Tyxo.bg counter Богата и свястна....възможно ли е ?!
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 13, 2019, 05:45:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Богата и свястна....възможно ли е ?!  (Прочетена 1465 пъти)
Houseania
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« -: Ноември 24, 2012, 03:19:05 »

Една не особенно интересна история, написана от човек с никакъв опит в писането ( трябваше да уча български в учлище.... )

Рано сутрин 8 часа пред стаята за подаване на стипендии. Пълно с хора, а вътре никой. Оглеждам се и виждам две (4-ка и 6 и малко). Настанявам се при тях и нормално както всички студенти започване да наливаме организацията в университета. "Четворката" реши сама да реши проблема и тръгна да търси защо няма, кой да ни приеме документите. Остава другата сама. Всичко окей бъзици, кикотите се, срамежливо момиче изглежда. Връща се казва.
4 - Оффф, оная била болна, към 11 щяла да идва.....
аз - Супер значи отиваме на кафе  Smiley
Не ме впечетли с нищо, хубава усмивка има, скромничка...добре ще я играя. Ескалация в кафето нямаше, не я намерих за нужна. Оказа се авто маниачка, кара за 30 бона Хонда. След като си подадохме документите, на збогуване прегръдка и номер.
Обаждам и се след 2 дена:
аз - Обажда ти се един фен Хондите
6 - хихи, как си, к'во праиш...
..........
аз - Айде в 5 да излезнем да се видим
6 - Миииии....трябва да свърша нещо, тогава немога....карти играеш ли?
В 8 часа с моя авер и нейната "партньорка" ( твърда 5-ца ) плющим белот в некво кафе, където бармана и сервитьорката се разбиват на мазна чалага....обстановката 6!
На 5-тата игра се виждаше, че ще падат и замрънкаха да играем на асоциации, изглеждат интелигетни момичета, викам си ще е забано...давай. Така си и беше. Като стигнахме до думата "бабалюга"
аз - Тая дума не означава това което си мислиш  Grin....
5ца - Означава "свирка" ( с тих глас допълва ) и да готова съм...
Викам си братоооооооо, подобно бях  чувал в9 клас, мозъка ми тогава неможеше да обработва такива женски думи, който не произлизат от някой филм,спеках тогава. Виждам 6-ка гледа тъпо, ще се правя на луд.
Нямаше отново ескалация, на тръгване прегръдка и целувка по бузата:
аз - Ще се видим, пак  Smiley
6 - Добре  Smiley
След 2 дена званим..ангажименти, след още 2 пак не става....
- Добре тогава, ако искаш да се видим звънни ти.
6 - ( с тъжен глас ) Миии добре.
На следващият ден звънни:
6 - Как си?
.....
6 - А к'во праиш ся?
аз - Тренирам...
6 - аааа, ммм искаш ли после да поиграем карти ?
Бъзиках я малко с тея карти....продължаваше да настоява..
аз - Карти не искам да играя.
6 - ехх, ми добре
На следващият ден СМС:

- С бабалюгата ( 5-цата ) ще ходим на бар? Искаш ли да дойдеш?

Значи да взимам, някой с мен ?  Smiley

- Да  Smiley

- Ще идваш ли? Имаме резервация в ****

Там ще се видим тогава.

В 12 часа ми звънни. Дава зор. Престигаме след 30 мин. Пет момичета, викам си моя човек удари джакпота от 5-ци до 7-ци ( жалко, че хич не обича да им говори ). Всичко точно нали, играта слабо не си давам зор ( с тая рокля ми падна на 5ца)...мамка му не пия, с колата съм, немога да се прежали...трудно ще е, но съдбата ми помогна. Идва некъф пич взе да ги прегръща, натиска я тая нещо, целувал я бил вика авера. Питам бабалюгата:
аз - И тоя ли сте го били на белот? -преди тва се хвалиха, че ги бройкат на белот
бабалюгата - Тва е "мъжа" й..и сме го били да.
аз - аха, къф е тоя мъж тогава да и позволява да излиза с други пичове.
бабалюгата - Еми имат, отворена връзка...
Идеално, чао. Хващам си якето и тръгнах да си ходя, авера ми се радваше и смееше и вика да седим , че гадно било си тръгнем, правише си смях на моя гръб. Размънкаха се, що си тръгваме. Казах им, че не ми понася чалгата и запалих. Направихме една обиколка, не бях на кеф, не отворих нищо. Излизаме и на изхода, двечките на чакат, голям цирк влачат на навътре. Тръгнах си като пич с мисълта, че ако беше по-добра щях да съм "курвата". Авера вика ти си луд, не повярва много, кво се случи.
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2012, 17:04:24 »

Абе бро, в началото така си го написал, че помислих че си чужденец и си учил български в училище! Grin

Ти сам си отговаряш на въпроса "Богата и свястна?" - да, може да е богата и свястна, защото не е красива (4ка по твои думи, доста ниско за да е свикнала на ухажване и свалки всеки ден). Стоун беше писал някъде - Може да си красива и кучка, или грозна и добра - но не може да си и грозна, и кучка. Мацката явно го знае Smiley А и при жените парите нямат тази сила да притеглят мъже, както обратното... Мен теоретично не би ме привлякла жена с много пари - първо, по никакъв начин няма да спечеля от нейните пари - не мога да си позволя тя да ми плаща всички сметки или да ми купува скъпи подаръци (Макар че се сещам за филма "Жиголо", готин е), второ - по-скоро би ми пречело, защото трябва да я водя на скъпите ресторанти и забавления, където тя е свикнала да си харчи парите. И разбира се, може да ме привлече такава жена - но ще е заради други качества, не заради парите й Smiley

Сега по рапорта - що не си го довършил бе, пич? Кефи ти се мацката, дори направо ти вкарва оферта - навита съм за свирка, а ти подвиваш опашката и бягаш... Признавам, малко им обърках образите, коя беше 4, 5, 6 - ама като си почнал да сваляш, сваляй докрай, какво си се изчесал по средата? Курва щял да бъде - че защо сам си слагаш етикети и се забиваш с такива мисли? Ама то и тя те е сваляла повече, кани те плющите карти, насам-натам, ти защо не я изведе някъде само двамата?
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: