Tyxo.bg counter Искам да направя репортаж за вас - NOVA телевизия
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 23, 2017, 22:53:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и решение да вземете, винаги ще се намери някой да ви кажа, че грешите.
Винаги по пътя ви ще има трудности, които ще ви изкушават да си мислите, че вашите критици са прави.
Истината е, че за да си набележиш курс на действие и да го следваш стриктно до край, се иска голяма смелост и кураж.“ - Ралф Уолдо Емерсън

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец юни 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Искам да направя репортаж за вас - NOVA телевизия  (Прочетена 47698 пъти)
Daniel.Petkanov
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #30 -: Декември 20, 2012, 22:25:07 »

Един познат ми показа форумът.

..и ти си журналист?  Huh?

Не мислиш ли, че най-малкото, което можеш да направиш, за да изглежда предложението ти сериозно, е поне да пишеш грамотно...всичко останало е неуважение към професията, която практикуваш...

Аз съм неграмотник, селяк, педал. Не уважавам професията си, защото съм сбъркал кратък с пълен член. Имам крив зъб, май имам и един кариес. Оплешивявам. Чувам малко по-слабо с дясното ухо - сега ли да се самоубия или да почакам края на света..
Активен
Alfa_impact
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 191

Профил
« Отговор #31 -: Декември 20, 2012, 23:30:18 »

хахахахахаха ама верно си голям натурал ... Grin
Активен
Paint_it_Black
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #32 -: Декември 20, 2012, 23:50:40 »

Един познат ми показа форумът.

..и ти си журналист?  Huh?

Не мислиш ли, че най-малкото, което можеш да направиш, за да изглежда предложението ти сериозно, е поне да пишеш грамотно...всичко останало е неуважение към професията, която практикуваш...

Аз съм неграмотник, селяк, педал. Не уважавам професията си, защото съм сбъркал кратък с пълен член. Имам крив зъб, май имам и един кариес. Оплешивявам. Чувам малко по-слабо с дясното ухо - сега ли да се самоубия или да почакам края на света..
Не се напъвай - не ти се отдава сарказмът.
Активен

Daniel.Petkanov
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #33 -: Декември 22, 2012, 17:43:02 »

Добре, че си ти да ми го кажеш. Мерси, кефиш ме - направо ме затапи, заби ме в земята.

По темата, извън правописа ми, репортажа го оставяме (евентуално, ако се прави такъв) за когато си искаме, стига да е подходящо времето. Тъй като видях мнение от сорта на 20 минути като продължителност на материала - това вече не е репортаж, а тема. Моята работа е в рамките на 4-5 минути - динамично снимане и монтаж, музика и тук там някой ефект. Горе-долу нещо такова

<a href="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=13740bbd6b" target="_blank">http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=13740bbd6b</a>

П.П. Ако случайно имам правописни или пунктуационни грешки, не се притеснявам, защото priZdrachna и Paint_it_Black ще ги изтъкнат и реторично ще попитат как може да съм толкова тъп
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2105

Профил
« Отговор #34 -: Декември 22, 2012, 18:27:27 »

Човече, ти за 5 мин. заговори повече мацки отколкото ние заговаряме за месеци, какво ще правиш репортаж, дай ние за теб нещо да направим Grin
Подозирах, че тая тема е породена от нарцистични подбуди у теб Tongue
Активен

Fake it 'til you make it!
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #35 -: Декември 22, 2012, 18:58:58 »

Човече, ти за 5 мин. заговори повече мацки отколкото ние заговаряме за месеци, какво ще правиш репортаж, дай ние за теб нещо да направим Grin
Подозирах, че тая тема е породена от нарцистични подбуди у теб Tongue

Когато си с камера, мацките са много по-отворени, а когато си известен с камера... си като Д.Петканов.  Wink
Активен

sweet_chalga
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #36 -: Декември 22, 2012, 19:06:37 »

Честно казано, не гледам Часът на Милен Цветков и до преди тази тема не знаех кой е Д.Петканов.
Колоритна личност. Ще е интересно да се гледа такъв репортаж. Имате +1 зрител.
Активен

обикновен спамер
Paint_it_Black
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #37 -: Декември 22, 2012, 21:39:23 »

Добре, че си ти да ми го кажеш. Мерси, кефиш ме - направо ме затапи, заби ме в земята.
Продължава да не ти се отдава.
Активен

street21
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #38 -: Март 20, 2013, 14:55:25 »

Понаучил е някои неща от форума,ако съдя по последните му репортажи.  Embarrassed
Активен

Не този, който си ти, те държи в застой, а този който си мислиш, че не си.
"Just do it"
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1701

Профил
« Отговор #39 -: Март 25, 2013, 05:25:04 »

Да, да и аз гледах нещо на 8ми март, хареса ми енергията му, въпреки че пред камера няма как да реагират зле момичетата.
Активен
street21
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #40 -: Март 25, 2013, 12:15:57 »

На мен ми хареса как си създаде ДХВ на "гърба" на една мацка:"с това маце до сега си говорехме други неща,а сега ще я питам по темата..." Cheesy Темата беше бихте ли се самоубили. Embarrassed
Активен

Не този, който си ти, те държи в застой, а този който си мислиш, че не си.
"Just do it"
Virtuoso
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Живей извън зоната си на комфорт!

Профил
« Отговор #41 -: Юни 05, 2013, 14:12:49 »

Аз също съм против популяризирането на сайта в медиите. Сигурен съм, че няма да се получи положителен ефект, защото първо нашето общество не е толкова толерантно и отворено за новото. Тук веднага ще се подходи негативно - всеки ще си каже - "хаха, тея пък се учат да свалят жени, бати тъпаците". А този същия дето го казва това, примерно си няма и представа от реално сваляне на жени и съблазняване, нито има нужните умения, но нали си е хейтър и трябва да плюе по новото.

От друга страна всички мъже в Бг си мислят, че са родени свалячи и нямат реална оценка колко са назад всъщност и като видят някой по телевизията да ги учи да свалят мацки веднага ще му се изсмее и ще си каже - "къв е тоя да ме учи мене".

И трето, но не на последно място - пикапа не е точна наука. Няма вълшебна формула, с която отиваш и сваляш, която жена искаш. Всички тук знаем, че за да станеш добър в пикапа има доста излагане - пред хора, пред жени, по улиците - няма как да се мине без това. Така закоравяваш и претръпваш. Съответно ако дори супер добър пикапиор застане пред камерата и тръгне да сваля някоя жена и тя например го отреже - защото просто няма никога 100%-ва сигурност, ако ще и Брад Пит да си - всички веднага ще скочат, че това за измислици и бошлаф работи и ще ни вземат за някви самозванци.

Истината за Бг е - по добре да си остане не толкова популярен пикапа, защото така си запазва чара и силата, както спомена един съфорумник малко по-нагоре.

Защо тооолкова много те интересува какво ще си помислят другите?  Не може всички да те харесват. Това е невъзможно и е глупаво да си мислиш обратното.  Винаги ще има критици,  точно те разделят обикновения човек от човека,  който прави неща, които другите не правят.  Все пак ти си този, който действа и чука яките парчета, а не този, когото те коментира.  За да станеш добър в каквото и да било, не трябва да слушаш какво ти говорят другите, защото това което правиш за тях е нещо непознато или непостижимо, нещо което се страхуват да направят. Точно затова ще се опитат да ти попречат и ти да го направиш.
Активен
WARZONE
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Профил
« Отговор #42 -: Февруари 26, 2015, 16:45:45 »

Аз съм около 3-5 години назад във форума Cheesy и сега откривам за какво иде реч, но си струва да попитам: Е, имаше ли такова интервю в края на краищата? Ако има някой да даде линк :р?
И има един друг сайт за пикап, където гостуваха при ГАЛА и по БНТ ама ддз линк къде има  angel
Активен
kalata23
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 197

Профил
« Отговор #43 -: Февруари 13, 2016, 01:42:51 »

Ахахаха, сега изгледах предаването на Гала, където ПУА тийм участват.. умрях си от смях.
Активен
Parkway Drive
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #44 -: Февруари 13, 2016, 17:06:22 »

Да бе то освен при Гала, ги бях гледал и по Бнт в шоуто на Дениз и някъде по канал 7 ли беше, общо взето понаучили са по нещо и търсят медийно внимание, един приятел искаше да се зашисва при тях и да им плати 360лв., ма го спрях навреме. Имат и youtube канал, трагедията е пълна  Embarrassed
Активен

Твоето Бъдеще Е Създадено От Това, Какво Правиш Днес А Не Утре!
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: