Tyxo.bg counter Книга "Изкуството да бъдеш успешен с жените"
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2018, 08:47:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Изпечатай  
Автор Тема: Книга "Изкуството да бъдеш успешен с жените"  (Прочетена 37853 пъти)
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 925

Профил WWW
« Отговор #45 -: Октомври 07, 2013, 14:00:52 »

Има ли начин книгата да се плати през e-pay?
Забелязах че един от другите продукти има такава опция

Засега книгата може да се плати само с пощенски запис.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Sonny
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #46 -: Октомври 09, 2013, 22:00:40 »

Прочетох книгата и мога да кажа, че съм много впечатлен. Чел съм 'Играта' и съм гледал доста от програмите на Дейвид ди Анджело и доста пъти съм се чудил дали всичко това е приложимо в България. Все си мислех, че културата ни е доста различна и нещата стоят по друг начин. Това беше и една от основните причини да си купя книгата. Е, оказа се, че не съм съвсем прав - явно си е ОК да заговориш момиче на улицата, няма да забърза ход и да те помисли за откачен (да, и това си мислех, че може да се случи). От друга страна теорията на Мистери, че готините момичета ги апроуч-ват по 10-15 пъти на ден може би наистина не важи за България.

От книгата обаче научих много повече от това. Теорията за вътрешна игра е наистина много добра, научих много въпреки, че не за първи път се сблъсквам с тази тема. Действа много мотивиращо. Освен това са доста добре обяснени отделните фази на съблазняването. Това е много важно да се знае, на мен неведнъж ми се е случвало да имам страхотна енергия, но просто да не знам каква трябва да е следващата ми стъпка или въобще да не усещам, че трябва да предприема следваща стъпка.

Едно съм сигурен след прочитането на книгата - нужна ми е много, много практика. Определено ще се запиша за някой от следващите уъркшопи.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #47 -: Октомври 09, 2013, 23:31:39 »

явно си е ОК да заговориш момиче на улицата, няма да забърза ход и да те помисли за откачен (да, и това си мислех, че може да се случи). От друга страна теорията на Мистери, че готините момичета ги апроуч-ват по 10-15 пъти на ден може би наистина не важи за България.
А, споко, каза че ще запишеш на уъркшоп, така че ще видиш, че това което казваш сега е грешно. Ще има момичета, дето ще те подминават и ще те мислят за откачен и да, напълно възможно е да се случи, и се случва. Идеята е, че това не е толкова страшно, а не че не се случва.

Напротив, апроучват ги (в България), просто ти не го виждаш. Това да й пишат 10 човека във фб за егото й е напрактика 10 апроуча. Да получи 30 лайка на новата си снимка също е все едно 5-10 апроуча повече за самочувствието й. Не е задължително да гледаш на "апроуч" като задължително заговаряне на улицата. Всеки който е показал интерес към нея си е вид апроуч - 20 човека интерес към нея = 20 апроуча.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3598

Профил
« Отговор #48 -: Октомври 10, 2013, 09:13:26 »

От друга страна теорията на Мистери, че готините момичета ги апроуч-ват по 10-15 пъти на ден може би наистина не важи за България.

Може да не ги апроучват директно по 10-15 пъти, но положението принципно е същото.
Пред офис-сградата, където работя, по-засуканите мадами като излязат да пушат и само като видиш какви погледи и лиги се точат по тях и как всеки е мераклия да им отвори вратата и да им даде огънче - можеш да си сигурен, че те забелязват това нещо и за самочувствието им то е много подобно на апроуч.
Активен
xj49xng9xru5jzrr
PuP Masterpiece
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Профил
« Отговор #49 -: Октомври 10, 2013, 23:17:01 »

Наивно е да мислим, че жените осъзнават, че са красиви благодарение на броя апроучи Smiley Не. Красивите жени знаят, че са красиви още от ранна тинейджърска възраст. Дори преди пубертета да са били грозните патенца, когато (ако) се разхубавят след това те определено бързо-бързо разбират, че са красиви и харесвани. Всяка красива жена първото и най-сигурно нещо в живота си, което знае, е че е красива. No doubts. Не им е необходима намесата на външни фактори, за да го знаят, но те (външните фактори) допринасят. Допринасят и все пак не са толкова есенциални. Не са, защото, ако 14 от 15-те апроуча са, като на онзи скучния дебелак или на монотонния къдравелко то това може да ни е само от помощ. Отчаянието на жените от тези 15 апроуча ни е само от полза... сладко е да видиш блясъка в очите на красива жена, която вижда блясъка в твоите очи. Очи, които казват, че си жаден за плътта й, че си мъжкар, че я искаш до нахалство, че си невъзмутим и готов да избършеш с мокра кърпичка и нейните смущения.

Да, ако ще я апроучваш с редове от тефтерчета: ами аз те гледам от ееей там и реших да не се крия от теб, ти име имаш ли си дефакто и деюре, а никнейма ти как е, ами за да станеш архитект, колко семестъра ти остават, ама то бакалавър или магистър ще си после... ако ще я апроучваш така... по-добре ставай КРОСДРЕСЪР и пиши лично съобщение на онова манафче от другата тема.

Аз с грозни жени не желая да си комуникирам, така че красивите жени за мен са нормални, или просто - жени. И така трябва да бъде по презунпкция... дееба и сложната дума. Така, че хайде дано да ги апроучват, за да им светва лампичката винаги, когато ги апроучва истински играч, който се наслаждава на играта, а не който е отишъл да си каже стихотворението там, че я бил гледал и решил да не се крие от нея и искал да се запознае моля ти се!

За ползите от това, че ги апроучват кретени мога да напиша не книга, а разказ по-описателен от тези на Елисавета Багряна и по-мелодичен от Панчо Владигеров Smiley Тъкмо миналия ден корделката е мяткала русите си перчеми в син цити и ми разказва що за комуникационни инвалиди са й говорили... само тези преди да заспя бяха около 20 броя. Но това са дребни душички, те са като този къдравия монотонен куцуз, другия дебелия с голямата чутура, и всякакви подобни издънки. Техните апроучи могат само да ви сплотят със забавните подигравки, които пораждат.

Ще следя темата и ако се появи начин да си купя книгата без да ходя физически където и да било - с радост ще си я купя. Любопитно ми е наистина Smiley
Активен

Не ми пука, какво си мислиш за мен. Аз не мисля за теб изобщо.
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1778

Профил
« Отговор #50 -: Октомври 18, 2013, 17:44:07 »

Прочетох книгата на Илиян. Всъщност много му благодаря за начина по които ми я предостави. Общо взето ми се довери, че ще му я платя в бъдеще. Но моля ви не го молете за този начин на плащане. Знам какво да правиш бизнес и да напишат подобно нещо за тебе. Пиша го това, за да кажа, че е пич и мега коректен в продажбите.

Книгата започва с история, история в която можете да се преоткриете. История, която много наподобява всичките ми постове, за които взимам плусчета. Историята за израстването на един мъж. Много доближена до реалността на един български мъж. По нататък се потапяте в текс, които обяснява що е то пик ъп накратко с няколко добри примера как да действате в различна обстановка и ситуации - дневна игра, игра в клубовете, социалната среда и така нататък. Но това не е най-важното. Супер надъхваща е, днес я получих към 10, сега е 6 и 35 - прочетох я, четох и още нещо, на работа бях цял ден и все още съм, но дори на работа излезнах пред хотела и заговорих една мадама. Нищо не се получи, но както казва Илиян в книгата си - това не беше провал. Книгата е изпълнена с много философия и то такава, която ще ви промени фрейма. Всъщност частта за фрейма беше много добра. И ми хареса нагледните и малки съвети, които Илиян дава как да изградим самочувствието си.Единствено не ми хареса, че е много нарцистичен и егоцентричен в разказването си и фрейма му, но предполагам, че това е крачката, която всеки трябва да направи за да стане толкова успешен. Всъщност точно вчера в един мой пост към Здрач обяснявах, че за да привличам момичета, с които наистина искам да бъда, трябва да стана голям егоист. А бе общо взето четете. Всъщност не четете направо отидете на уоркшоп, защото едно от най-ценните неща, които можете да си купите, това е ментор. А Илиян продава точно това. Питайте ме мене от 18 годишен ми липсва ментор в живота и как искам да имам такъв. Първо баща ми практически излезе от живота ми откакто бях на 18, второ така и не намерих човек - учител в даскало/колежа, или шеф, мениджър, от които да се уча. Всеки, които иска да стане успешен с жените според мен трябва да мине през Илиян. Философията, опита и знанията му остават впечатление, че той е човек, който знае какво прави. Така че не се задоволявайте само с четенето.

Активен
amigo_84
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #51 -: Декември 19, 2013, 09:07:48 »

Тези дни се възползвах от коледната промоция и прочетох книгата ?Изкуството да бъдеш успешен с жените?. Невероятно много ме вдъхнови. Най - много ми хареса, че книгата разглежда цялотно нещата, когато я четеш започваш да осъзнаваш, като че ли прозираш и четеш и между редовете. Сега имам по - различен поглед върху всичко.  Започвам да разбирам къде съм грешил досега и как да го поправя. Smiley
   Книгата за мен е и един лек старт, преди да се запиша на уоркшоп. Тук е момента да попитам: ще има ли уоркшоп и сега по празниците?  Smiley
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 925

Профил WWW
« Отговор #52 -: Декември 19, 2013, 14:36:58 »

Книгата за мен е и един лек старт, преди да се запиша на уоркшоп. Тук е момента да попитам: ще има ли уоркшоп и сега по празниците?  Smiley

Сега събирам групичка за началото на януари /може би още от 5-ти/. За всеки записал се на тридневен уоркшоп до 15.01.2014г., цената е намалена на 230лв. През останалото време на годината, цената е 250 лв.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
TheSaboteur
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #53 -: Декември 19, 2013, 22:06:00 »

Илиян е много коректен .След като му пратих парите му писах,че съм ги и пратил и след около 1-2 часа имах книгата.Почнах да чета и така се зачетох,че ме заболяха очите чак.Книгата донякъде ми хареса,но не съвсем.Повечето неща ги има в форума качени,но не толкова подробно може би.Другото,което не ми хареса че с доста лични сетове и случки ни засилва.По-добре щеше да е да вкара само 2-3 сета,апак да наблегне още на техниките.Защо никъде не пишеше за облекло нищо? Очахвах да има повече опенъри и рутини.Личи си че няма грешка и е истински ПУА.Струва си книгата,ако не ви се занимава да препрочитате форума и сайта ще ви е много по-лесно с нея,подбрани са най-важните неща които ще ви трябват за да започнете.Обмислям за другата година  уоркшоп.
Активен
Sagittarius
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #54 -: Януари 12, 2014, 09:23:29 »

Наскоро прочетох въпросната книга и смятам, че ще е от полза на всеки начинаещ, и ще послужи като една стабилна основа за тепърва прохождащите в пикъп-а. В книгата има много полезни съвети и я препоръчвам на всеки !  Smiley
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1808

Профил WWW
« Отговор #55 -: Януари 15, 2014, 08:27:22 »

В петък получих книгата и днес я свърших. Чете се мега бързо, защото е мега увлекателна, но просто сега имах хиляди задачи.

Относно книгата - уникална е. Има от всичко - теория, разказани сетове, абе всичко.

Но най-ценното, според мен, а и това, на което е наблегнато, е начина на мислене. Просто е описан целият път, който изминава Илиян от обикновен човек до пикап артист. И е показано как мисленето му се променя. Как той става човек, способен на всичко. Имаше моменти, в които виждах как при мен се случват подобни неща. Естествено аз съм много назад от това, което трябва да бъда.

Сетовете, които е описал, са най-различни и много помагат, когато и на теб ти се случи нещо подобно.

Най-интересно ми беше как в тея 5 дена, които четох книгата, всеки ден ми се случваше нещо с някоя мацка в пикапа.
И точно в този момент попадах на решението на проблема в книгата. Като магия  Wink.

Прочетете я.  Smiley
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #56 -: Март 09, 2014, 01:18:44 »

Ако трябва да бъда абсолютно честен единственото нещо, което не ми хареса е, че свърши толкова бързо ;/ Четивото е "брутално" в добрия смисъл на думата.. Не бях попадал на толкова лека литература и в същото време полезна и интересна. Чакаме другата книга, Илияне.. Респект!
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
vladeto
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #57 -: Септември 11, 2014, 20:30:23 »

Уауу....Още се опитвам да асимилирам прочетеното...Не знам откъде да започна...За толкова неща не съм и подозирал, че са така както са в действителност...Kaто eye-opener е....

Да превъзмогнеш този вътрешен праг, който ти пречи да бъдеш човека, който наистина искаш да бъдеш, това е посланието на книгата за мен.  Ти само си мечтаеш за този човек, жадуваш за него, но поради ред причини, за които автора споменава (социално програмиране) ти си стоиш на едно място...там където се чувстваш добре..и си мислиш че живота ти върви, но дълбоко в Tеб нещо казва, че нещата не вървят...и ти знаеш, че имаш нужда от промяна, но дори и да започнеш някакси се предаваш в началото и си намираш куп оправдания.....тук разбира се голяма роля играят ред фактори като семейство, характер, среда.....дали майка ти и баща ти са те накарали да се сблъскваш с нещата от ранна възраст...какъв пример са ти дали...да взимаш ти решения за себе си, а не да чакаш някой друг да ги вземе и да поеме отговорност. Винаги си се крил от предизвикателствата, защото си чувствал предварително, че нещо ти липсва и че няма да можеш да се справиш. Тук идва и самочуствието. Без самочувствие, аз си мисля, че няма как да поддържаш този фрейм....истинския фрейм за който говори Илиян....да си истински готин пич,отпуснат и да не му пука....За да може вътрешно да си изградиш такова верую наистина
трябва първо да имаш самочувствие на човек, който е направил нещо за себе си,нещо стойностно за себе си, с което да се гордее, да го кара да се чувства ценен(поне аз така си мисля)...а не само да само се опитваш да се правиш на някой, който не си защото всички знаем, че този номер няма да мине...а дори и да мине в началото ще си проличи след това...
От там нещата вътрешно ще тръгнат лека полека, разбира се с много практика...която на мене ми липсва...на шит тестовете ще хвърля водите Smiley

Адмирации към Илиян, който е успял да преодолее своите страхове и да им се изсмее в последствие...успял е да се пребори вътрешно, за което му свалям шапка и като чета знам че и аз ще мога да го направя....
Всички ние сме уникални и може да дадем по нещо на света...само дето някой....(ще се опитам да не започвам от първия си пост с псувни) ...или някакви списания....медии.....ни обясняват как трябва да се държим в обществото....как трябва да говорим....какво ще кажат хората(хората особено от по-старото поколение израсли в комунистическия строй ни набиват такива глупости)и куп подобни простотии.....Вместо да ни поощряват да се изявяваме, да живеем живота си свободно и да бъдам себе си те ни вкарват в някакви коловози и ни карат да си слагаме маски...Малко се впуснах в лирични отклонения Smiley

Има и неща, с които обаче не съм съгласен.В главата "Проблемът на повечето мъже" Илиян казва така: "Защото цялата теория да си високорангов изхожда от това, че ти имаш избор от жени в живота си". Аз считам, че ти може да си високорангов по ред други причини не поради това, че имаш много жени в живота си. Те са като едно следствие от това че си високорангов, а не причина, според мен. Също и за това, че комуникацията с жените трябва да е "едно от най-важните неща в живота ти" ..много е важна наистина, ама чак едно от най-важните неща.

Адмирации към Илиян отново...Евала братлес Smiley Книгата ти кърти...
Активен
true_force
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #58 -: Октомври 27, 2014, 08:38:07 »

Прочетох двете книги на Илиян и мога да кажа, че са уникали по рода си. Задължително започнете с ?Изкуството да бъдеш успешен с жените?, за да разберете целия смисъл. Втората част е вече доста по-дълбока.
  Научих много от тези книги. Респект!
Активен
Snaips321
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #59 -: Декември 20, 2014, 10:40:47 »

Когато получих книгата си казах,че няма да мога да я прочета толкова бързо ,но като се зачетох не можах да спра още в началото ме грабна.Какво мога да кажа за книгата, освен че е много поучителна и надъхваща затова  всеки който се занимава с пикап трябва да я прочете.Страхотна книга Илияне  Wink
Активен

Ако съдбата ти затвори вратата, влез през прозореца!
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Изпечатай  

Отиди на: