Tyxo.bg counter Много съм нетърпелив
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:19:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Много съм нетърпелив  (Прочетена 1618 пъти)
Gushtera
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 78

Профил
« -: Декември 01, 2011, 14:01:17 »

Как се справяте с времето което трябва да измине за да има ефект дадено действие или бездействие , т.н. търпение?
Активен
Ext
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Профил
« Отговор #1 -: Декември 01, 2011, 18:40:00 »

Започни да строиш Айфеловата кула от кибритени клечи всеки ден или когато имаш време.. Хем ставаш търпелив, хем си размърдваш сивата черупка, за да мислиш как да стигнеш до последната клечка.

Защо точно от клечки? Защото като се ядосаш и станеш не търпелив/говоря от моя гледна точка/ най-вероятно да я бутнеш и след дни да си кажеш майната му.. Аз за к'во по дяволите толкова дни строих и се правих на архитект? Ще я построя!

Е поне при мен беше така, накрая я построих пък и.. ми стана като хоби при това, доста евтино хоби.

Една пачка е около 50 ст кибрит, лепило около 5 лв/аз използвам c200/ .. Може да ти излязат към 500 пачки за кулата.

Не, че сега съм много търпелив, но не е както преди исках всичко да става на секундата, сега поне е на минутата хаха.

Успех, готин ;}

ЕДИТ: Ако ти се занимава погледни тоя пич, к'во е построил - http://vbox7.com/play:2b01a820 Smiley

Поздрави,
- Ext ;}
Активен

Ревността е страх от превъзходството на другия.

Преследваш дрехи, места, жени, мъже, идеали, идеи с много и различни цели, те също преследват и имат свои такива, а всичко това само размива ума и личността. Целта те води само и единствено до следващата такава.

Ти не живееш, а просто съществуваш. Най-дивата нощ в живота ти не може да се сравни дори само с начина, по който си разбърквам кафето. Защо ли? Защото знам "Защо?" и го правя с удоволствие. Разбери какво ти харесва и го прави.

Внимателно прецени какъв си, какво искаш и тогава избери по какъв път да вървиш, защото тръгнеш ли, по него ще срещаш само такива като теб, които вървят по него.
Gushtera
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 78

Профил
« Отговор #2 -: Декември 02, 2011, 01:06:52 »

Благодаря за изказаното мнение ,надявам се да има и други
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: