Tyxo.bg counter Проблем с ръката и Pick-Up
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 02:13:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с ръката и Pick-Up  (Прочетена 31009 пъти)
Nackoo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

I love this game

Профил
« Отговор #15 -: Юни 25, 2010, 20:50:00 »

Според мен за резчупване на психологическата си бариера всяка една вузможност която имаш с жена я питай въпроса дали би излизала с момче което има "фиики ръка" (и показваш своята) след като си питал вече 30-40 жени за мнение се замисли как сати отгожаряли те и ти в какво настроение си бил преди да ги питаш и ще забележиш как те се адаптират спярмо теб ако си тъжен ще те гледат със съжаление ако си жесел и позитивен ще се засмеят. От тази практика ще спечелиш 2-е главни неща според мен
1. няма да те интересуват лошите коментари на тема ръкатати и ще се научиш постепенно да ги обръщаш в твоя полза
2. след като получиш няколко позитивни коментара ще разбереш че тази твоя ръка може да е магнит за вниманието на хората
   няколко фрази които ми хрумват на момента са:
   Момичета бихте ли хапнали от хляба които умесих на ръка днес?
   Момичета как може в момента в които ми видите ръката да се опитате да ме вкарате в леглото, останалата част от тялото ми си е супер но явно вие искате "око да види ръка да пипне" така ли?
и важното е тези фрази да ги казваш с усмивка и вече изградена увереност около темата и ще видишефекта които могат да имат. Повчрвай ми знам какво е да се разхождам по улиците и всички да ме гледат с недоумение да ми се присмиват и т.н. въпроса е дали ти ще се забавляваш когато това се случва или ще те депресира все повече.
Успех и съм сигурен че ще ги разбиеш Wink
Активен
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #16 -: Юли 08, 2010, 23:11:38 »

Пичове и аз имам подобен проблем. Макар че не възприемам моите косури за недъзи. Ама ги имам много  Grin, но се опитвам да не завися от тях, а да използвам това, което господ ми е дал в повече Smiley. Пиша ви защото точно сега, момичето, което харесвам не си пада по такива като мен а именно космати  Grin.
Аз се епилирам, но имам и окосмяване по скулите, което ми беше комплекс до преди 4-5 години. Изобщо преди да мина тийн възрастта имах много комплекси и притеснения относно вида си - пъпки, косми, нехубаво тяло, сега и лещи сложиш  Grin, също бях и притеснителен. С годините успях да се оттърся от тези комплекси, наистина станах по-широко скроен и не ми пукаше за нищо. Разбирасе почнах и да правя нещо по въпроса за да се справя с нещата, които не ми харесват.

Кофти е обаче когато, ако наистина харесваш някоя жена и не гледаш на нея като на "таргет" или като на поредната бройка, и знаеш че тя не черти у мъжете, които ти притежаваш. Тогава е много тежко и все едно си в безизходица. Такъв е и моя случай.
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
Unknown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 185

Профил
« Отговор #17 -: Септември 25, 2010, 03:10:18 »

Моят доста голям проблем е, че между 9ти и 11ти клас имах много акне. Но то въобще не беше регулируемо. Просто, нещо, което не можете да си представите. Въпреки, че тогава излизах, пак имаше момичета, които ме харесваха, имах си гадже и съм правил секс. Не мога да си представя, какво е щало да бъде ако го нямах този проблем... Сега, вече 21 годишен, имам белези, останали от всякаквите процедури, целящи да ме оскубят с възможно повече пари, като част от тези белези са леко пигментирани. Много кофти нещо, предполагам, нямаше въобще да ми трябва да чуя за Pick Up, ако бях с нормално лице. Баща ми е толко Алфа, че не може повече... Все пак, човек трябва да мине през някои трудности и веднъж пребори ли се - победата е сладка.
Активен
bqla_vulchica
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #18 -: Януари 14, 2011, 23:14:01 »

и така момчета стига се притеснявайте от външния си вид. Той е от значение ама само при първото впечатленние, защото едно момиче няма как да ви познава вътрешно и мн малко са такива които не гледат външноста, но любовта е сляпа и моята най голяма любов не беше нещо особено. Пък и всеки е виждал двойки които не си отиват ама те са си заедно, най добре ще направите ако не вдигате прекалено летвата в изискванията към момичето, не бързайте и правете първата крачка , защото и да ви отрежат винаги ще ви помнят затва не се отказвайте веднага. Например аз помня всички момчета на които съм отказвала и все си мисля какво би могло да стане такаче давайте без притеснения и с тига с това чукане да намериш някой и да се чукаш с него е лесно трудно е да правиш любов : )
Активен

цели се в луната, ако не уцелиш ще попаднеш сред звездите!!!
the7one
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 65

Профил
« Отговор #19 -: Юли 18, 2012, 22:37:20 »

И аз ще си споделя проблема тогава- имам акне, което е само в часта на бузите до носа. Две кръгчета от двете страни  Cheesy След множество процедури пъпките намаляха и излизат нормално количество (все пак съм в пубертета). Обаче ми останаха белези и кожата ми седи зачервена там, където имах множество пъпки. Знаете ли как да оправя и този проблем? Но иначе преди много се комплексирах от това, дори ми се случваше да не излизам заради пъпките. Обаче вече разбрах, че хората не са чак толкова лоши (поне не всички) и вече съм доста широко скроен и не ми пука чак толкова... Иначе акнето ми е един от малкото външни недостатъци- 175 см съм висок, прекрасно тяло (плочки, мускули, все пак ходя на фитнес), 65 кг, добре оформено лице освен пъпките.  Cheesy И това е, моето положение с акнето беше доста тежко и още не е добре, но психическото състояние също ми беше зле, но него го оправих и се чувствам доста по-добре. Знам, че моят пример не е добър с първия посто, но искам да покаже, че психиката е най-важното- чувстваш ли се щастлив, ще правиш и другите щастливи. Никой досега не ми е казвал: " Ти имаш пъпки, грозен си, не ставаш!". Дори и с проблем трябва да внушаваш респект и с други неща. Някои ги е страх, че ще ги пребия, но аз няма да го направя това, защото знам , че имам такъв проблем и ще гледам да ги победя словестно. Повечето не го правят, защото виждат другите ми вътрешни и външни качества.

Междо другото, имам още един проблем, който е малко смешен- в тези жеги, когато седя по-дълго на едно място седнал, г*зът ми се изпотява и понякога оставям мокри петна по дрехите ми и се притеснявам от това. Попринцип не се потя много, но там явно ми е мястото. Махам си космите и не знам от къде идва проблемът. Решения?

Като цяло, гледам да превъзмогвам проблемите ми.
Активен
WhoDaresWins
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 14, 2013, 00:30:07 »

Колкото и банално да звучи, единственият проблем се получава, когато си кажеш, че имаш такъв. Не смятам просто да философствам... от не знам колко време (много, 26 години) вече съм в инвалидна количка. Това никога и за нищо не ми е пречило. Самоувереност на макс и газиш всичко. Това е, нищо повече.

П.С. Това ми е първият пост тук сред вас момчета. Ще се радвам на компанията ви!
Активен
dimo1233
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« Отговор #21 -: Август 08, 2015, 10:27:32 »

Ей добре , че открихме тоя сайт и ние другите да нямаме проблеми с ръката хахахаха Моля не ме разбирайте погрешно, не исках да се шегувам с момчето.. Помня тази статия от преди много време, още помня какво пише, без да я чета пак. Много хубаво. Благодаря
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: