Tyxo.bg counter Проблем с ръката и Pick-Up
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 19, 2019, 00:32:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с ръката и Pick-Up  (Прочетена 30279 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1571

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« -: Декември 07, 2006, 19:26:15 »

Предоставено от goody

Цитат
Здравейте, да ви се представя първо аз съм на 21г. Студент. Имам следния проблем едната ми ръка не е оформрна и развита от китката надолу, което винаги се явява проблем когато поканя на среща или се опитам да свалям някоя жена. Имам сравнително приятна външност, в компания почти винаги съм център на внимание, жените ме харесват но като приятел. Как да направя така и какво в поведението си да променя, че за тях това да няма значение и да приемат да излязат с мен въпреки недъга ми и то не от съжаление и само като приятели. Благодаря Ви предварително за отзивите.
Активен

I'm a very special kind of monster
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 07, 2006, 19:26:41 »

Страхотна тема... Браво! /нека служи за сериозен размисъл към всички екскюзерс/...

Това, което ще ти кажа като решение на проблема е много просто - но трябва доста сериозно да го внедриш в себе си за да има ефект.

Сентенцията "Ако ти приемеш, че нещо е проблем за теб - то и другите го виждат като проблем".

- Нека ти дам пример с мен. Макар и да не може да се прави сравнение м/у моя и твоя случай - аз от някъде 7-ми клас нося очила... И преди години ми беше голям комплекс - с ръка на сърцето си го признавам. И знаеш ли - тъй като аз вътрешно го правех на проблем - то ставаше и проблем за другите. Купих си лещи и всичко беше на 6. След някоя и друга година - когато вече запончах да калибрирам алфа поведение /макар и тогава изобщо да не съм знаел тази дума  - а и не думата е важната/ изобщо не ми пукаше - редовно почнах да си ходя по купончета, по дискотеки, на срещи, на запознанства и с очилата. И изненада - след като вече на мен не ми пукаше и комплекса беше изчезнал - то никой сякаш и не забелязваше, че нося очила... Даже много често на срещи с девойки са ми казвали - много са ти яки очилата - много ме кефят - представяш ли си??? моя бивш комплекс ги кефеше... Сега също често излизам и с лещи - но просто от удобство и защото виждам по-добре с тях, но не ми е никакъв проблем да пикапя и изобщо да си живея ефективно и с цайсите. Даже самият аз се учудвам - някой път с очилата всичко става в пъти по ефективно ?!?!? /може и късмет да е - няма значка/.

Мисълта ми е - майната му на недъга. Изобщо не си го слагай на сърцето - даже се базикай с него - ако девойката нещо подхвърли. По никой начин не позволявай да те съжаляват... Примерно - знам че е грубо - но казано с подходящия фрейм, енергия и поведения е безценно.
- Мацката: "Ех, горкичкият - какво ти е на ръката"
- Ти: "А нищо - природата е решила да компенсира това, което ми е дала на другото място"    - или квото ти си измислиш - но не репликата е важна - а това, което стои зад нея... По никой начин не си позволявай да се депресираш от нищо - винаги яка енергия и готино-позитивно настроение.
Ти си готин и ценен пич и всичко в теб е перфектно... - това да ти е фрейма - от там нататък всичко друго /като проблем/ ще падне и с изненада ще установиш, че е било в главата ти и сам си го предизвиквал ^^...

Stay cool,
-Slayer
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #2 -: Декември 07, 2006, 19:28:33 »

Предоставено от SBoy

Пич поздравления за поста!.

Не твърдя, че бих могъл да се поставя на твое място, тъй като въпреки, че и аз си имам проблеми с външния вид, те са от различно естество. Но Слейъра е 100% прав, че всичко зависи от твоя фрейм ? ако ти вярваш, че заради ръката ти момичетата не искат да си лягат с теб, те ще надушат, че се притесняваш от ръката си и ще почнат да се притесняват и те. Ако ти си човек, който не може да си представи какво общо би могла да има ръката ти с това дали едно момиче иска да се ебе с теб, то и на нея няма да и хрумне да се замисля на тази тема. Сигурен съм, че твоето притеснение по този въпрос е далеч по-силно от това на момичетата, за които говориш. Със сигурност усилията, които ще трябва да положиш, за да промениш своето самочувствие, няма да са малки, но резултатите ще ги оправдаят.

Някои конкретни идеи:

- Поразтърси се из нета за pickup artists с подобни проблеми. Ето някои неща, на които попаднах в mASF:

Цитат
Date Posted: 2003/05/31 07:08:00 PM EDT
Author: Hedge Killa <unknown email address>
Subject: I?m disabled, girls don?t like me

I met a really great PUA last week who is paralyzed from the waist down. The
social skills he developed in the 4 years since his accident are amazing.
Without getting into much detail here, YES, it is possible to be a great PUA
with a disability.

Let nothing hold you back

Hedge

Цитат
Date Posted: 2003/06/01 05:55:00 AM EDT
Author: Jade <unknown email address>
Subject: Re: I?m disabled, girls don?t like me

ARRRGH, don't talk to me about disability... last night I saw my dream girl
drive away in a taxi with some ugly guy who had no legs. Not that I got an
opportunity, but it was depressing.

Ще видиш, че има PUA?s, които се справят с проблеми далеч по-сериозни от твоя. Също така един от гостите на Дейвид Деанджело в някои от видео програмите е един пич в инвалидна количка, може да го погледнеш.

- Играй на полето. Това е мястото, което може да промени начина ти на мислене и да ти даде нужното самочувствие. Там на практика ще видиш, че това, което в твоята глава е проблем реално няма значение за другите хора, стига да играеш играта правилно.

- С времето и практиката, както всеки друг от нас, ще научиш техники и рутини, с които да превръщаш недостатъците си в предимства. Слейъра ти даде един пример, аз бих ти предложил да използваш малко peacock на ръката - например някакви готини гривни, нещо от някакъв як плат ушито по поръчка или някаква татуировка. Искаш момичетата не да се притесняват от ръката ти, а да се редят на опашка да я гледат с оцъклени очи и да ахкат ?Аууу, колко готино!? ? схващаш идеята. Ти си най-якият пич и уникалната ти ръка е част от твоето неустоимо амплоа.

Успех!
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #3 -: Декември 07, 2006, 19:29:30 »

Публикувано от micky

Цитат

Незнам какво да кажа ,но ако го кажа по този начин ще ме баннете от форума.Ще карам по спокойно.Но и слеъра и сбой сте в грешка.Много зле съвети...Слеъра сравни ,такъв недъг с някъв негов комплекс с некви очила  Без коментар.А на примера ,незнам с тези примери дали ти връзват ,но 90% че няма да се върже момиче над 15г.
Вярното тук е само , че 98% стават с момичетат приятели.Ти също си в тази част.И това не се променя когато станеш център на внимание ,нито когато станеш човека с железен фрейм.Сигурно много пъти си виждал как човека забавляващ всички с вицове , песни , танци , ебавки и какво ли не , в края на вечерта си остава сам.А друг дето през цялото време , прикито се е закачал с мацките ,понякой път даже ебе две за една вечер.Закачай ги повече , искай съвети.Мога да ти кажа че най-добрите съвети ще ти ги дадът именно твоите приятелки.Казваш на някоя , че си си харесал дадено момиче.И я питаш всичко каквото не ти е ясно.Тя ще ти обясни всчки пречупено през нейната призма , но като питаш още 3-4-5 ще измъкнеш доста интерсни идеи.И със сигурност ще ти кажат какво да правиш и с ръката си.Моят съвет е закачай се с всички мацки около теб , разпитвай ги , блъфирай ги.Сам ще научиш , че даже и ще ти подсказват  
Абе момчета , на колко такива хора сте помогнали , че давате тъпи съвети?Ей така , сякаш е поредния глупак дето влиза в форума.
Слеър амо ако наистине те послуша и каже на на някоя мацка навила се с него това което ти каза 99 от 100 мацки ще му се исмеят и ще си тръгнат веднага.А в повечето случаи той нама да има 100 срещи  
Татос или пийкук или направо да си сложи на ръкато светкащите буклуци а?
С нетъппение очаквам отговора на въпроса ми да е хиляди или толкова колкото неможеш да си представиш!
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #4 -: Декември 07, 2006, 19:40:44 »

Публикувано от goody

Цитат
благодаря, ви за съветите и все пак как да преодолея психологическата бариера, за да мога да се отпусна и да накарам момичето да се отпусне покрай мен?
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #5 -: Декември 07, 2006, 19:42:13 »

Публикувано от SBoy

Цитат
Самочувствието ти ще се промени рално единствено след като наебеш няколко момичета. Преди това ще е трудно да си повярваш напълно но ще трябва да се опитваш да ИЗГЛЕЖДАШ все едно имаш нужното самочувствие, тъй като иначе момичетата няма да ти се вържат.

Може да пробваш и с хипноза но не мога от личен опит да ти кажа дали ще са надеждни резултатите.

Освен това не забравяй, че много често когато човек има един по-сериозен проблем се концентрира единствено върху него, и не вижда други неща, които са не по-маловажни и също пречат. Помисли обличаш ли се готино, поддържаш ли форма на тялото си (доколкото ръката ти позволява да тренираш), умеш ли да флиртуваш. Прочети внимателно школата на слейър и обърни особено внимание на А3 (т.е. да я оставиш да те спечели) и комфорт. Помисли правиш ли достатъчно кино с момичетата. Това каквото искам да каже, е че независимо от проблема с ръката ти, всички други елементи от играта ти трябва да са ти наред - едва тогава може да кажеш "Да, аз знам как трябва да играя играта и единствното което ме спира е ръката ми."
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 07, 2006, 19:42:48 »

Не съм съгласен с първия абзац на Sboy като естествено приемам факта, че успехите в дадено начинание повдигат самочувствието. Само, че така излиза, че с всяко ново нещо, което се захващаш - не трябва да имаш самочувствие - или поне не високо. Това от своя страна - "високото самочувствие" - пък е много важен фактор изобщо за успеха на начинанието - и излиза, че в началото трябва "да ти излезе късмета" няколко пъти за да придобиеш самочувствие - общо взето омагьосан кръг, от който само късмета може да те измъкне.
Е ние пикапьорите като ефективни хора не може да си позволим да оставяме нещо в ръцете на късмета  за това аз ти предлагам алтернативен начин на мислене и няколко техники (всичко с примери):

- Концентриране върху положителната страна на всяко нещо и игнор на отрицателната. Алтернативно "отдаване на силно значение на дори минимален успех и игнориране дори на огромни неуспехи".
Например:
Излизаш на улицата да пикапиш - отваряш 10 Сета и само 1 от тях се спира и става готин лаф за към 10-на мин. Ако погледнеш "реално" на ситуацията - може много да се депресираш - та 9 Сета ей така са те подминали и си говорил 10на минути с една девойка (1 Сет)... - само че това "реално" не ти е особено от полза както сам усещаш. Вместо това може да игнорираш и забравиш изобщо 9-те подминали Сета или какъвто и да е друг неуспех и да се накефиш максимално върху успешния Сет или други успех /в друг случай/ и по този начин да повишиш самочувствието си. Тази техника и този начин на мислене са приложими във всяка област и силно те съветвам да ги използваш.

- Прехвърляне на самочувствие.
- Намираш област, в която си добър и имаш високо самочувствие - свързваш тази област с областта, в която нямаш и готово.
Например:
Ти си много добър футболист (на аматьорско ниво говоря - не да изкарваш луди пари) или пък играч на компютър. Сега да видим областта "сваляне на жени". На пръв поглед между спорта или компютърните игри и жените няма нищо общо. Само че нашите човешки умения изобщо не се делят - в мозъка ни - на области. Това че си добър спортист или в някоя компютърна игра означава обикновено, че:
- имаш силна воля;
- можеш да си поставяш цели и да ги изпълняваш;
- имаш "постоянство";
- имаш "някаква гъвкавост";
- умееш да се забавляваш в това, което вършиш...
Както виждаш имаш куп придобити умения, които са приложими и много важни и в сферата на съблазняването. Друг пример - научил си се да говориш още на 2-3 годинки. Има ли нещо общо със свалянето на жени? Не? Айде бе - без умението да говориш доста щеше да си затруднен да пикапиш - пробвай :П. Тоест осъзнаеш ли, че така или иначе вече притежаваш огромна част от уменията и дори смея да твърдя всички умения за да сваляш мацките - няма причина да имаш ниско самочувстие и без да си ебал десетки девойки. А и по мои наблюдения бройката /за всяка сфера/ много често няма значение. Сам ще се убедиш - колко много АФЦ-та ебат без да имат самочувствието нито пък покритието да са некви дори "добри" с жените.

Поздрав,
-Slayer
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #7 -: Декември 07, 2006, 19:43:43 »

Публикувано от goody

Цитат
Slayer, много ти благодаря. Като се замисля наистина има голяма логика в думите ти и ти единствен ми даде наистина нещо конкретно.
Активен

edmundo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2008, 12:41:27 »

Евалата му правя на това момче ако се е отърсило от това с ръката... И аз мисля като Слеар, че всичко е в настройката - ако не ти пука и на другите няма да им пука. Е вече ако е нещо много сериозно да нямаш крака не знам дори и да не ти пука другите това ще ги притеснява може би. Не знам, интересно ми е ако може да разкаже какво е станало и как му се развива живота.
Активен
pua-toni
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 24, 2008, 19:36:05 »

Браво, че има такива момчета, които не се отказват да живеят пълноценно дори и с недъг. Подкрепям те изцяло и много се радвам за тебе момче.
Активен
NoT_So_bAd
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 335

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 29, 2009, 15:01:53 »

Здравейте и от мен, виждам че някои хора споделят проблемите си тук,а вие давате много добри съвети и отговори.  Tongue Затова искам и аз да споделя нещо с вас... По принцип мацките ме смятат за готин или както се изразяват сладък тип, харесват ме и всичко е точно до един момент... Работата е там че имам проблем със зъбите (леко издадени напред) и това наистина ми е мн голям комплекс който мн ми пречи с общуването с хората.  Angry а най-вече с жените. Знам какво ще ми кажете, да изолирам проблема, да не обръщам внимание на него за да не обръщат и другите внимание на него, но това за мен не е толкова лесно. Та въпроса ми към вас е: мислите ли че това може да бъде голяма пречка в свалките ми с жените и отдават ли те голямо значение на тези работи според вас?  Huh?
Активен

Радвай се на живота, а не на неговия смисъл!
goikoo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 165

Напред и нагоре

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 29, 2009, 15:40:21 »

Здравейте и от мен, виждам че някои хора споделят проблемите си тук,а вие давате много добри съвети и отговори.  Tongue Затова искам и аз да споделя нещо с вас... По принцип мацките ме смятат за готин или както се изразяват сладък тип, харесват ме и всичко е точно до един момент... Работата е там че имам проблем със зъбите (леко издадени напред) и това наистина ми е мн голям комплекс който мн ми пречи с общуването с хората.  Angry а най-вече с жените. Знам какво ще ми кажете, да изолирам проблема, да не обръщам внимание на него за да не обръщат и другите внимание на него, но това за мен не е толкова лесно. Та въпроса ми към вас е: мислите ли че това може да бъде голяма пречка в свалките ми с жените и отдават ли те голямо значение на тези работи според вас?  Huh?

Жените не обръщат внимание на нищо което не интересува и теб. Всмисъл ако за теб е проблем то и за тях е проблем ,но ако си го израснал и въобще не ти пука и за тях ще има такова значение (тоест никакво). Аз бих ти препоръчал това със зъбите да го смяташ като твое качество а не като минус Smiley. И запомни не бъди скромен.
Само хората който няма с какво да се похвалят се хвалят със скромност Smiley

Успех.
Активен
razace
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

let me see... what can i do...

Профил
« Отговор #12 -: Декември 30, 2009, 21:04:46 »

тва за зъбките е решимо. Правилно ти казаха, че всякви вродености дори и гадни не се комплексираме от тях, ако искаме да се радваме на живота, ама зъбките могат лесно да се оправят (не съм зъболекар). Чудото се казва Орто-Т около 600лв излиза една силиконова шина взета по мярка, слагаш си я като спиш и през деня я носиш по 2 часа. Носих я 1 година и в момента мога да ида на конкурс за най-красиви зъбки Cheesy повече инфо - http://www.ortho-tain.com/OT_DoctorIndex/Ortho-T_Bulgarian.pdf
Активен

lalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalala
Vicarius
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 44

щастлив

Профил
« Отговор #13 -: Март 21, 2010, 18:42:30 »

О, аз пък имам голям нос... за мое удовлетворение обаче съществуванякаква градска легенда, че големия нос съответствал и на голям... нали се сещаш.

Имам преятелка (съученичка), която е претърпяла операция като малка и единият и крак е леко изкривен в таза. Била е малка и сега само леко се поклаща като ходи и като се съблече (пола или бански) си личи доста лекото изкривяване в таза. Никога не го е поставяла като проблем. Ако някой я бъзикнеше, знаеш ли какво отговаряше:

- Обаче не знаеш това как ме подлудява на "кучешката" с лекия завой...

Спала е с повече момчета, отколкото аз със момичета. Ако се притесняваш, че изглеждаш анти-секси или нещо такова, покажи подобна шеговитост и ще видиш, че никое момиче няма да те сметне за недъгав, камо ли пък за "неспособен".
Активен
Zombie_irs
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Кефя се на умници

Профил
« Отговор #14 -: Април 13, 2010, 19:25:47 »

- Обаче не знаеш това как ме подлудява на "кучешката" с лекия завой...

Аааа браво - PUA момиче !  Shocked
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: