Tyxo.bg counter как да оставим някой ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:58:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: как да оставим някой ?  (Прочетена 2550 пъти)
lucky7o
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« -: Юни 10, 2013, 15:33:06 »

Хайде помагайте, че съм го закъсал  Cool
Излизам с едно момиче и явно, че тя е останала с впечатление, че искам нещо повече от секс. Тоест на мен ми е приятно да се виждам с нея, та даже се случва и доста пъти да излизаме без да правим секс... Въпроса е в това, че явно аз съм я подвел с поведението ми - то пък нали трябва да я пооомая Smiley Момичето е симпатяга, ок ми е с нея, но не искам сериозна връзка - имал съм достатъчно дълго, сега си живея. И да минем да въпроса. Как точно да и обясня, че нещата няма как да се получат. Лесно ми е да и го кажа директно, но от друга страна не искам да я засегна, много ми е миличка  Roll Eyes Харесвам я, чувствам се добре като сме заедно, но има много неща заради които няма как да има нещо повече. Хайде помагайте. Сигурно не е точно за този раздел темата, но не намерих подходящ.
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #1 -: Юни 10, 2013, 16:14:54 »

Харесвам я, чувствам се добре като сме заедно, но има много неща заради които няма как да има нещо повече.

Ми кажи и го така. Няма нищо сложно. Да, едва ли ще и стане приятно, но това е далеч по-добре от това да и даваш надежди. Истината може и да боли, но в случая това е много по-добре за нея. Защото ще я заболи, но ще и мине. А ако не и го кажеш, тя ще стои и ще се чуди какво става - това реално е много по-болезнено за нея. Много по-добре е да чуеш категорично не отколкото да се опитваш да разбереш какъв е отговорът и да продължаваш да се надяваш. Няма нищо лошо в това да си директен и да казваш нещата както са - стига да го правиш уважително и с такт. Но не и давай никакви надежди и след това. Дори това да значи да спрете да се виждате за известно време.
Активен
ZoRo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 111

Профил
« Отговор #2 -: Юни 10, 2013, 17:18:19 »

Като излезете, сядате например в някой парк, гушнал си я, целуваш я и през това време и казваш че ти е много приятно с нея, но не искаш сериозна връзка. Поговорете си, опитай да я успокоиш ако и стане много гадно.
Измисли там нещо да добавиш.
Ще и стане неприятно но поне ще и го кажеш един вид с уважение.
Бъди пич, не я размотавай и заблуждавай, това е курвенско поведение, кажи и каквото мислиш.
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 742

Профил
« Отговор #3 -: Юни 10, 2013, 17:44:06 »

Здрасти,

Мисля, че въпроса ти е зададен неправилно. Искаш да я оставиш и да не я виждаш? Искаш я само за секс?

Ако искаш да я оставиш, значи не знаеш какво искаш, при положение че ти харесва и ти е приятно с нея. Бих те посъветвал да си я запазиш и да се наслаждаваш на моментите с нея. Няма какво да се плашиш от възможна връзка. Ти пак можеш да си имаш своята свобода, да се срещаш и общуваш с други, да се развиваш, а дали ще стигаш до секс с някои други си е твой избор. Но ако се чувстваш готино с тази мадама, запази момента! Не се поддавай на илюзорното виждане, че като си свободен и реки от жени ще потекат към теб. Да, възможно е и това, но по-важното е да намериш правилните хора за теб. Когато си намерил някой, не го оставяй ей така да си тръгне от живота ти и не го наранявай само заради егото си.

Ако мадамата не ти допада и имаш резерви към нея, това е вече друг въпрос. Но в твоя случай, оставам с впечатление, че нещата не стоят така. Въпросът не опира само до уважение, но и до разбиране на нуждите. Какви са твоите нужди? Искаш да бъдеш с повече жени, да правиш секс с повече? Не е лошо като идея, но не позволявай на тази идея да владее твоя живот. Позволи си да дадеш шанс на хората, ако ти е приятно с тях.  Smiley
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Heat
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Go hard or go home

Профил
« Отговор #4 -: Юни 10, 2013, 19:18:52 »

Ей, пич, внимавай - пикапът може да ти промени радикално съзнанието. Това, че се пробваш с много жени, не значи, че трябва постоянно да търсиш нова шибалка. Щом е хубаво момичето, приятно ти е с нея, ХАРЕСВАШ я, какъв е проблемът да сте заедно? Искаш да живееш? Това е оправдание. Ти пак живееш. Не прави простотии, за които ще съжаляваш после. Разбирам да е лепка, а на теб да ти е неприятно, ама...
Твърдо остани с нея засега. Няма смисъл да разваляш хубавия момент, пък и може с времето нещата да станат по-готини.
Активен

Да сбъркаш не е грешка. Това е опит.
Да не опиташ - това е загубен живот.
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #5 -: Юни 10, 2013, 23:00:42 »

Цитат
Харесвам я, чувствам се добре като сме заедно, но има много неща заради които няма как да има нещо повече.

Значи това е повратен момент. Щом ти яко с нея- остани с нея докато ти е яко с нея, без да си правиш планове. Щом ти се живее, ходи и сваляй други, но бъди искрен с нея. Не го крий, кажи й каквото си мислиш, кажи й каквото чувстваш. Не я дръж в неведение. Тя ще те хареса и ще иска да е още повече с теб, когато ти й казваш, че тя не трябва да очаква нищо сериозно. Когато вижда, че не може да е с теб, но въпреки това си искрен. Когато й показваш, че си независим.

Пик-ъпа си има своите върхове и падения. Почти сигурно е, че в даден момент, ще останеш съвсем сам, когато си тръгнал по този път. Тогава ще се сещаш за милите момичета, с които си бил. Може би, ще ти се иска да се върнеш назад. Може би, ще ти се иска да си взел друго решение...
...но това са моментите, в които ставаш мъж. В съзнанието ти все повече, ще се прояснява образа на това, което търсиш.

Цитат
много ми е миличка
- признай си. Мислиш за нея, чувате се постоянно, не можеш а и не искаш да й кажеш просто "край". Липсва ти, когато не е край теб. Ти си влюбен. Не ме оборвай, просто си помисли, за себе си. Щом ти е готино с нея - бъди с нея. Никой не е казал, че трябва да сте залепени нали? Имай си свой собствен живот. Излизай с нея 1-2 пъти седмично - излизай си и с приятелите. Просто си запази личното пространство и с времето ще си проличи.

Поздрави и успех!

П.С.: Много мъдрост струи от думите на ifresh, направо ме кефи. + реп. Съгласен съм - "най-важното от всичко е, да намериш правилните хора за себе".  Това е! Отдели времето си на хората, които си заслужават  Smiley
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Smiley
lucky7o
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юни 11, 2013, 08:19:21 »

Благодаря ви за съветите, но въпроса беше съвсем друг  Roll Eyes Въпроса не е в това дали да оставя въпросното момиче, а как да го направя по начин по който ще се засегне най-малко. В момента ми е добре с нея, но това няма как да продължи, тоест може да продължи, но до известно време. И мисля, че е по-добре сега да се "разделим" от колкото по-късно.
Активен
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #7 -: Юни 11, 2013, 19:10:18 »

Благодаря ви за съветите, но въпроса беше съвсем друг  Roll Eyes Въпроса не е в това дали да оставя въпросното момиче, а как да го направя по начин по който ще се засегне най-малко. В момента ми е добре с нея, но това няма как да продължи, тоест може да продължи, но до известно време. И мисля, че е по-добре сега да се "разделим" от колкото по-късно.

Бил съм там, сигурно повечето сме били...

Казах й, че няма да сме заедно повече. Заведох я на вечеря - смяхме се, забавлявахме се, макар и през сълзи от време на време. След това бях направил един диск с балади и "наши" песни. Слушахме ги, говорехме си за живота, правигме секс. И накрая беше доста объркано.... Хем и двамата си изкарахме вълшебно, хем нямаше да се видим повече. (уж Smiley )

За това, ако искаш на нея да й е най-добре - кажи й, че не може да сте заедно. Изтрий й номера, не й пиши повече, не й вдигай и не й звъни. Ще те забрави възможно най-бързо. Но САМО когато те няма изцяло в живота й.
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Smiley
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #8 -: Юни 11, 2013, 20:37:40 »

Какво сте го емнали човека...той ви казва, че не иска да е с нея, вие му викате "стой си с нея, така си си добре"...е, той явно не мисли, че си е добре...след време щял да мисли...сега не сме "след време", сега сме "сега" и е важно сега какво мисли...не може да седиш с някого, който мислиш, че не е за теб, само защото след време можело да съжаляваш или можело да искаш да се върнеш назад..човек затова прави грешки, затова се учи, затова израства - защото с времето мирогледът и нуждите му се променят.

По темата:

Каквото и да чувстваш, каквото и да искаш, бъди искрен...ако не я харесваш достатъчно, бъди искрен! Ако я харесваш много, но не искаш да се обвързваш, бъди искрен! Ако искаш да я оставиш, но да си бъдете секс-френдчета, пак бъди честен на първо място със себе си, след това и с нея. Твърде вероятно е тя да не може да понесе тази искреност и да не може да отвърне със същото, а да реагира негативно, да те обвинява, но това не е твой проблем, важното за теб е да си честен и да знаеш, че си направил, каквото е било правилно.
Просто отиди и й кажи това, което мислиш/чувстваш/искаш от отношенията си с нея. Ако се съгласи - хубаво. Ако не се съгласи - пак хубаво.

Мъжете, които знаят какво искат и са честни пред себе си и с нас, са най-готините и ги помним с добро! Smiley
На другите им правим вуду магии и обикновено не изкарват повече от година, на нас с Кестен затова целият двор ни е разкопан Smiley
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

lucky7o
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 20, 2018, 09:11:58 »

Пичове, кво да ви кажа, минаха едни 4-5 години, все още сме заедно Smiley Имаме бебе на 6 месеца. Малко ме изнервя в момента, само мрънка, ама се надявам като мине още някой друг месец да и мине Smiley
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 20, 2018, 14:49:57 »

Пич, мисля че сега е моментът да я зарежеш  Embarrassed
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1376

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 20, 2018, 16:44:05 »

Добре, че се върна да каже. Напрежението вече не се понасяше. Smiley
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
ЧоЧо
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 20, 2018, 21:58:44 »

Мен последният пост на lucky7o супер много ме зарадва, браво Smiley  Да ви е живо и здраво детенцето, много да ви радва и да ви ядосва  Roll Eyes
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3641

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 20, 2018, 23:25:37 »

Малко ме изнервя в момента, само мрънка, ама се надявам като мине още някой друг месец да и мине Smiley
Аха, чакай си - докато побелееш.
Ако питаш 100 човека "кои години от връзката ви бяха най-хубави" 95 ще отговорят "първите".
Ти може да си обаче от останалите 5, при които с годините става по-хубаво вместо по-зле.
Успех!
Активен
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 22, 2018, 07:37:41 »

Малко ме изнервя в момента, само мрънка, ама се надявам като мине още някой друг месец да и мине Smiley
Аха, чакай си - докато побелееш.
Ако питаш 100 човека "кои години от връзката ви бяха най-хубави" 95 ще отговорят "първите".
Ти може да си обаче от останалите 5, при които с годините става по-хубаво вместо по-зле.
Успех!

Има вариант да става по-хубаво?  Shocked
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: