Tyxo.bg counter Книга "Изкуството да бъдеш успешен с жените"
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 22, 2018, 16:29:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  
Автор Тема: Книга "Изкуството да бъдеш успешен с жените"  (Прочетена 36565 пъти)
Halloween
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

.

Профил
« Отговор #60 -: Декември 20, 2014, 23:15:57 »

Аз прочетох и двете  книги и много ми харесаха.Автора показва, че не е нужно да си супер красив или богат за да си успешен с жените, а е достатътчно да си мотивиран истински.След прочитането им , си мисля , че всяко обикновенно момче, което в момента не е успешно с жените (в това число и аз) може да има изобилие от жени около себе си.Определено има какво да се научи и със сигурност ще се препрочитат още няколко пъти.Надявам се и аз да мога да извървя същия път. Smiley
Активен

"За да бъдеш успешен в тази игра в главата ти трябва да има място само за твоя собствен глас. Той трябва да е мощен и целенасочен. Да се извисява с грохот над воплите на хорицата, които се опитват да ти казват какво е добре за теб, какво на тях не им е харесало в поведението ти и как си изглеждал в техните очи."
- BERSERK

"Поздрави готин, като се наревеш, че не си се родил алфа.Иди си изплющи два шамара за това, че убиваш алфата в себе си. За това, че не обичаш най ценното което притежаваш, себе си, за това, че когато трябва да се самопорицаеш го правиш със злоба и ярост към себе си, а забравяш да се похвалиш когато го заслужаваш. А алфата в теб го заслужава непрекъснато. Потупай своята алфа по рамото, погледни я в очите и й обясни, че тя е част от теб и ти никога повече няма да я подтискаш!"
- Manowar
zoro_9103
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #61 -: Октомври 25, 2015, 09:45:01 »

Ето един отзив и от мен. Прочетох и двете книги на Илиян и мога да кажа, че това са най-ползотворно похарчените 25 лв в живота ми. Вече имам чувството, че имам отговори на много въпроси относно отношенията ми с жените, които винаги съм си задавал. Книгите са много надъхващи, отне ми два дни да ги прочета и още ги осмислям.
Усещам, че и на мен ми предстои да извървя пътят, но поне имам ясни инструкции пред мен. Smiley
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #62 -: Август 18, 2016, 21:35:37 »

И аз я прочетох в най-подходящия момент - точно преди морето. Благодарение на прочетеното в нея и от форума тук успях да обърна една доста тъпа ситуация в приятна. Бих казал,че книгата не се ограничава само с това да бъдеш успешен с жените. Четеш и си казваш : "ама това е елементарно,защо ми го казваш" и в следващия момент се усещаш,че винаги си правил описаната грешка. Доволен съм от книгата. Мисля да я изчета и втори път за да филтрирам и осмисля внимателно информацията,която ме вълнува към момента.
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #63 -: Април 15, 2018, 19:03:15 »

Ако "Пътят на пикап артиста" е книга за вътрешната игра, то "Изкуството да бъдеш успешен с жените" е практическият наръчник (макар че и в двете има практически насоки). Хареса ми и как Илиян не е спестил неговите терзания и трудности.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  

Отиди на: