Tyxo.bg counter Добри (и не чак толкова) реакции на шитки в разговор с жени
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2018, 12:23:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6
  Изпечатай  
Автор Тема: Добри (и не чак толкова) реакции на шитки в разговор с жени  (Прочетена 61407 пъти)
luckyboy
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #60 -: Април 30, 2013, 00:47:42 »

Fur1ous
...прав си за игнора...така и ще направя...да видим какво ще стане...както казва Лао Дзъ - "не е важна крайната цел, важено е пътуването", т.е. важно е да се забавляваш, вземеш ли се много на сериозно...загубен си Smiley))
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1179

Профил
« Отговор #61 -: Април 30, 2013, 08:22:41 »

Реална ситуация от снощи , вие кажете шит ли е , какво е! Седим си компания (8-10 души )в едно заведение и си лафим.До мен е едно момиче К , до нея още едно В.Аз се навеждам да кажа на К нещо на уше и В изстреля : paconi4 не сваляй К , много е малка за теб!Вярно че е по малка ама е пълнолетна по българското законодателство а аз не съм на 60 г. И аз съответно  Shocked , защо така реагира при положение че няма реална свалка.Кво ще кажете ?
Активен

Никога не се отказвай .
HardWorkBeatsTalent
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Профил
« Отговор #62 -: Април 30, 2013, 12:55:59 »

Абе не знам шит ли е, бъзик ли е... ама не е нещо, на което е добре да замълчиш. (може да направиш и пълен игнор де и да си продължиш да говориш на К)

Аз бих отговорил: ''В, недей да ревнуваш.''
Може и: '' Виж колко е хубава, как да не я свалям? '' (и може да я гушнеш нещо или ддзн)

А тая В що е реагирала така..ддзн.. На мен това ми се е случвало само, че с момче. Седя си аз до едно момиче и говорим и един приятел вика: '' Ти сваляш ли я тая'' .. това си е малко АМОГ.. не е хубаво да замълчиш.

Има вариант мацката да има някакъв интерес към теб и затова да те е шитнала така. Но също толкова вероятно е просто да се бъзика... трябва ти да си прецениш... ква е тая мацка, кви са ви отношенията ... аз как да знам?

Smiley
Активен
luckyboy
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #63 -: Април 30, 2013, 23:34:53 »

paconi4
малка, малка...ама ще порасне...нежзнам, братле...това е една много шит... ситуация...аз съм привържъник на идеята за "атака" на ниво процес, т.е. действие на момента...аз бих продължил...най-вероятно тази която те пита не е "шитка", а е "уинг" на другата ...така мисля...имаш ли таргет...гониш до дупка, или до две дупки Wink Smiley))
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #64 -: Май 01, 2013, 09:50:17 »

paconi4
малка, малка...ама ще порасне...нежзнам, братле...това е една много шит... ситуация...аз съм привържъник на идеята за "атака" на ниво процес, т.е. действие на момента...аз бих продължил...най-вероятно тази която те пита не е "шитка", а е "уинг" на другата ...така мисля...имаш ли таргет...гониш до дупка, или до две дупки Wink Smiley))

"Малката" не е толкова малка на 19 г е и е страшен сладур.Никога не съм я свалял.Единствено във фейса бях постнал един коментар че има хубави очи и ми харесват.Двете В и К са приятелки , едва ли знаят какво е уинг една на друга.
Активен

Никога не се отказвай .
luckyboy
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #65 -: Май 01, 2013, 10:40:48 »

paconi4
те не знаят какво е wing, в нашия смисъл, но не подценявай жените...готови са на всичко за да се доберат, до теб...когато искат нещо от теб, няма много да се дърпат, решът ли да се лигавя, обаче могат да ти стъжнат живота...ситуацията е такава, че е пълно с грешни ходове от твоя страна, а и по принцип си е много гадно за всеки мъж, който би се озовал на твое място...трябва добре да се помисли, от тук на татъка...за да има успех...аз самия съм попадал в подобна ситуация,няколко пъти, и това, че мацката е wing, го казвам само от собствен опит....
Активен
malko_zobq
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #66 -: Май 01, 2013, 15:15:40 »

еми значи преди 2-3 дни бях на някво купонче и там с една мацка (9тка)тя е на 20 аз съм на 18 но не ми личи и си мяткахме някви лафчета от време на време (но аз през повечето време пиех или ми разправяха някви простотии и тн.) после вече като купона умря се бяхме събрали 5-6 човека и си говорихме и така се заговорих с мацката после тя дойде при мене на дивана и легна върху гърдите ми и продължихме да си говорим някви неща.След това тръгнахме да се прибираме кой от къде е и тя ме викна да хода на кафе с нея но мноо ми се спеше и тя ме пита за скупе казах и го ама нейния нямаше каде да го запиша пък камоли да го запомна и така тръгнах си..И си мислех че е изгубена кауза защото го изиграх доста зле нали..И вчера гледам ме е адднала в скупе и си писахме поне 4 часа и накрая се стигна до това и некво зацепих доста тъпо.
от вчера:
...
ЯЗЕ:ох какво ти мисля..
ТАРГЕТ:какво .. Smiley
ЯЗЕ:само хубави неща...
ТАРГЕТ:ооо айде... да те чакам ли ?
...
след това забих леко защото тя живее малко далече от нас и това беше в 3 чеса през нощта некаде и малко след това тя си легна и сега ми е мега жалкото и нз точно кво да права : /
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #67 -: Май 01, 2013, 15:23:00 »

..............................и нз точно кво да права : /

Може да спреш да си измисляш и да пишеш глупости.
Активен

Никога не се отказвай .
malko_zobq
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #68 -: Май 01, 2013, 16:03:32 »

..............................и нз точно кво да права : /

Може да спреш да си измисляш и да пишеш глупости.
просто исках нещо като съвет как да избегна неловка ситуация като и се обадя по телефона но няма значение..няма нужда да ми рагеваш просто споделих моята история..Със здраве !
Активен
Bas7arD
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #69 -: Декември 12, 2013, 15:37:30 »

Шит-имам си приятел
аз-И аз имам да ги запознаем
тя-Аз моят не го давам

тя: имам си приятел
аз: От колко време сте заедно
тя: бла бла бла Cheesy
аз: (широка усмивка) Супер... крайно време е да се разделите
тя: (смее се)
Не знам за теб,но при мен това минава винаги с много успех и смях.Аз така подхождам като ми кажат,че си има приятел
Тя : имам си приятел
Аз : Супер,нещата между вас не вървят много явно,карате се често,нямате си доверие и химията я няма Cheesy
Тя : Защо мислиш така ?!
Аз : Вече да те нямаше ако не бях прав . И следва коментар и обяснения относно гаджето и ...
Тя : Хитър си Cheesy бла бла
След което казвам нещо от сорта : Не ме интересува за несполучливата ти връзка и гаджето ти,а за теб. И си вкарвам сетчета... 90% съм си тръгвал и с телефон и с целувка (ако не е била мнооого луднала по-другия)

Да разкажа и аз една история Cheesy Отивам на републиканско по федербал във Велико Търново Cheesy И в залата,където се провеждаха турнирите имаше едно русо момиче ама направо си беше 9-ка .. страхотна фигура,гърди,дупе изваяно,натурално красива.Още първия ден ми хвана окото и на 2-3 пъти се спогледахме... Та играя аз с един тип и съм си оставил на пейката телефона,портфейла,ключа от хотела и въпросното момиче беше да ни е съдия на мача..Аз много ясно  бях отишъл за купоните Cheesy и през цялото време се лигавех и не играех сериозно.Момичето на паузата ми взе всичките лични вещи и ми каза,че ако не взема гейм и не се стегна няма да ми върне нещата..следователно и отговорих,че всичко мое е и на нея Cheesy Както се предполагаше паднах и се обърнах и направо отидох при моя отбор при което тя се провикна и ми каза,че е мноооого разочарована от мен и е очаквала друго.. Въобще и не и отговорих,а си седнах на скамейката и цял ден дори и не отидох при нея да си искам вещите,а тя постоянно ме следеше с поглед.Идва момента да тръгваме към хотела и тя идва и ми казва не си ли искаш нещата и аз и казах,че след вечерята очаквам да е в моята стая да обсъдим играта ми Cheesy При което тя ми се изсмя и ми каза "Иска ти се" и и отговорих: Сигурен съм,че ще дойдеш. На вечерята разказа на всички,че вещите ми вече били нейни.След вечерята седнах да играя белот и ненадейно тя седна срещу мен...след 1-2 игри почна да ме хвали,че съм много добър и и отговорих,че не само в това съм добър и че се бяхме разбрали къде да ме чака( около нас всеки се споглежда,я тя грам срам нямаше ) и ми отговори: Когато му дойде времето ще разбереш...Аз само се засмях.Вече свършвахме играта и отново реших да я пробвам и и казах,че времето и изтича и пропуска шанса си и ми каза: Много си уверен в себе си .След което стана и тръгна към стаята и ми каза : Вече твоето изтича !!! Cheesy Точно след 5 минути тръгвам към стаята и какво да видя...същата мацка лежи чисто гола и ме чака в стаята...направо бях ЛОЛ ?!? Правихме квото правихме и и казах видя ли,че това което ми се искаше се случи Cheesy Итересното беше,че не и бях пускал никакви сетове,само леки заигравки и пусках само шитки.
Активен
casio
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #70 -: Януари 07, 2014, 13:02:48 »

Fur1ous
прие поканата...но за сега се надува...аз не съм "първа" младост... а тя е на 19г и си мисля, че май това е проблема...стяга се от мене...а имам някакво чувство, че май няма опит с мъжете... навремето бях специалист по тая болест хаххх Wink

Колега...младичко ти се ебе....няма лошо разбира се....но казваш че се стягала в твое присъствие....
Ами не се стяга и ти го е показала, като ти е казала да мълчиш щом заговориш....просто мацката не ти се кефи както е написал по горе един друг колега...........next............ !
Активен
Безнадежден
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #71 -: Януари 12, 2014, 19:00:08 »

Ходя с една мацка преди няколко дни в Борисовата, сядаме в едно кафе и тя от нищото ми пуска шитка:
ТЯ:Кажи нещо че много тихо стана тук, май не те бива с думите.

Тотално забих и не знаех какво да отговоря..... идеи?
Активен
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 472

Elektro is fine

Профил
« Отговор #72 -: Януари 12, 2014, 19:08:23 »

Ходя с една мацка преди няколко дни в Борисовата, сядаме в едно кафе и тя от нищото ми пуска шитка:

Тотално забих и не знаех какво да отговоря..... идеи?
Аз: Аз съм по гушканията.... (и я прегръщаш)
Ако ти го изтърси пак я целуни.
Активен
Безнадежден
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #73 -: Януари 12, 2014, 22:09:10 »

Мерси следващия път ще го направя Smiley  Smiley
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3635

Профил
« Отговор #74 -: Януари 13, 2014, 10:10:29 »

Можело е да кажеш нещо от рода на "Еее, развали момента. Минутка споделена тишина".
Можеше и да кажеш "аз не съм по говоренето, аз съм по действията" и да я шляпнеш по дупето.

Ама всички тези неща е трудно да се кажат извън контекста и ситуацията. Може би нямаше да е конгруентно - ако цялата среща си бил дръпнат, темерут, и задръстеняк - не върви изведнъж да станеш отворен, да пускаш шеги, или да почнеш кино.
Мацките много я хващат тази конгруентност. Мисля Илиян добре пишеше за нея.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6
  Изпечатай  

Отиди на: