Tyxo.bg counter Лекичка,женска свалка,с фолклорни мотиви,припявки и закачки.Просто за забавление
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 18, 2020, 01:30:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Лекичка,женска свалка,с фолклорни мотиви,припявки и закачки.Просто за забавление  (Прочетена 8628 пъти)
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 328

Профил
« Отговор #30 -: Август 20, 2012, 17:58:54 »

О,не няма нужда.Само с ТЕБ ще се занимавам и с още един тука.Спокойно.Той Гугъл не ви е виновен за свинщините и простотията.Но,с теб да.Ще се занимавам.И ще разбера дали ти си направил тази свинщина или другия тук като теб  идиот-мапера.То има начин да се разбере кой го е направил Ти не се тревожи.
Активен

Белези от Хищна Котка

По някога се опитвам да го играя и "котенце".Случва се.
Но на всички,все Тигрицата в мен се привижда.
Готова за скок.Дива,опасна.И хищна....
И никога нежното ласкаво Котенце.
Но сигурно е,защото носят ми Белезите.
От моите нокти и зъби.Изрязани,издълбани.
За някои-мил спомен.Диви нощи,горещи страсти.
За други обаче-жесток спомен.Белези страшни.
От зъби и нокти,разкъсващи сърцата кървящи.
Едно е сигурно.И когато спрат да болят,
Белезите не се заличават.Те не изчезват.
Невидими даже.Но!Те просто остават.
Затова,няма как с тези спомени-белези,
Тигрицата в мен,някога,някой ден да забравят.
А понякога се опитвам да го играя и "котенце"....
Случва се.Още.Просто вече е много по рядко.
Защото и без това,винаги,все Тигрицата в мен виждат....

by Antonina  http://www.youtube.com/watch?v=YQKrIieaNOY
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 755

Профил
« Отговор #31 -: Август 20, 2012, 18:28:36 »

Aзазаз, това ми прилича на удар под кръста. Разбирам, че си недоволен от нещо, но какво искаш да покажеш с това? Нито ти, нито и аз познаваме лично Антонина и е подло да пускаш подобни работи за нея, без да знаеш, как стоят нещата, в действителност! Дори и това, което постна преди малко да е истина, теб какво те засяга? Пречи ли ти с нещо? Много е лесно да пуснеш нещо подобно....но представи си, че утре някой постне за теб нещо, което не желаеш да споделяш с други, независимо истина или лъжа...как ще се почувстваш? Приятно ли ще ти бъде?

С това не те обвинявам, защото разбирам че имаш някаква причина, за да го направиш. Но все си мисля, че си трезвомислещ и можеш да направиш крачка назад, като пренебрегнеш его-то си!
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: Август 20, 2012, 18:36:48 »

За БОГА!!! Ти явно не разбираш! Те правят фалшификация на обява от мое име! Какво значи не го обвиняваш?! Ти вярваш ли,че ТАЗИ ОБЯВА за СЕКС Е МОЯ?! Че аз съм я пуснала?! Я вземи я прочети по внимателно.После виж в неговото "дирене"  На втора страница там има една единствена друга обява на друг сайт! Там пише /секс не се предлага!/ Каква ли е тогава тъпата мойта логика да сътворя ,ако е моя,само в този единствен сайт подобна обява и то толкова тъпа и смешна.При това месец или не знам колко след като вече се опитаха тук да се ебават с мен и НЕ НАМЕРИХА НИКЪДЕ ОБЯВА ЗА СЕКС! Те затова мислиха,мислиха и Я СЪЗДАДОХА И ИЗМИСЛИХА ТЕ САМИТЕ!По дяволите! Виж колко е лесно да наплескаш и да смачкаш някого!? Ето,вече дори и стойностни хора като теб са склонни да ПОВЯРВАТ?!!?! Добре са си направили сметка мръсниците с тоя удар по мен.Ефекта е лесен...дори и хора като теб ще повярват явно на тази удивителна глупост!?!!!!!!! И сега от мен се очаква да се примиря и да си замълча ли?!!!! Наистина ли някой вярва,че ще си замълча и ще оставя така всичко това??!!!
Активен

Белези от Хищна Котка

ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 755

Профил
« Отговор #33 -: Август 20, 2012, 19:04:29 »

Aнтонина, от къде разбра, че им вярвам?! Това ли откри в думите ми?! Нещата са принципни. Става въпрос за удари под кръста. Това е целта им, за да им се вържеш. Така те се забавляват. Хора, които няма какво да правят и търсят, как да уязвят други. В момента търсят твоята реакция и ако ти реагираш остро, те ще се забавляват от страни. Не им доставяй това удоволствие!

Съжалявам, че азазаз не се усети навреме да спре с всичко това!
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
sweet_chalga
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #34 -: Август 23, 2012, 19:35:34 »

Поучителна история. Когато е захапал въдицата, Antonina го е разкарала.
Любопитно ми е каква би била реакцията при сексулната провокация ако беше получила директно предложение за секс.
"Искаш ли да го усетиш в теб", примерно. Казва нещо обидно, а посланието е - ако ще става нещо да става, ако не, не ме занимавай. Не ми е до игрички с теб.
Активен

обикновен спамер
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #35 -: Август 23, 2012, 19:51:22 »

Значи си ограничен. Това е подхода на повечето...и затова повечето не ги е огряло.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #36 -: Август 23, 2012, 20:43:11 »

8)Не бе,няма да имам проблем,няма да се стресна и притесня,ако това е очакването от мен.Но,да,не много оригинален и сравнително скучен стандартен шаблонен подход щеше да е от негова страна,крайно лишен от въображение и оригиналност! Пада му, ранга, главоломно при това,поне в моите очи и преценка. EmbarrassedИначе едва ли ще ме зацикли и притесни.Никак даже. police Вероятно,реакцията  ми,щеше да е бърза,много лесна и своевременна,не бой се за мен,аз много на свръх скорост мисля обикновено.На мен не ми трябва повече от секунда да отговоря нещо прилично,на подобна "бърза и висока,/но не много умна стратегически/и крайно безрезултатана топка" Това,като подход,дори бих го окачествила даже като откровен Фал старт за него. Grin
Наистина,сега,не знам какво точно бих казала,на мига го решавам.Но да кажем нещо от рода на:
"Никакъв проблем.Обаче! Да видя първо Оригинален Сертификат за Качествен продукт, после етикет указващ по изисквания данни за размер,грамаж,дължина и Фи разрез,че да съм наясно и без изненади водещи до разочарования,от сорта на "много шум-а то,за нищо!" Плюс лиценз или патент за оригинален Балкански Як Инструмент! Всичко това придружено със валидна застрахователна полица,за да съм спокойна,в случай,че, вземат да настъпят по време на употребата му,даже причинени от мен и по моя вина,леки,средни или тежки,щети,вреди, и други поражения,следствие по дълготрайна,интензивна,че дори и  прекомерна експлоатация! Освен това,редовна гаранционна карта,за да съм сигурна, че при евентуална повреда,непричинена от мен,а просто да речем,че "Уреда"не "работи" добре,или пък даже/пази Боже/се справя,много,ама много зле!И че,въпреки моята правилна,макар в повечко форсираща експлоатация, има си как да се "отремонтира", своевременно и в приемлив срок,без да ми се дири на мен,наказателна отговорност за това!И плюс това,аз "прасе в чувал" не "купувам"/разбирай пробвам,тествам,опитвам, употребявам и т.н/ никога!Ха,извади го да го видя и преценя първо, хайде,удари го в масата тук пред мен,да си знам аз,че е здрав,голям и корав,/толкоз,колкото ми изглежда поне/,че да ми "издържи" на мен! :PМи,то си трябва,предварително да се уверя,че тъз примамлива оферта няма пък да вземе се окаже фалшива и подвеждаща! ;DТака,че,докажи го,де.То и тъй на сляпо и без категорична яснота и лоша видимост,дали тоз събазнителен "уред",наистина е напълно,съвсем годен и изобщо дали е У/ред?! Е,то,само тъй,както е опакован,как и от къде да знам,че си струва! "  Embarrassed

EmbarrassedАбе,неееее,лигавя се.Реално едва ли бих дрънкала чак толкоз прекалено много на живо,не бих,в интерес на истината! Grin...По вероятно,все пак скромно щях да се огранича само с фразата: " Брей! Я,дай да видя и да знам аз,за кво иде реч първо! Tongue Извади го тук и сега и покажи,като си толкоз бърз и напорист,де! Че никак не съм убедена още и имам основателни съмнения за това....."дали туй не е измамаааааааа...." Embarrassed"
Пък относно това,"не ме занимавай и не ми е до игрички с теб"... ;)ето го отговора ми:"Точно така,правилно се ориентираш,мойто момче! Верно си трябва игричките да са,на всеки според класата,според нивото,най вече,на всеки в неговата отговаряща му "рангова листа"! Объркала съм се малко с теб,виждам,че изобщо не си "играч от Висшата лига"..Та така,много си прав,съвсем правилно разсъждаваш!Нямаме ние с теб никаква работа заедно,нито пък някаква,каквато и да било "Обща Игра". Embarrassed
Активен

Белези от Хищна Котка

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3834

Профил
« Отговор #37 -: Август 24, 2012, 09:15:41 »

щях да се огранича само с фразата: " Брей! Я,дай да видя и да знам аз,за кво иде реч първо! Tongue Извади го тук и сега и покажи,като си толкоз бърз и напорист,де!

Хе, че кого ще уплашиш с такава покана? Аз веднага бих си го извадил, и бих казал "хайде хвани го сега, да те видим майсторка ли си, че то колко голям ще стане е правопропорционално на твоя майсторлък и ентусиазъм"
Активен
Ave
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 158

Профил
« Отговор #38 -: Август 24, 2012, 12:04:58 »

Не ми се чете назад, нещо синтезирано в 1-2 реда кой-кой е, може ли?
Активен
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #39 -: Август 24, 2012, 12:54:41 »

щях да се огранича само с фразата: " Брей! Я,дай да видя и да знам аз,за кво иде реч първо! Tongue Извади го тук и сега и покажи,като си толкоз бърз и напорист,де!

Хе, че кого ще уплашиш с такава покана? Аз веднага бих си го извадил, и бих казал "хайде хвани го сега, да те видим майсторка ли си, че то колко голям ще стане е правопропорционално на твоя майсторлък и ентусиазъм"

Ето ти един бързичък вариант.Малко злобен е и леко зъл,признавам,но вероятно е заслужен,щом на хард тактики и груб подход ще минаваме,нека да е така. Embarrassed

"С домашните "любимци" на случайно срещнати хора се запознавам,чак когато преценя, че и стопаните им си струва,има защо и искам да познавам.И ако реша,че за мен ще са нещо повече от случайно срещнати и подминати.Пък и преди да реша да "пипам",каквото и да било "животно",искам да знам,че е хигиенично, обезпаразитено,наистина чисто и психически здраво.Твоето не изглежда такова.Не ме бъркай с някоя клошарка,моля те.Ценител съм,да,но не и нещастна "изгладняла",изпаднала  глупачка.Наистина обичам животните, но не галя и целувам всяко бездомно куче например,макар да ги съжалявам. Особено,ако те "залае" глъмогласно,едно такова, никога не се знае дали не е бясно,така че благоразумно отминавам.За сметка на това има наистина расови екземпляри, шампиони и медалисти в своята порода,на които с радост бих се полубувала и възхитила, защо не и погалила и целунала, но те са класни породи,наистина, разкошни, при това с добро възпитание и дресура.Твоя обаче,не е от тях,затова, благодаря ти за гледката и любезността да ми я предоставиш.Все пак сега ще е по добре,да проявиш поне малко ум и разум,та отново да го вържеш на каишката или си го прибери в колибката му.Пък и както забелязвам,май не си го хранил отдавна, изглежда гладно и освирепяло горкото,та може и затова да проявява агресия и лош нрав.А нещо ми се вижда и настървен, лигите му текат лошо,сигурен ли си че не страда от "бяс"?Той май дори е скъсал синджира и е гневен на всички които припознава като "кучки",някои дори и като,"своите кучки",а то не е така....  Те глада и гнева заслепяват обаче,да,затова и е объркал в случая "породата" на женската срещу него. Но,да,те не случайно хората са казали,какъвто стопанина, такъв става и любимеца му.Така,че не съм изненадана.По скоро отегчена."
Активен

Белези от Хищна Котка

Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #40 -: Август 25, 2012, 22:15:42 »

Трудно ми е да направя това,което сега трябва да направя,признавам си.Но съм длъжна, така трябва.Преди няколко дена,тук започна един скандал,наречете го кавга.Повечето знаят.Оттогава правя, каквото смятам за нужно по този въпрос.И ето,най после,днес получих нужната информация от кой точно Ай Пи адрес е публикувана тази умишлена, пошла обява.Помолих Илиан,да провери двама потребители по тези данни.Подозирах най вече "азазаз".Дори бях убедена. Но справедливостта ме задължава,да призная пред всички вас,че не съм била права,специално за това. Въпреки,че имах право да го мисля, заради грубата демонстрация на злоба от негова страна.Но няма да мога да уважавам себе си,ако нямам силата,гордостта,достойнството да държа на истината,справедливостта! Да,мога и сигурно би било по лесно и по удобно да замълча и да скрия този факт. Особено пред вид обидите, злорадството и непочтенността,която получих.Още по лесно би било сега,когато той е наказан с бан и не е тук вече.Но не съм такава низка и мерзка, дребна душица, страхлива, долна и безволева.Имам нужното достойнство,да се извиня за това. Редно и справедливо е.Няма да му се извинявам за простащината,обаче,за злорадото,гадно поведение! Все пак,за основното мое обвинение,аз не бях права.Има вина за държанието си,но не и за тази подла "обява".Съвестта ми не желае да живее с вината,че съм била несправедлива.
Затова,ПУБЛИЧНО СЕ ИЗВИНЯВАМ НА на "азазаз",че го обвиних в умишлена фалшификация,с цел да ме унизи.Признавам,че НЕ БЯХ ПРАВА в обвинението си.Но не мога,няма да му се извиня за държанието,пропито с ниска култура,омраза и липсата на уважение.За това и тези му действия НЕ СЕ ИЗВИНЯВАМ!Душата ми обаче, няма да се успокои,ако в името на справедливостта наказанието му не е в реалните и заслужени граници.Което би го направило автоматично несправедливо. Не мога,не искам да съм несправедлива. Моля Илиан отново,когато прецени нека да възстанови "азазаз". Знам добре,че вероятно ще си имам отново лошото му отношение. Възможно е дори, сега да ме мрази повече и от преди,заради наказанието си.Но,мой дълг беше да обявя това.
Сигурно е,че не съм "ангел",щом ми е толкова трудно,да призная всичко това,пред всички вас.Нека да не съм.Но и това няма да скрия.Вярвайте ми,никак не ми е приятно. Нито лесно,пред вид това,че още се чувствам много обидена. Дори още съм гневна. Това,обаче,не ми дава право и да съм нечестна.И не бих си го простила,ако се поддам на гнева си.Ако искате наречете ме и ме смятайте за луда.Бях длъжна да да призная,че сгреших в предположението си.Да се извиня,точно както и публично отправих обвинението си.Така трябва.
Защото вярвам,че човек трябва да има достойнство. И сила,гордост,да се изправи и да каже истината. Винаги.Дори да е обиден или наранен.Въпреки това,нищо не му дава правото да си позволява и той самия,да е несправедлив.
Сега вече изпълних това,което наистина смятах за мой дълг.

Активен

Белези от Хищна Котка

Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: