Tyxo.bg counter Facebook зарибявчица
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 24, 2020, 22:58:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Facebook зарибявчица  (Прочетена 2482 пъти)
WeedandSEX
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« -: Ноември 15, 2012, 23:32:53 »

Аз :

zdr .. aide da me zapoznaesh s momicheto ot ogledaloto na 1 ot tvoite snimki .. gotina izglejda Cheesy

14:23
Blabla* :

a?
D

k0

Cheesy

k0 otgledalo ?

ogledalo*

Cheesy

14:44
Аз :

abe momicheto ot ogledaloto be ( тука и дадах линк към нейна снимка която е правена срещу огледало)... hahxah .. nali ti kazvam gotina izglejda moje da ni zapoznaesh Cheesy
Снимка
Снимки на профила

14:45
Blabla*

dobre Tongue

14:46
Аз :

aha medno Smiley

a da q pitam po posti4ki dali hodi Cheesy

xahx

14:48
Blabla* :

nawsqkude x0di Cheesy

14:50
Аз :

eee

shtom na posti

xodi tva e dostatychno

ta predai i da se prigotvq po kysno da xodi na posta Cheesy

xyaxya

14:56
Blabla*

kudeee

?

Tongue

Аз :

posta .. kafence ay nqkyde da sa razxodim Tongue

15:08
blabla* :

na globul l isi

?

;d

Аз :
damm Cheesy

kaji mi

nomera si

kym 6 i neshto shti zvynna

Blabla* :

089*******

;d

q mi klikni

15:09
Аз :

az shte ti zvynna Wink

Иии това е чата ... добре се получи .. видях я ... 6-7 става Wink  и да пазите тайна че да не разбере аверката хахах  Cheesy Cheesy

Имаше IOI като се видяхме никакъв проблем за к-клоус ще видим за друго дали ще стане Wink Tongue

За к-клоус стигнах като направих 1 нещо което видях в форума .. избоботих нещо тя естесвено каза какво и аз са приближих погледнах я в очите и с ръка я докосвам по ухото ии не казвам нищо ... тя вика какво правиш и азз " усилвам ти апаратчето"  и след това к-клоус Smiley

Активен
stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 16, 2012, 00:58:22 »

Оточни това с напълно непознато момиче ли е?
Ако това е целия чат и е с непознато момиче неми изглежда реален... или е няква дет си е намерила п*тката на улицата,ама по скоро вярвам че е първото....
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 16, 2012, 11:18:54 »

Авторе това дето си чатил с него на колко години е? Ти забелязали, колко глупаво и неграмотно отговаря (ти си момче, някак си се преживява ако плюеш и си неграмотен 90% от мъжете сме така). Обаче ако мацката плюе и е зле с правописа, значи нещо не е наред, а не че си страшно чаровен. Това ми прави впечатление от чата, може да има повече, което не си описал.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
WeedandSEX
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 16, 2012, 17:29:03 »

НАПЪЛНО непозната е ... сега се оказа че имаме някой общи приятели но иначе добавих я писах и и това е целия чат .. и наистина е горе долу неграмотна а за възраста, на 17 е ...
Активен
Chriss
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2012, 01:29:36 »

От такива чатове с непознати, очаквай да бъдеш " изпържен " или неприятно изненадан ( да е хипер проста ) . Според мене, като си тръгнал да зарибяваш няква по интернет, най - добре проточи чата с няколко дена , за да разбереш дали наистина има интерес, дали изобщо ти допада.
Активен
BigBadWolf
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 17, 2012, 01:59:21 »

От такива чатове с непознати, очаквай да бъдеш " изпържен " или неприятно изненадан ( да е хипер проста

Мда. Или има някаква уловка (че е грозна/дебела/комплексирана/луда/етц.) + че е проста...Или е проста и лесна.

Но еби и да не ти пука...Дано аверката ти поне да е нещо по-добро.
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2012, 08:45:12 »

А бе много надценихте момичетата... във всяка тема с чат виждам как всяка е хипер проста и каква ли не. Еми такива са жените бе, не го ли разбрахте, какво само критикувате момчетата за избора им.
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1449

Let it be

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 18, 2012, 16:37:41 »

Значи жените били прости/луди/дебели/комплексирани и какви ли още не.

За всички, които са го казвали, помисляли или планират това в бъдеще, искам да направя един много скъп подарък. Трябваше да е за темата "мъдри мисли и цитати", но даровете са по-ценни, когато се дават в момента, в който имаш нужда от тях.

Така че ако не ви мързи, четете надолу.

"Някога живял велик воин. Въпреки, че бил в напреднала възраст, той все още бил в състояние да победи всеки противник. Репутацията му се простирала много далеч във всички посоки от мястото, където живеел и много желаещи се стичали, горящи от желание да бъдат обучени от него.

Един ден млад воин, известен със скандалджийския си нрав пристигнал в селото. Той бил определен и като първият човек, който е в състояние да победи великия учител. Наред със силата си, той притежавал почти свръхестествена способност да открива пролуки или слабости в отбраната на противника и естествено да се възползва от това. Той изчаквал противника да направи първото движение, което обикновено разкрива неговата слабост и тогава ще нанесе своя удар мълниеносно и безмилостно. Почти никой противник не оцелявал след подобна атака.

Младият воин разбира се предизвикал стария учител на дуел. Голяма част от учениците на мъдреца се противопоставили, но въпреки техните молби, той приел предизвикателството. И така, бойците от две поколения се изправили един срещу друг на площада, за да премерят силите си и определят по-добрия от тях. Младият воин започнал веднага да отправя обиди към стария учител. Той хвърлял прах и плюел срещу него. За няколко часа, той устно го нападнал с всяко проклятие и обида, известни на човечеството. Целта му била противника да направи първото движение, с което да разкрие слабост в защитата си и по този начин да го срази. Старият воин обаче търпеливо отстоял на всички атаки, отправени от младежа. Никаква реакция не последвала от негова страна. Най-накрая младият боец се изтощил. Знаейки, че е победен, той се оттеглил засрамен.

Учениците на стария учител, някак си останали разочаровани от факта, че той не могъл да победи младия си противник. Наобиколили го след битката и му задавали въпроса:

?Как можете да изтърпите подобно унижение Учителю? Как ще го оставите да си тръгне, без да го накажете за дързостта му??

?Ако някой дойде и Ви поднесе дарове, които обаче Вие не приемете,? отговорил мъдрият учител ?те на кого принадлежат??

Учениците погледнали своя Учител, разбрали значението на думите му и със смях го оставили да си почине на спокойствие!"
Активен

Leaders grow leaders.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: