Tyxo.bg counter Една вечер, в която не бях настроен за свалки
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 19:53:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Една вечер, в която не бях настроен за свалки  (Прочетена 1295 пъти)
Jack_of_Diamonds
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« -: Март 08, 2013, 15:04:15 »

Историята се развива снощи. Приготвям си се аз за черното парти и отварям фейсклюка да погледна колко хора ще сме на събитието(миналия път бяхме около 300 заявили). Сега гледам ... по-малко от 30 Shocked Викам си: "Тая вечер май само ще репетираш танците" Grin (ходя на хип-хоп танци) И пак е добре, кефът ми не е зависим от мадамите, въпреки че е по-яко като има доволно за заговаряне.
Отивам в бара след полунощ, моята компания беше там. Заведението като цяло си беше пусто - 2-3 компанийки, после се понапълни. Поздравявам моите хора диджеите. Никой още не беше почнал да танцува и поех инициативата и почнах леко, но уверено да се разкършвам около дансинга. По някое време 2 пиченца(6/10 и 7,5/10) скачат на дансинга и  аз и една моя приятелка се присъединихме към тях. Аз си се кефя на моите "шаолински" танци, но изведнъж ми светна крушката ... Почнах да заглеждам 2те пиченца и те ми отвърнаха. Диджеят пуска нещо по-нестандартно и с по-хубавичката(да я наречем Л) си засичаме погледите на дансинга.
Л: Този танц така ли се танцува? (бъзика ми се детето)  Grin
Аз: (бла-бла-бла, представих се)
Л: Много ми е приятно. (С най-мазната усмивка все едно цяла вечер ме е чакала)

Продължихме да се закачаме и когато искаше да ми каже нещо ме докосваше или се прегръщахме. Тя танцуваше добре, но извадих тежката артилерия (хореографията)  Grin Разотидохме се по компаниите. Вземам си питието и газ към нейната. Давам наздраве на всички, запознавам се с тях (големи веселяци). Почвам да си говоря с таргета. Приятелката ѝ (6-ичката) се прилепи за нас (но не ме блокираше). Говорихме си, гледах ѝ на ръка, посмяхме се, наслаждавахме се един на друг. Забравих да ѝ дам валидейшън, но с тя кеф се нави да се видим до края на седмицата. Не си носеше телефона.

Аз: На вашата планета, не ползвате ли такива технологии ?? (Л се засмя и поиска химикал и салфетка от барманката, но на мен ми хрумна друго.) Обърни се, Л.
Тя се обърна и си свали презрамката на блузката и ѝ написах телефона си отзад на рамото. След това ѝ казвам да ми каже номера си, а аз ще го запомня  Grin Л не повярва, но аз действително го запомних. Готино беше. Разделихме се и си отидох при моите хора.

По едно време пак ми светва крушката ... Абе, с тази наистина се харесахме, а имах терен. Малко по-късно се засякохме на дансинга пак и потанцувахме около 10 мин. Смело ѝ предлагам да си починем за 1 мин. отвън и да ѝ кажа нещо интересно и на момента тръгнах. Тя ме последва. Седнахме на нещо като диванче и ѝ дадох валидейшън. Обясних ѝ, че не ми е спечелила номера само с външен вид и ѝ похвалих едно качество. Казах ѝ че още нещо ми допада в нея, приближих се до ухото уж да го кажа и БАМ! Откраднах си целувка. (От октомври не бях стигал до кис клоуз още когато се запознаем, а само събирах номера и излизах на срещи) Понатискахме се и си викам на ум, че ще я водя у нас.

Аз: След 10мин. с моята компания си тръгваме. Гладен съм. Хайде да идем заедно да похапнем.
Л: Ооо, не мога да се отделя от приятелите си.

МАМКА МУ! Съгласих се и се върнахме отново по компаниите си преди да си тръгнем(но не заедно). Утре или другиден ще и се обадя Smiley

Активен
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #1 -: Март 10, 2013, 13:26:47 »

Като чалгар, свалките на тия черни партита са ми малко странни  Cheesy но евала за играта, хареса ми.

Аз: След 10мин. с моята компания си тръгваме. Гладен съм. Хайде да идем заедно да похапнем.

Поне аз ако съм на нейното място бих разбрал че имаш предвид, да дойда с теб и с твойта компания всички да хапнем.
Може би, ако я беше запознал с твойта компания преди това,щеше да дойде.Също ако компаниите ви не са били много големи ( от по 3-4 души), а ти вече си се запознал с нейната е могло да ги извикаш всички, а не само нея.

Иначе браво, че първо си #-клоузнал и след това си пробвал баунса.Така, дори и да не се получи баунса си останал с телефонния номер.Докато първо ако беше опитал баунс, а след това #-клоуз, вече става нийди поведение и можеше да останеш с празни ръце.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: