Tyxo.bg counter А ти как се чувстваш днес?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2018, 12:23:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: А ти как се чувстваш днес?  (Прочетена 15371 пъти)
xj49xng9xru5jzrr
PuP Masterpiece
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Профил
« -: Април 01, 2013, 01:01:05 »

Пиша това, като доказателство, че съм изтъкан от позитивизъм и позитивизъм. Дано не се е получила тафтология, но съм много позитивен днес Smiley ! Още повече, че не съм чел раздела "Ред сълзи, ред сополи" от една седмица и сте ми крайно симпатичнички всички.

И така, разказам хубави неща и не говоря за катерички, прасковки и други анатомични образувания. Ако бях го написал с О щеше да е като в училище. Бел. ред. абе то май наистина се пише с О и аз съм много тъп? Все ми е тая, не ме ебе, аз след малко ще си разваля правописа още повече.

Много ме кефят теми, като "моята история как се промених" и т.н. За пръв път казвам нещо без ирония или сарказъм, така че да се възприеме чистосърдечно. Сега като ходя да ставам изруд невероятен наблъскан във фитнеса и смартофона ми дзвънка на 45 дни да ми казва да си снимам прогреса. И аз се разсъбличам и се снимам и гледам преди какво е било и се мотивирам. И това го казва костюмиран човек в ежедневието си... и аз не мога да се позная. Май просто свръх амбицията ми обхваща всички сфери.
И някакви пичуви разправят как преди са били някакви супер нещастници, сплескани идиоти убити от господа прокълнати, а после доста са си насмогнали и е станало доста яко.

Ок аз не мога да разкажа, какво съм бил там умрял и кретен, защото за съжаление не съм бил, винаги още от ранна детска възраст на детска дискотека като ходехме и ни щракаха по 10 кафета на касовите бележки, които се равняваха на една водка, за да не стане ситуацията 'мяу' ако дойтат куките, та още от тогава все съм обяснявал, че ние хубаво се целуваме под ритмите на юритмикс и ту да муун анд бек, но ще е яко и да си попипаме гениталиите с ръце и една в друга също. Минаваше номера въпреки, че ходех с една блуза, с която ако видя някой сега бих му разбил физиономията просто, защото знам, че закона няма да ме накаже Smiley 

Летс толк абаут секс. Не бе бъзикам се, би било много мръснишко от наша страна, затова ще си говорим за жени. Е то още по-мръснишко ама карай. Заключете темата за дребни хормонални пенгели.

Целият ми живот е преминал под надслова "да закачаме и ебем корделките".

Целта е да разкажа за промяната в убежденията си от момента, в който ходех с онази престъпно безвкусна блуза, до момента, в който пак си ходя, като клошар, но съм по-лачен и хващам очото. 

На първото ми гадже записвах аудио касетки и с красив шрифт на обложката й пишех песните в касетката.
Сегашното, като ме попита, как да си свали музичка от ейпъл стора и й отговарям, че не ме интересува и ако й е сложен тоя тъп айфон да си вземе локмен. Двете се радват еднакво много на жеста от моя страна. Разликата е, че първата не се възбуждаше, а втората се възбужда от жеста ми. Значи нещо се е променило през тези 15 години?

Преди време ясно си смомням понятието "търся си приятелка". Доста яко звучи. Както в днешно време тия дъртичките корделки, които са по-запуснати си "търсят мъж"... еми търсете си ве той влака отдавна е минал покрай гарата и се отдалечава ама вие си го чакайте. Но да не се отплесваме, нека обясним в какво се изразяваше "да си търсиш приятелка".
На първо място това се случваше, когато осъзнаеш, че нямаш такава. А осъзнаването идваше след, като се досетиш, че би било по-яко някоя да идва и да те гледа как играеш мач в залата, а после да се целувате след срещата и да ходите с приятели в някое заведение да я гушкаш до себе си и после да си целувате гениталиите вечерта. Ако вашите или техните не са си във вас/тях де. У баба й също вършеше работа.

Абе още тогава забелязвах, че някои идват да си ги гледат от само себе си и в очите им на малките красавици пишеше "нека ти го лапна, нека ти го лапна, за да се похваля на моите приятелки", а аз бях на принципа "търся си приятелка". Аааа няма да се разбираме така си викам! Стига съм писал с красив шрифт на обложките на аудио касетките, които подарявам.

И така де накрая си намирах там по дискотеки или в компании или в училище или в текстилното или в някоя езикова или на някоя хижа. И си я намирам и гледам там да не стане нещо, че да се счупи връзката. И там си говорим брат някакви работи ама ти такова, ама ти онакова, ама ти имаш много да си учиш й викам аз, а тя ми вика, че нашите не са като вашите, аз викам да ходим някъде, тя вика, че не иска и аз не ходя. Доста атрактивно, доооста! ха-ха. 

Сега, когато изляза на дискотека и после непознати сърбежчета ме намират в фейсбука и ми пишат, че са ме гледали и им се е сторило, че и аз ги гледам цяла нощ или, че съм се забавлявал много или "вие разбирате ли се с твоята приятелка" или ти беше много пиян или абе ти какво ми говори пред тоалетните такива мръсотии или един куп други съобщения помни съвременната история. Значи нещо се е променило? Сега съм по-доволен, не че преди не съм бил.

За да сме съдържателни, сега трябва да обясним, как става това.

Става по следния начин:
Миеш си зъбите и отиваш да направиш това, което си решил, че ще правиш днес със желание. Можеш да работиш, можеш да си пипаш пишката, можеш да пиеш кафе, а може и да ги съчетаваш. Важното е това, което правиш да те кара да се чувстваш добре. Когато се чувстваш добре ти личи. Между другото мога спокойно да приключа темата до тук, защото това е всичко, което трябва да постигне човек - да се чувства добре. Да бъде щастлив и да се наслаждава на живота.

Липсата на жена е избор. Наличието на такава също е избор. Свалянето на жени е забавление, а това да те свалят жени е ежедневие.
Между другото в университета, в компанията, в работата, на тренировките и навсякъде другаде... когато се появи някоя засукана корделка и сигналите, които получавам от цялото обкръжение са: ето я, давай, действай, вземай, граби, късай, убивай, пленявай. В съзнанието на ВСИЧКИ хора аз съм тясно свързан с това. С пленяването, с очарованието и с флирта. Те ме спрягат за главен герой по презункция. И родителите ми и колегите и шефа ми и приятелите ми. Това е проекция на вярата в теб. Това е проекция на възхищението и насладата, когато разговаряш с някоя корделка, когато виждат поведение, стил, маниери. Може да не е свалка, може да е караница, може да е дърпане, джавкане и т.н. не е важно. Важното е присъствието на личноста ти във всяка една ситуация.
В ситуацията, когато днес аптекарката ме излъга, че едни неща за китките са ластични, а те не бяха, а бяха със закопчаване.

Какво общо има нещо толкова абстрактно с играта ли? Ами за мен лично това е играта. За някой друг може да е стихотворения от Мистери и ако това му носи удоволствие то би било супер. Значи е успешен в играта си. На мен удоволствие ми доставя стила, модата, забързаното ежедневие, тренировките и всичко останало, което правя. Това е моята игра и така свалям жените аз. Дефакто не знам нищо от това, което е казал Мистери, но му се кефя. Все пак щом аз знам за него, а той за мен не, значи е дръпнал в йерархията на човеците.

По същество бих казал следното:
Успехът не е стойностна величина. Той не е висока цифра във фиша със заплатата ви. Успехът е щастието, което ви носи тази цифра независимо каква е тя. Успехът не е сантимерите цици на приятелката ви. Успехът е щастието, което ви носят сантиметрите цици на приятелка ви. Сама по себе си цифрата на заплатата, цифрата на циците измерени в санриметри и т.н. не са основополагащи. Основният фактор е щастието, което генерират в теб.
Така например аз познавам хора, които вземат пет цифрени заплати и карат коли, които са по-интелигентни от седмокласник отличник. Техният успех с жените и техният стил на комуникация с тях е съпоставим със стила на брата на чарли шийн от двама мъже и половина (бел. ред. отрицателен прираст).

Така, че стремежът ви трябва да е освен към личностното развитие и към развитието ви в комуникацията с хората, независимо мъже или жени.
Илюзията на хората идва от факта, че измерват всичко в стойности и величини. В сферата, в която си добър, програмирането например или адвокатските услуги, могат да те оценят с висока цифра, но секът е друга сфера, за която първо ти сам трябва да си дадеш висока оценка, за да го излъчваш и да събудиш мисълта "абе той защо ли си дава толкова висока оценка, я да видим". Така както си си дал висока оценка и си сигурен в уменията си на адвокат, така трябва да бъде и с жените. Само това е пътят към успеха с тях.

Ако си си дал ниска оценка и не вярваш в дадени свои умения - никой няма да повярва в тях. Това е все едно някой да се опита да ти продаде старата си кола и да каже: ами защото много се чупи. Дали ще си я купиш? Не, защото ти не вярваш в това, което предлагаш.

Ето защо мога да кажа на приятелката си, когато ме занимава с ейпал стора и даунлоада на летящи кравички, че не ме интересува това и да се оправя, както иска.
Ето защо мога да кажа на всяка която поискам, каквото поискам. Защото оценката, която си давам в тази сфера е толкова висока, че всички останали ми вярват по презункция, че е такава. Никога никоя не ми е отговаряла нервно на въпроса "циците ти изкуствени ли са?" - всички са ми отговаряли открито и с кубици и с разказ къде са си ги слагали. Нямам как да репортна такъв сет, защото това е ежедневието ми, което е описано във всичките ми теми и разкази. Затова и репортвам такива по-абстрактни неща, които дай боже да са (без)полезни на някого.

Както вече се разбрахме величините и бройките не са фактор. Фактор е единствено щастието, което ви е донесло това. Не гонете брой сетове, не гонете ранг на корделките, които чукате, а гонете щастието, което ви носи всичко това. Останалото е порочна линия, която ни закопава. Брой, количество, сантиметри и т.н. са величини, които са индивидуални за всяка индивидуалност. Аз мога да кажа, че ако напишеш в гуугал "номер 69" и там дадеш на раздел нашите открития и от там съм спал с поне 4 корделчици. От други списания и подобни обществено оценени с висок ранг корделки - колкото си поискаш. Но мога с пръст да посоча не един и двама, които са с някакви рошави корделки с любовни дръжки и са в пъти по-щастливи от мен.

Така, че не се ощастлевявайте следвайки порочната крива, а се ощаствелявайте според вашата индивидуалност.

Не бройте, не изчислявайте, не рецитирайте, а чувствайте.

Точно, както аз съм чувствал, че трябва да пиша с красив шрифт по обложките на аудио касетките с романтични песни, които съм подарявал преди 15 години. Точно, както чувствам и сега, че няма нищо притеснително да кажа на непознато момиче в дискотеката, че циците й са хубави и да попитам с какво са пълни. Да попитам дали са твърди, как стоят и т.н. Защото чувствам и виждам в очите й, че иска да ми отговори. Така, както някои чувстват и се чете в очите им, че се напикават в гащите да заговорят някаква потна студентка, която е забравила да си сложи ролон.

Друго да ви разказвам ли? Хайде няма. И не забравяйте да гледате сериала телетъбис по телевизия ейчбио от девет вечерта. Smiley
Активен

Не ми пука, какво си мислиш за мен. Аз не мисля за теб изобщо.
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1425

The Queen's Code

Профил
« Отговор #1 -: Април 01, 2013, 12:19:57 »

Ето защо мога да кажа на всяка която поискам, каквото поискам. Защото оценката, която си давам в тази сфера е толкова висока, че всички останали ми вярват по презункция, че е такава.
Супер статия. Много е хубаво да научиш от костюмар за съществуването на думички като "презункция". Звучи ми като пункция и сигурно има подобен смисъл. Но нещо не я откривам в речника. Вероятно, защото не съм достатъчно позитивна.
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
xj49xng9xru5jzrr
PuP Masterpiece
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Април 01, 2013, 12:59:41 »

Ето защо мога да кажа на всяка която поискам, каквото поискам. Защото оценката, която си давам в тази сфера е толкова висока, че всички останали ми вярват по презункция, че е такава.
Супер статия. Много е хубаво да научиш от костюмар за съществуването на думички като "презункция". Звучи ми като пункция и сигурно има подобен смисъл. Но нещо не я откривам в речника. Вероятно, защото не съм достатъчно позитивна.
ддз човек тя може и да не съществува? я провери още малко и ако не излезе ще го мислим Smiley
Активен

Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1425

The Queen's Code

Профил
« Отговор #3 -: Април 01, 2013, 13:05:47 »

Няма какво да проверявам, аз знам. Я пробвай с "презумпция" може да излезе нещо по-смислено. Wink
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
xj49xng9xru5jzrr
PuP Masterpiece
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Април 01, 2013, 13:16:25 »

мне, същите глупости излизат Smiley)) майко мила дано не е на смърт това пу пу пу Smiley
Активен

BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 755

Профил
« Отговор #5 -: Април 01, 2013, 13:25:07 »

xj49xng9xru5jzrr кефиш до толкова, че дори ме зариби да гледам телетабисите Smiley
Това е една от най-полезните статии излизали напоследък във форума ( може би само статията за ризите с къс ръкав на Краш-а е по-съдържателна Smiley ) и ти давам реп за това.
 Неведнъж сме говорили, че успеха в комуникацията с мацките зависи най-много от собственото ти самовъзприятие , независимо дали го наричаме вътрешна игра, мироглед, състояние на ума и тн.
 Хареса ми, че си засегнал въпроса с цифрите и броиките. Абсолютно вярно е, че щастието на човек не може да се отъждествява и измерва с цифри и математически модели. Всъщност най- лесния начин да се депресираш и да бъдеш нещастен е като непрекъснато се сравняваш с някого , или гониш определени бройки и цифри.
 Мацките, които забиваш няма да те направят щастлив и да осмислят живота ти , но ако вече си щастлив и живота ти има смисъл ще имаш много и качествени мацки Wink
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #6 -: Април 01, 2013, 14:34:56 »

По същество бих казал следното:
Успехът не е стойностна величина. Той не е висока цифра във фиша със заплатата ви. Успехът е щастието, което ви носи тази цифра независимо каква е тя. Успехът не е сантимерите цици на приятелката ви. Успехът е щастието, което ви носят сантиметрите цици на приятелка ви. Сама по себе си цифрата на заплатата, цифрата на циците измерени в санриметри и т.н. не са основополагащи. Основният фактор е щастието, което генерират в теб.
Така например аз познавам хора, които вземат пет цифрени заплати и карат коли, които са по-интелигентни от седмокласник отличник. Техният успех с жените и техният стил на комуникация с тях е съпоставим със стила на брата на чарли шийн от двама мъже и половина (бел. ред. отрицателен прираст).

Така, че стремежът ви трябва да е освен към личностното развитие и към развитието ви в комуникацията с хората, независимо мъже или жени.
Илюзията на хората идва от факта, че измерват всичко в стойности и величини. В сферата, в която си добър, програмирането например или адвокатските услуги, могат да те оценят с висока цифра, но секът е друга сфера, за която първо ти сам трябва да си дадеш висока оценка, за да го излъчваш и да събудиш мисълта "абе той защо ли си дава толкова висока оценка, я да видим". Така както си си дал висока оценка и си сигурен в уменията си на адвокат, така трябва да бъде и с жените. Само това е пътят към успеха с тях.

Ако си си дал ниска оценка и не вярваш в дадени свои умения - никой няма да повярва в тях. Това е все едно някой да се опита да ти продаде старата си кола и да каже: ами защото много се чупи. Дали ще си я купиш? Не, защото ти не вярваш в това, което предлагаш.

[...]

Както вече се разбрахме величините и бройките не са фактор. Фактор е единствено щастието, което ви е донесло това. Не гонете брой сетове, не гонете ранг на корделките, които чукате, а гонете щастието, което ви носи всичко това. Останалото е порочна линия, която ни закопава. Брой, количество, сантиметри и т.н. са величини, които са индивидуални за всяка индивидуалност. Аз мога да кажа, че ако напишеш в гуугал "номер 69" и там дадеш на раздел нашите открития и от там съм спал с поне 4 корделчици. От други списания и подобни обществено оценени с висок ранг корделки - колкото си поискаш. Но мога с пръст да посоча не един и двама, които са с някакви рошави корделки с любовни дръжки и са в пъти по-щастливи от мен.

Така, че не се ощастлевявайте следвайки порочната крива, а се ощаствелявайте според вашата индивидуалност.

Не бройте, не изчислявайте, не рецитирайте, а чувствайте.

Заради изобилието на ключовите думи "щастие", "удоволствие", "чувстване", "стремеж към личностно развитие", "ощастлевявайте", както и, разбира се, производното му "ощаствелявайте" Smiley правя темата ти важна, а това по презункция* върви с форумна титла, така че получаваш и титла PuP Masterpiece. Аз и по-рано щях да ти я дам, ама не успявам да препиша ника ти в Администраторския панел  Tongue

*според мене не сте разбрали и всъщност е презунция. идва от съставните думи "през" и "унция" и е единица мярка за непукизъм - една презунция, две презунции... също така може да се използва в израза "През унцията ми е", като синоним на "Не ми пука" и "Не ме занимавай с глупости"
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3635

Профил
« Отговор #7 -: Април 01, 2013, 17:21:33 »

Аре бе Здрач, почети го човека както си е редно, а именно - като добавиш цитат от него в подписа си.
С тази скорост (5 са вече) скоро като четем твои постове цитатите ще изпълват целия екран.

П.С. Мисля, че един от xj49xng9xru5jzrr може да замени поне 2-3 от тях.
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1497

Профил
« Отговор #8 -: Април 01, 2013, 17:56:19 »

Въпреки, че по принцип не сън особен фен на xj49xng9xru5jzrr, трябва да призная, че статията е много добра. Smiley

Винаги съм си мислел същото нещо - човек трябва да е щастлив с това което е и което прави, а не нон-стоп да се сравнява с другите. Това е и причината от малък да мразя разните състезания и мерения на пишки. Всеки човек е отделна вселена - и точно тук е ключът - как различните хора/вселени изразяват себе си и взаимодействат помежду си.
Активен

sweet_chalga
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #9 -: Април 01, 2013, 19:22:28 »

Абсолютно споделям мнението:

Цитат
Липсата на жена е избор. Наличието на такава също е избор.
Активен

обикновен спамер
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #10 -: Април 01, 2013, 21:13:10 »

Аре бе Здрач, почети го човека както си е редно, а именно - като добавиш цитат от него в подписа си.
С тази скорост (5 са вече) скоро като четем твои постове цитатите ще изпълват целия екран.

П.С. Мисля, че един от xj49xng9xru5jzrr може да замени поне 2-3 от тях.

Не мога, слънце...цитирането на твоите глупости заема цялото ми свободно време...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

lucky7o
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #11 -: Април 11, 2013, 15:28:50 »

xj49xng9xru5jzrr - ти братле си един голям изрод, без да се обиждаш това е в добрия смисъл на думата. Прочетох написаното и се забавлявах, ще прочета всичко, което си написал в този форум. Много истинско си го написал - и правилно. Продължавай да си все такъв позитивен.
А на въпроса как се чувствам днес? Мислех, че се чувствам прекрасно, е оказа се, че съм можел да се чувствам и по добре Wink Само трябвало да влезна  да попрочета малко във форума.
Активен
Lyly
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 04, 2014, 14:11:40 »

Cheesy И аз чувствах добре,но след като те прочетох,направо се чувствам надъхана Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: