Tyxo.bg counter Добри (и не чак толкова) реакции на шитки в разговор с жени
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 17, 2018, 03:19:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Изпечатай  
Автор Тема: Добри (и не чак толкова) реакции на шитки в разговор с жени  (Прочетена 60880 пъти)
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« -: Август 25, 2009, 14:57:54 »

Идеята на тази тема е да даваме примери за конкретни шитки които са ви пускани, как сте отговорили и какъв е бил резултата. Ще се получи нещо като кратки фийлд-репорти и смятам, че ще е полезно. Ще е хубаво и да се дава някакъв фийдбек от хората във форума, а и от хората в Pick-Up Project.

Аз ще започна с един пример и след това темата може да се доразвие:

Шит: - За какво ти е номера ми? Ако искаш да ми казваш нещо ми го кажи сега или пиши на скайпа.
Отг: - Аз не вися постоянно в скайпа, пък и рядко се засичаме там с теб.
Резултат: Не получих номера. В последствие осъзнах, че трябваше да съм прям в отговора си и тогава нещата биха стояли по коренно различен начин.
Активен
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #1 -: Август 25, 2009, 16:19:09 »

Ха яка тема. Те моите в предната са истински и без това (сигурно и на някой от останалите), но пък тук има и обратна връзка от същия човек, което е якото!

Шит (някой ще се повторят):

М: А може ли да взема някоя приятелка?
Кромодор: Идеално, Вземи ги всичките!
М: Всичките?
Кромодор: И не закъснявайте!

Резултат: Не взе нито една.

п.с. една от компаниите ми има ебати амогърките (ако може така да се опише). Нон стоп летят шит тестове, амози, схеми - ебати тренинга добивам луд  Cool . Обаче явно ме преместиха в друга категория и спряха да ги правят по същия начин. Сега са мили и учтиви.
Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

JUST KEEP IMPROVING A LITTLE BIT AT A TIME.

Профил
« Отговор #2 -: Август 27, 2009, 09:21:14 »

Яка тема наистина мисля че въпросът ми й пасва а той е :
На връщане отедна акцийка за почистване една ме сграбчи и почна да крещи че била  ходила с мене(не беше вярно разбира се) но поведението й ме накара да се замисля.
ТА вие как бихте определили т'ва като шит или...?
Активен

I DON'T CARE HOW LONG IT TAKES, I'M GOING TO GET THIS THING
FIGURED OUT.
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Август 27, 2009, 14:29:13 »

познаваш ли я тази мацка или беше някаква случайна?
Активен
the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 27, 2009, 19:04:23 »

в общи линии да ,от моя клас е на мен лично ми биеше към базик и за т'ва и я отрязах не че е грозна просто пред толкова хора и по самия начин по който го направи ми заприлича на гавра дори
Активен

FIGURED OUT.
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Август 27, 2009, 23:54:36 »

за мен не е шитка това, някакъв базик или пък знам ли... доказвала се е нещо на приятелките си   Wink
Активен
blacky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #6 -: Септември 30, 2009, 19:42:46 »

От преди час...
Автобус, 3 лигавещи се девойки, с едната мноого явно се заглеждаме.
На поредната изцепка от едната ("Е, досега не съм духала с дъвка, ама... за всичко си има първи път") се обръщам и поглеждам многозначително с усмивка стил "Уау, ама тя наистина ли го каза" таргета , тя се усмихва и изцепва "Виж момчето как ни гледа... Много ли сме неадекватни?!"
"-Не много...умерено.."

Резултат..телефон (#клоуз както е прието тук  Wink ) и тия дни ше я преслушаме...
ПП: Не се очудвайте, че са говорили подобни простотии в рейса... на 16 и 17 бяха... тежко... а очакваш момичетата на мойта възраст да са адекватни...  Shocked

ПП2: Е нема толко грозни емотикони  Embarrassed Tongue
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1532

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 02, 2009, 12:53:52 »

На среща съм с жена, която бях запикапил от случаен подход. Всичко върви добре и доста яко съм я налазил. В един момент тя ме поглежда и пита ? ?И какво се случва така като вземаш телефоните на непознати жени?. ?Правя секс" ? и отговорих /направо я издъних с тая откровеност и увереност - в погледа й не можеше да повярва, че се осмелявам така да и говоря/. ?С мен няма да правиш? ? каза тя. ?О ще правя ? и още как? ? отвърнах. Тя ме искаше много и ми се кефеше много ? имахме точно два дни на разположение ? събота и неделя за да сме заедно. Всичко беше идеално ? натискахме се в събота и беше готова за неделята ? но в неделя ? дойде мега раздразнена и почна да се прави на интересна ? ?Ами аз знам, че искаш да ме чукаш ? бла бла...? /щит на 100%/ Казах й ? ?слушай ? знам, че те изкъртвам с такава откровеност и знам, че времето е малко ? но  няма как ? ти заминаваш утре и ще се върнеш след месеци. Сексът не е най-важното нещо на света ? по-важно е да ни е готино, но сексът е готино и приятно изживяване ? което ще ни се отрази супер и на двамата.?

В крайна сметка тя се оказа права - не правихме секс. Ако не се бях направил на такъв голям гъзар и мега директен пич, щяхме да правим секс. Обаче реших да не изневерявам на себе си.

Играйте интелигентно и калибрирано ? това ще Ви вдигне ефективността ? десетократно. За другите ? дето не гонят резултат /секс/ на всяка цена ? е моят вариант ? да си правиш/казваш к?вото ти е кеф ? без значение дали се закопаваш така и вдигаш щита.

- SL
Активен

I'm a very special kind of monster
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2009, 15:47:00 »

Шитката беше пълно мълчание от страна на таргета, но ето каква беше ситуацията.
В дискотека съм и като си танцувам забелязвам, че 1 мацка ме гледа с поглед тип "ще те изям с дрехите". Отидох при нея, погледнах я в очите така, че да не остане и капка съмнение, че тази вечер ще си тръгна с нея, а тя се усмихна така все едно е видяла господ наживо. Тук аз изчезнах от погледа и така както се и бях появил. След малко пуснаха някви бавни парчета. Огледах се и видях, че нейните приятели я дърпаха към дансига, но тя се дърпаше и не искаше да танцува с тях, облегна се на стената и просто ги зяпаше. Аз отидох при нея, хванах я за ръката и без да казвам нищо я взех с мен на дансинга. Тука настана такова кино... и от моя и от нейна страна. И двамата си хвърляхме такива погледи, че всичко си беше ясно. Досега не бяхме разменили и 1 дума с нея. Тогава ми хрумна идеята, че ще е страхотно изживяване, да я заведа вкъщи без думи и продължавах да не казвам нищо, а киното беше на макс. Тя също не казваше нищо (за мен това си беше шитка, но продължавах да играя моята си игра). Оставих я за малко, като идеята ми беше след малко да се върна, да я хвана за ръката и да си тръгнем заедно, бях сигурен, че няма да се дръпне. И, о шок! Връщам се след 5-10 мин. и нея я няма, нейната компания също я няма... явно си бяха тръгнали. Явно упоритото ми мълчание нямаше ефекта който търсех, трябваше да кажа нещо и резултата щеше да е съвсем друг.  Все пак не устоях на тръпката просто да хвана готина мацка за ръката и да я заведа вкъщи   Smiley
Активен
DzWqR
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 14, 2009, 16:14:55 »

отивам аз до една компания 3 или 5 момичета, от което 1 някаде към 8 9, неги познавах и казвам нещо от рода на "как сме" и момичетата откликнаха добре с изключение на таргета. Тя направи най-първичната реакция,  докато другите започваха разговор с мен тя просто се обърна с гръб и стоеше така неестествено известно време и след това се изниза
Активен
the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2009, 20:37:36 »

Като гледам скоро никой не си е изливал душата затова ще пробвам аз.

Един разказ за първата ми амогърка...

Представи си ,че си на екскурзия с много хора.Десетина минути от както си слязъл от автобуса,тъкмо отиваш към мястото коедо е предвидено в плана ,спирате (групата) за малко ,заплесваш се какво ти говори едне хлапе.Вмоментът в ,който най-молко очакваш шестокласничка "бая загорела"  (NEEDY) ПРЕД ТЕБ СЕ ИЗПРАВЯ ,И ти шибва такъв шит(с бая злобен и подигравателен тон Shocked) ,че се чудиш к'во да я правиш.Забиваш яко защото за този сайт не си и чувал Roll Eyes ,а после чак разбираш че тая вероятно ти е била вдигнала мерника.

Честно ви казвам тая ако вообще е имала гадже ,то тоя грешник е бил склонен от нея с M-16.И докато още е усещал светкавичното взаимодействие на приклада с тила си ,шестокласничката вече му е била увеснал на врата (бог да го прости,който и да е бил даже и на най-големия си враг не я пожеловам)

пс.дано баце слей не ме санкционира за рекламата, сори батка ма си загубих касовата бележка и не мога да я намеря! angel
Активен

FIGURED OUT.
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 472

Elektro is fine

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 22, 2009, 21:00:46 »

Хаххаха и какъв е шита в крайна сметка?
Активен
the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 23, 2009, 17:05:54 »

BackAttack ,
в този случей не е важно какъв е шита,а да запомните че не трябва да се разсейвате толкова много.
Аз лично от тогава съм много по внимателен и съм на щтрек винаги.

учете се от грешките си

Тривиално ама мноого вярно Wink
Активен

FIGURED OUT.
razace
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

let me see... what can i do...

Профил
« Отговор #13 -: Януари 17, 2010, 20:08:33 »

напротив, трябва да бъдеш отпуснат, така мозък-а винаги е в готовност Smiley
1-ри курс в университета няква курвичка ме задява, ама нещо ми е мега тъпо щот съм в чужд град задочно, никой не познавам, а и нямам особенно желание щот съм за малко там (бях предвидил преместване в друг град) и не й обръщам внимание, та седнах с един пекан колега и оная нещо отстрани съска по мой коментар, ма аз такъв не моа я чуя, а й не се напрягам, ама оная змия пак нещо изСъска срещу мен придружено с някви животински звуци, при което аз се обръщам  - "от кое село каза че си" с подигравателна усмивка - тая незнаеше де се намира пред 250 човека смях  Grin
последва вглеждане от нейна страна в моя поглед и като разбра, че е сгрешила човека ми вика "а пък аз съм ти сърдита!!" аз отговарям "не съм лош, ама не ма дразни Smiley " тя: "ми не ми говориш??!" - "ми може би нямам такова желание" което си беше и абсолютната истина, все пак сила нахубост не става  Cool като признат от околните за "голямата уста" мита, че колкото си по-отпуснат и не се приемаш насериозно носи само победи - заявявам е верен Smiley
Активен

lalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalala
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« Отговор #14 -: Април 18, 2010, 17:10:50 »

отивам аз до една компания 3 или 5 момичета, от което 1 някаде към 8 9, неги познавах и казвам нещо от рода на "как сме" и момичетата откликнаха добре с изключение на таргета. Тя направи най-първичната реакция,  докато другите започваха разговор с мен тя просто се обърна с гръб и стоеше така неестествено известно време и след това се изниза

Някой може ли да каже как бихте избегнали подобна ситуация или след като стане факт - как да се справите с нея Smiley ?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Изпечатай  

Отиди на: