Tyxo.bg counter Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2018, 08:48:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 87922 пъти)
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 584

Профил
« Отговор #750 -: Октомври 20, 2018, 01:05:38 »

Само за ориентир ще кажа, че Слави Трифонов - да, Слави, дето не може да го стигне почти никой по кинти и известност от години се оплаква, че изобщо не му върви с жените. Всеки да си прави сметка, кое, защо и как се случва в свалките.

Еми, да!! Две и две невинаги прави четири в живота!

Ти го виж като характер и излъчване и ще си отговориш защо никоя до сега не е пожелала да се задържи до него по-дълго време, а камо ли и деца да му ражда. Човек е напълно достатъчно да го види само как се държи с гостите си, при това тези с пари, известност, слава, а не такива като мен и теб, включително много от тях и световно известни и  му става ясно що за егоцентричен маниак е. А пък да не говорим, че без да го гледам редовно от години насам, нерядко ми се е случвало вечер, като превъртам по каналите, да го засичам с някой по-нискорангов и неизвестен, млад гост, където първо, че говори тройно повече от него и все "аз, аз, аз", недавайки на събеседника да се изкаже и реално да отговори на въпроса, второ, че супер честно си позволява да амогва доста дебелашки и въпреки натурата на предаването му, пак си личи, че доста сериозно прекрачва една граница. Отделно пък колко пъти е викал всякакви топ-хора в професията си - политически анализатори, доктори, юристи, финансисти - хора, които с това си вадят хляба цял живот и вместо да ги остави да говорят, той пак се прави на голямата работа по всяка от тези теми, което е меко казано абсурдно. Ти, ако беше една БГ деветка, би ли искала да се връщаш всяка вечер при това същество или ще си намериш някой друг, не чак толкова богат и известен, но поне с по-як характер, а и 15-20-на години по-млад?

А много хора си мислят, че ако някой е червив с пари, непременно е оптимална по-дългосрочна партия за мъж. Ми не точно. Представи си, че ти си милионер като Славчо, можеш и си позволяваш абсолютно всичко, но не си склонен да има някоя покрай тебе, която да ти цоца ресурсите, които си трупал 30 години.

Петко Димитров е коренно различен от Слави, при все че не е 2 м висок и навярно няма толкова пари. Не знам, но аз винаги бих дал малко повече кредит на човек, който има дете от млада Мария Игнатова, сега от тази бившата адреналинка Яна гледа две, отделно ходеше маса време преди Яна с Ели Гигова, която пък е супер интелигентно, образовано и мило момиче и никога не е била мутреса, както и топ фолкаджийката на БГ за сигурно 10+ години Преслава. И това са му официално афишираните връзки пред "елита". Само той си знае колко още гост-чалгарки е изклатил като са му гостували. Нищо чудно и да бие Коко Динев по бройки.

Примерно за Орлин Павлов се говори, че е много привлекателен за жените, въпреки че нито има кой знае колко пари, нито е кой знае колко котируем като изпълнител. И то ти трябва да го гледаш и слушаш само пет минути, за да си дадеш смектка, че му се лепят. Първо си е повече от окей на външен вид, има доста добър глас и тембър, изглежда напълно спокоен, сигурен и уверен в кожата си, без обаче излишно да се надува, доминира средата, ръкомаха и алфее и очевидно е доста приятен като характер. Е, по кои правила точно да очакваме дъртият, егоцентричен, самозабравил се пиргиш Слави да има повече успех от някой като Орлин?

Ето нагледен пример, че степента на богатство, медийна популярност и имидж, далеч не е правопорционално на това колко топ мацки вкарваш в леглото си.

P.S А сигурно пък такъв като Лео Меси, дето има вече три деца от high-school sweetheart-а си трябва по всеобщата логика тук да е пълен загубеняк, щом всеки ден след тренировка си ходи вкъщи да си играе с хлапетата и не гони чужди фусти. Smiley
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 749

Профил
« Отговор #751 -: Октомври 20, 2018, 10:04:30 »

А ако съм доминантен и имам силен фрейм колко да си прибавя?

Николко, защото очевидно не си Smiley Освен това изгледите да загубиш девствеността си скоро изглеждат много малки. Но пък ще послужиш като пример за младите пикапьорчета, които не искат да са девствени нърдчета Smiley
Активен
Страници: 1 ... 49 50 [51]
  Изпечатай  

Отиди на: