Tyxo.bg counter Пик ъп в действие през погледа на момиче
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 18, 2020, 10:11:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Пик ъп в действие през погледа на момиче  (Прочетена 45981 пъти)
Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #15 -: Юли 23, 2012, 11:32:05 »

И аз бях убеден, че след тази ми реплика ти ще се хванеш и ще се опиташ да ме убедиш, че си мисля точно обратното. Виждал съм доста подобни на твоята случки да се развиват по различни начини, така че мога да си мисля много неща. Може доста да се изненадаш.
И още нещо: обикновено това, което жените очаквате най-малко, за нас е напълно естествено. Както и да е, наистина бях искрен.

И не, поне аз не съм враждебен към жените, особено към тези във форума. Поздрави и до скоро.
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #16 -: Юли 23, 2012, 11:48:58 »

Ахрисиа, виж точно защото повечето правят като теб, не звънят или не вдигат телефона като им звъниш, къде защото просто са ти дали телефон за да те разкарат, къде защото не щеш ли точно него ден не им се занимава, къде за да се правят на недостъпни както ти си направила, именно заради това ние тук се съветваме НИКОГА да не се занимаваме само с 1 момиче, или поне по възможност да целим да го избягваме. Винаги да се занимаваме/сваляме/бла бла колкото се може повече, не заради бройката, а заради самото съзнание което ти дава. Ако се занимаваш само с една "най-красивата, прекрасната...", тогава ставаш както казваме тук "needy"/нуждаещ се/отчаян, и това отблъсква жените. Също така ставаш по-отпуснат, по-дързък и не се страхуваш да загубиш някоя, защото знаеш, че имаш опции, това те спира от това да й позволиш да ти се качва на главата с номера тип "да се прави на недостъпна".
     Не разбирам тази женска логика...ти му се правиш на "трудна", 1 седмица ни вест ни кост, и на края се правиш на изненадана, как може той да не стои вкъщи по боксерки и да тръпне за теб. Нищо лично към теб, ама точно ей такава нагла женска логика прави голяма част от мъжете цинични бройкаджии.

Предвид по-горното, ти подкрепяш ли това, или ще кажеш "не! трябва да се занимавате само с по 1 момиче наведнъж, докато е жива, нищо че не ви звъни, защото иначе може да я обидите"?
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #17 -: Юли 23, 2012, 12:07:15 »

Ахрисиа, виж точно защото повечето правят като теб, не звънят или не вдигат телефона като им звъниш, къде защото просто са ти дали телефон за да те разкарат, къде защото не щеш ли точно него ден не им се занимава, къде за да се правят на недостъпни както ти си направила, именно заради това ние тук се съветваме НИКОГА да не се занимаваме само с 1 момиче, или поне по възможност да целим да го избягваме. Винаги да се занимаваме/сваляме/бла бла колкото се може повече, не заради бройката, а заради самото съзнание което ти дава. Ако се занимаваш само с една "най-красивата, прекрасната...", тогава ставаш както казваме тук "needy"/нуждаещ се/отчаян, и това отблъсква жените. Също така ставаш по-отпуснат, по-дързък и не се страхуваш да загубиш някоя, защото знаеш, че имаш опции, това те спира от това да й позволиш да ти се качва на главата с номера тип "да се прави на недостъпна".
     Не разбирам тази женска логика...ти му се правиш на "трудна", 1 седмица ни вест ни кост, и на края се правиш на изненадана, как може той да не стои вкъщи по боксерки и да тръпне за теб. Нищо лично към теб, ама точно ей такава нагла женска логика прави голяма част от мъжете цинични бройкаджии.

Много точно и вярно! РЕСПЕКТ, Kejtarn!
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
ZeroTolerance
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #18 -: Юли 23, 2012, 13:52:00 »

Направо я разби!
Активен

I would rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #19 -: Юли 23, 2012, 14:18:55 »

Направо я разби!

ZeroTolerance, въобще не е това идеята да "разбиеш" някого. Напротив! Двете момичета в тази тема са своеобразна обратна връзка, което само може да ни е от полза. Някои от колегите (включително и аз) реагираме по-емоционално на техните действия, но няма как да е иначе Smiley

Мисля тук е мястото да споделя един мой рапорт от вчерашния ден. Басейнче, приятна компания и... една самотна девойка, която чете дебела книга с твърди корици, изцяло абстрахирана от останалия свят. При първото ми минаване покрай нея забелязах, че все пак не чете книгата толкова усърдно, колкото й се иска да изглежда в очите на околните. Взех си бирата от бара и право при нея. Влязох директно, базикнах я дали дебелите корици не са за гонене на натрапници и как може да допусне така да й изгори гърба. Полека лека мацката взе да се отпуска. 2-3 минути разговор и изведнъж така от нищото ми изцепи, че ми губела времето и едва ли не имало и други момичета, които съм можел да заговоря и с които съм можел да се запозная. Естествено не обърнах внимание на тази шитка, само коментирах, че аз така съм преценил и за мен е ок, след което малко негче и с извинението, че трябва да видя и моите хора се отдалечих... Час и нещо, не й обръщах никакво внимание, но не пропуснах да се запозная със смесена компания, която беше накацала около мен. През това време купона си тече на макс, а нашата ми хвърля едни погледи, а в мига, в който се загледам аз към нея, се прави, че чете... Smiley Пих още две бири, смехът около мен ставаше все по-голям и зарази околните. Усещам как девойчето не го свърта на едно място и в погледа му вече се четеше освен интерес и някаква лека тъга - тя си мислеше, че няма да отида отново при нея, тъпо й беше от този факт и все пак не правеше нищо - само си седеше и пак с книжката... Поредна бира, но този път се спрях до нея и казах: "Наздраве!". Оказа се, че това което помислих за коктейл е сода и безалкохолна мента - била с колата. Започнах с това, че съм си намерил нов личен шофьор в нейно лице, още няколко базика, започна да ме разпитва какво работя - казах, че съм стажант в "Чистота" ЕООД (тези събират боклука в Пловдив Cheesy), но съм на изпитателен договор - все пак работата е отговорна. Още няколко реплики в този дух и има няма 5 мин. аз отново се извинявам и я оставям с уговорката, че ми е много приятно да си говоря с нея, но предлагам да продължим в друг ден и час. На въпроса: "Къде да ти се обадя?" - тя отвърна, че не си дава тел. на непознати! Не се вързах и на тази шитня, въпреки че ми стана тъпо от нейната инатливост - личеше си, че ме харесва много и въпреки това... Все пак казах, че явно в момента е забравила тел. си номер, подвластна на моя чар и затова сега ми се измъква така. Казах и да се обади на някоя приятелка и да се подсети какъв и е номера и после да ми прати стреличка на 088*******.

Ето затова подкрепих поста на Kejtarn - в моя случай мацката се радваше на моето присъствие, виждаше през цялото време какъв купон е около мен, както не и убягна, че голяма част от "веселото" беше по моя причина. Дадох й втори шанс и тя пак се направи на интересна... Сега има моя номер, а аз нямам нейния. Дали ще се обади? - Не мисля. По скоро ще коментира с приятелките си вчерашната случка и ще продължи да лапа мухите, търсейки някой истински мъж...
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
Ahrisia
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #20 -: Юли 23, 2012, 14:19:54 »

Направо я разби!

Явно не се изразих точно или никой не хвана послание на поста ми...явно целта на някои тук е да "разбиват" жените, които имат мнение. Дали денят ви, момчета, се усмисли след като се нахвърлихте като гладни вълци върху плячка ? Не мисля ... Защитавате ли се от нещо? Защитавате ли избора си, като се изредихте да се квалифицирате, защо правите така или не правите ... Дано не е така Smiley
Аз исках да подкрепя мъжете, които са се отдали на това да бъдат Мъже с главно М и да оставят в спомените на жените едни приятни и неповторими емоции, след като друга жена малко по-горе написа не особено красиви думи за вас.
Не съм твърдяла, че не правя "женски номера", не се гордея с това, но не го и отричам! Дали печеля от тях или губя, животът ми ще покаже... Аз съм жена все пак! И вие си имате вашите номера, някой съди ли ви, че ги прилагате върху нас ? Аз поне не ... това са правилата на играта, всеки участник има право да използва каквито тактики и постулати желае, за да стигне до крайната цел.
Харесва ми да водя диалог с вас. В спора се ражда истината! Дано обаче целта не е да добавите още една жена, към секциатя "тя се опита да каже нещо, но ние бяхме големи мъжкари и я смазахме" Smiley
Активен

When you have to make a hard decision, flip a coin. Why? Because when that coin is in the air, you suddenly know what you're hoping for...
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Юли 23, 2012, 14:26:31 »

мда...определено целта не е било "разбиване", Разбиването си е в петък вечер от 11 часа по btv comedy.

Така и не отговори на въпроса ми. Аз обясних позицията "ни". А колкото до номерата, мисля че повечето ако не и всичките "мъжки" номера, са по-скоро реакция за справяне с женските номера. Ако ги нямаше женските номера, всичко щеше да опира до "ае секс" - да/не ---> секс.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Ahrisia
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: Юли 23, 2012, 14:55:33 »

Kejtarn,

Съгласна съм с теб!

Не съм очаквала той да стои и да ме чака ... просто бях изненадана от факта, че попадна отново на мен... и отношенията имаха продължение.
Аз съм привърженик на тезата, че всеки трябва да прави това, което го прави щастлив, без ако е възможно да наранява другите (в повечето случаи почти невъзможно). Имала съм дългогодишни връзки с мъже, които "претопявам" и вкарвам в моята рамка...прав си до болка, че вашата тактика е по-добрата, така се поддържа интерес дори и след "живели дълго и щастливо". Но ако намериш Жената и искаш да си само с нея ... какво правим? Играта на котка и мишка няма ли да ви умори? Oтново ли ще бъдеш с други, отново ли ще правиш неща, които биха я наранили само и само да не се привързваш към нея, за да не бъдеш евентуално отхвърлен? Или тогава ще бъдеш себе си ...
Благодаря за отговора предварително!
Активен

When you have to make a hard decision, flip a coin. Why? Because when that coin is in the air, you suddenly know what you're hoping for...
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Юли 23, 2012, 15:07:35 »

Какво значи да бъдеш себе си? Няма нужда да отговаряш на това.

Както знаем тук, жените не са постоянни, нито в чувствата си, нито в целите си. Тя единия ден може да ми казва че ме обича, а другия ден да каже "еми то тогава беше вярно, ама вече изстинах", и това защо се е случило? Защото съм станал "себе си", защото без да се усетя съм станал бета, дето се е вързал само за "единствената си", а жените макар и несъзнателно са привлечени от вървежни мъже, колкото повече жени те искат, толкова повече ще те искат, право пропорционално е. Не да я нараняваш, но от време на време трябва да я отблъскваш, нищо драстично, нищо дълготрайно, но просто да усеща че не си на 100% нейн, усети ли че си, ще ти бие шута веднагически и ще си измисли някакво тъпо оправдание от рода на "ми аз нещо съм се объркала че те обичам", "вече не те обичам, изстинах, бла бла". Просто ще загуби интерес. И да, даже да й изневеряваш от време на време, не твърде често, много жени въпреки че ще се направят на обидени и засегнати, това всъшност подсъзнателно ще ги накара да му се лепнат още повече (дори и да са от години заедно), стига да не се превръща в нещо системно, дето вече да я излага публично. Замисли се, колко двойки има дето все още са заедно въпреки изневери, скандали, караници и т.н., и колко такива има дето жената е загубила всякаква тръпка и още да са заедно? Много по-лесно е да оправиш нещата след изневяра, отколкото ако жената е изгубила всякакъв интерес в теб, тогава света да обърнеш да й обясняваш....същия х....
    Същото е и при свалките, не е лошо да те шит тества, защото ти дава поне възможност да се покажеш кво си, що си, лошото е когато тотално те игнорира и се държи все едно не съществуваш.
   Много обичате да казвате "като срещнеш жената за теб се дръж с нея като с принцеса/единствена/там квото", набутвате ни програмата, и после който е достатъчно тъп да тръгне по нея къде по съвет, къде по инстинкт, и получава шута. Затова!, никога не слушайте какво ви казва че иска една жена. Давайте й от каквото има нужда, а не каквото казва че иска, защото не знае какво иска, сама си бие автогола и оставите ли я да диктува дикретно или индиректно връзката ще я доведе до провал. Свалка, сватба няма значение - играта продължава до гроб!
Активен

Ahrisia
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Юли 23, 2012, 15:24:31 »

Много ми харесва как разсъждаваш, Kejtarn!

Теорията ти, приложена в практиката би дала невероятни резултати ... А ти колко жени успя да задържиш напрактика? (това не е шитка).
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Юли 23, 2012, 15:53:48 »

Това не е моя теория, колкото и да ми се иска, но има предостатъчно видни членове тук, които биха я потвърдили.
   А за задържането на жени, съм си патил точно защото не съм бил достатъчно опитен и знаещ, и не съм правил това което написах по-горе. Също нека не се ограничаваме до моя скромен опит, има достатъчно по-възрастни и обиграни тук, дето да кажат. Smiley

На мен пък ми харесва колко термини използваш, не е като да не си чела.
Активен

Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #26 -: Юли 23, 2012, 18:16:12 »

Благодарим на двете дами за ценната обратна информация. Нямате представа колко полезно и надъхващо е да си чуеш силните и слабите страни от обратната гледна точка.
Получавате по едно розово сърчице под имената си  sleepy
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 552

Профил WWW
« Отговор #27 -: Юли 23, 2012, 20:44:41 »

Здравейте, пиша във връзка с pick -up тренинга във Варна. Та въпроса ми е вчера(18.07) имаше ли тренинг или на мен така ми се стори,понеже наблюдавах една група момчета,който спираха разни момичета (включително и мен) до като на края успяха да изкопчат тел. номер на едното момиче.И се чудех ''мале тя луда ли е ?!'' Защото подхода им към мен лично беше доста не адекватен и тъп(ако мога така да се изразя) .Пишейки това съобщение имам за намерение да бъда полезна,а не да ви критикувам.  Smiley

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
 И с какво си ни полезна като обиждаш . Не благодаря не си полезна така . Wink
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 646

Профил
« Отговор #28 -: Юли 23, 2012, 20:50:05 »

Добре де мама му стара, покрай мен има доста щастливи двойки, къде женени и (чакащи) с деца, къде такива с дълга връзка (няколко години) и хората наистина изглеждат щаствливи един с друг. Сега, аз не знам като се приберат по домовете си какво става, но поне пред хората наистина изглежда, че са хепи и са доволни да са един с друг. Не мисля, че може да е някакъв фалш, защото аз самият ги познавам от доста време и съм ги наблюдавал многократно. Просто се наблюдава една хармония и разбирателство. Определено някои от вас ще кажат "баси скучния живот, от работа вкъщи, вечеря, секс два пъти в седмицата и барче в събота", но все пак не виждам някой-ни мъжете, ни жените-да играят някакви игрички и да целят умишлено да си вкарат драма/интрига в отношенията, че видиш ли да засилят тръпката и динамиката. Roll Eyes

И най-интересното е, че нито мъжете са мухльовци или загубеняци без социални умения, нито жените са грозни, дебели и невзрачни. Говорим за хора с нужното образование, интелект, самочувствие, независимост, външност и т.н които просто си живеят младостта и очевидно не им пречи да са постоянно с един човек и да са моногамни.

Пак да кажа, не им светя, не живея с тях, това, което пиша тук е само следствие от моите наблюдения за толкова много време, откакто ги познавам, но започвам да се питам всичкото това, което пикапът проповядва на нас мъжете,сиреч да се стремим към изобилие от жени, алфщина и други такива постолати, срещу които нямам нищо против, нито успорвам, не се ли превръща в една голяма филмарщина?

Значи, ако един мъж има чувства към една жена и е дълго време с нея и в един хубав ден се разделят, то той, видиш ли, след не повече от три работни дена, трябва вече да излиза и да се въргаля с други, че да го дава вървежен пред обществото, а ако евентуално, не дай си Боже, му отнеме някакви седмици или месеци за rebound, то той е загубеняк и слаб/неуверен.

Знам, че някой ще каже, че разсъждавам като женка, но на моменти обичам ей така да се замислям по-надълбоко над нещата и да поглеждам на тях не само от моята камбанария. Обичам да разсъждавам малко по-мащабно от това да чупиш стойки пред някакво кифле в градинката и да я забавляваш и евентуално за награда да й вземеш номера или да си уредиш кафе с нея...не че е лошо де, човек трябва да се забавлява...И още нещо-какво правим, ако изпаднем в ситуация(и) да имаме някакво внимание от много и различни жени, да се виждаме, общуваме на най-различни нива с такива и на края на месеца да не можем да си платим парното/тока?
Вярвам, всеки тук поне веднъж е изпадал в подобни ситуации. Всеки си има мнение, факт, но аз лично не бих се кефел на това, майка ми или гаджето ми/или съответно тази/тези с които излизам/ да ми дават пари за ядене и да ми купуват цигарите.

Не знам, като че ли се повлиях от мнението на момичето по-горе, което хем се изкефила, че някакъв пълен непознат я е заговорил на тротоара, хем пък тя (при все, че го харесала и почувствала привличане), типично по женски се направила на недостъпна и не си дала номера. То хубаво да има игрички, даже е яко и здравословно, има тръпка и пр., но много често идва момента, в който става играчка-плачка. Понякога, съвсем идиотски си задавам въпроса "защо, ако М харесва Ж и Ж харесва М, двамата тръгват да се играят един друг и всеки се стреми да надцака другия и много често нищо не става в крайна сметка" Това стремеж към взаимно удоволствие ли е или играем белот и моето асо бие нейната дама. Както и да е, хайде да не спамя повече хубавата тема...
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #29 -: Юли 23, 2012, 22:11:03 »

Такааа...който ме е чел, знае, че аз от излишна женска солидарност не страдам...
И все пак не мисля, че разбрахте какво казва момичето...Тя няма предвид, че той видиш ли, трябва да седи и да си блъска главата в стената, че Непристъпната не е благоволила да му се обади и да се зарича повече да не се занимава с пик ъп, а да търси жената на живота си..Просто...от това, което тя разказа, не знам за вас, но на мен ми остана един горчив привкус...всеки човек обича да се чувства специален за някого...и всеки обича да си мисли "Ебаси, колко яко ни се получи!.Каква тръпка и химия имаше и как готино си довършвахме изреченията!.."..и на никой след такава еуфория не му е приятно да научи, че всъщност това е заучен сценарий, че той с нищо не е по-специален, че на пича с всяка му се получава готино и с всяка си довършва изреченията и с всяка има химия и тръпка...и всяка е супер невероятна и всяка не може да подмине без да заговори...
Представи си, че срещнеш невероятно момиче...и изкарате страхотна незабравима нощ, в която тя припада от оргазми и ти шепне какъв велик ненадминат любовник си и как те желае и да не спираш...и те изцежда до всяка капка и после пак продължава и пак те зарежда...И на сутринта вместо да я намериш до себе си, идва един мъж да прибере парите, които му дължиш...Няма ли да се почувстваш зле от това, че тя е всъщност една професионалистка...за която всеки мъж е "специален" и с всеки имитира перфектно разтърсващите оргазми, които имитира с теб цяла нощ...
Не търсете умисъл в това, че сравнявам пик ъпа с проституцията...просто никой не обича да го лъжат...и когато едно момиче повярва, че е специално за един мъж, а после по случайност разбере, че всяка срещната е не по-малко специална за него, не знам защо ви е толкова трудно да разберете, че това е в състояние да я нарани...

И после...какво значи "ми, ти като се правиш на недостъпна"...а какво трябваше да направи? Може би да си свали гащите на улицата, да ги размаха над главата си и да му каже "У нас или у вас, каубой.."?
Тя си знае защо не се обадила...може би си има приятел...може би шестото й чувство й е намекнало, че е прекалено хубаво, за да е истина...може би е била смачкана от енергията му и си е помислила, че той не е за нея...може би...

Иначе съм съгласна с Кейтарн, че най-лошото, което може да се случи на една двойка, е да се изгуби тръпката...съгласна съм и че тя трябва постоянно да се поддържа...не използвам неговото играта да се играе до гроб, защото игра оставя привкус за нещо фалшиво, а аз вярвам, че има хора, които знаят как хем да са истински, хем да запазят интереса на другия към себе си и тръпката...да си себе си съвсем не значи да му кажеш "Стъпчи ме, обичам те, прави, каквото искаш, аз винаги ще съм тук"..

Аз, за разлика от Cancun, нямам добри примери около себе си...всички женени, които познавам или се развеждат, или живеят в убийствена скука и в никакъв случай не мога да кажа, че са щастливи...другият е просто даденост, един съквартирант и ако реши да си тръгне, ще забележат чак като им спрат тока, защото той не е отишъл да го плати примерно...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Страници: 1 [2] 3 4
  Изпечатай  

Отиди на: