Tyxo.bg counter Прецакана среща ?!?!
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:18:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Прецакана среща ?!?!  (Прочетена 3131 пъти)
godblessed
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« -: Ноември 30, 2011, 20:41:00 »

Здравейте,преди 2 седмици се запознавам с момиче чрез общи познати,показа интерес и я изкарах на първа среща,всичко мина много добре със силно кино,но целуването оставих за второто излизане...2 дни след първото излизане й се обаждам разбираме се да излизаме и какво се случва..отива,тя се качва в колата и ме пита къде отиваме,след доста овъртане й казвам й получавам следния отговор "ама..аз мислех,че ще ме вземеш и отиваме при другите,ще ни чакат после и ще се сърдят"..казах й че или идва с мен или я оставям при тях и ще излеза с друг.."..проведохме един разговор накрая се разбрахме да се реваншира за (нема да споменавам час и дата)...въпроса ми е върти ли ме нещо девойката или нещо не сме се доразбрали в цялата работа...просто съм в шок от цялата работа..
Активен

В падащ самолет атеисти няма.
hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 421

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2011, 23:24:32 »

Това момата с полигона ли е или друга?
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Smiley
godblessed
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Декември 01, 2011, 08:21:13 »

да и просто нямам обяснение защо така се получи..
Активен

Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #3 -: Декември 01, 2011, 19:29:04 »

Здравейте,преди 2 седмици се запознавам с момиче чрез общи познати,показа интерес и я изкарах на първа среща,всичко мина много добре със силно кино,но целуването оставих за второто излизане...
Колкото и да си вярваш - не е минало добре. Сега ще кажеш защо - еми 'щото излизате с мацката, кефите се, изкарвате си готино, има кино и закачки, но ти не си целунал, когато е трябвало. Какъв е смисъла да отлагаш, когато нещата се развиват добре в този момент и отиват към логичен финал - целувка. Изпуснал си момента, братле..

Цитат
тя се качва в колата и ме пита къде отиваме,след доста овъртане й казвам
Грешка номер 2. Според мен няма смисъл да ти обяснявам защо.

Цитат
казах й че или идва с мен или я оставям при тях и ще излеза с друг..
Правилно. Все пак уговорката ви е да да излезнете двамата, нали? Макар че едва ли щеше да те заболи ако бяхте отишли за малко при другите и после да й предложиш да отидете някъде. Сами. Хем вълкът сит, хем агнето - цяло. По мое мнение доста по-добре от:

Цитат
накрая се разбрахме да се реваншира

Отново отлагаш... Не го прави повече. Тази стратегия не е особено печеливша, както виждаш дотук.

Цитат
въпроса ми е върти ли ме нещо девойката или нещо не сме се доразбрали в цялата работа...
И едното, и другото. Възможно е покрай разтакаването, девойката да е поизгубила малко от интереса. А е възможно и да е объркана понеже е очаквала (о,да) да я целунеш още първия път.

Цитат
просто съм в шок от цялата работа..

Най-голямата грешка. Нищо страшно няма, хайде да го караме малко по-спокойно. Цялото това напрежение само вреди на ситуацията. Кога си свалял момиче като се нервираш? А като си спокоен пич?

Айде пиши да кажеш как ти се е реванширала.
Д.
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

godblessed
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Декември 01, 2011, 20:49:51 »

Когато й казах да ми се реваншира веднага започна да ми обяснява,че в петък сме щели да ходим цялата компания на дискотека и щяла да ми се обади или да ми пише в ФБ кога и къде да се чакаме , на което отговорих "да приличам на някой къде чака момиче да му се обади по телефона или спи пред ФБ да чака съобщение,чакам те  на Х ден в Х часа пред вас" , на което тя промени единствено часа , така че всичко ако е нормално се надявам да я дръпна и да й пусна един език ако не реши да се дърпа...а относно защо не съм я награбил първата среща, сметнах , че в 1 наобед не е най-подходящото време и предпочетох да го направя по-красиво на втората..дано не е изгубила напълно интерес или да се е почувствала притисната с ултиматума , който й вкарах , но на момента това ми изглеждаше като единствено решение...
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3801

Профил
« Отговор #5 -: Декември 02, 2011, 10:39:41 »

Добре си отговорил, харесва ми тона.
Обаче... така няма да я наебеш, братле. С цялата компания на дискотека - вероятно те викат, за да има повече хора, които да платят сметката.

Излизаш с нея на среща само двамата. И то не в един часа наобед - както вече си забелязал, това не е удобно време дори да я целунеш, камо ли да спиш с нея.

В другата тема ти писах обстоен съвет за оптимално време и място за първа/втора среща с жена, с която искаш да правиш секс веднага след срещата.
Активен
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #6 -: Декември 02, 2011, 17:27:34 »

Не е станало от първия път - да не ти дреме. Ако те харесва, ще чака, даже и се засилва интереса. Имал съм такива случаи - не я целуваш, когато можеш, но и показваш че я харесваш. Защо го правиш - причини бол - може да имаш друга приятелка, други неща и т.н. не е нейна работа, но трябва да покажеш, че имаш интерес. По този начин ще продължи да те търси, даже ще си каже - "Къв е тоя, че не ми отговаря веднага" и ще се обсеби от теб. В твоя случай, може би просто наистина е загубила интерес по някаква причина, или станалото между вас е било моментно и сега е решила, че не иска нищо.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
godblessed
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Декември 03, 2011, 09:11:58 »

Простотия след простотия...бяхме се разбрали вечерта да я взема от тях,отивам в уговорения час,чакам в колата..минаха 5 мин. , но не идва..гледам бившия й минава покрай мен оглежда ме внимателно и заминава  Grin звъня й след малко и какво чувам "няма да мога да дойда .бла бла...ама нали поне на дискотека ще дойдеш,моля те ела..." некакви малоумни оправдания ,естествено се вбесих,но й отговорих небрежно "да бе ,да бе ,добре...." няколко часа след това й написах абсурдния смс "извинявай,че не успях да дойда днес,но бях зает,ще се реванширам някой път"..вечерта приятелката й с която щяха да ходят на дискотека започна да ме моли да отида с тях,казах че ще й се обадя и по-късно й ударих смс "няма да мога да дойда,едни приятелки ме хванаха и не ме пускат,елате при нас в дискотека  ****.."...отдавна не бях изпадал в такава ситуация,може би момичето е прекалено малко и не знае какво иска,фактори като бивши приятели и подобни са замесени или просто аз съм сбъркал някъде...някакви идеи как да процедирам от тук,мисля да изкарам приятелката й тея дни....
Активен

Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #8 -: Декември 03, 2011, 11:35:48 »

Има нещо на което аз в моя живот и връзките ми с хората много държа - уважение. Не може да си пред тях отишъл вече и тя чак тогава да ти заяви, че не може. След такова нещо няма да я потърся никога. Да ти се беше обадила по-рано, а не да те прави на луд. Трябваше направо да и треснеш телефона и да продължиш с друго момиче. Гледам за приятелката си писал - чудесно, дано се скъса от ревност, да се научи на отношение. Smiley
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #9 -: Декември 03, 2011, 14:59:11 »

Прецакана среща, а бе мен кви са тия заглавия нихилистични? Мен няма смисъл от оплаквания, а от работа. Ти ако си притеснен и чакаш тя да те успокои така взимаш от нея, ако си притеснен и споделяш притеснения на някого, така взимаш и от него. Са кво искаш да те бута някой и да ти казва кво да правиш да те надъхва ли? Grin  Не пишеш за реални проблеми и въпроси, КВО значи кво да правя оттук нататък? Ми ти утре може да те отхврълят на някое интервю на работа и да питаш кво да правя оттук нататък?! Ми некст джоб кво може да правиш? Поправяш грешките ако има, не ги повтаряш и така. С тая кво толкова драматично е станало, та и от нея да се отказваш? Докато не си ДИРЕКТЕН И ДИРЕКТНО не те отреже, не знаеш какво е положението, ама въобще, ако сам си отрежеш платната къвто и попътен вятър да имаш, ще си седиш на едно място. Ебаси драмите а никви проблеми няма реално. Така ли ше падаме от такива предизвикателства?  Wink
Те жените са си такива...трудни...особено хубавите. Трудно да ги спечелиш, трудно да ги задържиш..затоа и силните успяват и са успешни. Какво по-хубаво от трудни момичета към които имаме тръпка?
Коя е лесна? Коя идва сама и иска секс запитвали ли сте се(без да сте показали качество)? Някви изпаднали нийди жени. И то да го иска нон стоп? Такива ли трябва да искаме?
Всеки ден трябва да се полагат усилия, трябва да се бориш един вид, да си концентриран пред гола, и да се радваш на успехите си. Кво толко има сложно?
Ето на работа. Има лесни проекти, задачи- правиш някви рутинни работи, досадни изкараш някой лев. Идват трудните задачи, и се вижда как окапват колегите и не са продуктивни. Кат не искат да се развиват техен си проблем. Това е като футбола-когато имаш положение, от едно положение трябва да вкарваш 3! гола!!! Максимално концентриран и целенасочен, с убийствена точност да атакуваш целта! И тренираш докато станеш по-добър!!!
А какво по хубаво от силни противници с които да израстваш и да ставаш по добър? Пак ще се повторя с един пост у форума, ако си манчестер юнайтед и дойдеш да играеш в А група, нивото ще ти падне.
Затова е много важен спортът!!! Ама много!!! Тялото ти да става силно, тонизирано, и трудните задачи да ти носят наслада и приятен адреналин. Това е като бънджито!!! Ако си слабохарактерен, ако си бъзльо, ще се изплашиш и няма да ти е кеф да скочиш с него. Ако си в перфектно здраве, форма и ум, ще изпиташ върховна наслада като при секса. Това е. Вие избирайте да живеете ли с кеф живота и да се радвате на трудностите и да ги преодолявате като алфи, или да чакате безинтересните и лесните неща с ниско качество. Евтиното излиза скъпо.
Написала ти не искам да се видиме са, незнам си кво и ти веднага се отчая. Дай тогава да си седиш вкъщи, да ти дойде на вратата и да почне да звъни та да е успешна свалката. Ако искаш така, пак се повтарям стани звезда на Милан или Интер. И ще ти звънят на вратата.
Ми мноо ясно че ще ти каже са не мога да се видя с теб. Такива са жените, като ги търсят по 20 различни мъже, мноо ясно че ще си пресяват възможностите и ще си избират най благоприятната за тях. Затова написах там това за положението и гола!!! От едно положение 3 гола трябва да вкарваш с желание, хъс и класа! И в предишния пост го написах-да си мотивиран! Да го искаш! Да искаш да се развиваш. А не само за да се издигаш сам в очите си.
Такова момиче се сваля с план. Със стратегия. С действия. С търпение и постоянни усилия. С влагане на НЕРВИ, ТРУД, ДЕЙСТВИЯ, УСИЛИЯ, ДРЕХИ, ШОПИНГ, ПАРИ ПО НЕЯ. НО и изискване, ще изисквате и те да са качествени, да има смисъл и си заслужават усилията, иначе защо по Хикс ще ги хвърляте а не по Y, както те си преценяват на кого да дадат ценното си време. Не се сваля с 2 рутина и 3 интересни смса само, а с цялостно голямо самочувствие и качество на личността. Чети и материали има, книги за пик-ъп, сумати неща пропускаш. Саморазвитие. Това е. Ако нямаш увереността-проблемът е твой, хиляди начини на изграждане на самочувствие. Трябва да имаш и потенциал, ако го нямаш вече няма кой да ти помогне много много
Как ще е неуспешна свалката? Имате игра, имате срещи, смс-и, кани те по дискотеки, ти си в една прекрасна изходна позиция.
извинявай,че не успях да дойда днес,но бях зает,ще се реванширам някой път"
Кво му е абсурдното на смс-а перфектен е.
Активен
godblessed
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Декември 04, 2011, 12:02:49 »

CSKA,мерси за дългия отговор,но всичко опира до това,че сигналите,които тва момиче ми даде за 1 седмица бяха прекалено от единия полюс в другия и когато не дойде и ми върза тенекията просто останах като вцепенен и предполагам за това малко преиграх..снощи ми звъни една нейна фр ме извика да изляза с тях,мадамата с тенекията беше там и беше доста забила,мълчеше и гледаше засрамено в земята...направих се,че нищо не е станало и цяла вечер мина много добре с нейните приятелки,но тя почти не каза дума,забелязах я че хвърля погледи към мен усмихнах й се широко и я бъзикнах нещо леко,като и тя ми отвърна със същото,но просто имам чувството че трябва да започвам всичко отначало с нея...
Активен

tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #11 -: Декември 04, 2011, 14:31:02 »

но тя почти не каза дума
но просто имам чувството че трябва да започвам всичко отначало с нея...
Ето за това говоря в целия форум. Песимизма. Песимизъм=ниско самочувствие. Това е. Сега Стоун да не ми се расърди, но ще го дам него за пример. http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=2397.msg27455#msg27455
Видя ли колко отказа? Виж последните му думи в поста кои са "А за Рок'н'Рола - оказва се доста приятно местенце, и не лошо за игра, особено през седмицата. Уикендите не го препоръчвам, тъй като се претъпква, и то с пичове дето се правят, че свирят на китара и размятат дългите си коси в лицето ти."  Да видя някъде песимизъм при него?
Затова е успешен и си има всичко човека.
А виж си твоите горе съм ги цитирал. Значи и аз си имам проблеми, и аз имам нужда някой да ме зареди. Затова няма да те надъхвам, затова само критика и гледна точка. Ако е полезна за теб-ОК
Сега малко критика и на самата случка с теб- Имат си такива периоди жените.Трябва да се изчакват. Терапевтката каза-първата една минута бих си легнала с някого! Ама тва означава само бих! Т.е. тоя пич ако покаже качества, тогава ще има успех с нея! Ако не-чао.Тогава е най-силното привличане, с време, ако се задържи качеството пред теб! Всеки може да блесне веднъж, важно е постояннен блясък да имаш! А ние всички искаме точно в тая първата секунда, първия сет, първата целувка да сме най-велики дон жуановци. Е аре мерси! Хич не искам да съм най най мерси. Обикалял съм дисскотеки, с голяма енергия,. с всяка втора кис клоуз моуз? И файдата? Сам си седя. Аре мерси и кисове и мисове. Най важно е да можеш връзка да имаш, гадже да знаеш как да задържиш как постоянно да ви е екстра. Най-важно е търпението. Колко можеш да я радваш. Каква независимост и самоопределеност показваш. Какво сме тръгнали да обременяваме жените? Се едно от тях ни зависи живота. И те го усещат и край. Никой не искат да го обременяват. Всеки иска да му е леко, хубаво, да иде някъде и да му е уютно, а не да го гледат като месо, само което се чудят как да го изядат. Като гладни кучета около МЕСО. ебаси и мъжете станахме. И се чудат жените могат ли мъже приятели да имат. как ше могат ми кажи, как? ми нема да могат, щом сме по неуверени от тях няма да могат. Един мъж  който е над нещата няма нужда да се доказва у сичко, тва изморява яко. Няма нужда като седиш на кафето с нейните приятелки- да се правиш на интересен да те хареса. Закво да те харесва бе мен? Кажи ми закво? Задето се преструваш да се направиш на готин пред нея ли? Това ли можеш да покажеш само? Ебаси и мъжете станахме. Ми да научиме по целия форум наизуст и да идеме при жените, барем ни хареса някоя. Е го форума, материали, взимай 1 отиваш при 1-2-3 където върже и тва е. Има си хубави работи в материалите. Кви са тия болни амбиции дай да ми върже всичко живо? Ами иска ли жената не иска ли нема значение?! Има ли нужда са от любов? Иди разкажи една готина история, кажи нещо, вземи телефон и си иди доволен. Кво я чакаш само да те гледа влюбено нон стоп? Да не си брат пит? Тва ли искаш? Ми даже на негово място не искам да съм закво? Реалистично ли е? Реалистично ли са тия мечти? Да се изморяваме сички да ни искат. Ебаси кефа. И накрая кво стана-тоя който не иска никоя да го има, най го търсят. Ебаси парадокса
И една много голяма грешка според мен- трябва да започвам всичко наново. Ама свалката не е нов мач-свалката е нещо постепенно. Ако не можеш постепенно да намериш нови теми и да искаш нещо ново, кво правим?
Кво значи на ново?
Изтълкувай ми кво значи на ново?
Няма такова нещо!
Няма!?
Джена го е изпяла-няма любов в минало време. Т.е. дори цялата ви игра да ви е супер- утре не правиш ли нещата добре, същият песимист ли си -край. Написах го преди няколко теми-има жени които търсят да им е интересно па ако ще кой знае какъв секс да си й дал-стане ли им скучно край, край край край край. Така че не гледай какво е било, а какво ще бъде. Значи супер грешки имаш в себе си. Всеки е така всеки се учи цял живот. Не вървиш ли напред, не можеш да си откриваш грешките. И не напредваш. Затова следващия път като подходиш към момичето, освен че ти имаш слабости, знай че и тя има. И скромно, като кавалер, внимателно вървиш напред. И разбира се не ми гледайте миналия пост с грубостта която написах, ами ако откаже, като истински мъж трябва да можеш да губиш, а някой по резки неща се правят само с жена която те познава. Това е!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: