Tyxo.bg counter Сполучлив KISS CLOSE!
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 23, 2019, 14:14:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сполучлив KISS CLOSE!  (Прочетена 2162 пъти)
20082012
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« -: Март 27, 2013, 20:21:58 »

Здравейте PuP машини! Искам да ви разкажа историята си от днес! Сутринта не се чувствах много добре и ме болеше главата но след обед ми се пооправи настроението! Излязох сутринта с едни мой приятелки на кафенце да се видим не бях ги виждал от 2-3 седмици някъде! Поговорихме си доста хубави мацки са и се уважаваме взаимно! И така около час и половина два,докато не решихме да ставаме от кафето.Станахме и едната каза,че трябва да си хваща автобуса и да се прибира а другата моя приятелка ме попита дали съм съгласен да я изпратим до спирката за да не въври сама.Аз и казах,че съм съгласен и тръгнахме!Но какво стана след 10 минути?!?Вървим ние по центъра и слушам някакви мацки от дясната ми страна как си говорят за обувки с токчета(Бяха две момичета но говореха на доста по висок тон от нормалния!)Едната руса-6-чка другата някъде 8-чка беше с черна коса!Аз се отделям от моите приятелки и се включвам в техния разговор като питам русата мацка що бе обувките с високи токчета не ти ли допадат?Тя-Ами не ми допадат неудобни са  аз не обичам обувки с висок ток! Аз-Ти сега ако кажеш,че и прашки не носиш ще ме разбиеш!Тук и двете почнаха да се хилят и съвсем случайно  в момента в който говорехме минавахме покрай магазин за костюми!АЗ-Момичета я кажете според вас какво ще е на мода тази година на абитюрентските балове момчетата да са с черни класически костюми или със лилави тъй като на манекените бяха изложени черен и лилав костюм!Те отговориха нещо и от тук АЗ- Между другото да не би и вие да сте абитюрентки тази година (Изглеждаха някъде на 16-17 години)Те нее ние сме ученички и почнаха да ми обясняват нещо!Аз е жалко тъкмо се чудех на коя от вас двете ще стана кавалер!Черната-Ами аз си имам приятел и сочи русата като ми вика тя е тази която няма гадже Grin Продължихме да си вървим заедно от моите приятелки няма и следа Grin Grin малко тъпо постъпих нооо....По едно време Черната вика на русата аз трябва да се прибирам и ще тръгвам оставям ви заедно и тя вика ок!Гушнах черната и и казах,че ми беше приятно да се запознаем!Останахме само аз и русата мацка седяхме около 15-тина минути говорихме си общи неща бъзиках я доста и в един момент ми каза,че трябва да тръгва аз и казах ок няма проблем преди тва и бях взел GSM!Тъкмо вече да тръгва и аз се приближавам към нея и я прегръщам,съответно и тя мен! Отдръпвам се и и казвам изглеждаше ми по-отракана не искам да се задоволя с една прегръдка-Тя ме притисна до себе си и ми вкара една целувка е езиче!След целувката АЗ-имаш палаво езиче! ТЯ-засмя се и ми каза до после сладур! Grin Какво мислите вие между другото мацката ми се обади преди малко! Grin
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 456

Профил WWW
« Отговор #1 -: Март 28, 2013, 01:21:11 »

Според мен си се оказал на правилното място в правилния момент и си казал правилните думи.
Очаква те засрамващо-безсрамен уикенд Embarrassed
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: