Tyxo.bg counter FAQ : Играта на улицата!
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Януари 23, 2017, 20:50:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: FAQ : Играта на улицата!  (Прочетена 8499 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1265

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« -: Декември 07, 2006, 19:19:33 »

Играта на улицата F.A.Q.

Често получавам въпроси, относно уличния Пикап и във връзка с това реших да опиша неговите предимствата, както и да напиша отговорите на задаваните към мен въпроси тук.

Предимствата на играта на улицата са страшно много и все пак нека отбележа основните:

1. Изобилието от хора и разбира се красиви девойки
- Честно казано, от както Играя на улицата ? дискотеките, купоните, клубовете и баровете ми станаха безинтересни (ползвам ги като място за следваща стъпка от Пикапа ? и много рядко за запознанства). Дори в максимално препълнена дискотека ? красивите жени не са повече от 10-на и обикновено достъпът до тях е силно ограничен /силна музика, наличие на приятел, голяма група ? с която не можеш да Играеш качествено поради самото място и т.н./. На улицата /говоря за място със силен поток от хора/ красивите жени са на практика неизчерпаеми. За около час може спокойно да отвориш (и затвориш) поне 10 Сета с красиви жени и през това време около теб продължават да минават и минават Сетове с прекрасни девойки.

2. Тук отсвирването наистина няма значение
- Всички знаем, че не трябва да ни пука, когато ни отсвирят, и че това няма значение. И ако си достигнал ниво на вътрешна Игра ? където наистина не ти пука ? то за външния свят нещата не са точно така. В дискотека, бар, заведение, купон ? когато бъдеш отсвирен от дадена девойка или група ? и когато това бъде забелязано от другите момичета и групи ? това силно намалява шанса ти за успешен Пикап сред друга девойка, група. Алтернативно ? на купон, когато се опитваш да свалиш дадена девойка и след определен период от време тя те отсвири или просто сметнеш, че няма да стане с нея и решиш да се прехвърлиш на друга ? то неуспеха ти в предишния Сет отново намалява значително шансовете ти в следващият (поради ред причини ? забелязали са, че: си отхвърлен вече, нийди си ? прехвърляш се от девойка на девойка и т.н.). На улицата всеки Сет е нов и няма никаква информация за теб ? дори да са те отрязали на 10 подхода то в 11-тия Сет няма как да знаят за това и това няма да им повлияе автоматично да те отрежат.

3. На улицата имаш ясна и точна представа, къде си (в Сета) и дали имаш реални IOIs
- На другите места, където девойките си седят и ти подходиш към тях ? те няма да станат и да си тръгнат (освен в редки случаи) просто, защото не те харесват. Напротив твоето внимание (на място като дискотека, бар, купон и т.н.) им дава Ранг (social proof) и дори само за това те ще стоят и ще те слушат половин-един час ? докато накрая не дойдат приятелите им да ги вземат (примерно). Това ти губи тонове време ? да откриеш наистина Сет, в който ще имаш успех. На улицата ? всяка секунда, в която Сета стои и те слуша и комуникира с теб ? означава, че стоят заради теб. Това е най-голямото IOI, което може да получиш и то е реално. Ако се издъниш някъде или те загубят интерес ? просто ще си тръгнат. Точно за това ? на улицата ? всичко зависи от теб самият и само от твоите възможности, а не Сета да седи просто поради това, че вече са седнали на тази маса (примерно) и да се преструва, че му е забавно с теб ? просто защото без теб би било още по-скучно.

Въпроси/Отговори F.A.Q.

- Slayer, наистина ли може девойка да бъде дръпната от улицата?
- Категорично ДА. Социалното програмиране създава противоречие във всеки от нас напомняйки ни, че улицата не е място за запознанство. Това е чиста глупост ? няма никакъв проблем да се Пикапят девойки на улицата.

- И може да се стигне до секс с девойка, с която си се запознал на улицата?
- Абсолютно ДА... И не само... - може да си намериш много качествена девойка за LTR или други за приятелки... Дори съм сигурен, че и девойка за брак /ако това целиш/ може да си хванеш - но последното е непроверено лично от мен - така че не го твърдя със 100%-това сигурност .

- Хм, с колко девойки ти си се запознал на улицата?
- Стотици, ако не и хиляди (и да исках не бих запомнил бройката ? огромна е). Помня, когато бях на около 17-18 години - имах точно 3 момичета в телефонния си указател. Те не бяха нищо особено, но аз си пазех тези три телефонни номера и ги считах за голяма ценност. Сега почти всеки месец изтривам десетки номера ? на девойки с външен вид на модели ? поради липса на време за комуникация с тях или, защото са ме разочаровали по някакъв начин и т.н. Ако преди години някой ми кажеше, че е възможно да се стигне до такова ниво, че да триеш телефони на супер красиви момичета ? просто защото нямаш време за тях (от други красиви момичета) ? бих му се изсмял (чистосърдечно си го признавам)...

- Аз излязох на улицата, спрях няколко девойки и им поисках телефоните или да ги водя на кафе и те ми отказаха ? не става така бе човек...
- Хехе, някъде да съм казал, че е толкова просто ? ако беше така всеки мъж щеше да излезе на вън и да има всяка жена... Играта на улицата е уникална по себе си и си има свои правила и структура. Това да спреш жена и направо да и искаш номера е несериозно отношение и мързел ? който се ?възнаграждава? с отсвирване (в повечето случай).

- Ама аз не искам да се запознавам с некви от улицата и те да ми стават приятели?
(мухахах ? това като ми го изтърсиха се смях една минута и отговорът ми след това беше: ?Разбира се ? за теб ще викнем специално некви от Шератон или от Царския дворец?).
- Приятелю, хората на улицата са същите тези хора, които са в дискотеките, баровете, по купоните и т.н. Социалното програмиране говори в теб ? как хората от улицата са опасни и страшни... а просто - няма такова нещо...

- Страх ме е да заговарям хората на улицата ? ще се изложа и ще ми се смеят...
- Този страх е напълно нормален и всеки го има. Помни: ?Смелост - не е да нямаш страхове ? смелост е да се бориш със страховете си?.

- Уличната Игра по-трудна ли е от Играта на другите места?
- И да и не. Нека го кажа така ? ?Играта на улицата е възможно най-трудната Игра (примерно: на улицата срещу теб се изправят тонове социални програми у девойките), но тя е и най-благодарната Игра?. Овладееш ли я ? няма да имаш никакъв проблем в Играта със Сетове на други места.

-Slayer
Активен

I'm a very special kind of monster
KisSofDeaD_
Гост
« Отговор #1 -: Януари 04, 2007, 02:33:53 »

- Хехе, някъде да съм казал, че е толкова просто ? ако беше така всеки мъж щеше да излезе на вън и да има всяка жена... Играта на улицата е уникална по себе си и си има свои правила и структура.  

пфф развалих го както и да е и какви са правилата и структората ако дадеш теорията и примерно 1-2 сета как си отворили мноо ще съм благодарен Smiley мерси
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 04, 2007, 15:44:17 »

http://pickup-project.dir.bg/_wm/library/item.php?did=9755&df=8883&dflid=3
Активен

edmundo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2008, 10:47:05 »

Много готино звучи и верно има неограничени възможности ама не си го представям в некъв по-малък град като моя как ще стане. Иначе нищо не успорвам - сигурно работи и то по-добре отколкото спането и чакането по дискотеките.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #4 -: Октомври 15, 2008, 16:32:22 »

На улицата честно казано имаш неограничени възможности, но си е "копане" - Ако имаш кинти бая и си готов да ги харчиш за жени - играта става ... хммм ... далеч по-лесна  Grin. Сега за малкия град е малко по различно - много ясно, че няма да спираш едни след други хората дето ги познаваш и те те познават и да пикапиш. Не че няма как да стане НО - там важи в някаква степен правилото за малката група - там дето са 50 човека - и там ако сгавиш с неква жена - вече никоя друга не иска да е с тебе... такива ми ти глупости  Wink
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: