Tyxo.bg counter Field Report - колко е часа?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 24, 2020, 22:46:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Field Report - колко е часа?  (Прочетена 8983 пъти)
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« -: Юни 12, 2009, 23:16:04 »

Имах среща със стара моя приятелка днес, но поради това, че нямаше кво да правя тръгнах по-рано за срещата. Та излизам от вкъщи и се чудя къде да убия още 40-50 мин. Решавам да се помотая по НДК и Графа и да пробвам мисията за новаци... все пак тва не съм го правил досега Wink И си мисля сега отивам на НДК и почвам сет след сет... ама нещо не ми се връзва така... викам си кво да чакам да стигна НДК... почвам веднага и на път към автобусната спирка мисията вече е стартирала  Smiley Не съм измислял нещо кой знае какво... тривиалното: Здр, я ме светни за часа!?; Абе минавал ли е тоя автобус скоро, че бързам... такива неща. А да спомена, готино настроение с мен, свястни дрешки, парфюм, усмивка до ушите и си слушам музичка... Поглеждам таргета, отивам директно към него и на 1-2 метра свалям слушалките... Резултата: поглеждат ме очите директно, лека изненада и се чете в погледа, ама почваха всички веднаха да ровят да си търсят телефоните и да ме светнат за времето Smiley  Казвам 1 Благодаря, супер си и си продължавам. На НДК и по Графа после същата работа. Странното беше, че в началото всичко ОК, но по 1 време, нз досадно ли ми стана кво... ама няква яка несигурност ме обзе, а определено нямаше защо... просто се появи. Тогава усетих... дори си чух гласа като слаб и несигурен и каква беше реакцията на хората... поглеждаха ме стреснато, някои дори се дъппаха крачка назад. Веднага си казах, че така не може... Сменям музиката за повече настроение и нещата се оправят Smiley  Сега като се замисля... несигурноста в онзи момент дойде след като просто подминах няколко таргета, които трябваше да спра... и аз нз защо ги пропуснах. Точно след момента в който не заговорих тези 4-5 таргета успоредно с мен по Витошка тръгна 1 мн. красиво момиче и тъкмо да и кажа: Ей, Блонд  Wink... кажи колко е часа... та отварям си устата да го кажа и в тоз момент тя си вади телефона и явно набира някой... е тука вместо да не ми пука за нейния разговор и да си питам квото си искам аз млъквам... Веднага се осетих, че правя грешка и си мисля (тва всичко в рамлите на 4-5 секунди) да питам въпреки телефона и тя почва да говори... Е тука усещайки, че съм изпуснал момента и то за части от секундата едва ли не аз нещо сдухах... и тогава усетих онази несигурност в гласа. Сравнително бързо се освестих все пак и си продължих като по старо му... ама ме е яд заради онзи момент... показах слабост и ме е яд. Равносметката: за около 45 мин. заговорих към 30-40 таргета не съм ги броил... пропуснах 4-5 които не трябваше да пропускам. От всички заговорени за една двойка момичета ме погледнаха мръснишки и без да отговорят си продължиха и 1 момиче каза, че няма часовник. Всички други се усмихваха и отговаряха... някой дори и личеше, че се радват да помогнат на човека, който няма представа от времето  Wink  Заговарях най-различни хора... момичета, момчета, по-възрастни, двойки, цели компании, продавачи по сергиите, дори прекъсвах двойки, които бяха заети да се гушкат и цункат Wink  Можи би да ви се стори, че за това време не съм заговорил ужасно много хора, ама на мен ми се струваше, че ако ги карам наред, ще е доста тъпо... представете си някой да върви и да пита всеки срещнат колко е часа... хахаа или пък да заговаря наред... на мен поне ми е странно  Wink    Еми това е... чудя се кво да е следващото нещо което да направя за тренинг   Smiley
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1577

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юни 13, 2009, 10:47:48 »

Ае... мноо станахте пациентите дето ходите да заговаряте по улиците на София - плашим се. Вчера за 1 час на СУ-то от 5 красиви жени дето минаха - 2 или 3 някой вече ги беше заговарял...

София не е Мексико сити - 20 мил. - 10 мил. жени от тях в твоя ранг - 1-3 мил. Кат се има предвид, че голяма част от младите и готини жени са в чужбина - я има 10к, я не в София дето са в ранга за заговаряне... Сложи - 50 улични пикапьора - всеки да заговори по 100-200 от тези жени на година = за една година всичко е отворено... А има хора, които аз познавам и съм сигурен, че са говорили поне с половината от тези 10к Smiley

С тия темпове - уличният пикап ще умре до 1-2 г. в Софето... много се изпациенти работата...
Майката му е качество - качество и качество. Аз като отворя сет - дори да ме отсвири - жената се кефи и остава с чувството, че е говорила с готин пич, а не, че некъв пациент и губи времето и се мъчи нещо да прави... За съжаление, обаче повечето пичове се учат на улицата - със смотания си глас, език на тялото, пациентско излъчване, и нискорангов говор /за външен вид да не говорим/ - което тотално почва да изкъртва ранга на всички улични пикапьори... усеща се...
Активен

I'm a very special kind of monster
N1H1
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #2 -: Юни 13, 2009, 11:10:12 »

Ае... мноо станахте пациентите дето ходите да заговаряте по улиците на София - плашим се. Вчера за 1 час на СУ-то от 5 красиви жени дето минаха - 2 или 3 някой вече ги беше заговарял...

София не е Мексико сити - 20 мил. - 10 мил. жени от тях в твоя ранг - 1-3 мил. Кат се има предвид, че голяма част от младите и готини жени са в чужбина - я има 10к, я не в София дето са в ранга за заговаряне... Сложи - 50 улични пикапьора - всеки да заговори по 100-200 от тези жени на година = за една година всичко е отворено... А има хора, които аз познавам и съм сигурен, че са говорили поне с половината от тези 10к Smiley

С тия темпове - уличният пикап ще умре до 1-2 г. в Софето... много се изпациенти работата...
Майката му е качество - качество и качество. Аз като отворя сет - дори да ме отсвири - жената се кефи и остава с чувството, че е говорила с готин пич, а не, че некъв пациент и губи времето и се мъчи нещо да прави... За съжаление, обаче повечето пичове се учат на улицата - със смотания си глас, език на тялото, пациентско излъчване, и нискорангов говор /за външен вид да не говорим/ - което тотално почва да изкъртва ранга на всички улични пикапьори... усеща се...

То това въобще не е притеснително. Дори напротив. Колкото по-скоро дойде този ден, толкова по-добре за истинските играчи, които знаят какво правят и имат цялостен поглед над играта. Няма нужда да обяснявам защо нали? Или с една дума - контраст.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #3 -: Юни 13, 2009, 11:21:34 »

Напротив!

Хората са социални същества - жените пък мега социални. България и без това не е от държавите, където се гледа с добро око на запознанства с непознати жени - ей така от нищото /колд-подходи/. И по принцип рангът на всеки, който прави такъв подход пада значително - само защото го прави. В редица държави от ЕС, а също и в Щатите - това изобщо го няма - там дори е обратното колд-подход ти вдига ранга. В Холандия, в Германия, в Австрия, дори в Белгия - където съм заговорял красиви жени - реакцията е една - спира и се усмихва, и се подкефва. Франция е малко по-различна - там са по-надути женките и пак са далече от нас де... Но "бек ин Булгария" - като прибавим към това и, че други пациенти вече са я тормозили - следва нещо от типа на - "а... и ти ли си от онези..." - и невероятно разочарование и яд по лицето им... въпреки, че ясно виждат, че аз съм готин... Но рангът не зависи само от теб си, а и от обстоятелствата и от опита на жената и това с каква група те асоциира.

Друг пример - некви пациенти - по-долу им раздават картички и се мъчат да им събират пари - това на практика прави неизползваеми жените идващи от тази посока... без майтап...

Това са си адвансед сошъл геймс - но съвсем осезаемо се забелязват от хората... които ги забелязват Roll Eyes

п.с. Както писах - спасението е само едно - КАЧЕСТВО във флирта и свалките. Ако жената те асоциира с некви готини пичове, които са се бъзикали с нея и й е било готино и инетерсно при тях - то това ще ти качи ранга дори... За съжаление към момента ситуацията е точно обратната...

п.с.2.
Цитат
иначе са кой х** сте я писали и превеждали?
- Нищо не превеждаме - всичко идва от нашият си опит... това е идеята на Pick-Up Project... А не да се дават преведени теории, които работят в Бангладеш примерно... и то само в 12 ч. на обяд Smiley

.... Гошко - не става дума за конкуренция - няма по-голям фен от мен на пичовете, с добър език на тялото, глас, външен вид, поведение... Тоест на високоранговите пичове. Не напразно - преди Мисията за новаци - има друга тема /Първите стъпки за ефективен флирт/:
http://pickup-project.net/index.php?option=com_content&task=view&id=6&Itemid=36

Нека има конкуренция - аз живея за конкуренцията и нямам по-голям кеф в съзнанието си от състезанието... НО - нека е качествена конкуренцията. Че аз като ги видя повечето шматки и то ми е смех - ква конкуренция, кви 5 лв. - аз гледам да съм по-далече от тях, че рангът ми дълбае за петрол иначе само покрай тях Cheesy.
Активен

goshko.trabata
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #4 -: Юни 13, 2009, 11:24:08 »

според мен, баце Слей, по друг начин трябва да гледаш не нещата - повече хора, ако правят пикап, повече ще разберат, че не го могат и ще дойдат при теб да се учат. а оттам - кинтаж  Cool

иначе, вярно, че ако една мацка е заговаряна, пикапът ще е по-труден, ама тва е предизвикателство да се усъвършенстват уменията. пък за тебе в частност, тва не вярвам да е проблем  Wink иначе, усеща се как баце Слей е хвърлил око на на всяка една от 10-те к и не си я дава  Roll Eyes

според мен половината теория от сайта трябва да я давате на хората чак като си платят обучението, иначе са кой х** сте я писали и превеждали? и накрая да кажа, че не съм от сф, така че не сме в конкуранция  angel
Активен

Pick-up is a lifestyle..
N1H1
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #5 -: Юни 13, 2009, 11:45:25 »

Напротив!

Хората са социални същества - жените пък мега социални. България и без това не е от държавите, където се гледа с добро око на запознанства с непознати жени - ей така от нищото /колд-подходи/. И по принцип рангът на всеки, който прави такъв подход пада значително - само защото го прави. В редица държави от ЕС, а също и в Щатите - това изобщо го няма - там дори е обратното колд-подход ти вдига ранга. В Холандия, в Германия, в Австрия, дори в Белгия - където съм заговорял красиви жени - реакцията е една - спира и се усмихва, и се подкефва. Франция е малко по-различна - там са по-надути женките и пак са далече от нас де... Но "бек ин Булгария" - като прибавим към това и, че други пациенти вече са я тормозили - следва нещо от типа на - "а... и ти ли си от онези..." - и невероятно разочарование и яд по лицето им... въпреки, че ясно виждат, че аз съм готин... Но рангът не зависи само от теб си, а и от обстоятелствата и от опита на жената и това с каква група те асоциира.

Друг пример - некви пациенти - по-долу им раздават картички и се мъчат да им събират пари - това на практика прави неизползваеми жените идващи от тази посока... без майтап...

Това са си адвансед сошъл геймс - но съвсем осезаемо се забелязват от хората... които ги забелязват Roll Eyes

п.с. Както писах - спасението е само едно - КАЧЕСТВО във флирта и свалките. Ако жената те асоциира с некви готини пичове, които са се бъзикали с нея и й е било готино и инетерсно при тях - то това ще ти качи ранга дори... За съжаление към момента ситуацията е точно обратната...
Започваш с "Напротив!", а казваш всичко това, което изтъквам като плюс за качествените играчи. Сигурно това би попречило на количествените играчи, но качествените могат да извлекат само дивиденти от това. Как? Вече казах. Всеки може да е един от хилядите щъкащи и блуждаещи "пикапьорчета" с играещ поглед и изпотени длани, въпроса е в класата. А класата личи от километри. Преди да си отвориш устата, преди да я погледнеш, преди да я попиташ, колко е часа.

Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юни 13, 2009, 11:51:33 »

Ми не е така... много го теоретизираш... и на теория нещата звучат точно, но на практика ще ти пусна един пациент да ги отваря преди теб и после да си ти - да видиш каква ще е ефективността ти... - НУЛА или близко до там... Проверено е N1H1... нещата са комплексни и както казах - рангът на никой от нас /в главата на дадена жена/ не зависи само от нас - а и от нейният социален опит - а това да те асоциират с некви злета - няма такова ДЛВ просто - дори Брад Пит ако го асоциират с такива няма може да наебе нищо... "ало Брад Пит - за тебе говоря Cheesy, къде спиш пак... как беше Ялтата снощи?!?"

Ето я и мъдрата ми мисъл за деня  Embarrassed Embarrassed:
"Класата, която си личи от километри - директно умира - когато бива асоциирана с пациентлъка"

п.с. Стана много чат - стига толкоз - ае да ходим да ебем...
Активен

Vladimir01
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #7 -: Юни 13, 2009, 12:41:05 »

Ей ся идва голямата шматка!

Ако пикъпа може да бъде определен като социално и особено икономическо явление и най-вече социално, разбира се, а икономическото го слагам за да мога да приложа принципа на търсенето и предлагането. Та ако предлагането на пикъп се увеличи, то това до голяма степен ще задоволи нуждите на мацките от подобен вид контакт с мъже и все повече ще започнат да отказват този определен тип благо. От друга страна това ще накара пикапьорите от всички класи (силни и слаби, трудещи се, учещи и безрабортни) да имат по-голям % неуспех в сетовете, което по-вероятно ще накара някои от тях да се откажат от това да практикуват пикъп. И слава богу!

Накратко пикъпа няма да стане непотребен, ама баш никога! Вярно може да е на приливи и отливи, на добри и лоши моменти, но това и също така зависи от уменията на всеки, които са занимава с това поотедлно. Дори и в най-лошия случай - да се разпространи като новина или репортаж или шоу в медийното пространсвто и да стане общоизвестен за българите (и най -вече българките), в зависимост от това как е представен, той може само да дига или да свали ранга на самото занятия в зависимост от това колко е добро съответното телевизионно или друго медийно предаване.

Аз имам една книга на Милан Кундер - "Смешни любови". В тази книга се описва формата на пикъпа в Чехия от преди 50-70 години. И честно казано няма особена разлика от това. на което се държи и в наше време! Як фрейм, алфа поведение, позитивна енергия, а също така и джентълментско отношение към жената комбинирано с яки бъзици.

Накратко за пикъпа почивни дни няма! Играйте сетове, седете по пейките, градирайте - деградирайте и най-вече като стане момент на спек, попитайте най-близкия до вас човек дали бара бибитката!   Embarrassed
Активен

Donald :- Mickey, are you fucking lazy!

M.M. : - NAh, I'm fucking Daisy.
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #8 -: Юни 23, 2009, 17:49:11 »

Предлагам темата да се премести от "Истории и репорти за успешни и неуспешни свалки" в раздела "Теории за свалките и съблазняването" със заглавие: "Влияние на броя на пациентите върху играта"   Wink
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: