Tyxo.bg counter Случайна среща завършена с целувка.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:14:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Случайна среща завършена с целувка.  (Прочетена 1639 пъти)
street_fighter
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« -: Юни 19, 2013, 20:54:13 »

Здравейте.От доста време чета из форума,но никога не съм публикувал история.Ще си позволя да го направя за да вдъхна смелост на начинаещите.

От доста време подържам контакт с едно момиче.Бях я избъзикал,че като порастне малко ще си я взема за гадже.Мина се известно време и спряхме да контактуваме.Един ден тя ми писа.Аз веднага я негнах с въпроса "с какво мога да ти помогна?".Тя започна да се смее.След около 30-40 мин "ескалация по бързата процедура" успях да я навия да излезем на разходка.Честно казано,бях изключително изморен и ми се спеше адски много ( предната вечер бях до късно с друго момиче),но реших,че това ще е страхотна възможност за практика.Момичето е на 20 години,висока,уникално дупе и леко мургавка.След като се уговорихме за място,минах и я взех.Казах и,че ще я заведа някъде където никой не я е водил до сега.Аз съм от града на тепетата и не крия,че тук има удивителни места за разходка.След като се качихме(за мой късмет духаше силен вятър) си говорихме някакви неща...общо взето рапорт....след което без изобщо да се замисля я гушнах и усетих как тя се почувства много добре.След което и предложих да идем в колата.Бях доста изморен и се облегнах изцяло на седалката.Докато си говорихме просто така спонтанно я грабнах и я подуших по врата....оправдах се,че има страхотен парфюм.Видях,че и хареса.След това плъзнах ръка по косата и и я дръпнах рязко отзад (там където се хващат за конска опашка) Не знам защо,но на някои жени им действа адски възбуждащо.След което започнах да я целувам много нежно по врата и от там последва истинската целувка с език.При което в момента в който и беше най-сладко се отдърпнах разбира се( ОБОЖАВАМ ДА СЕ ДЪРПАМ В ТАКИВА МОМЕНТИ)След няколко дни пак и предложих да се видим като не съм настъпвал постоянно.Карах я по-кротко за да не си помисли,че само искам да спя с нея.Е получи се...даже сама си искаше секса.Сега вече си имам приятелче за секс.Не знам колко ще продължи,но се наслажавам на всеки един момент с нея.

Съвета ми към по-начинаещите е:
Бъдете смели и действайте.Не мислете за заучени реплики и не мислете кой вариант е най-добър.Аз си имам едно много важно правило в пикъпа. FAKE IT TILL YOU MAKE IT.Вярвайте си,че можете,вярвайте си,че го заслужавате и се нагласете за успех! Цялата тази нагласа,ще ви поднесе изключителни възможности.Жени много.Истински мъже малко.Възползвайте се от тези факти.И още нещо....парите никога не са определящ фактор.В най-интересните ситуаций повечето случай се е случвало да нямам повече от 20 лв в джоба...така,че действайте и се настройте за победа!
Активен

don't Hate the playa...hate the game Smiley
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #1 -: Юни 19, 2013, 23:52:21 »

Браво вълк! Изкефи ме историята ти.

Активен

sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« Отговор #2 -: Юни 21, 2013, 10:26:02 »

Wink Когато имаш опит и си сигурен в уменията си се получава като рапорта на street_fighter.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
GRID
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« Отговор #3 -: Юни 24, 2013, 11:16:23 »

Интересна история. Браво Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: