Tyxo.bg counter Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2019, 00:12:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 88 89 [90]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 134696 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1568

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1335 -: Май 23, 2019, 15:03:17 »

@Cancun, написаното от теб е доста драматично, но за съжаление и толкова невярно!

Цитат
открито опонираше на част от догмите (без да отрича нищо напълно) и се стремеше да отгърне малко от малко "желязната завеса", та да се види, че съществуват и други неща и фактори, освен фрейм-доминация-фрейм-доминация и няколко на брой думи от гръцката азбука.
... този форум да се превърне в алтернатива на коя да е хардкор ислямска групировка, защо просто не улесниш (и за двете страни) нещата и не допишеш с големи букви във правилника, че който пише за нещо различно от основната идея, не дай си Боже пък и опонира, ще бъде моментално прогоне

- Това под-път и над път го пишете и явно се създава погрешно впечатление. Не знам каква е тази 'желязна завеса', 'права вяра', 'хардкор групировка'. Всички добри пикапьори, които познавам имаме различни стилове. И Илиян, и аз, и водопроводчика, стоун, парадокс, и всичките ни активни ученици - всички имат различно ниво на агресия, енергия, доминация, мекота, лекота и т.н. Едни са по-забавни, други по-доминантни, трети по-неенергични и дори прекалено лежерни. Едни се усмихват много, други са по-сериозни, едни наблягат на клоунада, други на рол-плей основно, трети на сексуализация, други просто на въпроси-и-отговори. Едни експлоатират гласа си, други използват погледа си повече, трети езика на тялото си основно. Едни са доминантни отначало, други започват по-френдли, трети се налагат много тънко и незабележимо, други доминират силно и грубовато - нюанси бол.

НО всички си приличаме по убеждения и ценности. Всички обичаме с**са с жените; Всички обичаме да налазваме пу*ките; Всички се кефим бързо и ефективно да еб*м много и различни жени; Всички разбираме какво е ефективен пикап и значението на инвестициите, лидерството-воеденето, мирогледа и емоционалната игра. Всички разбираме и имаме опит - какво се случва, когато оставиш водещата роля на жените. Не знам защо тези убеждения и факти се приемат като 'права вяра и хардкор групировка'. Ако някой дойде и демонстрира стил-убеждения, в който е нежен, чувствителен и се съобразява с пу*ките, оставя ги да си правят каквото си искат и да си налагат мирогледа върху него; инвестира като луд в жените, не води и не го следват - и ни разкаже и покаже, че е*е бързо и ефективно с такъв тип поведение - с радост ще четем и дори крадем от 'такъв тип' стил. Но фактите са, че за над 15г. в играта, не съм видял някой да го прави, освен ако не успее да отвее мацките, да си наложи фрейма и да ги 'хване' да инвестират повече от него. А съм видял много стилове и стоящите зад тях убеждения (фрейм), и форумът е пълен с истории от типа на 'има едно момиче, което много харесвам ... и в което се скъсвам да инвестирам, а тя не ме бръсне за слива'

Цитат
Аз Слейъра го разбирам, честно казано. Нещо, което е започнал от нулата, като този проект, развивал е две петилетки - форум, сайт, уъркшопи, вкл. и по други градове и т.н, заложил е маса лично време и усилия в това и изведнъж няколко човека, на пръстите на едната ръка, се опитват да "подлеят вода" на нещото, градено толкова време, опитвайки се да придадат някаква добавена стойност, която в крайна сметка е диаметрално противоположна на заложения код на този проект и в някои аспекти го "бие под кръста". Аз си признавам, че от субетивна гледна точка, също бих го баннал, при това доста по-рано, най-малкото, защото ми застрашава не толкова идеите, а някакъв страничен финансов приход от целия проект (без значение в какъв размер)

- Това са глупости... сериозно. Всъщност, посещаемостта на форума е много по-висока, когато клоуни, като кейтарна се изписват. За добро, или лошо хората сме 'клюкарско(любопитно)-оринтирани' същества и всякакви емоционални преживявани - вкл. някой да пише глупости по форума и да се излага - ни карат да посещаваме такова място повече (не случайно платформи-клюкарници, като фб процъфтяват).

Цитат
живеем във времена, в които всеки има право на мнение, без значение колко е различно или дори грешно от това на околните.
Колкото повече и различни мнения, толкова повече гледни точки и съответно възможности за преценка по даден въпрос.

- Не съм съгласен. Пикапът е доста специфична и трудна-за-мастериране материя. Не разбирам, как 'всеки' може да има мнение по пикап, шом не е заговорил н-на-брой сетове, не-е-играл редовно, нее развил стила си, не по*бва бързо и ефективно, не св*ля и чу*а жени... Даже стигаме до абсурдни теми и мнения от типа 'приятел кара скъпата кола-на-баща-си и на*ба 5 за 2 месеца, пък аз не мога'... или 'с моята кола, прическа и тен ме заглеждат на всяко кръстовище' - все теми, които нямат общо с пикапа. Ако оставим всеки да си пише глупостите, форумът, от тематичен, се размива в публикуване на гледни точки от лаици, които изобщо си нямат представа за какво иде реч и си вадят много-погрешни причинно-следствени връзки.

Цитат
За всички останали, които са по-широкоскроени и мислещи, и са готови да чуят десет различни рецепти, за да решат, коя да изберат за себе си и да стане по техния личен вкус после мандждата, а не автоматично да ползват тази на Ути Бъчваров, то нито Кейтарн, нито някой друг ще е особена пречка със стойността (или липсата на такава) в мненията си.

- Пречка е! Дори мен, който съм видял всякакви глупости, ме дразнеха повечето поустове през последните месеци: гей-снимките; челюстите, вратовете, фрийковете, обсъждането на точните пропорции симетрия, експериментите и сравненията с мъже-модели и т.н. Все неща, които не само нямат отношение към 'играта', но са пагубни за самочувствието и фокуса на повечето мъже! Да, външни и независещи от нас фактори съществуват във всички 'сложни игри', но фокусирането върху тях не води до нищо добро.

Цитат
П.П Слейър, понеже е изцяло твое право и решение дали или не този форум да се превърне в алтернатива на коя да е хардкор ислямска групировка, защо просто не улесниш (и за двете страни) нещата и не допишеш с големи букви във правилника, че който пише за нещо различно от основната идея, не дай си Боже пък и опонира, ще бъде моментално прогонен

- Пак някакви драматизми и преувеличавания. Кога сме гонили някой, който противоречи??? Ела, разпиши стила си, защити го с доказателства, покажи ни, че си ефективен и вкарваш бързо и безресурсно жени в леглото си и не само, че няма да бъдеш прогонен - ще те направим инструктор (може би) Smiley
Активен

I'm a very special kind of monster
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 179

Профил
« Отговор #1336 -: Май 23, 2019, 16:05:02 »

Значи кейтаран дава ценност с алтернативните си мнения, но на кого?...

Тук си прав, Краб че Рекоджекта пише за неща които не се припокриват с разбиранията на някой новак във форума. И да трябва непременно да спре да гледа тея ред пилове, защото който и да ги гледа малко или много му влияят по негативен начин. Супер тъпо е да си мериш колко ти е била чельоста и тем подобни глупости, които само ти вкарват отрицателни мисли и нищо повече и те демотивират.

Мненията на Рикошета СА с нетна отрицателна стойност...

/rant

Не е точно така, Джак, познавам го лично Рекоджекта, не пише глупости, даже напротив давал ми е доста интересни съвети които помагат, вярно не е най мотивиращия тип на света, ама просто такъв му е стила, брутално откровен към хората и това е. Ти си избрал да не го четеш, ок всеки си избира от къде да черпи знания и съвети, даже и нещата които си писал са полезни, но са повтаряни хиляди пъти. И си прав не всеки е достигнал до максимума си, но това е защото повечето мъже ги мързи и ги е шубе да предприемат нещо, понеже са забити в тъпия си комфорт и чакат чудо, нещо което няма да стане. Браво за това че си успял и явно имаш здрав характер, щом не са те отказали глупавите мнения които се пишеха в темата ти Smiley , та продължавай все така, и ти също си ме мотивирал с твоята тема, даже е много по готина от доста други репорти които съм чел.  Wink

@Cancun, написаното от теб е доста драматично, но за съжаление и толкова невярно!...

Ясно е че това си е форум, за пикап и тука сме се събрали  да си помагаме и да се развиваме, но проблемът е че доста новаци влизат във форума и понякога им се е набивала някаквиа глупости и то от хора които са по навътре в материята(няма да споменавам имена) и се бъркат, понеже не са научени да мислят рационално и да отсяват това което им е полезно а попиват всичко на 100 % и се объркват нацяло.

За едно съм напълно съгласен с теб Слеър и това е че ако оставяш мацките да владеят топката, губиш. Изпитвал съм го и знам за какво става въпрос.Веднъж ти писах за някаква мацка как да действам на лично и се радвам че ми отговори.  Smiley, но не си прав за Рекоджекта че бил клоун и такива работи, просто си казва някои истини. Готин пич е и да, не го бива много в мотивирането на хората, начинът по който пише е такъв че може да демотивира 80% от пичовете които влизат във форума, може и затова да те дразни, казвал съм му го вече.  Wink Той си е такъв, може просто да му кажеш да намали темпото, ама чак за бан не мисля че е толкова, никой не е обидил във форума.

Аз съм го казвал и преди ако нещо не ви кефи в някой във форума, просто му пишете на лично и изгладете отношенията помежду си, а не създавайте излишни драми и сцени, защото съм се уверил че доста от хората тук във форума играят някаква роля и се правят на нещо което не са, което е супер тъпо, защото по този начин не може да се помогне на човека от среща.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 168

Профил
« Отговор #1337 -: Май 24, 2019, 09:58:55 »

Рикошета сигурно е горд, дори когато го няма е център на дискусията  Embarrassed
Цялостния му принос не мога да коментирам, но мога да кажа, че постовете му, съвпаднали с моето пребиваване във форума се делят на няколко групи:
1) дразнещи, но верни
2) дразнещи, но неверни
3) дразнещи  Embarrassed
Верни или не обаче, те бяха достатъчно дразнещи да предизвикат дискусия.
Най-полезното в тях обаче е, че теориите му не са едностранни.
Потребителят търси формула - направи а, б, ц и ще имаш резултат.
Този "гарантиран" резултат кара потребителя да действа.
Той идва обаче и показва, че освен а, б и ц други фактори също оказват влияние и показва как може да направиш всичко правилно и пак резултатът ти да е негативен, защото просто понякога в живота така се получава  Roll Eyes
Но мрънкането и на мен ми идваше в повече...
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Страници: 1 ... 88 89 [90]
  Изпечатай  

Отиди на: