Tyxo.bg counter Съвет от Крис Браун
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 15, 2019, 17:08:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13]
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвет от Крис Браун  (Прочетена 70030 пъти)
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1921

Профил WWW
« Отговор #180 -: Декември 13, 2013, 13:43:22 »

За обрязването...айде просто да се съгласим, че човек трябва да има свой избор за промени по тялото си, които не са здравословно наложителни, а не този избор да се взема от друг (било то и майка му) когато е бебе.[/b][/color]

Това е за другата тема, сори...
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #181 -: Декември 13, 2013, 14:24:32 »

priZdrachna, да се разбира ли че защитаваш личното си право на избор, но категорично ще лишиш собственото си дете да направи своя избор за нещо, което ще му остане за цял живот. Къде са принципите в случая? И къде е логиката от гледна точка на жена, предвид факта, че няма да се кръвосмешавате?

Аз мисля за благополучието на всичките му бъдещи гаджета Wink

Спирам по темата, не защото както Кейтарн мисли, нямам какво да кажа, а защото съм го казвала вече, кжйто иска - да търси и чете...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

KrungThep
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Профил
« Отговор #182 -: Декември 13, 2013, 17:48:35 »

Well, OK  Undecided
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #183 -: Декември 13, 2013, 19:58:14 »

Това изчерпва мнението ми по темата...сега чакам информация, че Питър Устинов яде малки деца на закуска...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Страници: 1 ... 11 12 [13]
  Изпечатай  

Отиди на: