Tyxo.bg counter Пикапьори от различни градове на България ? представете себе си
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 16, 2017, 15:06:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Екипът на pickup-project поздравява всички свои потребители и читатели на сайта и форума с предстоящите коледни и новогодишни празници!

Нека през следващата 2018 година заедно продължаваме да правим света едно по-добро място, като обучаваме мъжете на пълноценна комуникация с нежния пол! Нека всеки от нас с всеки нов ден от новата година непрекъснато подобрява живота си, изграждайки самочувствието си и надграждайки уменията си!

Във връзка с това и за ваше улеснение, ние сме ви подготвили за пореден път коледна промоция на нашите продукти, която можете да видите тук:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg99925#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пикапьори от различни градове на България ? представете себе си  (Прочетена 45202 пъти)
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #105 -: Ноември 28, 2017, 12:05:46 »

Здравейте на всички . Поздравления за добрият сайт и форум , продължавайте в същият дух да помагате на хората които имат нужда . Казвам се Руслан Георгиев на 35 години от град Варна не съм семеен и обвързан просто така се развиха нещата при мен . От скоро навлизам в дебрите на pickup-a и доста ми харесва за сега имам само  няколко успешни openera , но не се предавам и отказвам и продължавам да се развирам . Това е от мен за сега още веднъж поздравления за това което правите.  Smiley
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]
  Изпечатай  

Отиди на: