Tyxo.bg counter Да се хванеш за топките
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 17, 2018, 03:19:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се хванеш за топките  (Прочетена 12732 пъти)
evolution-I
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 286

Профил
« -: Ноември 05, 2012, 21:35:58 »

Братлеета,пиша тази тема яко надъхан,не съм сигурен къде точно да я сложа,но едва ли на някой му пука,важното е да е изпълнена със смисъл.
Та,напоследък..тоест един скорошен перойод от време бях станал като тъпа бъзлива жена,дето я е страх да излезе от тях..не знам  как точно се случи това след като преди бях пълната противоположност и прочие,но е факт,че се случи..все тая,минало заминало,идеята на тази тема е да даде пример на всички нови "потребители" в сайта и да виждаме по-малко теми от тип "кво да правя с бабката от 7ми етаж"  Cheesy
И така,когато се бях превърнал в оново момченце без топки,много си се дразних,мисля че теорията ми беше дошла в повече,въпреки че практикувах редовно,пак теорята ми дойде в повече,почнах много да мисля нещата и съответно не ми оставаше време да действам..минаваха си дните,увеличаваха се пропуснати те възможности,уменята ми все повече и повече закърняваха...и един ден ми писна след един гаф (изпусната възможност) прибрах се в къщи и си казах СТИГА...сгига мислене,,майната му,време е за промяна
(отново)...и какво направих-сетих се за една поговорка-ние не сме това,което мислим,а това което правим.
И си казах "Дойде ли сутринта,отида ли на училище,отивам и ще направя първото нещо,което ми дойде на ум"...идва сутринта и аз отивам на училище..В момента в,който стъпих в тъпата сграда си казах,че ако днеска не направя поне едно нещо,както преди
не заслужавам знанието,което имам и постигнатото до сега.
И отидох още първото междучасие в съседния клас,не ми пукаше какво ще стане,не знаех какво ще кажа,какво ще кажат тези около мен,просто отидох,хванах едно познато момиче за ръката (искам да наблегна на познато,тоест няма атракшън,няма рапорт) и й казах,ти ми трябваш ела,докато през цялото време подържах железен очен контакт и точно когато ми трябваше уверенноста,която мисих,че съм изгубил ТЯ ДОЙДЕ..и уверенноста и момичето..та водя я към тоалетните и бам на стълбите тя ми казва "на къде отиваме" и аз исках да видя какво ще стане и чисто и открито й казах към тоалетните,защото искам да ми направиш смучка,отново подържайки железен очен контакт,тя почна да ме разпитва,защо,искам ли да дразня някой и някви такива въпроси,които изтрелваше по мен като М16ка,обаче аз вече знаех,че няма връщане назад и й казах "Просто искам да ми направиш смучка,това е" и я хванах за ръка и я поведох нагоре и БАМ смучка,бях доволен от себе си,усетих връщането на старото ми аз,но не беше достатачно,имах още неща да свърша..и си спомних как едно момче ми отмъкна момичето преди време,еми да,пей бек тайм,вечерта пъсах на неговата вмоменташна девойка,обаче и писах отново с топките ми под ръка и ти да видиш,тя проеви интерес, и ми каза "утре ако не дойдеш да ме видиш ще ти се расърдя" и аз не само отидох,но тя тогава беше и с момичета и си признавам отново ме хвана страх,ама си казах ти мъж ли си или тъпа п*тка,и отидох казах нещо от сорта на "здравейте момичета,взимам ви я",веднага се чуха коментари дето да ме издразнят от сорта на "тя е заета нали знаеш" и прочие,ама майната им,държаики я за ръка я изведох на двора отстрани където няма хора,скъсих дистанзията между нас и я гледах в очите без нищо да казвам,в началото си личеше,че и беше странно и неконфортно,но си казах майната му,искам да я целуна и ще го направя,не ми дреме дали ше се дръпне,та продължих да я гледам така,за да свикне и по едно време и казах "искам да те целуна" и веднага след това я целунах и ТЯ НЕ СЕ ДРЪПНА
и аз се изкефих на макссс..на всичкото отгоре пича разбра издразни ми се и все пак още е с нея,щото го е страх,че ако скъсът ние ще тръгнем.Скоро след това и секс правих с едно момиче,което преди се виждахме,но по едно време просто спряхме е така без нищо,но реших и там да действам и там успях!
И още неща правих от както взех тва решение,ама да не стане много дълго и сега извода и тва,което исках да отправя като послание към ВСИЧКИ,които питат какво да правят,към всички,които ги е страх да действат-Пичове имате топки по полова дефиниция,ИЗПОЛЗВАЙТЕ ГИ.
Следващия път,когато се питате дали да направите нещо,не е зле да спрете да мислите и просто да го направите,ебат тези,които не ги е страх да си го поискат.
Сетете се за тези думи следващия път,когато се самосъжелявате в ъгъла и плачете понеже пенка от съседния блок не ви е духала,тва е тва исках да кажа,тва е мъдростта до която аз стигнах,ако някой иска да я успори е добре дошъл.
Поздрави  Smiley
Активен

"You know what your problem boy?...You are too much brain and too little cock and balls"
Roadtrip.
SKS
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2012, 22:07:14 »

Браво +реп!!!Всеки ден се развиваш и разбиваш все повече брат,само така живота е пред тебе!Темата трябва да стане важна за да може всеки да я види!И недей приказва така"да не става много" то който иска да се научи трябва да чете я...!Искам да си я довършиш!
Активен

Не търсете смисъла-развържете го!

I DON'T NEED TO "GET A LIFE" I'M A GAMER. I HAVE LOTS OF LIVES!!!
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2012, 22:43:02 »

Някой май си е сменил дилъра  Grin

Шегувам се, дай да ти стисна ръката за смелата проява на характер. И да не спреш до тук, напротив - това е само началото. Дерзай!
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2012, 13:31:33 »

Wink Много полезна и надъхваща статия,браво Evolution!
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 925

Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2012, 23:16:00 »

Невероятно! Поздравления за смелостта да действаш независимо от всичко. Това е същността на пикапа. Мисля, че тази тема ще бъде по-полезна от много други блудкави теми, затова я правя важна.  Smiley
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
igracho
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 125

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2013, 12:39:00 »

Кой клас си бе луд  Cheesy
Активен
TaoRan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 30, 2013, 14:16:42 »

Много добра тема Evolution!  Smiley Smiley Smiley
Активен
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #7 -: Декември 01, 2013, 00:33:39 »

Evolution,
ти беше на 15,нали?Искам и аз да споделя една случка от...2-ри клас.все едно.
имахме с едно момиче от класа общ път към вкъщи донякъде,тя се прибираше,а аз продължавах,живеех още нататък.
та историята е следната:задявки,това онова,нищо че бяхме 2-ри клас,и аз един прекрасен слънчев ден както вече описах,и казвам:ти си най-готиното маце,което съм виждал(или срещал,не помня),в живота си.
казах го,защото го мислех директно,не съм се стягал и притеснявал,видяха ни някви от даскало,че сме само двамата,но не ги отразих аз,а с мен и тя,беше супер  sleepy
   -това го казвам,защото във въпросния ден(беше и топло,хормони,ала бала laugh ) просто реших да си призная какво имам към нея.Да направя поне една крачка със смелост,(тогава си я имах и натурално)и после ме възприемаше по-друго яче от просто приятел,тоест имаше ефект,но после сменихме квартирата с друга много далеч,нямах пари да ходя да се виждаме,и тн.(отклоних се,съжалявам)но не беше онова бета поведение с признанието,и хоп-френдзона.Само това беше бета-поведение,че се страхувах,данеби да не е свободна,но тя не даваше такива признаци.Пак казвам-нищо че бяхме малки,знаех че я искам за гадже(беше много красива),и сериозно се бях захванал с нея,и си движех нещата доколкото един детски мозък може да мисли за подобни неща.Само това,че прекъснахме контакт по независими от мен обстоятелства,спря действието.Иначе можехме и досега да сме заедно,колкото и странно да звучи.Smiley
п.с.-от мен имаш реп за успеха ти.
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: