Tyxo.bg counter За момчетата търсещи съвети
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 02:13:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: За момчетата търсещи съвети  (Прочетена 22774 пъти)
Heat
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Go hard or go home

Профил
« Отговор #15 -: Януари 13, 2014, 00:44:23 »

Ако ти се занимава, си напиши номера на някакъв голям картон с огромен шрифт и го покажи на терасата. Може и да го видят. А иначе ако си мъж, просто отиди отдолу, звънни им, влез и направи някоя простотия. Ще те запомнят, ако не друго.
Активен

Да сбъркаш не е грешка. Това е опит.
Да не опиташ - това е загубен живот.
ProblemChild
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Профил
« Отговор #16 -: Март 27, 2015, 07:06:19 »

Я сега да разнищим една моя ситуациика. Та напоследък едно колежка от унито ме обстрелва с комплименти. В началото бяха семпли от рода на "Ице, нова прическа нещо", но наскоро си обнових гардероба и в една от почивките тя седна до мен и ми каза "Много готино и стилно яке, харесва ми" Другите хора около нас се ослушваха и аз реших вместо да го раздавам излишно cocky просто да й отговоря с "благодаря ти, Иве" и да я полупрегърна с едната ръка и леко да я разтрия, докато й се усмихвам. Малката уловка е, че с мацката се знаем от около година и половина (началото на уни) и сме излизали няколко пъти на кафета заедно с други колеги.

Веднъж лекичко си бях пофлиртувал по фейса, ама тя се беше направила на ударена тогава. Известно ми е, че всичко това може да бъде просто мило отношение от нейна страна и да не си възлагам твърде големите надежди, но дори хипотетично да съм попаднал във friendzoнът мисля next week да направя решителна маневра, с която поне да опитам да излеза оттам.

Иначе ми дойде меракът за нещо повече от фр, защото мацката общо взето си има някои от типичните знаци.
Смее се шумно на повечето ми шеги, усмихва ми се, не се противи, когато я прегърна. Снощи дори няколко пъти я докоснах по рамото в присъствието на друго момиче и си задържах ръката, а тя не се противеше хич.

Иначе отново във връзка с темата, колко често ви се случва момиче да ви прави комплименти относно облеклото и това да е просто от учтивост и да няма никакви романтични помисли зад това?
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: