Tyxo.bg counter Котката с хиляда имена
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 18, 2020, 01:29:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Котката с хиляда имена  (Прочетена 2488 пъти)
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« -: Декември 04, 2012, 22:45:19 »

Съботна, дъждовна вечер. Тъкмо се бях върнал от една сватба на Банско и си чаках автобуса да се прибера в нас. Предната вечер беше бомба, обаче нямаше никакви по-млади какички, като за мен. Бях отишъл с намерението освен да ям и да пия, да има и някоя сгодна женица, ама греда. Единственото, което исках в момента беше да се просна на леглото ми и да си гледам тавана. Звъни ми телефона... беше уинга.
- О, братле, айде да се виждаме. Не съм те скивал от два месеца. Тая вечер ще ходим в един клуб до ндк и после на диско. (BERSERK, да знаеш, че историята се развива в дискотеката, за която ти говорих. Пълно е с путенца.)
Нещо почнах да се оправдавам с времето, но като се прибрах в нас се наядох, влязох под душа и си казах... NO EXCUSES. Не бях забивал нищо от около месец и ми се плющеше много сериозно. Бам, черна тениска, дънки и кръстчето ми за късмет... и отпраших. Живея на майната си и за да стигна до НДК сменям два транспорта. Видяхме се пред Кълчър Бийт ? аз, той и един друг пич.
Оле, тия ме заведоха в някакъв раста бар.. Деа.. Вътре пееха, танцуваха смешно и най-странното беше, че имаше няколко готини мацки. Тръш, заставаме до тях, те си лафеха с един пич, ама айде де не си спомням с какво ги заговорихме. В крайна сметка след две минути се жених с най-яката от тях, бяхме прегърнати, обаче уинговете и двамата напушени и не можаха да зацепят, че трябва да кажат: ?Сега може да целунете булката?
Shit happens. Сетът умря. Не се впускам в големи подробности нарочно...
Втори сет: Танцуващо момиче, давам и оценка ? едно положително не.
Уинга ме бута напред да танцувам с нея, като и казва, че я харесвам. Пак не си спомням какво съм и говорил, но приятеля и ни гледал от сцената(три момчета пееха) и се притеснявала да танцува с мен. Боли ме фара. Казах и чао и се върнах при мойте.
Видяхме се с едни други момчета, напушихме се, след това единия от нас остана с тях, а другия дойде с мен да ходим към Блендър. С него доста често си ходим на тоя клуб и се познаваме вече от две години, та сме сработен екип и ни се получава яко винаги.
Влизаме вътре, като пълните пичове. Имаме си мембър карти, за което благодарим на хостесата. Първия път, като отидохме там ни ги дадоха, понеже сме готини и обещахме да идваме често.
Не беше кой-знае-колко пълно. Около двеста човека си имаше, като мацките ? всичките от седем нагоре. Много наточени и секси. Очичките ми светнаха веднага. Тръгнахме към бара да си поръчаме нещо, като си взех една минерална водичка с лимон. Миналата нощ толкова се напих, че ми беше достатъчно за седмицата, та сега на диета.И тъй, видяхме една група от няколко момичета ? бяха видимо по-големи от мен, на около двадесет и пет. Не ги заговорихме, но много ми се искаше. До тях имаше някакви мутрета, а едната от тях видимо не им се кефеше и се дърпаше на единия. Гледаше и към мен, всякаш ми се молеше за помощ, ама нищо не направих.
Обиколихме няколко пъти заведението да огледаме потенциални, поговорихме си малко с уинга к?во-що за живота и видях една мацка - гледа си телефона и танцува с него.
Отивам супер близо до нея, като говоря на моя френд.
- Гледай, братле ? новата мода, да танцуваш с телефона си.
Тя: Ти , така ли ще ме заговориш бе, момче.
Аз: Така ще те заговоря бе, момиче.
Тя: Защо точно така ме заговори сега.
Аз: Това е първото нещо, което видях в теб и ми направи впечатление.
Запознахме се, обаче някаква жена и подаде запалка и тая хвръкна нанякъде.
Леле, едната от танцьорките беше бясната... в тоя клуб принципно им слагат супер забавните костюми и тази беше с едни изрязани панталонки, като и се виждаше дупето и се беше облякла, като Пипи дългото чорапче с лунички и класическите две плитки? абе много ме кефят такива луди мацки. Скачаше и правеше балончета с една дъвка. Мяууууу, котенцето на батко. Отидох пред нея и я зяпам, намигвам и, правя някакви движения и тя ги повтаря след мен. Много добре се получи, само че накрая тя направи някакво много изчанчено и аз не можах да го повторя. Пф. Бутнах уинга напред, той да се качи на сцената и да потанцува с нея. Използвах го за да мога да отида и аз горе и да я заговоря. Направих му едно видео, как танцуват заедно, само че той изчезна нанякъде и останах само аз с нея.
Разменихме няколко приказки, ама нищо сериозно. Тръгнах да го търся моя, че ако се запилее, край... а той има този навик. Намерих го и застанахме на една маса да си преценим коя ще заговаряме. Имаше зад нас две момичета, ама едната беше с прошарена коса и грозна, а другата с плосък задник и някаква странна такава. Бля. Той тъкмо да си отвори устата и да каже, хайде да ги заговорим и аз го пресякох точно на първата секунда: НЕ ! Избухнахме в бурен смях. То нормално ? все пак го разбрах само с поглед. Лудата работа. Върнахме се при танцьорката и скивам таргета ми за тази вечер. Нисичка, красива, със сини очи. Качих се горе на сцената, където има танцьори и танцьорки и зад тях има маси с хора. Почнах да си пляскам с ръце, да си танцувам и танцьорката веднага подхвана ? правеше мойте движения, като пак се случи същото, накрая оплесках аз. Таргетът и тя започна да ги прави и така всъщност я отворих. После и дръпнах ръката завъртях я веднъж и се запознахме. Казвала се, Ели.
-Аа, котката ми се казва така. (Това винаги го казвам)
Смее се.
-Ели, от Елица или от Елена.
-Не от Елеонора. А ти как се казваш?
-Иво, от Ивайло, но предпочитам Иво, че е по-кратко.
Потанцувахме си още малко и я оставих да втаса. Уинга стоеше до мен и си пиеше бирата, а това нещо не трябва да става. Видях огромната група от мацки ? сигурно бяха десет и всичките бяха в кръг. ДиДжея пусна бруталното хаусче и тия мацки първо бутнаха в кръга една, след това втора, трета и хоп, аз пък стоях до тях и бутнах уинга. Та, и той яко танцува. Момичетата бяха в компания с няколко момчета(не ги бях забелязал), като се сещате каква е реакцията ? пръснаха се да се хилят всичките. След това беше и моя ред, ама мен ме е срам така самичък, за това ги придърпах всичките и ми направиха сандвич. Ебаси якото - няколко чифта цици ме докосваха, почти като в градския транспорт. Кожата ми получи оргазъм. ААААА.
Отидох към тоалетните, че нещо ми писна да танцувам.. поизмих се малко и се върнах при Ели. Шит, имаше някакъв при нея, ама видимо тя не му се кефеше. Време беше за действие. Тя ме погледна, аз и намигнах за да разбере, че може да го разкара. Май нещо той тръгна да я целува и тая се дръпна. Пича се насра и той се дръпна и си вдигна ръцете, като си изкриви леко главата в страни. Знаете я тая позиция на тялото тип ? Извинявай, че го направих. Не съм виновен.
Тоя си тръгна и беше мой ред. Батко е цар на танца. Колко момичета съм забивал така не е истина. Бам, слагам и ръката зад врата ми, като усещам как ме драска леко с ноктите и. След това я завъртам. Пръстите ни се кръстосват. Опипвам тялото и. Обръщам се с гръб към нея, тя опипва мен.
Тя: Извинявай, обаче ти забравих името.
Аз: Не се притеснявай, и на мен често ми се случва. И си мисля на ум, прекалено често е.
Обаче аз помня ти как се казваш ? Ели, нали.
Тя се усмихва, танцуваме още малко и пак въпрос.
Тя: Ти какво учиш. Абе пита ме нещо от тоя сорт..
Аз: После ще ме интервюираш.
Тя се смее и за момент я оставих, понеже тя беше с още едно момче и момиче и те дойдоха да и кажат, че щели да ходят да пушат и тя да наглежда багажа им. Двете женски си говорят нещо настрани и аз останах с момчето и той ми вика: Бягай да и правиш компания. Аз му се усмихвам едно готино и му викам: Евала. Така е... game recognizes game. Каквото и да станеше тази вечер, аз имах одобрението от приятелите и. Можех да я замъкна в нас, в случая беше просто абсурдно предвид обстоятелства, но както и да е.
Отидох при нея и почнахме по тежко кино. Редувам ? слагам и ръката на врата ми, гледам я в очите, завъртам я, доближавам я супер близо до мен, така че лицата ни да са на пет-десет сантиметра. Така няколко пъти. Като на последния устните ни просто бяха на сантиметър. Беше готова ? изпечена. Сега само трябваше да я извадя от фурната. Завъртях се с гръб към нея, хванах и ръцете така че да ме прегърне през кръста, леко се наведох, завъртях си лицето към нея и я целунах. Беше супер неиздържалата целувка. Нещо устните ми бяха сухи от миналата вечер заради алкохола. Трябва да си купя някакъв балсам. Така де... супер якото ми стана. Бяхме на сцената и се почувствах, като във филм. Цялата дискотека ни гледаше, хо-хо.
Танцуваме, целуваме се, но нито имаше как да я заведа в нас, нито в уинга, нито да правим секс в тоалетните. Охраните стоят там и миналия път, като се пробвах да заведа там едно момиче и ми направиха проблем... Нищо. Уинга нещо се беше изпарил и и казах, да отидем да го намерим. Непосредствено между входа и самата дискотека са направили чил руум и я баунснах на едно от диванчетата там. Пипах и циците и си разменихме телефоните и фейсбук.
Аз: Ели, много ме кефиш и искам да изляза на нормална среща с теб където ще можем да си поговорим.
Тя: И ти много ми харесваш. Да, съгласна съм.
Писахме си вчера с нея, ама и двамата сме супер заети тия дни и май ще се виждаме след седмица. Погрижих се да няма Buyers remorse и сега остава, като се видим да измисля къде да правим секс. Както и да е.
Уинга ме прибра в тях, наспахме се едно хубаво и като станахме играхме на новия спайдърмен. Ебаси дивотията. После отидохме до новия мол да видиме кифли, но за това някой друг път...

- have fun
Активен

Всичко е относително.
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 781

Профил
« Отговор #1 -: Декември 05, 2012, 13:41:03 »

Готин репорт Ивайло. Както винаги играеш нестандартно и с настроение.
 Чрез танци най-лесно се стига до директен ф клоуз в диско Wink  Ескалацията си я направил като по учебник. Само не оставя Елито да чака прекалено много за да се видите Smiley
Активен
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #2 -: Декември 31, 2012, 14:18:38 »

Update:

Вечерта на 27-ми, ако не се лъжа, че ми се губят датите, имаше много яко парти в Ялта и с уинга отидохме. Отворихме няколко сета, но нищо интересно, просто стана лафче. След това се преместихме на друга дискотека и така май към 5 и нещо се прибрахме. Отворих си фейсбука и гледам, че мацката ми писала да се видим. Преди това си правим разни уговорки ама все излиза нещо и не можем да се разберем. Вика ми в 14:00 пред СУ... сами се сещате, че ми е абсолютно невъзможно. И и казах, че ще мога към 17:00. Заспах, ама да съм спал не повече от 4 часа.

Ставам аз... главата ме цепи, лошо ми е. Викам си, как сега да се видя с тая, пък и съм гладен. Събудих уинга да си зготвиме нещо за ядене. Направихме си ебаси яките спагети, само дето паднаха в мивката, като ги отцеждахме, ама голяма работа.

Стана вече никое време... викам си да ходя до нас поне да се изкъпя, да не мириша на манджа, пот и цигари. Обаче ме домързя и отидохме уж да отваряме сетове в Сердика център. Ама к'ви сетове, к'ви пет лева, аз се изморявам само от вървене. Ядох шоколад за енергия. Няма братче, организма си иска сън и това е. Спряхме някви мацки да ги питаме къде е парфюмерията. Сетих се, че имат тестери и ми трябваха спешно няколко тона  Embarrassed

Ехм, срам, не-срам, влязох като нинджа в beauty zone, все едно ще ги крада. Уинга ми се смее, щото си сложих поне от пет парфюма, ама пука ми. И така .. до къде стигнах. Ъъъ да, ще ходя на среща.

Пристигам пред СУ с една минута по-рано. Ей, като часовник съм деа. Не знам как успявам, но съм много точен. Застанах горе на едната статуя, като цар, облегнах се назад и чакам да дойде. Принципно съм късоглед и често ми се е случвало да подминавам хората и сега се надявах тя да ме види. За това и застанах на по-високо място, където няма народ, че да мога да се набивам на очи.

Тадаааа. Някакво момиче ми се усмихва, сигурно е тя... Изглежда добре, но не мога да и дам повече от седмичка.
Тя: Здрасти.
Тука се чудех дали да я целуна или да я прегърна, но според мен, най-правилното е прегръдката, че после на самата среща да може да се ескалира до целувка.
Питах предварително уинга за някое кафенце със сепарета до СУ, да е тъмничко и тн. Отидохме в 365 и честно казано ми хареса. Само дето аз имам проблеми с климатиците. Пресъхва ми гърлото от самия въздух и трябва да пия вода през 20 секунди. Няма кино между нас. Само си приказваме по пътя до там. Мацката определено имаше повече енергия от мен, ама то нормално.
Викам и, човек аз съм снощен и да знаеш, че не съм от най-адекватните в момента.
Тя: Да. Видях, че си ми отговорил по никое време (Смее се)
Разказах и как е минал купона, къде сме ходили. Всьо. После тя ми разказва как са и минали последните дни. Нормална среща. В самото кафе първия час само си говорим и наблягам на очен контакт. По едно време тя докато ми говори я придърпах към мен за да я прегърна и с едната ми ръка леко я галя по гърба и по рамото. След няколко минути усетих момента и я целунах. Естествено не се дърпа.
Тя: Ние какво правим сега с тебе.
Аз: Забавляваме се.
Тя: Аха, ок, забавляваме се.
И пак я целувам.

Срещата продължи още два часа, общо три. После се оказа, че сме в една посока с Метрото и я изпратих. Като дойде ред на нейната спирка следва отново целувка.
Тя: Ще видим отново, нали. Надявам се. Усмихва се.
Аз: Много ясно. Намигвам и.

Като се прибрах се наядох едно хубаво и си легнах да спя. Това е.  police
Активен

Всичко е относително.
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2013, 20:19:48 »

Страхотен рипорт.Това което ми хареса и ще включа в играта си е клоуза:
Цитат
Аз: Ели, много ме кефиш и искам да изляза на нормална среща с теб където ще можем да си поговорим.

Разбира се идеалния вариант е да построя солиден тайм бридж, когато имаме причина да се видим пак.Т.е. построявам отсрещния бряг на моста, базирайки се на нещо за което сме говорили по рано.Пример:
ПУА: (говорили сме по-рано, че караме кънки на лед) Другиден ще ходя с 1 приятелка и 1 приятел на кънки.Трябва да дойдеш.Как ти е тел?

Но много пъти сме притиснати от времето и нямаме възможност за солиден ТБ.За тези случаи много ми хареса твоя клоуз като дефолт.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: