Tyxo.bg counter Уинготърсачка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 21, 2018, 12:16:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Да се пребориш с лошите навици е по-лесно днес отколкото утре - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юни 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]
  Изпечатай  
Автор Тема: Уинготърсачка  (Прочетена 51612 пъти)
Sonny
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #135 -: Март 18, 2017, 21:04:56 »

Аз съм на 29, живея в София и си търся уинг, с който да разцъкваме (дневна и нощна игра).
Опитът е без значение. Wink

П.П. Предлагам тази тема да се премести на по-видно място във форума. Говорили сме си с приятели от тук, че сме я намерили супер случайно. Smiley
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« Отговор #136 -: Март 30, 2017, 16:15:24 »

Някой да има от Стара Загора, да разцъкам малко дневна игра и да ги изкъртим тея мацки  Smiley Пишете на лично
Активен
sophisticated
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #137 -: Юли 06, 2017, 17:41:30 »

Ще се задържа във Бургас следващите 3-4~ месеца.

Пишете -  https://www.facebook.com/mariyan.tsvetanov.92
Активен

Get comfortable with being uncomfortable
JohnnyBravo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #138 -: Юли 18, 2017, 19:03:48 »

Здравейте. На 30 съм и си търся крилце. Става въпрос за София и предимно day time. Email Ivanmilev87@gmail.com
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 600

Профил
« Отговор #139 -: Юли 19, 2017, 14:22:40 »

Звънни на 0879892116 и ще уговорим нещо.
Димитър.

п.с. нещо да си пишем по мейли и фейсбуци не ми се вижда опция.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
IIIeodosi_Ceaserus
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #140 -: Август 11, 2017, 23:11:51 »

Здрасти пичаги  Cool Wink .От Варна съм на 19 год. и търся уинг като цяло да е смело момчето ,да не се отказва лесно и да изилиза от зоната си на комфорт ! Wink За предимно нощна игра или пък защо не като почне семестъра да ходим да занимаваме по университетите Cheesy Wink Cool! Може и това да се окаже начолото на ново приятелство Wink ! Че във Варна много комформисти .. Които е надъхан да ми пише на лично ! Поздрави !
Активен
stay_kool
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #141 -: Декември 02, 2017, 23:08:38 »

Здравейте, на 29г съм и от скоро се преместих в София от Лондон. Търся си готини хора с който може да излизаме, да се забавляваме и да сваляме Smiley) Ако сте позитивен и отворен човек пишете на лично съобщение.
Активен
adrenalin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #142 -: Декември 28, 2017, 22:46:25 »

Здравейте, аз съм на 27 години и си търся уинг напреднал или средно ниво за София ,който има желание да пише на лс  Smiley Wink
Накратко ще ви обясня, занимавам се дълги години със свалките по улицата, имал съм много попадения и една дълга връзка.
Разбрах отскоро за форума и съм благодарен за приемането в него Smiley
Значи занимавам се както с daygame така и със nightgame , но от една година играя daygame абсолютно сам така, че търся някой който да си дърпаме заедно Smiley

Активен

Адреналина в кръвта  е моя начин на живот, а там където го няма я няма и тръпката!!!
Natural player
Thermal
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #143 -: Януари 07, 2018, 17:08:13 »

Здравейте!Търся wing за daygame и nightgame в София.Аз съм на 22 начинаещ ,позитивен и мотивиран.Сега съм в сесия ,но съм организиран и като цяло имам свободно време и възможност за чести излизания.
Активен
Yoyo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #144 -: Януари 19, 2018, 00:03:06 »

Търся си wingman за day&night game от София , начинаещ съм
Активен
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 215

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #145 -: Януари 20, 2018, 20:16:38 »

София, дневна игра 17-20.  Smiley
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
Ace88
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

I'm my best friend, and I'm my worst enemy.

Профил
« Отговор #146 -: Март 20, 2018, 15:07:13 »

Здравейте, хора! Казвам се Александър, на 29 от София. Много обичам да ходя по клубове, определено съм party starter, но в последните години много неочаквани и драматични неща се случиха и загубих малко или повече социалния си кръг. В момента имам само няколко приятели, с които да излизам, много готини момчета са, но с тях просто няма особено игра, когато излезнем. Обикновено излизаме аз и едно от тези момчета, а понякога ми отказват и си оставам у дома. Имам нужда да излизам с готини, позитивни пичове, които да не се притесняват да си говорят с жени, да поемат рискове...да не им потъват гемиите, когато най-накрая съберат смелост, но набързо ги отрежат. Нямам големи изсквания към хората, просто искам да са готини, естествени и точни хора. Хора, които могат да купонясват като цяло - дори не е нужно да заговарят момичета, макар че е желателно.

Имам опит в свалките, връзките, секса - житейски опит като цяло. Тренирам почти всеки ден, висок съм 180 см, имам атлетично телосложение. Жените ме харесват, но имам нужда малко да обогатя социалния си кръг. Харесвам си работата, щастлив съм от живота. Единствено искам да се забавлявам повече по клубовете и да излизам по-често, да се запознавам и излизам с повече жени.

Смятам, че имам стабилни знания в пикъп-а, знам някои основни концепции, изгледал съм супер много rsd клипчета в ютюб, почти всяка вечер заговарям някое момиче, когато излизаме. Нямам претенции за музика, избухвам най-много на RnB, но съм меломан като цяло и слушам всичко. Обичам да пътувам, мога да ходя до други градове, особено през уикенда и по празници.
Ще се радвам да се запозная с точни пичове тук и да обогатя социалния си кръг.
Активен
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #147 -: Май 10, 2018, 17:59:44 »

Здравейте, и аз си търся уингове и пичове (току що се преместих в София). Пишете на ЛС Smiley
Активен

23

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
nikkp
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #148 -: Днес в 01:18:43 »

В Слънчака ако има някой да работи или ако идвате на почивка - л.с.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]
  Изпечатай  

Отиди на: