и примери от живота на Илиян. Изводите до които е достигнал той, в досегашният си живот могат да помогнат на всеки, желаещ да развива живота си. Наред с чисто практическите детайли, подобаващо внимание е обърнато и на вътрешната игра, с нейните особености. Посочени са най-честите грешки, които един мъж прави, в отношенията си с жените и как да избягваме, и намалим грешките си, в комуникацията с жените. Ценният извод е, че ние сме длъжни да излизаме от границата на своя комфорт и да предизвикваме мъжа в себе си, постоянно и по всяко време. За целта, в книгата е даден пътя, как да постигаме това по най-ефективен начин.

Основното в целия този ?пасианс? е да останеш верен на себе си и да не се опитваш да впечатляваш другите, да имаш собствени граници и да правиш нещата със страст и желание. Всеки един от нас е уникален по свой собствен начин. Нужно е, просто да развием нашата уникалност и нашите силни страни. За целта пък е нужно да погледнем навътре в себе си и да открием своя талант, това в което сме силни, това което ни вдъхновява и ни прави уникални. 

Може би най-важното съобщение в цялата книга е да бъдем активните, търсещите, отсяващите и устояващите, в нашия живот. Да се научим, как да поемаме съдбата си в свои ръце и да умеем да бъдеш търпеливи! Древните латинци са го казали:  ?Бързай, бавно!?. Умението да бъдеш успешен с жените е един дълъг процес. Процес, който отнема години, дори цялото ни съществувание, но и същевременно, той ни дава една вътрешна сила, ентусиазъм и щастието да постигаме мечтите си и не на последно място, гордостта да бъдем победители в живота си!  Smiley

Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
vladoss
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #36 -: Януари 09, 2013, 18:22:35 »

Дойде и моя ред да напиша отзив за книгата. Прочетох я бавничко, все я започвах късно вечер, така се получи. Книгата наистина се чете много лесно, предвид че основно е написана като разказ, а не поредица от глави със суха теория. Определено набляга на това как да бъдеш във правилния фрейм, и то наистина както пише Илиян не само със жените ами изцяло в живота. И на мен ми се искаше да прочета книга писана от български PUA, тъй като преди това съм чел книгите " Mystery Method" и "Badboy Lifestyle". И двете книги са хубави, книгата на Мистъри ми отвори в голяма степен очите за това как да гледам на структурата на свалката, описвайки М3 модела, но и тя в голяма степен залага на малко суха теория и въпреки някои разкрити гамбити не е за начинаещи (казвам това имайки предвид че аз, макар и не в първа младост, не се смятам обективно погледнато за много опитен с жените). С Мистъри Метод разкрих в голяма степен грешките които бях допуснал в отношенията си с жените. Книгата на Badboy не беше в такава степен пълна със суха теория и също говори доста за фрейма. Има и някои хубави упражнения. И двете книги обаче са основно насочени към нощната игра и са малко насочени към западната специфика и манталитет (не казвам че не са полезни и за нашите ширини  Smiley, но са си тамошни). Харесва ми насочеността на книгата на Илиян основно към правилния фрейм, макар че смятам че по малко хора биха я разбрали в пълна степен. Аз пак ще си я препрочитам и след време за да я осмисля и след като, дай Боже, да вдигна повече левъли Smiley. Ако нещо може да се добави към книгата (си мисля аз), то това е, подобно на Badboy, някои упражнения, колкото начинаещите да вдигнат един два левъла, преди да се впуснат in the field Smiley. Не знам де, това е моето виждане. Пожелавам много успехи на всички и също и аз чакам евентуално продължение на книгата

Владо
Активен
danstar93
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #37 -: Февруари 25, 2013, 03:11:57 »

И аз ще напиша един кратък отзив за книгата. Прочетох я преди седмица и останах доволен, може да се каже, че оправда очакванията ми, като се има в предвид,че бях прочел отзивитe пo темата преди да я закупя. Накратко- плюсове: доста полезни съвети и теории, подкрепени с примери от реалния живот; не са зададени просто шаблони, които да използваш при свалките, а начин на мислене, който да ти помогне да бъдеш успешен.Минус: прекалено кратка. Все пак изводът до който ме доведе книгата е, че тя си остава просто теория. Определено е добро допълнение към другите материали предоставени от pickup-project, но мисля че това което лежи в основата е практиката, която можеш да получиш единствено на някой от уъркшопите.Рядко съм имал възможността и времето да изпробвам наученото от книгите, така че ще се радвам ако имам възможността да взема участие в някой от предстоящите уъркшопи през месец март. И на края адмирации към Илиян, заел се с не леката задача да напише книга, която е единствената по рода си на българския пазар!  Smiley
Активен
Jack_of_Diamonds
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #38 -: Февруари 28, 2013, 15:13:17 »

Книгата  "Изкуството да бъдеш успешен с жените" за мен е универсална. Аз даже я наричам "Конституцията"  Grin Личи си колко труд е вложен, за да бъде написана, изразена е една красива мисъл. Много ми харесва как проследява развитието от AFC до гуру в българските условия. Всичко е съобразено с българската действителност. Аз лично открих себе си в нея в начален етап от развитието на PUA, но книгата определено ме мотивира да продължавам напред.Изключително е наблегнато на вътрешната игра, която представлява 90% от Играта. Благодарности за уроците, които научих ! Smiley
Активен
nightrider
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #39 -: Юни 15, 2013, 17:08:34 »

Днес ще изпълня обещанието си пред Илиян да дам отзиви за книгата "Изкуството да бъдеш успешен с жените". Все пак за мен "дадената дума е договор с душата ми" и ако не го бях сторил щях със сигурност да горя в ада  angel.  Та ето го и моето мнение.
   Според мен книгата е много полезна, особенно за начинаещите и средно напредналите. Във нея са изложени най-големите препятствия, които всеки пикап-артист може да срещне в своето развитие. Посочени са по няколко основни насоки за справянето със всеки проблем. Насоките не са изложени подробно, като по този начин развиващият се играч трябва да докаже пред себе си своята целенасоченост и сам да открие нужната информация и да развие нужното умение. Изложението на основните проблеми е умело съчетано с мотивиращи лични истории на автора.
   Аз лично ще препрочитам книгата профилактично - веднъж месечно. Освен това, при застой в развитието си ще търся спасителна насока първо в нея. И трето, но не по важност, всеки път преди саржинг ще се мотивирам с някоя история.
   Това е всичко приятели. Успех в играта и живота.

Активен
stan90
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #40 -: Август 05, 2013, 17:18:16 »

Книгата "Изкуството да бъдеш успешен с жените" ми отвори очите за много неща. Толкова много мъдрост, събрана на едно място. Тази книга ми даде силата, наистина да повярвам в себе си. Прочетох книгата преди две седмици и за първи път заговорих на улицата непознато момиче. Нямаше нищо страшно. После отново и отново. Не мога да повярвам, че днес се целувах в едно кафе с момиче, което съм заговорил на улицата.  sleepy
   Хиляди благодарности, Илияне, за труда, който си вложил! Ние с теб ще се видим на уоркшопа във Варна.  Wink
Активен
JustDoIT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #41 -: Август 07, 2013, 23:38:01 »

Здравейте, и аз прочетох книгата. Много ме мотивира и впечатли с начина по който е написана.
Имам само една забележка:Много гадно свърши...  Angry  (исках да чета поне още седмица-две). Илиянски, надявам се, че вече работиш върху следващата.  Smiley

П.С: За тези, които още се двоумят дали да си я купят.  За 15лв можете да получите 3ка кебапчета и 2 бири ИЛИ
книгата "Изкуството да бъдеш успешен с жените".

Да разгледаме последиците...да речем че си изберете кебапчетата Smiley ..

Последици:
-Засищане(дълготрайност-около час, два )

А сега, да си представим че избeрете книгата Smiley
Последици:
-Приемане на правилния фрейм.
-Покачване на социалните умения.
-Изобилие от жени(качествени) в живота ви.
-Спиране с оплакванията и оправданията.
-Излизане от зоната на комфорт.
-Освобождаване от социалното програмиране
-Поемане на действия и развиване, без страх какво ще си каже "Росен от 3тия етаж, който не дойде да ми пусне нета"
-и много други.

Важно! Кюфтетата и книгата си приличат. Ако си купиш кюфтя и не ги изядеш, няма да се заситиш. Същото е и с книгата, само с едното прочитане, няма да станем Дон Жуановци, важно е да се поемат действия, а книгата дава възможно най-ясния и асимилиран пример как става това.

Поздрави
JustDoIT
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2154

Профил
« Отговор #42 -: Септември 10, 2013, 08:05:58 »

Относно поръчката - бързо и лесно:
В 8 часа сутринта пуснах превода, в 13 на обяд вече имах книгата и до края на работния ден вече е ясно с какво бях зает на работното място Wink

Относно самата книга:
По теорията нещата като цяло са ясни, но за мен положителния ефект от книгата е в друго.
Безкрайно харесвам Мистери и Дейвид Деанжело за материалите им, но тези хора са червиви с пари и някак си като дават собствен пример не го чувствам близко и реалистично. Всяка жена може да усети кога мултимилионер я сваля и ситуацията вече става друга.
Докато книгата на Илиян сякаш е писана от някой приятел или колегата до теб, от един като нас и всичко го чувстваш съвсем реално и близко до теб. И си викаш - е добре де, щом Илиян или някой около теб може да сваля мацки наред, що пък и аз да не мога?
Мистери по-трудно може да ме мотивира да изляза на улицата, но книгата на Илиян може Wink
Активен

Fake it 'til you make it!
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Профил
« Отговор #43 -: Септември 24, 2013, 10:12:09 »

Здравейте и от мен,
Вчера си поръчах книгата, а Илиян от своя страна веднага я изпрати (адски му благодаря за бързото съдействие и позитивно отношение). Преди нея бях чел за pick-up културата само в този форум, както и "Играта" на Нийл Строс. Истината е, че във форума открих много повече истини, от колкото "Стайл" беше написал в над 400 страници. И все пак ми беше интересна неговата книга, защото това беше първият ми допир с pick-upа. Но вчера след като кликнах 2 пъти върху pdf-a на Илиян... Просто прочетох всичко на един дъх. Тази книга наистина може да те мотивира да постигнеш това, което ти искаш! Изобразена с множество житейски примери, които ти се струват наистина реални, защото ти знаеш къде се намира НДК, къде е Попа и т.н. Знаеш, че шитките, които правят мацките, са реални, защото и ти си ги чувал. И ти си ги чувал, но не си отговорил подобаващо, затапвали са те и си се провалял (поне аз). И най-важното - нещата, които са написани, ще ти помогнат не само да бъдеш успешен с жените, а да бъдеш успешен в живота като цяло. Благодаря ти, Илияне! Благодаря ти за труда, който си положил! Smiley
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
stallion
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #44 -: Октомври 07, 2013, 13:27:36 »

Има ли начин книгата да се плати през e-pay?
Забелязах че един от другите продукти има такава опция
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Изпечатай  

Отиди на: