Tyxo.bg counter Уинготърсачка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 23, 2019, 14:13:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]
  Изпечатай  
Автор Тема: Уинготърсачка  (Прочетена 64308 пъти)
Angel_97
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #150 -: Март 24, 2019, 22:59:08 »

Здравеите! Търся уинг за София. Аз съм на 21г., мога да кажа, че имам някакъв опит, не е огромен, но вие сами ще си прецените. Уинга да е поне под 30г. Не е нужно да е мн. опитен, ама няма и да пречи Grin, хубаво е и да е отворен за всякакъв вид гейм(и да не е пак е ок). Не се срамувайте да пишете, винаги съм отворен към нови запознансва.
Активен
Sonny
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #151 -: Юни 23, 2019, 22:15:14 »

Здравейте,

На 31 съм, живея в София. Търся си човек за дейгейм, да е навит да играе и през седмицата. Опитът няма значение Wink
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 717

Профил
« Отговор #152 -: Юли 08, 2019, 10:59:05 »

Целия август съм в Бургас. Пишете лс, ако има практикуващи.  Wink
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
Pook
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #153 -: Юли 14, 2019, 12:11:27 »

Ако на някой му се разцъква във Варна или Златни Пясъци до края на лятото да се обади. Само да не е напълно начинаещ и да е над 25 годишен. Даже само да е научил 2 книги за пикап без практика е достатъчно, или да е естествено социален. Предпочитам стил дейгейм, даже да е през нощта.
Активен
Imanqra
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #154 -: Юли 21, 2019, 21:24:06 »

С някой да разцъкваме по софия да ми драсне на 21 съм и иам доста опит
Активен
solo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #155 -: Юли 22, 2019, 16:58:06 »

Здравейте,
На 32 г. съм, живея в София. Ако някой има желание да разцъкваме да пише на лични. През седмицата малко ме ограничава работното време от 9 до 6, но след това съм свободен. Уикендите съм свободен също - найт гейм, маси, бутилки, входове, все едно - финанси имам.
Като цяло съм горе-долу социално адекватен  Grin, лесно общувам с момичета, с които някой предварително ме е запознал. На теория знам какво се иска от мен, но така и не мога да се наканя да правя cold approach-и и да взимам контакти на непознати момичета, там съм пълен аматьор, и съм решил да се концетрирам максимално върху тази част от живота в идните месеци/години.
Претенции към уинга - да ми набива канчето, ако не апроучвам, другото е все едно.
Активен
crowolf
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #156 -: Юли 29, 2019, 17:49:10 »

На 20 години съм, в София. Интересувам се главно от спорт, хип-хоп и личностно развитие. Малко опит, предимно от уъркшопа, защото не мога да се навия сам да заговарям, а като си с авер поне имаш някаква морална подкрепа.

Отворен съм към дневен/нощен пикъп и предизвикателства (например https://puavids.com/rsdmax-fearless/ ), с цел номера,срещи,забава и свобода от социалното програмиране. Cool

Ако си мотивиран да излизаш от зоната си на комфорт и да се изправиш срещу страховете си, ми пиши на ЛС. Условията са да не си негативен тип и да нямаме 107 години разлика.
Активен
xoxoxo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #157 -: Август 04, 2019, 19:52:14 »

Здравейте, някой от София предимно за найт-гейм уикендите? На 23 съм, пишете ЛС.
Активен
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #158 -: Август 04, 2019, 22:47:48 »

Здравейте, тази седмица съм на Златни пясъци.
Ако има пикап ентусиасти да драскат - За барове, шеги и ръчкане по чужденки  Smiley
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]
  Изпечатай  

Отиди на: