Tyxo.bg counter 50 Евро
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 18, 2020, 01:32:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: 50 Евро  (Прочетена 4107 пъти)
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« -: Октомври 31, 2012, 16:59:17 »

Батко ви беше поканен на рожден ден на един играч от форума. Много добре.. звъннах на две мацки да дойдат с мен и в последния момент ми пишат смс, че няма да идват. Пф, няма да зарибявам тая вечер, ще си пия и ще си танцувам, въобще не ми пука. Минах през един секс шоп да взема подарък на приятелчето. Видях една червена камбанка, на която пише ? Ring for Sex.. оооо това ще е.
Влизам в дискотеката ? имаше доста народ, оглеждам се да видя моя и го видях на една голяма маса. Честит рожден ден, а/у... жив и здрав, виж си подаръка. Посмяхме се малко и ме представи на неговата компания. Имаше няколко момичета, няколко момчета, всичките симпатяги. Наздраве, наздраве ? бам две чаши уиски заминаха. Обаче точно там на тая маса нямаше много място и за това се преместих на една друга, където имаше две момчета. Помислих, че и те са от рождения ден, обаче се оказа, че са някви пияни македонци, които нищо общо нямат. Стана лафче с тях, въпреки че почти нищо не чувах от това, което ми говориха. Отидох на бара да си взема текила, обаче не предлагали... фък. Мисля си аз, кво да си взема и идва единия македонец ? нещо си говорят с барманката и той вади 50 евро. По жестовете разбрах, че тя не иска да му ги вземе, а той други пари явно нямаше..

О, мо... аз съм добрата фея алкохоличка, дай ги тия 50 евро. Имах 80 лева в мен и му ги дадох. Той взе да ме прегръща там, вика ми, че съм му брат хахаххаха, луди македонци. Вече бях с 15 лева напред от вечерта и бях доволен. На всичкото отгоре тоя македонец ме черпи едно уиски и вече бях мат. Въобще не държа на алкохол и усещах как ми стават забавени реакциите...

Чудех се как да им се отблагодаря на тия пичове и естествено, че в тоя момент видях две момичета от една съседна маса, които толкова явно хвърляха погледи към нас, че просто нямаше как да не отида да ги заговоря.
И двете седмички, прилично изглеждащи, типичните кифли, които ходят на чалготека.
Питам първо македонеците: Момчета, харесват ли ви момичетата зад нас.
- Оо да, брат. Много са яки.... хахаха
Отивам до тях, бяха на около 2 метра до нас...
- Здрасти, аз съм Ивайло.
Още докато се запознавахме видях, че яко ми се кефят, ама сега си мисля в главата... пф, не ми се радвайте на мен бе, на другите трябва.
- Виждате ли, ония момчета ей там. Харесват ви, обаче са малко срамежливи. Елате да се запознаете с тях.
- Ооо, нее. Ако искаш ги доведи на нашата маса.
Заведох ги, представих ги и си отивам на моята маса да си допивам. Седя с гръб към тях нарочно, за да мога да ги оставя на спокойствие и си танцувам такъв самичък, като луд малко... А в главата ми мъгла и една мисъл: Ивчо, ти си пълен пимп. Хахаххаа..

После отидох пак при рожденика да го видя, кво прави. Нещо с неговата мацка се прецакали нещата. Не можела да дойде. Викам му, брат да не ти пука. Айде наздраве. Уиски с лед - яко.
Хвърлям им по едно око и на македонците да видя как стоят нещата и гледам, че нещо не се представят добре. След десетина минута идва едното момиче при мен:
Тя: Вземай си приятелите
Беше се ядосала, защото единия и предложил да ходят да се чукат в тоалетните и да шмъркат кока. Викам си, оле божке.
Отидох на тяхната маса:
- Ае, тия момичета нещо не ви харесват, ще намемерим други.
- Няма проблем, брат. Наздраве... и се преместиха на тяхната си маса пак.
Аз останах при момичетата:
- Е добре, това е наистина гадно, ама той ти е го казал, защото те харесва.
И другото момиче чуло-недочуло се изцепва: Амааа ние харесваме тебееее.
Тръъъъшшшшш.
- Вие хубаво ме харесвате, ама аз съм пиян и след малко ще си ходя.
Поговорихме си, потанцувахме и си разменихме телефоните. Беше ми малко гадно за момчетата, ама като нямат усет, какво да ги направя...

След няколко дни се видях с едната и имаше шоу, разхождахме се насам-натам, но само се понатискахме. Оказа се, че тя има връзка от две години...а си бях обещал пред себе си повече да не се занимавам с обвързани, че само драми около тях. Тя ми намекна, че иска да го направим на плажа, но аз не исках. Въпрос на принципи..

Кармата е кучка и рано или късно връща всичко. Щях да се чувствам виновен, ако бях направил нещо с нея. Няма да си изневерявам на принципите. Но пък всяко правило си има изключение. Тя е от София, така че може в скоро време да и се обадя. Нищо не се знае, може вече да си няма приятел..... хахахахаа.

- have fun
Активен

Всичко е относително.
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1449

Let it be

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2012, 17:20:11 »

Ами браво на теб! Уингвал си двама пияни македонци за 15лв, това си е цял бизнес Grin
Аз реших, че историята е от сега и тъкмо да питам какъв е този плаж през ноември, но после видях...
Успех, забавлявай се !
Активен

Leaders grow leaders.
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2012, 17:23:20 »

Батко, батко, кой е този бар, в който не предлагат текила и не приемат евро, за да не ходя.
Smiley
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 31, 2012, 17:45:50 »

Ами браво на теб! Уингвал си двама пияни македонци за 15лв, това си е цял бизнес Grin
Аз реших, че историята е от сега и тъкмо да питам какъв е този плаж през ноември, но после видях...
Успех, забавлявай се !

По-голям бизнес щеше да е, да беше намерил две пияни македонки и да продава тях  Grin
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 31, 2012, 17:50:27 »

@Equilibrium - Хахаха.. от лятото е историята, сигурно съм забравил да напиша.  Smiley

@Emerald - Да и аз много се натъжих, че няма текила. Иначе е дискотека - Grand de luxe sunny beach

@priZdrachna - Те там самички си се продават. Cheesy
Активен

Всичко е относително.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2012, 17:56:36 »

Тряя и аз да го пробвам този опенър - "Здрасти, аз съм Ивайло". Smiley
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Let it be

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 31, 2012, 18:21:44 »

Е какво му е на опънъра? Хем изгражда моментално доверие на подсъзнателно ниво, защото пичът се представя, хем е нещо сравнително естествено и ненатоварващо. А и той доколкото виждам залага и на визия, така е лесно. Wink   
Защо трябва да мислиш за реплики от "междузвездни войни", когато може да си просто себе си.
Активен

Leaders grow leaders.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 31, 2012, 18:27:09 »

Ми ако моето "себе си" е грозно като смъртта? Все пак не може всички да се 'убавци! Smiley
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3834

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 01, 2012, 12:43:25 »

"Здрасти - аз съм Ивайло" е добро ако изглеждаш добре.
Обаче то само по себе си не е оупънър - те ще отвърнат "здрасти" в добрия случай, и тогава ще трябва да репликираш с нещо друго - което е същинския оупънър.

"Здрасти" е по-скоро тест за дружелюбност, казваш го да видиш кои са в настроение да говорят с теб, защото някои директно ти хвърлят лош поглед от типа "изчезвай бе, селянин!", а други ти отвръщат и се усмихват. Но трябва веднага да си готов с истинския оупънър.

Който в случая е бил "искате ли да ви ебат моите приятели, които ги е срам сами да питат?" - ми не виждам какво постига това.
Вярно, да се забавляваш с другарите по чашка става, но за пикап трудно.
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Let it be

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 01, 2012, 18:49:46 »

Явно имам пропуски в терминологията. Защо ли досега съм живяла с впечатлението, че опънър е първата реплика, с която се приближаваш към момиче. А то имало опънър 1, опънър 2, опънър 3
Който в случая е бил "искате ли да ви ебат моите приятели, които ги е срам сами да питат?" - ми не виждам какво постига това.
А те ако кажат "Да, айде." какво правим? Отиваме да пикаем у тях ли?

Ми ако моето "себе си" е грозно като смъртта? Все пак не може всички да се 'убавци! Smiley
Обективно погледнато Kejtarn, в този случай най-добре биха сработили хипнозата, трансът и докато девойката се усети ще е късно. Субективно погледнато, въпросът е неуместен. Wink
Активен

Leaders grow leaders.
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 01, 2012, 20:08:31 »

Явно имам пропуски в терминологията. Защо ли досега съм живяла с впечатлението, че опънър е първата реплика, с която се приближаваш към момиче. А то имало опънър 1, опънър 2, опънър 3
А те ако кажат "Да, айде." какво правим? Отиваме да пикаем у тях ли?

Иронията е неуместна в случая.
Първата реплика може да е и "У-у-у", съчетано с тупане в гърдите, но това не го броим за опънър, нали......все пак след това трябва поне да питаш "Колко ти е часа"  Wink
А иначе ти внимавай пред кого казваш "Да, айде", щото може да не се случи някой джентълмен като нас от форума и тогава....дупе да ти е яко Grin
Активен

Fake it 'til you make it!
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Let it be

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 02, 2012, 12:57:46 »

Да бе, типично по мъжки увърташ, вместо да отговориш. Просто почти мога да се обзаложа, че ако на директен апроуч ви отговорят по директен начин, ще свиете перките. Някакво такова усещане имам.
Благодаря за загрижеността за дупето ми, PU_qk, но смея да те уверя, че предупреждението ти е ненужно. Аз се занимавам само с мъже от ранга на Барон Мюнзаузен, дори джентълменът Джак не може да се мери с тях.  Grin
Активен

Leaders grow leaders.
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 781

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 02, 2012, 14:53:52 »

Ивайло хубаво си е поиграл. Този опит само затвърждава моят собствен - когато сватосваш други момчета по този начин, обикновено мацките са привлечени от теб, а не от тези дето им набутваш. Разбира се зависи и от начина по който го правиш:
"- Виждате ли, ония момчета ей там. Харесват ви, обаче са малко срамежливи. Елате да се запознаете с тях. " - това си е супер ДЛВ за пичовете Smiley  Казваш на мацките, че твойте хора нямат топки да отидат при тях - хем ги изкарваш страхливи, хем нийди и загорели.
 Преди време с един уинг за ташак пробвахме на найт гейм подобни запознанства. Аз отварях и след известно време го вкарвах в сета с тази реплика. Интересното беше, че по този начин всички мацки го режеха, въпреки, че е пич. Просто влиза в сета с отрицателен ранг. Даже и няколко петички го скъсаха тогава.
 Това, което съм открил, че дава най-добър резултат, като искаш да сватосаш някой е : Отваряш сета и вдигаш настроението на мацките. Когато са във висока точка, уж спонтанно викаш приятеля си и им казваш : Сега ще ви запозная с един як пич (вкарваш им някакво кратко ДХВ за приятеля си).  Като влезе в сета му го предаваш постепенно - като му помпаш ранга пред мацките и показваш, че признаваш по-високия му ранг. След като влезе и подхване таргета покриваш другата/другите  докато клози.  Тук успеваемостта беше доста висок, хем пробвахме на по-високорангови мацки.
 Та ако ще сватосвате някой по първия начин, по-добре го оставете сам да си свърши работата Wink
Просто почти мога да се обзаложа, че ако на директен апроуч ви отговорят по директен начин, ще свиете перките.
Ами... Не Smiley Получавал съм всякакви реакции на директни опънари. Един път за проба се запознавах с момичета като им казвах, че ме кефи какви хубави цици имат. Реакциите бяха доста различни - една развеселена и подпиинала мацка ми хвана ръцете и директно си ги сложи на гърдите. А пък като използвах същия опънър на една от мутресите във випа получих нецензурен отговор и закани за саморазправа от приятеля и  sleepy
 Общо взето като те резнат при директен опънър получаваш по-силен удар върху егото. Което е добре, зашото егото е нещо много вредно за пикапа. Другото предимство е, че се пести време прекарано в ненужни приказки. Просто директните опънъри не са за всеки. Трябва повечко смелост и увереност за да се получават добре. При този тип опенери не се опитваш да минаваш под  радара, ами все едно казваш на мацката: Ти ми харесваш, но и аз съм пич, който не е за изпускане. Проблема е, че ако нещо ти куца, то лъсва веднага и няма как да го замазваш с рутини, ДХВ-та и тн.
ПП: За Джентълмена или добро, или нищо Smiley
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Let it be

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 02, 2012, 15:32:34 »

За Джентълмена или добро, или нищо Smiley
Как нищо, две ледчета.

BERSERK много хубаво си го описал. Т.е. ако разбирам правилно, ако искаш бързо да се разчупиш и да не ти пука, би следвало да разчиташ повече на директни опънъри в началото, след което ако успееш да си излекуваш болното его, всичко ще ти е ОК. Това, което забелязвам е, че изкарвате непукизма от рязането като изтръпване след силна болка. И се замислих дали все пак няма и по-деликатни начини да се разчупиш. Защото с бой си мисля, че трудно става.

Онзи ден един ми вика "искам да те набия, да те ухапя и да те целувам", та се зачудих кому е необходима цялата тази агресия и мазохизъм. И защо ми говорят такива неща. 
Активен

Leaders grow leaders.
Romantic
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

С голямата сила идва и голямата гавра.

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 02, 2012, 15:37:37 »

За Джентълмена или добро, или нищо Smiley
Как нищо, две ледчета.

BERSERK много хубаво си го описал. Т.е. ако разбирам правилно, ако искаш бързо да се разчупиш и да не ти пука, би следвало да разчиташ повече на директни опънъри в началото, след което ако успееш да си излекуваш болното его, всичко ще ти е ОК. Това, което забелязвам е, че изкарвате непукизма от рязането като изтръпване след силна болка. И се замислих дали все пак няма и по-деликатни начини да се разчупиш. Защото с бой си мисля, че трудно става.

Онзи ден един ми вика "искам да те набия, да те ухапя и да те целувам", та се зачудих кому е необходима цялата тази агресия и мазохизъм. И защо ми говорят такива неща. 
Попаднала си на садо-мазо привърженик, какво се учудваш?  Grin Grin
Активен

Искам, когато мачкам и лижа един як хуй, да знам, че мачкам хуй, а не достойнството си.
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: