Tyxo.bg counter За момчетата търсещи съвети
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 19, 2019, 00:37:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: За момчетата търсещи съвети  (Прочетена 21993 пъти)
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« -: Декември 11, 2012, 15:04:37 »

Наскоро получих няколко лични съобщения със "зов за помощ". Момчетата искат съвет и ми описват дадена ситуация, настоявайки за бърз отговор на проблема им. Аз бърз отговор не мога да дам, предполагам че и повечето тук не могат. Аз и не съм кои знае какъв сваляч, в интерес на истината в момента съм в голяма дупка, нищо че "ходя" с една 8-чка.

Момчета не се самозалъгвайте като мен, че едно ваше действие ще ви превърне в други хора. Редовно ви казвам как да гледате на общата картина, как да се промените. Тази промяна не идва с щракване на пръстите, а с постоянно излизане от зоната на комфорт. Постоянно доказване на принципите ви, а принципите на мъжа се градят с години. Животът е търсене на смисъла в живота и на изграждането на вашите принципи. Няма quick fix, има бавно и мъчително израстване. Убеден съм, че ако излезем да пикапим ще ми се смеете и ще имам доста комфузни моменти, но знаете ли каква ще е разликата между мен и вас? Че аз ще заговарям, ще извличам ползите от всеки сет и ще търся грешките и подобряване в дългосрочен план.

За това не се чудете, че получавате едни и същи отговори тук, както и аз се чудих на времето. Наистина няма значение как ще реагирате или какво ще кажете, има значение с каква сила и убедителност ще го направите. Излизайте по-често от зоната си на комфорт (а какъв по-добър начин за това от пикипане???), там се случва магията, защото изживявате неща, които не сте досега, научавате нови неща, трупате експириънс, дето му се вика, качвате левел. Не може като си стоиш в базата или в града да качваш левел, трябва да излезеш, да убиеш 2-3 гадини или те да убият тебе, за да се научиш как да го правиш. С времето ще научиш нови скилове и тези гадини ще станат елементарни, и ще се хвърлиш върху други и така нататък. Цъкам lineage2 в момента остайте се Smiley

Много ме кефят и темите "Какво да направя" и авторите изливат душите си в някаква случка и чакат от нас съвет, да им кажем какво точно да направят, какво точно да кажат и че това ще оправи ситуацията. Еми по-добре се самоубии, нали питаш какво да направиш? Не стават така нещата. Пътят е дълъг и изисква жертви, излагации, претръпване, доза непукизъм, надграждане и усъвършенстване като мъже и като личности. Да съм мъж в днешни дни е трудно и винаги е било трудно.
Активен
Rocko
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

Профил
« Отговор #1 -: Декември 11, 2012, 17:50:45 »

Добра тема, аналогията с линейдж ми хареса Smiley
 + реп
Активен

Страданието съществува, само защото съществува слабостта
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 771

Профил
« Отговор #2 -: Декември 11, 2012, 18:22:36 »

Много добре го е казал Инс.
 Пичове НЯМА вълшебни формули и трикове. Има яко копане и постепенно усъвършенстване. Самото търсене на най-добро решение за конкретната ситуация насочва фокуса извън вас. Най-добро решение спрямо кого? Опитите да се нагаждаш към мацката и да търсиш одобрението и я правят прекалено ценна за теб. Няма как да водиш и да налагаш фрейм, докато търсиш одобрение.
 Аз също съм бъркал и продължавам да бъркам много пъти. Но точно както казва Инс, гледам по-глобално на нещата. Няма никакво значение дали мацката ще те резне или не в конкретната ситуация. Важното е какво правиш за да продължиш да се изграждаш.
 Аз съм опитвал наистина най-различни неща - някои ме е било страх да ги направя, за други ме е срам дори да пиша Wink  И точно тези неща ми помагат да изградя стила си и да гледам по друг начин на нещата.
 Та другия път като се чудите какво да и кажете / какво да правите - просто деистваите. Говори и за нещата, които те кефят, хвани я за дупето ако това ти се иска, целуни я. Как точно? Това ще откриеш сам. Ще пробваш първо плахо и неуверено, ще те резнат, ще извлечеш поука и другия път ще си по-добър. Ще те режат много пъти докато нещата почнат да се случват. Докато промениш начина си на мислене и започнеш да играеш с кеф, без изобщо да се замисляш дали това е най-правилното за тази ситуация. Този начин на мислене е много далеч от търсенето на най-добро решение за конкретна ситуация. Не търсете такова решение - научете се да създавате и налагате собствена реалност, в която всичко което правите е правилно. Не е лесно, но това е начина. Просто продължаваш да газиш в калта и да качваш левели, докато неусетно нещата започват да се получават.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3793

Профил
« Отговор #3 -: Декември 13, 2012, 17:29:59 »

Браво Инс, и от мене имаш +реп.
На мен също често ми пишат разни пичове, понякога отговарям колкото ми стигат силите, но по-често казвам "брат, пусни една тема с проблема си във форума" - така хем ще отговорят всички (защото две глави мислят по-добре от една, а цял форум - още по-добре) и хем някой друг може да научи нещо като го чете.
Но истината е, че опре ли да се иска съвет за някоя конкретна мацка - то нещата в 99% от случаите вече са отвъд съвети.
Другият тип проблеми са общите, несвързани с конкретно момиче - за тях пък е добре да се прочетат първо важните теми, защото почти всичко вече е описано там.
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #4 -: Декември 13, 2012, 19:06:01 »

Добра тема инс!

Стоне, съгласен съм с това, което каза и искам да добавя още едно нещо. Вместо да прочитат важните теми на веднъж. Да прочетат 1 и да излезнат да практикуват. След това втора и пак да излезнат да практикуват. Така мисля, че ще се научат много. Лично аз не съм правил така, защото нямах толкова големи топки в началото, но един приятел започна така и сега е супер пич.
Активен

BolD
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #5 -: Март 19, 2013, 16:20:39 »

Доста добре казано !
И аз понякога се чудя защо толкова хора описват някакви ситуации и искат конкретни решения на проблема  Cool
а решения има сигурно повече от 1000 и няма значение кое ще избереш, а как ще съумееш да го реализираш  Tongue
Активен

Empty your mind
Be formless
Shapeless
Like water
You put water into a cup
It becomes the cup
Put it in a teapot
It becomes the teapot
Water can flow
Or creep or drip or crash
Be water my friend
                                            Bruce Lee
charli
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 105

Профил
« Отговор #6 -: Април 14, 2013, 23:41:59 »

Съгласен съм напълно, всичко е ранг(левел), умения и статус. Практика, практика и пак практика, и мъъъъничко теория от време на време.

Въпреки, че аналогията с компютърните игри е много добра, можем да направим такава и с всяко едно друго умение. Например с карането на кола, първо преодоляваш страха, после караш и рискуваш всеки път, докато се научиш. Като научиш основите после надграждаш. Животът е една игра, само че в игрите дори да загубиш, фактически не губиш нищо, може би малко емоции само, но пък и не печелиш нищо.

Към, автора, брато, извинявай, но на колко години си? Предполагам на на 20+. Аз съм на 18-19 и според мен, игрите са детски работи, губене на време, просто симулация на реалният живот, не играя игри(поне компютърни от години). Гледам, че си вървежен, имаш добра репутация във форума, разбираш си от свалки, върви сваляй мацки остави ги тия игри особено компютърни, по-хубаво направи нещо за себе си, отколкото за героя ти във Warcraft.

Да продължим по темата, и аз на времето се опитвах да увъртам да измамя някак си мацката, че съм някой много по-готин отколкото наистина съм, но не става така. Дори и да ти стане някой лаф, и да ти излезе късмета или лъжата да мине. Излизате 2-3 пъти с мацката, разбира се кой си, що си и ако не съответства на представянето ти, губиш момичето. Истината, винаги е по-силна от лъжата !

По-важни са качествата, отколкото какво имаш в момента. Загубиш ли необходимите качествата, скоро ще загубиш и това което си спечелил с тях било то жени, пари, работа, къща, здраве, уважение .....

Активен
Amadore
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Sky is the limit

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 02, 2013, 19:34:05 »

Здравейте  Cheesy Имам следния "проблем"   Undecided   
Живея в общежитие. Отсреща имам изглед към блок на УНСС иии , нали се сещате  Roll Eyes
Та има едни момичета на шестия етаж които "неволно" си забравят щорите отворени, та всичко да се вижда.
Едната е много яка, и целта ми е да се запозная с нея. Иначе съм им махал много пъти, даже им един път им танцувах. Те се смеят, кефят се Cheesy  Проблема е, че не е достатъчно близо за да се извикам "дай си номера или нещо от сорта." А и би изглеждало отчаяно.  Та тук идвате вие със вашите съвети Cheesy 
Мислех си за някаква бележка която да им мушна под вратата, но нямам все още идея какво да пише на нея. :Д Трябва да е нещо интригуващо, интересно. Или пък да си извадя снимка полугол... :д на която да пише телефон. Но трябва тази готината да я вземе...  не че ми е супер важно ама съм луд и обичам предизвикателствата.  Cheesy  Хайде, който даде най-добрата идея ще го черпя една виртуална бира Cheesy  peace
Активен
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 02, 2013, 21:10:18 »

Виртуална бира срещу реален съвет. Ти сериозно ли?
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1221

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 02, 2013, 22:05:31 »

Преброй етажа и стаята, почукай на вратата, като пич и се запознай. К'ви бележки, снимки и романси.. Най-доброто, което можеш да направиш е да действам смело, пък к'вото стане. Като ти отворят им изтърси някаква простотия и лафа ще тръгне ..Можеш да им кажеш, че си домоуправителя и има оплакване от тях за шум, или че кучето им лае ..питай ги що ти крадат нета ..или им опечи курабийки по съседски ако щеш. Импровизирай Smiley
Активен
igracho
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 125

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 02, 2013, 22:06:03 »

С риск да те разочаровам едва ли си забравя щорите специално за теб  Grin По-скоро просто е яка и не й пука.Аз примерно като съм сам в нас след баня си се разхождам гол в стаята,а пердетата са ми дръпнати и сичко се,вижда ама боли ме,че някоя може да ми види патката  laugh

Иначе може да пробваш да вземеш 1 цвете и да я изчакаш пред блока и като слезе отиваш при нея и даваш и цветята и тя ще се учуди и кажи нещо от сорта на  
"исках да видя дали и отблизо си толкова красива" и сигурно ще се получи  laugh Не мога да се сетя за нещо по-добро,тва с бележката според мен е детинско...Успех и пиши кво е станало!
Активен
hint
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 02, 2013, 23:06:07 »

igracho, ти си чисто луд, момче. Как е възможно да си помислиш дори, че главата на една жена може да работи подобно на мъжка глава, демек твоята...
Със сигурност си оставя щорите специално за него, нищо че отсреща има цял блок. Нещо повече, докато се съблича, може да си сигурен, че се подмокря. Все пак цялото представление е специално за него...

Цитат на: Amadore
Иначе съм им махал много пъти, даже им един път им танцувах. Те се смеят, кефят се Cheesy Проблема е, че не е достатъчно близо за да се извикам "дай си номера или нещо от сорта." А и би изглеждало отчаяно.

Приближи се до блока им, танцувайки и докато правиш знаци за телефон, пак танцувайки, викай цифрите от твоя номер. После се върни танцувайки и на твоя прозорец, танцувайки, прави знаци за телефон, демек че чакаш да ти звънне.

Ако ти се обади домакинката от техния блок, прецени си дали става. Може да я минеш между другото, танцувайки.

Ти не можеж да  ме спреш... Цяла нощ... Ти не можеш, ти не можеш, ти не можеш...
Танцувай, демек...
Активен

Ich schreib Dir Zeilen aus Blut Und ich hoffe du fühlst es
Es gibt ein kostbares Gut und es verbirgt sich in Dir.
Dein Lehrer weiß es nicht, dein Vater weiß es nicht, deine Mutter weiß es nicht, dein Verehrer weiß es nicht, manche lügen Dir ins Gesicht - sieh zu, dass du nicht zerbrichst
Nicht mal du weißt es jetzt, weil du dich nicht auseinandersetzt, mit dem was du bist
Und auch ich weiß es nicht, lüg mir zu oft ins Gesicht mit dem was ich bin
Und das macht doch keinen Sinn.
Sie schrieben Zeilen aus Gold, Ich schreib aus meiner Seele
Ich hab nur zeigen gewollt Was hier passiert...
Diamonds and Pearls... oh yeah...
Amadore
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Sky is the limit

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 03, 2013, 11:51:22 »

emerald , за теб ще направя компромис и бирата ще е реална Cheesy

За щорите не съм мислил дори, дали ги оставя заради мен, но това няма значение. Може би просто харесва да я виждат гола:D

Благодаря ви за отговорите ... Хареса ми коментара на hint  Kiss , но не разбрах дали говореше за домакинката или за момичето Cheesy Накрая може да ги мина и двете , танцувайки .
Активен
hint
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 03, 2013, 11:59:41 »

Накрая може да ги мина и двете , танцувайки .
Е аз нали това казах? Прецени си Grin Танцувайки...
Активен

Ich schreib Dir Zeilen aus Blut Und ich hoffe du fühlst es
Es gibt ein kostbares Gut und es verbirgt sich in Dir.
Dein Lehrer weiß es nicht, dein Vater weiß es nicht, deine Mutter weiß es nicht, dein Verehrer weiß es nicht, manche lügen Dir ins Gesicht - sieh zu, dass du nicht zerbrichst
Nicht mal du weißt es jetzt, weil du dich nicht auseinandersetzt, mit dem was du bist
Und auch ich weiß es nicht, lüg mir zu oft ins Gesicht mit dem was ich bin
Und das macht doch keinen Sinn.
Sie schrieben Zeilen aus Gold, Ich schreib aus meiner Seele
Ich hab nur zeigen gewollt Was hier passiert...
Diamonds and Pearls... oh yeah...
sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #14 -: Декември 12, 2013, 02:35:35 »

Пич, клоуни, които танцуват, колкото щеш. Не бъди и ти един от тях, кой знае колко още са и танцували и танцували и подсвирквали. Запитай се, кой освен да танцува е направил нещо различно, ако се покажеш на вратата и попиташ за интернета, защото твоя е спрян днес със сигурност няма да ти откажат или даже по-добре отиди с лаптопа и кажи, че спешно ти трябва за да не ти дават паролата си и гащичките си след това. По-добре е да влезеш и да им откраднеш няколко GB интернет, като оправдание от колкото да ги дебнеш с роза и обещания за жеднитба доживот. Smiley
Пробвай и сподели
Успех
Активен

Любопитството е погубило повече девици, отколкото любовта.
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: